>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

500$ 1h free

Status
Zamknięty.
szmejek 0

szmejek

Użytkownik
mozesz wypłacic max 200$ ponadto 500$ co ugrasz przez godzine, przezd wypłatą 20$ depozytu...

i nie cieszcie sie zbytnio bo gry jakie tam oferują do grania na bonusie są godne pozałowania... ????

jak sie komus uda te 200$ ugrac to bedzie dobry ????
 
szmejek 0

szmejek

Użytkownik
załóz real account i gdzies na ich stronie bedzie &quot;start free hour&quot;, ja dokładnie nie pamietam, bo korzystałem juz z tej promocji, była juz jakis czas temu ????
 
K 9

ksgornikzabrze

Użytkownik
mozesz wypłacic max 200$ ponadto 500$ co ugrasz przez godzine, przezd wypłatą 20$ depozytu...
i nie cieszcie sie zbytnio bo gry jakie tam oferują do grania na bonusie są godne pozałowania... ????
jak sie komus uda te 200$ ugrac to bedzie dobry ????
Mi udało się z tych darmowych 500EUR zrobić 13500EUR. Następnię wpłaciłem 20EUR i miałem na koncie 220EUR (maksimum jako bonus można przelać 200EUR). Pograłem trochę na ruletce (wlicza się ona do obrotu:-D) i wypłaciłem 260EUR. Wypłatę można zlecić po wyrobieniu połowy bonusu 100x30=3000 (całkowity bonus to 200x30=6000). Ciągle stawiałem na ruletce na czarne i czerwone (miałem farta że 0 nie wypadało). Nic nie zarabiałem, ale bonus się wyrabiał i to dośc szybko. Jeśli ktoś ma kilkadziesiąt złotych do zaryzykowania to polecam.
 
szmejek 0

szmejek

Użytkownik
mogłeś grac na ruletce od początku?
czy dopiero po wyrobieniu bonusa i zrobieniu depozytu?
ja pamietam ze jak grałem tą promocje to wiekszosc gier to był jednoręki w stu odmianach :p

i tak graty za wynik ????
ale mnie nie przebijesz (854$ zrobione z 10$bonusu) ????
 
K 9

ksgornikzabrze

Użytkownik
mogłeś grac na ruletce od początku?
czy dopiero po wyrobieniu bonusa i zrobieniu depozytu?
ja pamietam ze jak grałem tą promocje to wiekszosc gier to był jednoręki w stu odmianach :p
i tak graty za wynik ????
ale mnie nie przebijesz (854$ zrobione z 10$bonusu) ????
W ruletke mogłem grać dopiero po zrobieniu depozytu.
 
fisher_89 0

fisher_89

Użytkownik
Ugrałem na slotach 190$ i zakończyłem grę za free teraz żeby dopisali mi te 190$ do konta muszę najpierw depozyt zrobić ?? Dobrze zrozumiałem ??
 
marek1945 258

marek1945

Użytkownik
witam. Mam pytanie (głównie do ksgornikzabrze): ugrałem tam 393 euro czyli max 200 euro tak jak jest w regulaminie, wpłacając te 20 euro na koncie zostanie mi przypisane 220 euro jak dobrze zrozumiałem, i teraz bede mógł grać za 220 euro. Wyliczyłem sobie że grając na poczatku 90 na czarne 90 na czerwone i 5 na 0 (z czasem bedzie zmniejszyc to granie do 72 i 4 a pozniej do 54 i 3), zostanie mi dokładnie 138 euro do wypłaty (czysta matematyka ???? ) i teraz mam pytanie czy można na bieżaco sprawdzac ile sie juz obróciło? oraz czy jest mozliwość wypłaty przez moneybookers(bo wiem ze wpłacić można) oraz jaka prowizje zabieraja przy wypłacie? i czy można wpłacić na moneybookers w złotówkach a do kasyna przelać w euro? dziekuje za pomoc pozdrawiam
 
D 0

dybus

Użytkownik
Mi udało się z tych darmowych 500EUR zrobić 13500EUR. Następnię wpłaciłem 20EUR i miałem na koncie 220EUR (maksimum jako bonus można przelać 200EUR). Pograłem trochę na ruletce (wlicza się ona do obrotu:-D) i wypłaciłem 260EUR. Wypłatę można zlecić po wyrobieniu połowy bonusu 100x30=3000 (całkowity bonus to 200x30=6000). Ciągle stawiałem na ruletce na czarne i czerwone (miałem farta że 0 nie wypadało). Nic nie zarabiałem, ale bonus się wyrabiał i to dośc szybko. Jeśli ktoś ma kilkadziesiąt złotych do zaryzykowania to polecam.
zaraz jesli dobrze rozumiem to po wplacie 20 $ na konto nie moge jeszcze wyplacic tych pieniedzy tylko musze je obrocic, ale ile razy ???? 30 ??
 
K 9

ksgornikzabrze

Użytkownik
witam. Mam pytanie (głównie do ksgornikzabrze): ugrałem tam 393 euro czyli max 200 euro tak jak jest w regulaminie, wpłacając te 20 euro na koncie zostanie mi przypisane 220 euro jak dobrze zrozumiałem, i teraz bede mógł grać za 220 euro. Wyliczyłem sobie że grając na poczatku 90 na czarne 90 na czerwone i 5 na 0 (z czasem bedzie zmniejszyc to granie do 72 i 4 a pozniej do 54 i 3), zostanie mi dokładnie 138 euro do wypłaty (czysta matematyka ???? ) i teraz mam pytanie czy można na bieżaco sprawdzac ile sie juz obróciło? oraz czy jest mozliwość wypłaty przez moneybookers(bo wiem ze wpłacić można) oraz jaka prowizje zabieraja przy wypłacie? i czy można wpłacić na moneybookers w złotówkach a do kasyna przelać w euro? dziekuje za pomoc pozdrawiam
Trzeba obrócić 30x każde 10Euro z bonusu (czyli jeśli chcemy wyrobić cały bonus to musimy zagrać za łącznie za 6000Euro). Wypłacić pieniądze możemy dopiero gdy wyrobimy co najmniej połowę bonusu(czyli zagramy za 3000Euro). Ustanowiony jest limit w ruletce na czarne i czerwone w wysokości 70Euro. Na bieżąco nie można sprawdzać wyrobienia bonusu. Jednak przy wyrobieniu obrotu 300Euro odblokowuje się nam 10Euro z konta bonusowego(w ten sposób można sprawdzać nasz dotychczasowy obrót). Można wypłacać na co się chce. Nie pobierają prowizji(przynajmniej tak miałem przy wypłacie na MB). Przy wpłacie do kasyna przez MB następuje automatyczne przewalutowanie na Euro.
Ja na początku ugrałem z tych 220Euro do 360Euro. Potem stawiałem na każdą liczbę 10Euro tylko 0 zostawiałem. Czyli przy jednym zakręceniu ruletką robiłem 360Euro obrotu. Gdy wyrobiłem połowę obrotu(miałem 260Euro mojej kasy i 100Euro bonusu) wtedy zleciłem wypłatę 260Euro na MB.
 
K 84

kpk25

Użytkownik
I jeszcze jedno pytanie: Jak skonczyla sie godzina mialem na koncie 646Euro. Czyli mam 146euro? Wystarczy ze zrobie depozyt(nie koniecznie dzis ale np. za 3-4dni), i kasa zostanie dodana do konta real cash?? Czy da sie jakos sprawdzic jaki wyrobilem obrot na tej ruletce? I czemu nigdzie nie pisze ze mam te 146Euro?
 
K 9

ksgornikzabrze

Użytkownik
Możesz wpłacić kiedy chcesz (ja wpłaciłem po około tygodniu). Kasa bonusowa zostanie dopisana w ciągu 30 minut od wpłaty.
Na bieżąco nie można sprawdzać wyrobienia bonusu. Jednak przy wyrobieniu obrotu 300Euro odblokowuje się nam 10Euro z konta bonusowego(w ten sposób można sprawdzać nasz dotychczasowy obrót).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom