>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5zł na gry w Betsson

Status
Zamknięty.
S 117

stanleey

Użytkownik
Dostałem maila od Betsson zalogowałem się na grach i dostałem 5zł kto ma tam konto to napewno też otrzyma bonus.

 
L 147

luminat

Użytkownik
Potwierdzam, wymagany pięciokrotny obrót przed przelaniem na np. zakłady.
Na Hi-Lo Extreme zrobiłem go bardzo szybko i już obstawiam ;)
ps. nie dostałem maila, promo chyba dla wszystkich
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Potwierdza. Każdy kto zaloguje się na stronie betsson i przejedzie do zakładki games otrzyma automatycznie 5 zł.
PS:
Mój 1000 post ;)
 
vabank_sdz 0

vabank_sdz

Użytkownik
Witam ????

ja mam w takim razie pytanko w ktora gre najlatwiej jest obrocic bonus ??

i jak sie w to gra :p bo na betssonie gralem jedynie w kasynie :p


pozdroooo....
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
kasa jest super dzięki ale jak to przelać zrobiłem 6 obrtót i nie mogę tego wypłacić na zakłady dlacxzego??
 
W 3

wakabajaszi-genzo

Użytkownik
stanleyy chcialem ci podziekowac ????
otoz zalgowalem sie na swoje konto w betsson i patrze a tam 44PLN i zastanawiam sie zkąd sie one wziely patrze w historie kuponow i tam widnieje moj kupon ktory postawilem ok 2 miesiace temu za 3PLN i calkowicie o nim zapomnialem i okazalo sie ze wygrany ????
jeszcze raz dzieki ????
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Tak. Po obrocie można przelać pieniądze na zakłady sportowe, a stamtąd dobrowolnie nią dysponować (przelać do kasyna, wypłacić, postawić kupon)
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
teraz już wiem. Jak się wyrobi orbót 5 czy 6 razy to on automatycznie znika i można wypłacać, ale istnieje jeszcze opcja anulowania bonusu i przelania na zakłady kwoty, która udało nam się uzbierać.
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
a czy dla nowych uzytkowenikow tez to jest? jesli sie teraz zarejestruje, to tez dostane kaske? pozdro
ponawiam pytanie.. wie ktos cos na ten temat ?
Edit: dla wszystkich, ktorzy mieli ten sam promlem, co ja ;-) dla nowych tez daja 5 zl, wiec rejestrujcie sie chopy i jedziemy ;-)
 
milanista7 25

milanista7

Użytkownik
Jak mi sei zostało 0.96 to już tego nie rusze :/? Min. zakład to 1.25 :/

Czy na jakiejs innej grze mozna dac wszytsko?

EDIT: gadałem z gosciem z LiveChatu i niestety, jak zostanie nam się mniej niż 1.25 to nie zagramy sobie ????
Problem łatwy do rozwiązania ???? Przelej reszte która ci została do kasyna. Tam na niektóre gry są stawki po 0.1 juro więc powinno ci wystarczyć na 2 zakłady :p :spokodfhgfh::spokodfhgfh::spokodfhgfh:
 
lolo081 0

lolo081

Użytkownik
na szybki obrot polecam Aces High gramy za stawke 1,25 i zakładamy się ze wypadnie karta więkasz niz &#39;3&#39; bardzo szybki i w miare skuteczny obrót ( a dla jeszcze pewniejszego mozemy grac ze bedzie wieksza karta od &#39;2&#39; albo analogicznie mniejsza od asa)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom