>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5e Free Boss Media!

kamikatze 12

kamikatze

Użytkownik
ja zleciłem o 0.34 i tez kasy jak na razie brak :/ ale skoro mówicie, ze bedzie to bedzie, ale szkoda, bo niemiecka druga leci ???? żeby zdążyli do holenderskiej 2. ???? pozdro ????
 
K 0

kalik1

Użytkownik
nie wiem dziwna sprawa wyslalem meila wczoraj o 23 dzis koles mi odpisal ze sie nie zalapalem bo bylo do 5 marca wchodze w konto pokera 0 wyslalem meila ze rejestrowalem sie i powysylalem wszystko przed 24 nie minela 1 minuta 5 e na koncie ????
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
ja zleciłem o 0.34 i tez kasy jak na razie brak :/ ale skoro mówicie, ze bedzie to bedzie, ale szkoda, bo niemiecka druga leci ???? żeby zdążyli do holenderskiej 2. ???? pozdro ????
Zlecałeś na mb czy neteller??
I u mnie poszła wypłata:-D Pozostaje teraz czekać
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Dostał ktoś dzisiaj wypłatę na MB?? Bo ja zlecałem w piątek i nadal czekam????
Ja też czekam od piątku. Nie martw się, WebDollar to porządna, wypłacalna firma. Jeszcze dzisiaj powinieneś otrzymać wypłatę. Jeśli nie, jest to kwestia najbliższych 2-3 dni. W regulaminie mają zapis, iż wypłatą trwają do 4 dni roboczych.
 
rafal08 0

rafal08

Użytkownik
Dzis to chyba ogolnie weebdolar sie opiernicza z wypłatami bo tez czekam na dwie z innych bossmedii i jakos ich nie widac :kwasny4565:
 
kamikatze 12

kamikatze

Użytkownik
ja tak wogóle napisałem do nich jak tam z moją wypłatą - ładnie, grzecznie - podałem numerek wypłaty, moje konto... to mi odpisali:
Dear Martin,
Thank you for the email regarding your Webdollar account.

We can confirm that your withdrawal request has been approved.

If we can be of any further assistance, please do not hesitate to contact
us.
Kind Regards,

Tylko, ze ja nie jestem Martin ???? no ale cóż moze mają jakieś problemy ???? poczekamy zobaczymy ???? a nadal macie opcje, zeby wycofać wypłate? pozdro ????
------
Edit: ok wypłata zniknęla z konta!
 
kamikatze 12

kamikatze

Użytkownik
no tez myślałem, zeby zadzwonić, ale nie bede ich męczył ???? dam im czas ???? skoro dali sobie termin do 4 dni ????
 
marek1945 258

marek1945

Użytkownik
Ja otrzymałem dzisiaj pieniądze na netellera o godzinie 13.41. Wypłatę zleciłem w nocy z czwartku na piątek o godzinie około 2. Także czekajcie cierpliwie. pozdrawiam
 
Do góry Bottom