>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

50zł

U 38

uzytkownik-56405

Użytkownik
WItam.Zgłosił się do mnie znajomy stwierdzajądz że też chce obstawiać.Jednakze jest to kompletny nowicjusz w te klocki tzn. śledzi na bieżąco wyyniki lig,zna składy ogląda mecze,na piłce się zna.CHodzi tu jednak o sam system typowania.Mówi mi że wpłacił sobie 50 zł na neta i chce coś pograć.Zadał mi przy tym pytanie jak grać? Czy odrazu za 50 czy za 10 zł czy jak.JA mu nie pomoge gdyż gram zupełnie inaczej za większe sumy.Prosił bym o pomoc w jego imieniu.
 
M 46

metalista

Użytkownik
Jesli kolega chce sobie pograć to pytanie powinno brzmieć: &quot;W jakim odstepie czasu chce to przegrać? ;)

Tak na powaznie, jesli chce sie pobawić dłużej niech gra szczurki za 2-3 zł albo zaangażuje do pomocy progresje d&#39;Alaberta ????
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
jesli wygrywasz swoim sposobem to kolega tez bedzie, jesli przegrywasz to powiedz mu jak ma nie grac.
A tak na powaznie to zbyt ogolne pytanie zadales.
Im mniejsze stawki tym dluzej pograsz, to na pewno.
 
U 38

uzytkownik-56405

Użytkownik
Tzn CHodzi mi głównie o to czy ma zacząć odrazu np 2 meczyki za 30zł z ako 2 zł np czy więcej meczy np 4-5 za np 10 zł.
Stwierdził że może grać odrazu va bank za wszystko(to 50 zł)
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
jak moze isc vabank od razu to niech idzie na ruletke i zagra czarne, takie mam przeczucie;)
a tak na marginesie to nie dostal bonusa przy wplacie?
niech gra za wszystko i tyle.
powodzenia
 
G 0

garbi

Użytkownik
no nazwa tematu bombowa. to jest system to &quot;50zł&quot;? może wyjaśnij zasady systemu.
a jak nie to nazywaj tematy inaczej i umieszczaj w odpowiednich działach!
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
jA mu nie pomoge gdyż gram zupełnie inaczej za większe sumy.Prosił bym o pomoc w jego imieniu
Po przeczytaniu tego stwierdzam że oboje ( ty i twój urojony ziom) jesteście niepełnosprawni umysłowo zadałem sobie trud i znalazłem twój temat w dziale z kuponami i podtrzymuje swoje zdanie
 
C 11

cychi

Użytkownik
WItam.Zgłosił się do mnie znajomy stwierdzajądz że też chce obstawiać.Jednakze jest to kompletny nowicjusz w te klocki tzn. śledzi na bieżąco wyyniki lig,zna składy ogląda mecze,na piłce się zna.CHodzi tu jednak o sam system typowania.Mówi mi że wpłacił sobie 50 zł na neta i chce coś pograć.Zadał mi przy tym pytanie jak grać? Czy odrazu za 50 czy za 10 zł czy jak.JA mu nie pomoge gdyż gram zupełnie inaczej za większe sumy.Prosił bym o pomoc w jego imieniu.
Skoro oboje się nie znacie na obstawianiu to proponuję:
Zaprosić kolegę wieczorem na mecz Lecha i kibicować ;) a te 50 zł przeznaczyć na piwo i paluszki.
 
adirave 58

adirave

Użytkownik
&quot;JA mu nie pomoge gdyż gram zupełnie inaczej za większe sumy&quot;

Czyli grając Twoim sposobem, nie da się grać za mniejsze sumy ?? - ciekawa strategia to musi być.

Twój text nadaje się jedynie do forumowego łapu capu
 
Do góry Bottom