>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6 kolejka Ekstraklasy [11.09 - 13.09.2009r.]

Status
Zamknięty.
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków
Bardzo ciekawie zapowiadający się mecz zostanie rozegrany w Gdańsku, Lechia zagra z Wisłą i będzie chciała w końcu urwać jakieś punkty mistrzom Polski. Piłkarze z Krakowa jak do tej pory mają na swoim koncie komplet &quot;oczek&quot;, stracili jedynie dwie bramki, strzelając dwanaście. Moim zdaniem dzisiejszy mecz będzie dla nich zdecydowanie najcięższym z dotychczasowych. Lechia od początku sezonu również spisuje się bardzo przyzwoicie, tylko Odra była w stanie z nimi wygrać. Podopieczni Tomasza Kafarskiego potrafią strzelać bramki choć ze skutecznością często jest problem. Wystarczy wspomnieć choćby mecz z przed tygodnia kiedy to Lechia zremisowała ze Śląskiem 1:1. Jak wiemy kilku zawodników krakowskiej Wisły w ostatnich dniach dopiero wrócili ze zgrupować reprezentacji. Więcej czasu na regenerację przed meczem niewątpliwie mieli piłkarze Lechii. Jestem przekonany, iż gospodarze zrobią wszystko aby pokazać się z dobrej strony przeciwko mistrzowi Polski, o punkty będzie bardzo ciężko, ale typ &quot;obie drużyny strzelą bramkę&quot; wydaje się prawdopodobny.
Mój typ: obie drużyny strzelą bramkę - 1,81
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Ja jestem dziś w gronie tych, którzy uważają, że passa Wisły się zakończy. Lechia może i nie jest wielką drużyną, która gra przez cały mecz równo na dobrym poziomie, ale niewątpliwie może coś tam z Wisłą dzisiaj ugrać. Absolutnie bardzo dużym osłabieniem jest brak Marcelo. On w parze z Głowackim kapitalnie rozbijali ataki rywali. Ok jest Jop, ale na pewno będzie brakowało momentami przynajmniej zrozumienia parze stoperów. Do tego Junior Diaz, który znów miał problemy z powrotem. Sporo Wiślaków było w reprezentacjach różnych. Zobaczymy jak to będzie... Aczkolwiek moim zdaniem dziś nadszedł dzień, w którym Biała Gwiazda straci punkty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom