>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

???50$???

Status
Zamknięty.
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Jeśli chodzi o mnie to nie miałem problemu, pgf z Mbanku i dowód wystarczył,jeśli chodzi o ciebie może po prostu wysłałeś im ten skan w zbyt słabej jakości (zamazane zdjęcie czy coś) jeśli nie wyślij im skan jaki chcą i po problemie.
Co do wyzerowania depozytu to normalne,max można wypłacić 250 to co miałeś ponad niestety przepada..
Więc wyślij im skan a cash zobaczysz na koncie w przyszłym tygodniu :spokodfhgfh:
 
studnia87 33

studnia87

Użytkownik
Jeśli chodzi o mnie to nie miałem problemu, pgf z Mbanku i dowód wystarczył,jeśli chodzi o ciebie może po prostu wysłałeś im ten skan w zbyt słabej jakości (zamazane zdjęcie czy coś) jeśli nie wyślij im skan jaki chcą i po problemie.
Co do wyzerowania depozytu to normalne,max można wypłacić 250 to co miałeś ponad niestety przepada..
Więc wyślij im skan a cash zobaczysz na koncie w przyszłym tygodniu :spokodfhgfh:
To co ponad 250 ugrane z bonusu przepada ale jego depozyt z bonusem 100% powinien zostac na koncie.ja tak mialem
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik


daje połowe wypłaconej kwoty jezeli ktos zainwestuje depozyt..
oczywiście interesy tylko z gościami którzy sa znani na tym forum
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
kolejne spiny..
płaci jak oszalałe



no oszalała ta gierka do spodu....
kolejny raz spiny

daje 125$ +wpłacony bonus ...
ja zdecydowanie zadowole sie 125$


dobra troche zjade z tych tysiaków bo jeszcze blokną konto :p
 
kn0bber 0

kn0bber

Użytkownik
zeby nie ten limit maksymalnej wyplaty ;)a prawde mowiac to nie ma sie czym zachwycac przy takim becie, ale plus za ryzyko.
 
chwo 12

chwo

Użytkownik
Panowie jak sie zarejestrowac?? probuje juz kilka razy.. wszystko wpsiane. biore continue ... wyskakuje posute okno. a na meila nic nie przyszlo ? o co chodzi
 
U 0

usiu18

Użytkownik
Panowie jak sie zarejestrowac?? probuje juz kilka razy.. wszystko wpsiane. biore continue ... wyskakuje posute okno. a na meila nic nie przyszlo ? o co chodzi
Widocznie juz miales tam wczesniej konto i nie mozesz założyć na te same dane 2 kont!!!!!!!
 
batoniq 64

batoniq

Użytkownik
&quot;The Sign Up Slots Bonus is not allowed to be wagered on the following Video Slots:
• Arabian Nights
• Relic Raiders
• Viking‘s Treasure
• Icy wonders
• Retro Groovy 60s
• Tales of Krakow
• Pacific Attack
• Retro Super 80s
• Geisha Wonders
• Tiki wonders
• Champion of the track&quot;
hmm na tych slotach nie można robić obrotu, czytając posty od początku, niektórzy te gry wymieniali, więc jak z tym jest ? Na czym najlepiej obrót robić ? ????
 
A 15

artiz5

Użytkownik
ja mam takie pytanie. Gdzie się ustawia przy wypłacie,żeby kasa poszła na MoneyBookers? BO ja tylko wpisałem kase i kliknąłem withdraw. Pozniej pisalo ze cos kasa bd przetworzona...ale nie moglem ustawic zeby szla na MB...prosze o odpowiedź
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom