>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6. kolejka 1. Bundesligi (18-20.09.2009r.)

Status
Zamknięty.
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Tak na pierwszy rzut oka to zagrałbym Schalke.Przyzwoity mecz na ciężkim terenie w Kolonii, pną się w górę tabeli.Na razie nie ma żadnych informacji o absencjach gospodarzy także myślę, że do piątku tak zostanie i podopieczni Magatha wyjdą w pełnym składzie.Co do gości to przed sezonem wspominałem,że Mistrzostwo było jednorazowym wyczynem i się w niedługim czasie nie powtórzy się.Mieli trzy mecze z trudnymi rywalami i trzy klęski - u siebie z HSV i Bayerem i na Allianz Arena.No jak na Mistrza Niemiec to powinniśmy się więcej spodziewać.Co do samego meczu to nie zagra Benaglio, który otrzymał czerwoną kartkę, a to podstawowy bramkarz Wilków co powoduje jeszcze większą dziurę w bloku defensywnym drużyny Veha [ 3 mecze - 1- straconych bramek ].Bonusem u gospodarzy jest to, że Magath zna zespół gości &#39;&#39;na wylot&#39;&#39; i to na pewno się przyda przy rozpracowaniu VFL.Warto jeszcze dodać, że jutro mecz w LM zagra Wolfsburg, a w piątek już mecz w BL co będzie dużym obciążeniem dla piłkarzy ponieważ jest to ich pierwszy mecz w tej elitarnej lidze i nie &#39;&#39;sprzedadzą&#39;&#39; łatwo skóry moskiwewskiej drużynie.
Mój typ :
Schalke 04 - 2.10 bet365 ⛔
Schalke DNB - 1.57 bet365 ⛔
Drugi typ to bardzo wysoki kurs na Gladbach.Widziałem kilka meczy tej drużyny u siebie i na prawdę imponują grą ofensywną.Arango, Bobadilla, Colautti czy Matmour robią &#39;&#39;wiatr&#39;&#39; z przodu i u siebie są niezwykle groźni.Hoffe jest średniakiem ligi i w tym sezonie nie będzie walczyć o najwyższe cele.Tyle na temat tego meczu, im bliżej do meczu postaram się coś dopisać.
Mój typ :
Gladbach lub remis 1.56 Gamebookers ⛔
Gladbach DNB 2.1 Gamebookers ⛔
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Jak dla mnie lepszy over w meczu Schalke - Wolfsburg. Schalke w meczach z mocniejszymi drużynami nie gra dobrze. Z średniakami i słabsyzmi drużynami moga zdobywać punkty, ale z najlepszymi będa je gubić. Atmosfera w klubie jest zła. Z gry dalej wypada Jones. Nie zagra też znów Pander i Mineiro. W meczu z Koln mieli wiecej szczęścia niż rozumu. To Kolonie grała lepiej, ale nie umiała wykorzystać swoich sytuacji. A Schalke dwa razy strzeliło bramkę na początku każdej z połow i udało im się dowieźć to do końca.
Jedyny problem Wolfsburga to Veh. I będzie tak przez długi czas. Nigdy nie zrozumiem fenomentu tego trenera. Jest on trenerem co najwyżej średnim, któremu wyszedł jeden sezon z VFB i nic więcej. Poza tym jak zdobył mistrza to bardziej Schalke je przegrało niż VFB wygrało, choć seria 7 zwycięstw w ostatniech kolejach robiła wrażenie. Ale teraz to nie VFB. I dlatego byłem bardzo, ale to bardzo zdziwiony tym, że VFL zatrudniło go jako szkoleniowca. I niestety, mimo posiadania dobrej kadry, nie idzie. Przyczyna leży też w tym, że Dzeko i Grafite trafili w zeszłym sezonie każdą dobrą okazję a w tym sezonie, jak ładnie podliczył ARD, zmarnowali razem już 12 setek. Szczególnie dobry jest w tym Dzeko. Dlatego też ostatnio zagrał Martins od początku. Z stawianiem na Schalke bym sie wstrzymał przynajmniej do jutra. Jeśli VFL zagra znów słabiutko w defensywie to na Veltins Arena bedą mieli cieżko o jaki kolwiek punkt. Obrona gra katasrtofalnie jak na taki klub, Madlung to nie jest ten poziom. Simunek w zeszłym sezonie pokazał, że jest lepszy i dobrze pasuje do Barzgaliego a tutaj Veh z niczego zmienił sobie skład. No, ale powrócił Hasebe i on jest takim stbilizoatorem, który pociągnie i do przodu i zabezpieczy tyły, daltego jak dla mnie jego obecność bądź nie może byc jedną z kluczowych rzeczy, które będa miały wpływ na przebieg tego spotkania.
 
other 60

other

Użytkownik
Piątkowe spotkanie w Bundeslidze zapowiada się pasjonująco. Shalke 04 Gelsenkirchen podejmuje wilki z Wolfsburga. Piłkarze, których sponsorem jest firma produkująca samochody marki Wolfswagen grała we wtorkowy wieczór mecz w ramach Ligi Mistrzów. VFL pokonał 3-1 CSKA Moskwa. Zwycięstwo pewne, niezagrożone, zdecydowane. Zawodnicy Shalke w pucharach nie występują, co nie znaczy, że próżnowali w trakcie tygodnia. Trener Felix Magath zaaplikował swoim podopiecznym dodatkowy trening w postaci meczu sparingowego z drużyną Dynama Drezno. Shalke mecz wygrało 2-1. Przechodząc do meritum, uważam, iż piłkarze mistrza Niemiec nie będą w stanie rozegrać dwóch znakomitych spotkań na przestrzeni raptem trzech dni i z ów pojedynku zwycięsko wyjdą gospodarze.
Shalke 04 vs VFL Wolfsburg 1 ⛔
nie ma takiego klubu w BL jak Shalke.Jest Schalke/Akarin
 
D 0

dexxa

Użytkownik
▶ Stuttgart - FC Koln = 1 = 1,52 Milenium :minusL
Stuttgart to dwunasta drużyna Bundesligi, natomiast Koln znajduje się na ostatnim miejscu w lidze z jednym punkcikiem urwanym w trzeciej kolejce Eintrachtowi Frankfurt. Stuttgart wygrał tylko jedno spotkanie [4:2] z Freiburgiem w drugiej kolejce zmagań. Kolejne dwa mecze to remisy z Borussia Dortmund i Nurnbergią, aż w końcu porażka z liderem - Hamburgiem [3:1]. W tygodniu piłkarze Stuttgartu zremisowali u siebie z Rangersami w LM [1:1]. Koln znajduje się na ostatnim miejscu z trzema zdobytymi bramkami i dziewięcioma straconymi. Ostatnie dwa spotkania to porażki z kolejno Hamburgiem 3:1 i Schalke 1:2. Patrząc na statystki meczów obu ekip korzystniej wygląda Koln. 32 zwycięstwa, 21 remisów i 25 porażek. W Stuttgarcie 20 razy przegrali, 9 zremisowali i 10 spotkań wygrali. Stuttgart u siebie nie potrafił pokonać Koln od sezonu 96/97 kiedy to pokonali ich [4:0] :!:
▶ Bayern Monachium - Nurnberg = Obie drużyny strzelą bramkę ? NIE = 1,60Milenium ⛔
Bayern (5) podejmie u siebie Nurnberg (13). Bayern w sezon wszedł słabiutko, bo od remisów z Hoffenheim i Werderem, a po tych spotkaniach doszło nawet do porażki z Mainz. Później działo się już tylko lepiej. Kolejne wygrane [1:3] z Union Berlin, [3:0] z Wolfsburgiem, [1:5] z Borussia Dortmund aż w końcu we wtorek [0:3] z Maccabi Haifa. Tak więc Bayern od czterech spotkań niepokonany. Nurnberg z kolei ostatnie dwa mecze to remis z Stuttgartem i wygrana z Borussia Monchengladbach, więc nie jest źle. Patrząc na mecze tych ekip miażdżąca przewaga Bayernu. 51 spotkań, 31 zwycięstw Bawarczyków, 9remisów i 11porażek. Z czego u siebie zremisowali 4 razy i przegrali tylko 3 spotkania ! Wygrywając 19. Ostatnio Bayern u siebie uległ Nurbergi w 1991roku :!: przegrywając [1:3]. W ostatnich 10 spotkaniach 8 zwycięstw Bawarczyków i dwa remisy. A od trzech spotkań Nurnberg nie znajdował drogi do bramki Bayernu. Wszystko przemawia za gospodarzem i ja mam nadzieję, że nie stracą nawet bramki, chociaż bramkę stracić można zawsze to ja zaryzykuję :p
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Jak dla mnie lepszy over w meczu Schalke - Wolfsburg. Schalke w meczach z mocniejszymi drużynami nie gra dobrze. Z średniakami i słabsyzmi drużynami moga zdobywać punkty, ale z najlepszymi będa je gubić.
Ze słabszymi także gubią przykładem niemoc strzelecka, a może bardziej w konstruowaniu akcji i porażka z Freiburgiem. Wiadomo Magath dobrze zna zespół Wolfsburga, ale czy to pomoże mu rozpracowac rywala tak aby Schalke wygrało? Bo w końcu remis tutaj nikogo nie będzie urządzał. Obie drużyny powinny grać o pełną pulę, dlatego na Veltis Arena powinniśmy być świadkami efektownego spotkania. Wilki przebudziły się w meczu z CSKA świetny mecz zagrał Grafite potwierdzajac rosnącą dyspozycję zdobyciem trzech bramek. Czas na przebudzenie w Bundeslidze. Kiedy obie drużyny grają o zwycięstwo zazwyczaj pada sporo bramek i moim zdaniem tak właśnie będzie w tym meczu.
Mój typ: over 2,5 - 1,70 w Tobet [6/10] ✅ ✅
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
z Bundesligi z sobotnich spotkań moje oczy przkłul tylko jeden mecz. Chociaż ciekawie będzie niemal na kazdym bo wiadomo jakie rezultaty w ostatnim czasie padają w tej lidze. Stąd też ja nie podejmuję się typowania 1x2.
Hannover96- Dortmund Typ : Powyżej 2,5 gola @ 1,75 Expekt ⛔
BVB w ostatniej kolejce zostala upokorzona na własnym obiekcie 1:5 przez Bayern Monachium. Do pewnego momentu nie grali źle, ba nawet to oni prowadizli 1-0 jednak zakończyło się fatalnie. Obrona spisuje się bardzo słabo stąd już 11straconych bramek przez BVB. W sobotnie popołudnie udadzą się na stadion Hannoveru. Oba zespoły mają na koncie raptem po 1 zwycięstwie i ciężko jednoznacznie wskazac faworyta w tej potyczce. H96 tydzień temu sprawil neispodzianke remisując w Bremie 0:0. O obliczu zespołu decyduje w głownej mierze Jiri Stajner- strzelec wszystkich ... 3 bramek zespolu ! Nieskutecznośc razi po oczach i to zdecydowanie, ale skoro brakuje takich graczy jak Schlaudraff, Forsell, Hanke z przodu to nie ma się co dziwic. Dodatkowo w jutrzejszym meczu osłabiona będzie defensywa bo zabraknie przede wszystkim bramkarza Enke i stopera Ismaela.
BVB do meczu podejdzie jedynie bez Kehla z ważniejszych zawodników. Siła ognia jest duża w zespole. Patrząc na wzajemne potyczki obu zespołów to często i gęsto padało w nich sporo bramek. tak sądze że i tym razem będzie podobnie. Widzi mi się ponadto nawet zwycięstwo Dortmundu po dobrym kursie @2,45 ale jednak wolę bezpieczniej zagrac na over 2,5 gola w całym meczu. Sądze że Valdez, Kuba i spólka ukłują pare goli, a dziurawa obrona także nie pozostanie bez strat i będzie wilk syty i owca cała ;)
Przewidywane składy :
Hannover96 : Fromlowitz - Cherundolo , Haggui, C. Schulz , Rausch - Balitsch - Chahed , Djakpa - Bruggink - Stajner , Ya Konan
Dortmund : Weidenfeller - Owomoyela , Subotic , Felipe Santana, Dede - Hummels - Blaszczykowski , N. Sahin - Hajnal - Barrios , Valdez
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Bayern Munchen - 1. FC Nurnberg
Typ: Bayern -1,5
Kurs: 1,55 bet365 ⛔

Derby na Oktoberfest, czy może być coś piękniejszego w Monachium w tym czasie? Niewiele jest takich rzeczy. Oktoberfest to bardzo szczególny okres dla całego Bayernu. Z pośród 70 spotkań w tym okresie Monachijczycy nie wygrali zaledwie 7. Do tego Norymberga ma tragiczny bilans w meczach z Bayernem. Od 1992 roku nie wygrali w Monachium. Do tego na 25 spotkań tylko 7 razy udało im sie zdobyć punkty. 18 porażek, bilans bramek 51:18 na korzysć Bayernu wyraźnie przemawia przeciwko Norymberdze. Ze statystyk wynika, że Bayern średnio strzela 2 bramki na mecz u siebie przeciwko Clubowi. Do tego Bayern jest u siebie niepokonany od 25 kwietnia (0:1 z Schalke) i ma serie 8:1 w bramkach. Z drugiej strony Norymberga w tym sezonie na wyjeździe dwa razy zremisowała i od dwóch spotkań nie stracili bramki. Bayern za to gra najlepiej w drugich polowach, gdzie strzelili aż 8 bramek. To tyle, jeśli chodzi o statystyki.
Bayern obecnie jest w formie i van Gaal zapowiadał, ze zmian w składzie nie bedzie, bo trzeba ciułać punkty w tym cieżkim okresie (7 meczy w 21 dni). Możliwa jest jedna zmiana, czyli do składu wróci Gomez a Ribery zacznie na ławce. Do kadry wraca również Klose, ale on zacznie na ławce.Poza tym sytuacja personalna sie nie zmienia i gra najmocniejsza 11 obecnie. Bayern gra w bardzo szybkim tempie, gdzie przecietna drużyna, jaką jest Norymberga, może wytrzymać max 60 minut grając w podobnym tempie, potem zaczyna się czas Bayernu i czas strzelania. Ale z Norymbergą powinno być już od pierwszych minut dobrze.
Jeśli chodzi o gości to maja dobrą defensywę, ale będą musieli zastąpić zawieszonego kapitana Wolfa, który jest podstawowym środkowym obrońcą. Oenning zapowiada, ze punkt jest możliwy w Monachium, ale bedzie bardzo cieżko. Nawet jeśli będą próbowali sie zamurować to i tak raczej nie starczy im sił aby czynić to do końca spotkania. Bayern na pewno od początku bedzie chciał przejąc inicjatywę i jak najszybciej strzelić bramkę.

Bayern Munchen - 1. FC Nurnberg
Typ: Both team to score? NIE
Kurs: 1,75 bet365 ⛔

W 9 spotkaniach w Monachium, od tego pamietnego 1992 roku, Norymberga dała radę strzelic tylko 2 meczach bramkę. Do tego Nurnberg ma problemy w ataku, mimo posiadania aż 7 napastników (podstawa + talenty) strzelili tylko 3 bramki. Nie wiecej niż 1 na mecz.

VFB Stuttgart - 1. FC Koln
Typ: under 10 rzutów rożnych (azjan)
Kurs: 2,00 bet365 ✅

VFB Stuttgart - 1. FC Koln
Typ: Koln +2,5 rożnych
Kurs: 1,87 bet365 ⛔

Przeglądając ciekawe informacje na temat spotkań natknąłem się na informację, która mnie bardzo zaciekawiła. A mianowicie chodzi o to, ze VFB w dwóch domowych spotkaniach miało tylko 4 rzuty rożne! Wynika to też z ich systemu gry, który opiera sie raczej na grze środkiem niż bokami, gdzie wiekszość strzałów leci obok bramki bądź ponad nią, dlatego też nie ma rożnych. Kurs na zwyciestwo jest marny, a ten zespół nie jest w najlepszej dyspozycji do tego sttystyki przemawiają przeciwko nim. Dlatego też zdecydowałem się zagrać na ilość rożnych. Miejmy nadzieję, ze nagle nie zaczną bombardować bramki Mondragona :wink:


Zapraszam do pisania analiz do dzisiejszych i jutrzejszych spotkań.
 
O 0

original

Użytkownik
Hertha BSC - Freiburg
Typ : 1 @ 2.00 ⛔
-0,5 @ 2.02 ⛔
Stake : 5,5/10
Hertha zawodzi w lidze narazie, ciekawostką jest to, że Freiburg jak przyjeżdża do Berlina to przegrywa. Ostatni raz Freiburg wygrał z Herthą w 2001 roku i to u siebie. Oczywiście skład był inny, drużyny inne. Ale garść statystyk pokazuje że Hertha u siebie nie zawodzi na ogół z Freiburgiem. Myślę że to spotkanie na morale dla piłkarzy z Berlina, na odkłócie się od dna tabeli, jeżeli nie z dobrze im leżącym Freiburgiem to z kim ja pytam ? Czuję ten typ poza tym, nie ma opcji w mojej głowie by Hertha to spotkanie przegrała. Kurs na zwycięstwo dobry, można próbować. Freiburg urwał niedawno 3pkt Schalke na wyjeździe, ale Hertha kusi, musi wygrać.
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
20 września 2009r
godzina 17:30​
⚽ Niemcy, Bundesliga
Spotkanie: Bayer Leverkusen - Werder Brema (H 0-1) ⛔
Typ: Bayer Leverkusen -1
Kurs: 3,80
Buk: Sportingbet
Analiza:
O godzinie 17:30 na BayArena dojdzie do chyba najciekawszego spotkania niedzielnego w Bundeslidze. Bayer Leverkusen będzie podejmować Werder Brema. Gospodarze grają w tym sezonie jak na razie wyśmienicie i będą na pewno faworytem tego starcia. Leverkusen po 5. kolejkach ma na koncie 13 punktów i zajmuje pozycję wicelidera. Natomiast Werder okupuje środek tabeli - jest 9. Podopieczni Juppa Heynckesa grają fantastyczny futbol, strzelają dużo goli i na pewno będą grać na 100% ponieważ liczy się dla nich tylko Bundesliga. Bayer Leverkusen od 2 lat nie grał w europejskich pucharach, co na pewno dodatkowo mobilizuje drużynę, która chce w końcu coś znaczyć nie tylko na arenie niemieckiej ale też międzynarodowej. Gospodarze grają pewnie i wygrywają mecz za meczem. O stabilnej formie nie ma mowy w przypadku Werderu. Podopieczni Thomasa Schaafa grają kratkę przeplatając dobre występy z kompromitacjami, a takową z pewnością można nazwać porażkę u siebie z Eintrachtem, czy remis z Hannoverem. W środku tygodnia finaliści Pucharu UEFA szczęśliwie ograli w Funchal tamtejszy Nacional. Na pewno piłkarze Werderu będą nieco zmęczeni. Przed rokiem na BayArena padł remis 1-1. Ale tamtego Bayeru nie można porównywać do obecnego. Aptekarze rozegrali w zeszłm tygodniu świetne spotkanie pokonując mistrza kraju - Wolfsburg na jego terenie. Nie ma żadnych przeciwwskazań, aby trener Jupp Heynckes wystawił do gry podobną jedenastkę jak na Volkswagen Arena. Z powodu żółtych kartek pauzować musi jedynie Derdiyok. Na ból w stawie skokowym narzeka Michel Kadlec, ale wszystko wskazuje na to, że obrońca będzie w stanie wybiec na boisko. Największym osłabieniem gości będzie z kolei brak Mesuta Özila. Reprezentant Niemiec tuż przed spotkaniem w Lidze Europejskiej nabawił się urazu wykluczającego z gry na kilkanaście dni. Od dłuższego czasu kontuzję leczą również Jensen, Almeida i Prödl. W osiemnastce meczowej znalazł się z kolei Rosenberg który wznowił ostatnio treningi z pełnym obciążeniem. Miejmy nadzieję, że mecz będzie ciekawy i zobaczymy kilka goli. Oby dla Bayeru.

:cool: :!: Powodzenia :!: :cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom