>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

6. Grand Prix Monako [24 - 27 maja 2018]

Status
Zamknięty.
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Na Fortunie znalazlem ciekawy zaklad , ze jeden lub więcej zawodników nie ukonczy pierwszego okrazenia @1,75 co o tym myslicie ? Wydaje mi sie , ze to spory kurs patrzac z perspektywy tego , ze wyscig odbedzie sie w Monako.
 
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Na Fortunie znalazlem ciekawy zaklad , ze jeden lub więcej zawodników nie ukonczy pierwszego okrazenia @1,75 co o tym myslicie ? Wydaje mi sie , ze to spory kurs patrzac z perspektywy tego , ze wyscig odbedzie sie w Monako.
W ciągu ostatnich 5 lat tylko raz zdarzyło się, żeby zawodnik nie ukończył 1 okrążenia, no ale próbuj. W tym roku jest sporo mało doświadczonych kierowców i pay driver&#39;ów, ale przy kursie 1,75(1,54 realny) to chyba żaden interes.
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Na Fortunie znalazlem ciekawy zaklad , ze jeden lub więcej zawodników nie ukonczy pierwszego okrazenia @1,75 co o tym myslicie ? Wydaje mi sie , ze to spory kurs patrzac z perspektywy tego , ze wyscig odbedzie sie w Monako.
Rok temu to probowalem i nie weszlo a wtedy kursy byly zupelnie odwrotne czyli na nie ukonczenie 2.00 i na to ze wszystkie ukoncza 1.75. Nawet to podawalem w dziale rok temu mozna sobie znalezc ???? Probowac niby mozna ale kursik nie jest dla mnie zadowalajacy.
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: GP Monaco - wyscig niedziela 15:10
Spotkanie: Max Verstappen zostanie sklasyfikowany?
Typ: NIE
Kurs: 3.45 ⛔
Bukmacher: Millenium
Analiza:

W FP3 mlody holender rozbil bolid i mechanicy nie dali rady go poskladac na kwalifikacje dlatego bedzie on zmuszony do wystartowania z ostatniej pozycji lub alei serwisowej. Kazdy wie jakim elektrycznym kierowca jest Verstappen. W tym sezonie jeszcze nie zaliczyl czystego weekendu wyscigowego bez kraksy z kims lub z banda.. Red Bull ma najszybszy bolid w stawce wiec roznica miedzy innymi kierowcami przez ktorych bedzie musial sie przebijac powinna byc duza. Przewiduje ze Verstappen nie bedzie mial latwego zadania i jesli tylko ktorys z kierowcow przytrzyma go troche dluzej za soba to Max moze sie zagotowac i przypuscic bardziej ryzykowny manewr. Przypomne tylko ze tor w Monaco nie wybacza bledow. Dodatkowo obecne bolidy sa duzo dluzsze i szersze niz bolidy w ubieglych latach a tor uliczny w Monte Carlo pozostal w takich samych wymiarach co zawsze dlatego zadanie bedzie dodatkowo utrudnione. Verstappen po za tym to kierowca bezkompromisowy i zbyt wiele nie kalkuluje dlatego ryzykownych atakow powinno byc sporo. Na pewno szefostwo Red Bulla pare slow do sluchu mu powie ale nie sadze zeby na niego mialo to szczegolny wplyw bo w ferworze wyscigu nad takimi rzeczami sie nie mysli. Po za tym juz nie raz w tym sezonie Max udowadnial, ze nikt nad nim w zadnej kwestii wladzy nie ma.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Rok temu to probowalem i nie weszlo a wtedy kursy byly zupelnie odwrotne czyli na nie ukonczenie 2.00 i na to ze wszystkie ukoncza 1.75. Nawet to podawalem w dziale rok temu mozna sobie znalezc ???? Probowac niby mozna ale kursik nie jest dla mnie zadowalajacy.
Dziekuje za opinie , teraz wiem zeby jakos mega grubo sie w to nie pchać ????
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Oferta buków póki co uboga( Fortuna, Milenium)
Typ że MAX nie zostanie sklasyfikowany tez mi chodzi po głowie i napewno zagram bo kurs jeszcze wisi przyzwoity bo albo MAX nie dojedzie do mety, za bardzo bedzie chciał i bedzie dzwon albo z drugiej strony po takiej nauczce pojedzie prefekcyjny wyscig i mimo tego ze ciezko sie tutaj wyprzedza to dojedzie w pierwszej szóstce kurs na to jest jeszcze 3,3 (Fortuna).
Z tego co jest to biorę jeszcze na cel Kimiego. Tempo Ferrari na długich przejazdach jest dobre , Kimi skarzył sie na problem z rozgrzaniem opon szczególnie w pierwszych dwoch sektorach. Mam nadzieje ze jutro da rade wyprzedzić Merca i zameldowac sie w pierwszej trójce. Lubi ten tor i wie jak tutaj zdobywać dobre punkty.
kurs 2,35 (Fortuna)⛔ niestety nie było szans na wyprzedzanie bolidów z topu mimo lepszego tempa i mniejszego graningu opon
Z rzeczy mniej możliwych ale nie bez szans to pierwsze punkty Sirotkina, który na tym torze prezentuje sie nadzwyczaj dobrze. Pograłem to wczoraj po kursie 7( pisałem w poprzednim poście)
teraz ten kurs to 4.⛔ to co Williams odwalił przed startem to jakieś kpiny????
Jeszcze mysle o takim dublu
Hulkenberg i Ocon miejsce 1-10 kurs 1,56 i 1,28, ako 2,0✅
Renault od poczatku weekendu dobrze sie czuje na tym torze, Hulk sam mowił o tym a niestety dla niego w kwalach przed zakretem nr 10 zblokowal kola i nie było szans na dobry wynik. Jutro bedzie mogl wybrac mieszanke i wykorzystac dobre tempo bolidu .
Esteban pojechal swietne kwale i zasluzenie jest na 6 polu, mimo dosc szybkiej degradacji opony hipersoft (cała pierwsza dziesiatka bedzie miec ten problem)mysle, że utrzyma bez problemu miejsce w top 10.
W zwiazku z tym ze to Monako i czesto bylismy swiadkami niepodziewanych rozstrzygniec a dodatkowo jutro bedzie bardzo goraco, pierwsza dziesiątka na hipersoftach i nie jestem przekonany o tym, że strategia na jeden pit odniesie sukces to chodzi mi po głowie kilka typów z wiekszymi kursami
Hulk miejsce 1-6. kurs 5,5 ⛔ niestety na tym torze wyprzedzanie to mega wyzwanie
(jako pierwszy w kolejnosci z twardsza mieszanką, bo mysle ze jezeli sie nic nie wydarzy to pierwsza piatka odjedzie a on pojedzie na jeden pit i wówczas miejsce szóste jest realne, no a gdyby tak była jakaś kraksa wyjechal Safety Car, to sa szanse i na wyzsze miejsce. Bo jak tu nie próbować na te 20 wyscigów w roku czegoś ekstra
I drugi typ to ALO na podium( wiem ze niejeden kaze mi sie popukać w makówke) .
Fernando to bardzo dobry technicznie kierowca, który lubi tory uliczne i wyciska z bolidu 200%, w tym przypadku musialo by dojść do jakiejs kraksy(oczywiscie nikomu źle nie zycze, ale na tym torze moze byc roznie), nie ma miejsca na nawet drobny błąd, musialby sie pojawic kilka razy safety car i kierowcy wiekiej trójki musiali by popelnic bledy. Niczego nie mozemy wykluczyć tak naprawde.
To formuła 1 i Monako. Wszystko moze sie zdarzyc.
kurs 14 na pudło⛔. wyscig procesja nic sie nie wydarzyło co mogło zburzyc kolejnosc po kwalach
(złowić taką perłę byłoby ekstra, oczywiscie stawka bardzo rozsądna)
Buk Fortuna
 
kobe28 319

kobe28

Użytkownik
Po mojej wczorajszej porażce dziś już na spokojnie postaram się ustrzelić kilka ciekawych typów ;)

Hamilton - Vettel kurs 2.84
Szansy w tym typie upatruję głównie w tym jak bolidy Ferrari obchodzą się z oponami. Z tego co dało się zauważyć podczas tego weekendu z czołowych ekip to właśnie ekipa z Włoch ma największe problemy z grainingiem, który na oponach hypersoft jest bardzo trudny do opanowania i postępuje bardzo gwałtownie. Podobną sytuacje mieliśmy w Barcelonie gdzie Seb musiał zjechać na dodatkowy pitstop. Oczywiście mowa tutaj o innych torach i innych mieszankach opon ale problem wydaję się istnieć cały czas. Bardzo możliwe, że na długości całego wyścigu Ferrari będzie szybsze od Merca ale ryzyko neutralizacji oraz całe zamieszanie z oponami i strategiami pitstopów coś mi mówi, że warto pograć ten typ.

Alonso - Sainz kurs 1.87
Wczoraj trochę nie doceniłem Fernando i zagrałem w zestawieniu h2h na Vandoorna no i co tu dużo pisać... Hiszpan udowodnił po raz kolejny dlaczego jest uważany za jednego z najlepszych jak nie najlepszego kierowce w obecnej stawce. W decydującym momencie potrafił wycisnąć ze swojej maszyny maxa i ostatecznie pokonał swojego kolegę z zespołu o ok 0.3 sek. Do dzisiejszego wyścigu startuje bezpośrednio przed Carlosem więc pewnie junior będzie chciał znów powalczyć ze swoim idolem ale w mojej opinii różnica między bolidami jest na tyle mała, że na tym torze będzie to bardzo trudne i w całym wyścigu górę powinna wziąć siła kierowcy i doświadczenie które stoi po stronie Alonso.

Kierowca sklasyfikowany - NIE ( troszkę krócej na temat tych typów )
Stroll kurs 2.75
Bogaty chłopaczek z Kanady chyba niebezpiecznie zbliża się do granicy swojej wytrzymałości psychicznej. Nie dość, że zespól nie dostarczył przyzwoitego bolidu to jeszcze podczas tego weekendu Lance wciąż narzeka. A to na zagłówek, a to na bolące kolana a to oczywiście na prowadzenie się auta. W dodatku dostał srogie lanie od Siergieja w każdej sesji treningowej oraz kwalifikacjach. Nie spodziewam się by te wszystkie czynniki dobrze wpłynęły na Strolla.
Hulkenberg kurs 2.9
Start ze środka stawki na takim torze nigdy nie jest ułatwieniem w dojechaniu do mety. Do tego dochodzi aspekt samego kierowcy, który np w Baku pokazał, że sam z siebie też lubi przywalić w ściane.
Verstappen kurs 2.55
Nie wierze, że Max dojedzie do mety startując z ostatniego pola w dodatku mając przed sobą dwóch zwariowanych kierowców Haasa bezpośrednio przed sobą na takim torze jak Monaco. W tym wyścigu wszystko przemawia za kolejną porażką młodego holendra, znajduje się w fatalnej pozycji a by odstawić coś głupiego na torze Maxowi nie potrzeba wiele a dziś tych powodów będzie miał całą masę.

Najszybszy pitstop - Red Bull kurs 5.0
Ciekawi mnie bardzo kurs na ten zakład z racji, że RB w tym sezonie już dwa razy zdobywali nagrodę DHL za najszybszy pitstop ( Hiszpania i Australia ) a jak nie wygrywali to byli bardzo wysoko. W tym wyścigu chłopaki mają dodatkową motywację bo żeby zgarnąć zwycięstwo na tym torze wszystko musi zagrać począwszy od kierowcy po strategie i wymianę opon więc myślę, że szansę na kolejną nagrodę mają bardzo przyzwoite.
Dla ciekawskich link do zestawień w tej kategorii :
https://www.formula1.com/en/championship/awards/dhl-fastest-pit-stop-2018.html
Wszystkie typy z 1xbet
Powodzenia
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Widzę ze Fortuna dorzuciła typy na to czy oba bolidy beda sklasyfikowane.
To ja proponuje tak
Force India typ tak✅
Kurs 1.97
I Ocon i Perez jezdza tutaj bez większych problemów, nie narzekają na bolid, dobrze im sie jedzie po ulicznym torze i jeżeli ktos im nie zepsuje wyścigu(a to moze spotkac kazdego dzisiaj) to oboje sa w stanie przekroczyć szachownice.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Po mojej wczorajszej porażce dziś już na spokojnie postaram się ustrzelić kilka ciekawych typów ;)

Hamilton - Vettel kurs 2.84
Szansy w tym typie upatruję głównie w tym jak bolidy Ferrari obchodzą się z oponami. Z tego co dało się zauważyć podczas tego weekendu z czołowych ekip to właśnie ekipa z Włoch ma największe problemy z grainingiem, który na oponach hypersoft jest bardzo trudny do opanowania i postępuje bardzo gwałtownie. Podobną sytuacje mieliśmy w Barcelonie gdzie Seb musiał zjechać na dodatkowy pitstop. Oczywiście mowa tutaj o innych torach i innych mieszankach opon ale problem wydaję się istnieć cały czas. Bardzo możliwe, że na długości całego wyścigu Ferrari będzie szybsze od Merca ale ryzyko neutralizacji oraz całe zamieszanie z oponami i strategiami pitstopów coś mi mówi, że warto pograć ten typ.

Alonso - Sainz kurs 1.87
Wczoraj trochę nie doceniłem Fernando i zagrałem w zestawieniu h2h na Vandoorna no i co tu dużo pisać... Hiszpan udowodnił po raz kolejny dlaczego jest uważany za jednego z najlepszych jak nie najlepszego kierowce w obecnej stawce. W decydującym momencie potrafił wycisnąć ze swojej maszyny maxa i ostatecznie pokonał swojego kolegę z zespołu o ok 0.3 sek. Do dzisiejszego wyścigu startuje bezpośrednio przed Carlosem więc pewnie junior będzie chciał znów powalczyć ze swoim idolem ale w mojej opinii różnica między bolidami jest na tyle mała, że na tym torze będzie to bardzo trudne i w całym wyścigu górę powinna wziąć siła kierowcy i doświadczenie które stoi po stronie Alonso.

Kierowca sklasyfikowany - NIE ( troszkę krócej na temat tych typów )
Stroll kurs 2.75
Bogaty chłopaczek z Kanady chyba niebezpiecznie zbliża się do granicy swojej wytrzymałości psychicznej. Nie dość, że zespól nie dostarczył przyzwoitego bolidu to jeszcze podczas tego weekendu Lance wciąż narzeka. A to na zagłówek, a to na bolące kolana a to oczywiście na prowadzenie się auta. W dodatku dostał srogie lanie od Siergieja w każdej sesji treningowej oraz kwalifikacjach. Nie spodziewam się by te wszystkie czynniki dobrze wpłynęły na Strolla.
Hulkenberg kurs 2.9
Start ze środka stawki na takim torze nigdy nie jest ułatwieniem w dojechaniu do mety. Do tego dochodzi aspekt samego kierowcy, który np w Baku pokazał, że sam z siebie też lubi przywalić w ściane.
Verstappen kurs 2.55
Nie wierze, że Max dojedzie do mety startując z ostatniego pola w dodatku mając przed sobą dwóch zwariowanych kierowców Haasa bezpośrednio przed sobą na takim torze jak Monaco. W tym wyścigu wszystko przemawia za kolejną porażką młodego holendra, znajduje się w fatalnej pozycji a by odstawić coś głupiego na torze Maxowi nie potrzeba wiele a dziś tych powodów będzie miał całą masę.

Najszybszy pitstop - Red Bull kurs 5.0
Ciekawi mnie bardzo kurs na ten zakład z racji, że RB w tym sezonie już dwa razy zdobywali nagrodę DHL za najszybszy pitstop ( Hiszpania i Australia ) a jak nie wygrywali to byli bardzo wysoko. W tym wyścigu chłopaki mają dodatkową motywację bo żeby zgarnąć zwycięstwo na tym torze wszystko musi zagrać począwszy od kierowcy po strategie i wymianę opon więc myślę, że szansę na kolejną nagrodę mają bardzo przyzwoite.
Dla ciekawskich link do zestawień w tej kategorii :
https://www.formula1.com/en/championship/awards/dhl-fastest-pit-stop-2018.html
Wszystkie typy z 1xbet
Powodzenia
W 1xbet masz dwie zakladki zwiazane z wyscigiem w Monaco. W jednej znajdziesz kursy na &quot;ukonczy/nie ukonczy wyscigu&quot; a w drugiej &quot;sklasyfikowany/niesklasyfikowany w wyscigu&quot;. Kursy znaczaco roznia sie od siebie i tak na Verstappena kolejno jest kurs na to ze nie dojedzie do mety 2.55 lub 3.50. Pytalem ich na czacie jaka jest roznica miedzy tymi zakladami to mi tak odpowiedzieli ze juz wiedzialem ze sie nie dogadamy. Z dupa w polu predzej bym sie dogadal niz z nimi :cwl: Moim zdaniem to jest to samo i jest to kolejny bubel z ich strony.
 
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
W 1xbet tak często jest , że są dwa te same zakłady ale inaczej napisane i kursy różne więc korzystać śmiało ???? Jest kierowca ukończy wyścig i kierowca zostanie sklasyfikowany , dla mnie to to jedno i to samo.
Gram Verstappen nie ukończy @3.5 i Stroll @2.75
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
W 1xbet masz dwie zakladki zwiazane z wyscigiem w Monaco. W jednej znajdziesz kursy na &quot;ukonczy/nie ukonczy wyscigu&quot; a w drugiej &quot;sklasyfikowany/niesklasyfikowany w wyscigu&quot;. Kursy znaczaco roznia sie od siebie i tak na Verstappena kolejno jest kurs na to ze nie dojedzie do mety 2.55 lub 3.50. Pytalem ich na czacie jaka jest roznica miedzy tymi zakladami to mi tak odpowiedzieli ze juz wiedzialem ze sie nie dogadamy. Z dupa w polu predzej bym sie dogadal niz z nimi :cwl: Moim zdaniem to jest to samo i jest to kolejny bubel z ich strony.
Szkoda ze Fortuna nie daje tego typu zakładu. Bede musiał pozagladac gdzieś indziej bo ciekawe zaklady można wyłapać.
 
kobe28 319

kobe28

Użytkownik
ranczo0123 dzięki za otwarcie oczu ???? A to ruskie .... bałagan na ich stronie czasami jest nie do ogarnięcia a dziś niestety nie przewijałem drugiej zakładki do końca bo znalazłem typy których szukałem wyżej i nawet do głowy mi nie przyszło że mogą odstawić taki numer.. Będę o tym pamiętał na następny raz o ile tego nie ogarną. Ale w sumie to nie odosobniony przypadek bo np wczoraj grałem na iforbet i tam w zakładce h2h były po dwa takie same typy z różnymi kursami po około 0.15-0.2 różnicy między nimi i ku mojemu zdziwieniu można było bez problemu grać te wyższe.
 
S 112

spojler7

Użytkownik
W 1xbet masz dwie zakladki zwiazane z wyscigiem w Monaco. W jednej znajdziesz kursy na &quot;ukonczy/nie ukonczy wyscigu&quot; a w drugiej &quot;sklasyfikowany/niesklasyfikowany w wyscigu&quot;. Kursy znaczaco roznia sie od siebie i tak na Verstappena kolejno jest kurs na to ze nie dojedzie do mety 2.55 lub 3.50. Pytalem ich na czacie jaka jest roznica miedzy tymi zakladami to mi tak odpowiedzieli ze juz wiedzialem ze sie nie dogadamy. Z dupa w polu predzej bym sie dogadal niz z nimi :cwl: Moim zdaniem to jest to samo i jest to kolejny bubel z ich strony.
Przejedzie 90% bodajże wyścigu i jest sklasyfikowany nawet jak nie ukończy go
 
heros123 1K

heros123

Użytkownik
Sebastian Vettel - Kimi Raikkonen @ 1.16✅
Lewis Hamilton - Valtteri Bottas @ 1.18✅
Sergio Perez - Esteban Ocon @ 1.40✅
Nico Hulkenberg - Carlos Sainz Jr @ 1.35⛔
AKO: 2.58(2.27)⛔ forbet
Na dzisiaj wybrałem takie cztery typy. Szybko, bo za chwilę wyścig. Jak wiadomo, w Monako bardzo ciężko o wyprzedzanie, z racji tego, że tor jest uliczny, a co za tym idzie bardzo wąski. Tutaj wystarczy dobrze wystartować, utrzymać pozycję, wykonać poprawnie pitstop i jazda do mety. Nawet jak ktoś będzie szybszy na jednym kółku o dwie sekundy to i tak bardzo trudno będzie mu wyprzedzić wolniejszego kierowcę i na to liczę właśnie dzisiaj. Wszyscy czterej kierowcy, których wytypowałem startują przed swoimi rywalami i jeśli w wyścigu nie wydarzy się nic niespodziewanego to powinni to utrzymać. Seb i Lewis walczą o mistrzostwo, więc zespół pewnie będzie faworyzował ich, a Ocon i Sainz są na starcie o 3 pola wyżej niż rywale, więc tutaj sytuacja również jest jasna. Powodzenia
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Jak zawodnik przejedzie bodajze 92% wyscigu to jest juz sklasyfikowany czyli wyscig ma ukonczony nawet jak nie dojedzie do mety bo po prostu dodadza mu powiedzmy +5 okrazen. Oba bety sa na takiej samej zasadzie rozliczane tylko sa po prostu inaczej opisane u nich. Klasyka 1xbet mozna powiedziec.
 
W 10

wielkiszu111

Użytkownik
jest tak jak pisze spojler7 jeżeli przejedzie 90% okrażeń wtedy jest sklasyfikowany - ukończy wiadomo musi dojechać do mety
 
B 39

bagadyr

Użytkownik
Sebastian Vettel - Kimi Raikkonen @ 1.16
Lewis Hamilton - Valtteri Bottas @ 1.18
Sergio Perez - Esteban Ocon @ 1.40
Nico Hulkenberg - Carlos Sainz Jr @ 1.35
AKO: 2.58(2.27) forbet
Na dzisiaj wybrałem takie cztery typy. Szybko, bo za chwilę wyścig. Jak wiadomo, w Monako bardzo ciężko o wyprzedzanie, z racji tego, że tor jest uliczny, a co za tym idzie bardzo wąski. Tutaj wystarczy dobrze wystartować, utrzymać pozycję, wykonać poprawnie pitstop i jazda do mety. Nawet jak ktoś będzie szybszy na jednym kółku o dwie sekundy to i tak bardzo trudno będzie mu wyprzedzić wolniejszego kierowcę i na to liczę właśnie dzisiaj. Wszyscy czterej kierowcy, których wytypowałem startują przed swoimi rywalami i jeśli w wyścigu nie wydarzy się nic niespodziewanego to powinni to utrzymać. Seb i Lewis walczą o mistrzostwo, więc zespół pewnie będzie faworyzował ich, a Ocon i Sainz są na starcie o 3 pola wyżej niż rywale, więc tutaj sytuacja również jest jasna. Powodzenia
Niestety ale Sainz musiał przepuścić Hulkenberga.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom