>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6 kolejka 1 ligi 30-31.08.2014

Status
Zamknięty.
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Znowu tematu nie ma to zakładam.
Miedź Legnica - Arka Gdynia over 2,5 2,32 pinnacle ✅ załatwione po 13 minutach ;)
Próbuję znowu overa w naszej kopanej pierwszej lidze.
Zarówno Miedź jak i Arka potencjał w ofensywie ma. Problemem Miedzi jest przede wszystkim skuteczność, co oczywiście nie jest dobre, ale co jest dobre to ilość sytuacji jakie sobie stwarzają powinna w końcu dawać efekty. Arka w obronie popełnia sporo głupich błędów a apogeum tego było widać w meczu z Widzewem. Do tego z przodu mają naprawdę kim pograć a znowu Miedź też potrafi tych kiksów zrobić masę i regularnie rywale strzelają im bramki. W tym sezonie stracili ich już aż 11(więcej stracił Chrobry) jednocześnie strzelając 8 co jest 3 wynikiem w lidze. Arka może nie wygląda tak okazale ale wydaje mi się, że to Miedź narzuci swój szybszy styl gry na własnym terenie jak to ma w zwyczaju a to spowoduje sporą ilość sytuacji i sporo bramek. Na pewno w spotkaniu tych ekip value w takim kursie jest niezłe bo ja bym bardziej tutaj wystawił wyrównane kursy.
Wisła Płock - GKS Katowice (0) 2,66 ✅ 0:2
GKS z meczu na mecz gra lepiej. Wbrew pozorom ostatni remis z Chojniczanką to był najlepszy mecz od początku sezonu. Gdyby nie głupi, albo wręcz idiotyczny błąd dobrze spisującego się do tej pory Bucka to GieKSa raczej spokojnie by ten mecz wygrała. W drugiej połowie napierała na gości ale niestety nic nie wpadło. Wg. mnie ten progres to bardzo dobry prognostyk. W tym meczu raczej nikt nie nastawia się na wygraną a właśnie wtedy GieKSa spisuje się najlepiej. Przede wszystkim lepiej wygląda obrona i środek pola i to powinno skutkować lepszym wyprowadzaniem piłki zarówno bokami jak i środkiem. Dobrze zaaklimatyzował się młody Bętkowski. Do tego Bodziony w środku gra coraz pewniej i jest chyba jednym z pewniejszych punktów drużyny.
Płock wystartował bardzo solidnie. Po porażce z Bytovią i remisem z Siedlcami wygrali wyjazdowy mecz z Zagłębiem, które już pokazało, że póki co z zapowiedzi o dominacji na zapleczu, pozostaje conajwyżej lekki śmiech. W ostatniej kolejce spokojnie pokonali Chrobry co akurat nie jest wyznacznikiem formy.
Jak widać solidnie ale bez szału. Ofc to będzie ciężki mecz dla obu ekip ale coraz lepiej grające GieKSa powinna poszukać swoich szans i jeżeli z tyłu obejdzie się bez głupich błędów(trener w końcu powoli wraca do ustawienia z 4 obrońców) to z przodu potencjał jest niezły.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Znowu tematu nie ma to zakładam.

Miedź Legnica - Arka Gdynia over 2,5 2,32 pinnacle

Próbuję znowu overa w naszej kopanej pierwszej lidze.
Zarówno Miedź jak i Arka potencjał w ofensywie ma. Problemem Miedzi jest przede wszystkim skuteczność, co oczywiście nie jest dobre, ale co jest dobre to ilość sytuacji jakie sobie stwarzają powinna w końcu dawać efekty. Arka w obronie popełnia sporo głupich błędów a apogeum tego było widać w meczu z Widzewem. Do tego z przodu mają naprawdę kim pograć a znowu Miedź też potrafi tych kiksów zrobić masę i regularnie rywale strzelają im bramki. W tym sezonie stracili ich już aż 11(więcej stracił Chrobry) jednocześnie strzelając 8 co jest 3 wynikiem w lidze. Arka może nie wygląda tak okazale ale wydaje mi się, że to Miedź narzuci swój szybszy styl gry na własnym terenie jak to ma w zwyczaju a to spowoduje sporą ilość sytuacji i sporo bramek. Na pewno w spotkaniu tych ekip value w takim kursie jest niezłe bo ja bym bardziej tutaj wystawił wyrównane kursy.

Wisła Płock - GKS Katowice (0) 2,66

GKS z meczu na mecz gra lepiej. Wbrew pozorom ostatni remis z Chojniczanką to był najlepszy mecz od początku sezonu. Gdyby nie głupi, albo wręcz idiotyczny błąd dobrze spisującego się do tej pory Bucka to GieKSa raczej spokojnie by ten mecz wygrała. W drugiej połowie napierała na gości ale niestety nic nie wpadło. Wg. mnie ten progres to bardzo dobry prognostyk. W tym meczu raczej nikt nie nastawia się na wygraną a właśnie wtedy GieKSa spisuje się najlepiej. Przede wszystkim lepiej wygląda obrona i środek pola i to powinno skutkować lepszym wyprowadzaniem piłki zarówno bokami jak i środkiem. Dobrze zaaklimatyzował się młody Bętkowski. Do tego Bodziony w środku gra coraz pewniej i jest chyba jednym z pewniejszych punktów drużyny.
Płock wystartował bardzo solidnie. Po porażce z Bytovią i remisem z Siedlcami wygrali wyjazdowy mecz z Zagłębiem, które już pokazało, że póki co z zapowiedzi o dominacji na zapleczu, pozostaje conajwyżej lekki śmiech. W ostatniej kolejce spokojnie pokonali Chrobry co akurat nie jest wyznacznikiem formy.
Jak widać solidnie ale bez szału. Ofc to będzie ciężki mecz dla obu ekip ale coraz lepiej grające GieKSa powinna poszukać swoich szans i jeżeli z tyłu obejdzie się bez głupich błędów(trener w końcu powoli wraca do ustawienia z 4 obrońców) to z przodu potencjał jest niezły.
nic nie stawiam w tych meczach, ale trochę przemyśleń ode mnie...

Jeśli Miedź będzie grała piłką, ofensywnie to faktycznie ten over ma szansę wejść bo w Arce są piłkarze do szybkiego wyjścia, ale to tylko I liga, na papierze może i to ma tak wyglądać ale lepiej chyba chwilę zobaczyć ten mecz i coś próbować grać. W Arce wielkim problemem jest atak, Abbott jest bardzo nieskuteczny a nie ma żadnej konkurencji.

co do meczu drugiego to na papierze Wisła Płock dla mnie faworytem. Katowice to nie jest dla mnie drużyna wyjazdowa, nie zmienia mojej opinii ostatnia przypadkowa wygrana w Świnoujściu, dużo lepiej grają u siebie.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Co do GieKSy też jej kibicuje od bajtla i jak tylko mogę przyjeżdżam do Katowic na B1. Mogłem napisać, że to bardziej moje przeczucie bo kursy są ofc wystawione w miarę dobrze.
Po prostu mam przeczucie, że wbrew pozorom ten zespół może grać lepiej wyjazdowo gdzie nie ma presji, która tak jakby im nie służyła a po meczu z Flotą wydaje mi się, że oni powoli stają się drużyną, co wg. mnie również było ich problemem. Na pewno Płock jest w zasięgu i jeżeli zagrają tak jak z Chojniczanką, tylko skuteczniej z przodu i bez głupich błędów to zwycięstwo wcale nie musi być takim science fiction.
Co do Miedzi masz racje. Ale dla mnie to takie fifty-fifty więc w takim wypadku 2,32 to jest po prostu value.
 
tomeczekp90 157

tomeczekp90

Użytkownik
Obserwowałem wyczyny GKS-u w poprzedniej kolejce w starciu z Flotą. Większa część spotkania to dominacja ekipy z Wyspy Wolin, która w ostatecznym rozrachunku przez własny brak pomysłu na wykończenie akcji pozbawiła się szans na zdobycie przynajmniej 1 punktu. Bramka dla zespołu z Katowic zapewne nie tylko w mojej ocenie - mocno przypadkowa dająca wyjazdowe zwycięstwo nad przeważającej w przekroju całego spotkania Flotą. Jeśli ktoś się bierze za dzisiejsze spotkanie GKS-u z Wisłą Płock to radziłbym kierować się ku remisowi, bądź wygranej Wisły. Gra wyjazdowa Katowiczan nie powala na kolana i nie warto wyciągać głębszych wniosków z przypadkowego zwycięstwa w Świnoujściu gdzie GKS był kolokwialnie drużyną dużo słabszą od przeciwnika.
 
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
Spotkanie: Wisła Płock - GKS Katowice ⛔⛔⛔
Typ: 1
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Ostatnio Wisełka na fali. Jedynie szkoda ze odszedl Filip Burkhardt filar naszego zepołu no ale cóż zobaczymy co pokaze nowy nabytek z Widzewa Patryk Stepinski. Fakt faktem Wisła na fali. Byli skazani na porazke z Zaglebiem a tu piekna wygrana i pozniej z Chrobrym tez. Katowice ciezko mi cos o nich napisac. Od kilku lat marza o Ekstraklasie i lipnie im to wychodzi jesli nie moga wygrac u Siebie to dlaczego mieliby wygrac u Nas? Na stan dzisiejszy Wisla troche lepsza. h2h 4-4-2 dla Wisły.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Obserwowałem wyczyny GKS-u w poprzedniej kolejce w starciu z Flotą. Większa część spotkania to dominacja ekipy z Wyspy Wolin, która w ostatecznym rozrachunku przez własny brak pomysłu na wykończenie akcji pozbawiła się szans na zdobycie przynajmniej 1 punktu. Bramka dla zespołu z Katowic zapewne nie tylko w mojej ocenie - mocno przypadkowa dająca wyjazdowe zwycięstwo nad przeważającej w przekroju całego spotkania Flotą. Jeśli ktoś się bierze za dzisiejsze spotkanie GKS-u z Wisłą Płock to radziłbym kierować się ku remisowi, bądź wygranej Wisły. Gra wyjazdowa Katowiczan nie powala na kolana i nie warto wyciągać głębszych wniosków z przypadkowego zwycięstwa w Świnoujściu gdzie GKS był kolokwialnie drużyną dużo słabszą od przeciwnika.
Taktyka wyjazdowa GieKSy to zazwyczaj cofnięcie i granie z kontry. Oczywiście, że Flota miała przewagę, ale prócz dwóch sytuacji nie stworzyli sobie więcej tak naprawdę. Z tej przewagi nie wiele wynikało. De facto prawie każda ekipa w I lidze ma problem z pomysłem na wykończenie akcji. Ale to wiadomo nie od dzisiaj.
Przypadkowe czy nie ostatnie 5-10 minut Flota praktycznie nie wychodziła z własnej połowy i ta bramka wisiała w powietrzu. Chwilę wcześniej piłka trafiła w słupek. Generalnie w końcówce spotkania GieKSa zrobiła tyle zamieszania w polu karnym Floty co Flota przez całe spotkanie. Zresztą mnie właśnie chodzi głównie o tą końcówkę(od momentu bijatyki) gdzie mam wrażenie jakby w zespół wstąpiło coś nowego. Nagle zdominowali Flotę a w następnym meczu zagrali naprawdę solidny mecz z Chojniczanką gdzie de facto powinno być z 3:0. Pożyjemy zobaczymy jak będzie.
Zresztą nie mam zamiaru na siłę bronić swoich racji. Mam takie odczucie, że drużyna zwyżkuje a potencjał jest dużo większy. A Wisła na pewno nie jest poza zasięgiem i trochę też przesadzamy pisząc jak to roznieśli jak się okazuje słabe Zagłębie i koszmarny Głogów u siebie. Na pewno te zwycięstwa dają dużo pewności ale nie przeceniałbym ich wartości sportowej.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Takie post scriptum do meczu GKS&#39;u. Nos akurat mnie nie zawiódł. GieKSa z meczu na mecz lepiej i Wisła prócz stałych fragmentów gry praktycznie bez sytuacji za to GieKSa przede wszystkim skutecznie. Oby to nie był tylko wypadek przy pracy a stały progres. Następne Wigry u siebie więc zobaczymy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom