>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5e Free Boss Media!

sadam666 17

sadam666

Użytkownik
Ja zarejestrowałem już z 10 konto na boss medii, ten ich limit banalny do obejścia. Kasa na koncie, dobić do 20 i wypłata. Co do House-a to wiesz co ? Zabawny jesteś , dokładnie tak samo jak Rans. ????
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Zagrałem dwa turnieje sit&amp;go, poziom graczy żenujący... all iny z 34 itp. Ale takie bad beaty odchodzą, że to porażka???? Oby do 20 eur i uciekam :-D
 
5 0

50free

Użytkownik
Unfortunately you are no eligible for this promo.



Thanks,

Jen @ Fortune Poker

Marketing Director

Żal i dno ????

Promocja wstrzymana na kilka dni z powodu dużej ilosci zgłoszeń, promocja zostanie wznowiona wkrotce. BTW Dziecko wracaj do szkoły a nie za pokera sie bierzesz.
 
lukasz21 11

lukasz21

Użytkownik
Niestety, promocja byla dostepna tylko 5 marca 2009 r.
Dziekujemy za dolaczenie do FortunePoker.com - nie zapomnij o darmowym turnieju o 10,000€, który odbedzie sie 28 marca!
Jen @ Fortune Poker
Marketing Director
http://www.FortunePoker.com
Ja dostałem cos takiego wiec Raczej Po promocji ????
 
M 0

marcinxxx

Użytkownik
Promocja wstrzymana na kilka dni z powodu dużej ilosci zgłoszeń, promocja zostanie wznowiona wkrotce. BTW Dziecko wracaj do szkoły a nie za pokera sie bierzesz.
uważaj co mówisz,a tak pozatym mail poszedł jeszcze 5.03.2009.
ŻAL,nie dali mi dlatego,że odpowiedz dostałem o 00:07....
 
marek1945 258

marek1945

Użytkownik
Ja wczoraj zleciłem gdzieś koło 2.00 w nocy 20 euro. Póki co pieniędzy nie dostałem ale mam nadzieję że to kwestia godzinki, dwóch. Obym zdążył postawić wieczorny mecz ligi polskiej. Mam nadzieję że wypłata na Netellera idzie mniej więcej w tym samym tempie co na mb.

A wiesz rafal08 ile dłużej idzie wyplata na netellera o której moge się spodziewać tych 20 euro?
Wybrałem netellera bo zostało mi tam kilka euro a mogłem tak jak wszyscy na mb zlecić. pozdrawiam
 
Do góry Bottom