>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6 kolejka Ekstraklasy 17.09 - 19.09.2010

Status
Zamknięty.
sutek 79

sutek

Forum VIP
Lechia gra u siebie bardzo ofensywnie, mają kilku ciekawych zawodników w ofensywie, trener kafarski na pewną od pierwszej minuty ustawi drużynę by grała &quot;do przodu&quot;. Cracovia bramki strzelać potrafi jest Matusiak,Ślusarski,Suvorow czy Saidi zdecydowanie gorzej radzo sobie w obronie, gdzie bardzo nie pewnie gra para środkowych obrońców mam tutaj na myśli Polczaka i Jarabicę, do tego nie wiem kto zagra w bramce jeśli Cabaj to on też potrafi wpuścić niezłego babola.

over 2,5


Jeśli chodzi o Wisłę to w Białymstoku pokazała już inny styl niż w poprzednich meczach, olśniewająco nie grali ale lepiej niż w poprzednich spotkaniach, piłkarze Wisły wracają na swój stadion to też na pewno atut. Korona co prawda wygrała ostatnio z Polonią ale grają w kratkę. Dzisiaj wierzę w zawodników Wisły tzn. Riosa i Małeckiego by poprowadzili Białą Gwiazdę do zwycięstwa

Wisła Kraków win
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Wisła - Korona 2:2
Stadion czas otworzyć oficjalnie. Powrót na R22 Niedzielana, który ma coś do udowodnienia. Ale do udowodnienia mają też piłkarze Wisły, którzy co by tu wiele nie mówić - notują jeden z najgorszych początków od wielu lat. Przegrane na wyjazdach: Białystok i Chorzów, gorzej być już chyba nie może i raczej nie będzie. Na pewno wielkim plusem jest fakt, że Pawełek nie będzie mógł zagrać z powodu czerwonej kartki. To już na starcie daje dużą przewagę ???? Oglądałem mecz z Jagą i pod względem rozgrywania, utrzymywania się przy piłce, nie wygląda to tak tragicznie. Dobrze pogrywa sobie Rios, nienajgorzej Wilk w roli defensywnego pomocnika. Prawdopodobnie zagra dzisiaj Boukhari, którego ceryfikat wreszcie dotartł do Krakowa. Sądze, że ta wspaniała forma Korony będzie mieć swój kres właśnie na R22.
Moje propozycje:
Wisła win ⛔
Wisłą handi (0:1) ⛔
over 2.5 ✅
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Teoretycznie Wisła powinna mieć w tym meczu sporą optyczną przewagę, ma to oczywiście związek z faktem występu na stadionie przy Reymonta. To do gospodarzy będzie należało zadanie gry atakiem pozycyjnym i.. w związku z tym spodziewam się ciekawego widowiska. U Wiślaków widać determinację do walki i choć przegrali z Jagiellonią to można było wyciągnąć trochę pozytywów z tamtego meczu. Siła ofensywna spora, bramki padać powinny. W obronie Bunoza wreszcie staje się walczakiem, jest problem z obsadą lewej strony defensywy, ale Paljić lub Kirm są pewną alternatywą. Nie mniej jednak Korona gra całkiem solidną piłkę: potrafi długo się przy niej utrzymywać m.in dzięki Vukoviciowi. Gra dynamicznie skrzydłami: Sobolewski i Korzym, oraz ma skutecznego killera - Niedzielana, wspomaganego przez Andradinę. Korona gra przyjemny dla oka kibica futbol i w związku z tym liczę dzisiaj na atrakcyjny mecz, bramki z obu stron i ogólnie wynik overowy.
typ; over 2,5 - 2,10 w Bet365 ✅ 2:2
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
Dodam coś od siebie. Ale od razu zaznaczę że o polskiej &quot;pseudo&quot; lidze wiem nie wiele. ????
kudłaty089 moim zdaniem ponoszą cie trochę emocje, fakt powrót na stary/nowy stadion jest to jakaś mobilizacja i dodatkowy pałer. ALE mówić że 18 tys ludzi robi taka atmosferę że od razu przeciwnik się podłoży i nie ma szans na wygranie meczu to przesada. tak więc Barcelona wygrywa ostatnio &quot;wszystko&quot; bo ma największy stadion, 90tys ludzi więc nikt nie ma szans w europie:p (oczywiście żart) 18tys ludzi to nie jest wcale tak dużo biorąc pod uwagę pojemność stadionu tak więc to nie jest wielki ✅ Jak już pisałem nie wiele wiem o polskiej lidze i nie śledzę niusów więc nie mam pomysłu co stawiać ale czytając to wszystko i zbierając do kupy wydaje mi się że można by było zagrać over 2,5 po 2,25, Bo wydaje mi się że zarówno wynik 3:0 jak i 2:2 może tu paść, ale biorąc pod uwagę &quot;naszą&quot; underową ligę chyba rozsądniej było by zostawić mecz w spokoju i tylko bezstresowo go obejrzeć.
Oczywiście życzę miłego oglądania meczu z wysokości trybun i niech Wisła się postara żeby nie poszło na marne 6h w kolejce ????
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Wiadomo, ze stadion nie gra, ale wiele druzyn grajac u siebie przy pelnym stadionie i ogluszajacym dopingu graja o niebo lepiej. I o to w tym chodzi. To na pewno dziala pozytywnie na pilkarzy cala ta otoczka, bo mowiac szczerze ten stadion Hutnika straszyl szarzyzną i przymulał.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
I Wisła nie takich w pucharach kładła. Wyciąganie sobie starych meczów nie ma sensu. Można powiedzieć nowa Wisla z nowym trenerem , na nowym stadionie. To co było wcześniej można odkreślić cienką linią i dopiero teraz zobaczymy na co tak na prawdę stać Wisłę. Korona zabójczo skuteczny zespół. Tak jak pisałem im pół okazji może wystarczyć do strzelenia gola i nie wolno mówić , że dla Wisły będzie to łatwy mecz. Choć w moim odczuciu Wisła tak czy siak go wygra.
no to jeżeli i kładła i była kładziona no to chyba wniosek jest oczywisty nie? Jak nie ma sensu? Przytocz sobie temat. Wiesz ile już nowych Wiseł było ostatnio...?

jest końcówka meczu i Wisła prowadzi 2:1 ale szczerze trzeba powiedzieć że jakość jest jeszcze mizerna (choć napewno lepiej niż w ostatnich meczach i rokuje to dobrze). Murawa jest bardzo dobra i dobrze się gra. Widowisko ciekawe. Brawa dla Korony bo grają ambitnie i wybornie taktycznie. W Wiśle Żurawski, Brożek, Rios - do wymiany

edit: no i 2:2
 
horus 129

horus

Użytkownik
vs

Polska Ekstraklasa
Widzew Łódź - Śląsk Wrocław
Typ: over 1,5 ✅
Kurs: @1.44 |bet365
Wynik: [5:2]
Widzew po trudnych spotkaniach u siebie wreszcie ma kogoś z niższej półki. Przypomnę, że wcześniej mierzył siły na własnym stadionie z Lechem, Wisłą i Polonią Warszawa. W tych meczach ugrał 2 remisy, przegrywając jedynie z Wisłą. To, że Śląsk jest drużyną z niższej półki, to wcale tak do końca prawdą nie jest, bo w swoim składzie ma dobrych zawodników takich jak: Diaz, Sotirović, Kazmierczak, Mila, Sobota. W ofensywie naprawdę wygląda to na dobre zestawienie. Do tej pory brakowało nieco szczęścia, między innymi w spotkaniu z Legią i sytuacja w tabeli jest nieciekawa. Kadrowo jednak stać ich zdecydowanie na lepszą pozycję. Obie ekipy zagrają o zwycięstwo. Widzew będzie mógł zagrać bardziej ofensywnie, gdyż nazwa najbliższego rywala nie budzi takiego wrażenia jak tych poprzednich, a i Śląsk musi w końcu punktować bardziej zdecydowanie. Do kadry Widzewa wraca Robak, a więc to kolejny argument potwierdzający, że dzisiaj powinno być ciekawie, z nastawienie na futbol &quot;na tak&quot;. Śląsk natomiast wystąpi bez Dudki. Stawiam na over 1,5 - ten typ wydaje mi się bardzo prawdopodobny.​
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Piłka nożna, Polska Ekstraklasa , godz. 14:45
Spotkanie: Gornik Zabrze - GKS Belchatow
Typ: 1
Kurs: 2.60
Buk: Bet-at-home
Mecz ekip które swoją postawą na początku sezonu pozytywnie zaskakują. GKS Bełchatów zespół który w przerwie letniej mocno się osłabił jest obecnie wiceliderem rozgrywek (wygrał m.in. na Łazienkowskiej z Legią), Górnik Zabrze natomiast to beniaminek, który również plasuje się bardzo wysoko (obecnie 6 lokata).
Postanowiłem zagrać w tym meczu zwycięstwo gospodarzy. Według mnie tak dobra seria ekipy prowadzonej przez Macieja Bartoszka prędzej czy później się skończy ponieważ nie jest to ekipa kadrowo na tyle silna by mogła na dłużej zadomowić się w czołówce Ekstraklasy. Dzisiaj grają na bardzo niewygodnym terenie w Zabrzu i myślę, że mogą sobie już tak dobrze nie poradzić jak we wcześniejszych meczach.
Zresztą już ostatni mecz z Lechią Gdańsk pokazał, że Bełchatów wcale nie jest tak mocny na jakiego kreują go media. Wygrali 1-0 ale gdyby nie pomyłki arbitra Lechia wywiozła by punkt/y z Bełchatowa.
Ponadto trzeba powiedzieć, że w ekipie z Bełchatowa ostatnio wielu zawodników było wyłączonych z treningów: Grzegorz Baran, Janusz Gol, Wojciech Jarmuż, Grzegorz Kuświk i Tomasz Wróbel. W kadrze na dzisiejsze spotkanie się znaleźli ale nie sądzę by byli przygotowanie na sto procent do gry.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
Mecz w Lubinie zapowiada się ciekawie. Sporo mówi się o tym, że trener Bajor może stracić posadę i trudno się temu nie dziwić. Po odejściu Micanskiego ten zespół nie ma iskry z końcówki zeszłego sezonu. Jeszcze gorzej jest z Legią, więc Skorża postanowił odesłać do ME trzech &quot;gwiazdorów&quot;, którzy albo się nie przykładali do gry, albo balowali. I bardzo dobrze. Szanse dostaną może młodsi, ambitniejsi, a wielkim gwiazdom pokroju Iwańskiego może zapali się światełko w głowie i na drugi raz pomyślą co robią, lub czego nie. Kadrowy wstrząs może wypaść różnie, bo trudno założyć tylko optymistyczny schemat. Ja jednak skupiłbym się właśnie na nim. Zagłębie słabo rozpoczęło sezon, Legia patrząc na cele i możliwości - jeszcze gorzej. Ten mecz powinien być jednak przełamaniem.

Moje typy:

under 2.5
Legia lub remis
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
Czas chyba wrócić do czasu kiedy na Łazienkowskiej popularne było ITI spierd......
Żenada.Od lat jestem kibicem Legii ale takiego czegoś co dzieje sie teraz w tym klubie nie doświadczyłem.Miało byc lepiej a jest co??Rozczarowanie.Sezon poszedl na marne juz kolejny.Zmiana trenera nic nie dała porozumienie z kibicami tez.odsyłanie zawodników to pic na wode.Czas chyba zaczac czystki od zarzadu.To wstyd żeby stolica nie miała klubu na miare oczekiwan!!!!!!Szkoda tylko nas tych kibiców.To paranoja ze ogrywa nas Zagłebie ,Ruch a wygrywamy z dwoima najslabszymi druzynami ligi.trzeba sie napic ????
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Czas chyba wrócić do czasu kiedy na Łazienkowskiej popularne było ITI spierd......
Żenada.Od lat jestem kibicem Legii ale takiego czegoś co dzieje sie teraz w tym klubie nie doświadczyłem.Miało byc lepiej a jest co??Rozczarowanie.Sezon poszedl na marne juz kolejny.Zmiana trenera nic nie dała porozumienie z kibicami tez.odsyłanie zawodników to pic na wode.Czas chyba zaczac czystki od zarzadu.To wstyd żeby stolica nie miała klubu na miare oczekiwan!!!!!!Szkoda tylko nas tych kibiców.To paranoja ze ogrywa nas Zagłebie ,Ruch a wygrywamy z dwoima najslabszymi druzynami ligi.trzeba sie napic ????
w 1 kolejności wymienił bym piłkarzy. Wszystkich bez wyjątku
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Czy ja wiem czy zarzad jest winny temu kalectwu ?? Przeciez ta druzyna nie ma w ogole mysli szkoleniowej co zagrac...Ciekaw jestem ile jeszcze Skorza bdzie w tym klubie ?? Kompletny niewypał. Wydaje mi sie, ze musza sie zrobic jakies czystki w tym klubie. I smiem twierdzic, ze ten sezon jest juz dla Legii zakonczony. Skroza dowidzenia.
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
Ja bym trenera nie wywalał.Potrzeba zrobic czystkiw klubie.Nie może byc tak ze w takim zespole o takiej tradycji dominuja pilkarze zagraniczni z pierwszej łapanki.Co dawniej decydowalo o sile Legii??Solidni Polscy pilkarze a nie tacy których Jóźwiak przywiezie z wakacji na ktore pojedzie z zona.Mi to przypomina szopke typu jade na wakacje klub placi biore babe dzieci a z ulicy pierwszego lepszego czarnego kopacza.Czarny nie zawsze znaczy dobry.Porównujac Edsona Rogera Svitlice Stanewa Omeliianczuka do dzisjeszych obcokrajowców w Legii to jest przepasc!!!!!
Ja sam nie wiem co sie dzieje.jestem poirytowany.Smieje sie z nas cala Polska.Nie wstydze sie tego przyznac mimo iz za Legia poszedl bym w ogien.Tak nie przystoi.To jest zenada.gramy najgorsza piłke w lidze.Nie wiem co trzebabylo by zrobic zeby cos szlo ku dobremu.Zbieramy baty od byle przecietniaka.Strach pomyslec co bedzie dalej.A za tydzien przyjezdza Lech.Nie zycze zadnemu Polskiemu klubowi takiej sytuacji jaka teraz jest u nas.Zenada
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Tito, ale za taką nędzną grę odpowiada również trener. U tej drużyny nie ma żadnej myśli szkoleniowej na boisku :| właściwie ciężko powiedzieć co oni grają...Bo nie grają nic. Wg mnie tak samo odpowiada za to Skorża jak i piłkarze. Miał chyba jako jeden z 1wszych praktycznie cały skład. Mógł spokojnie przygotowywać drużynę...nie wyszło z tego NIC. Pytanie tylko kogo dać za niego...
 
horus 129

horus

Użytkownik
Jaga dzisiaj tragedia... liniowy też dobry, nie potrafi podejmować decyzji to założył sobie, że przy każdej prostopadłej piłce za linie obrony będzie podnosił chorągiewkę sygnalizując pozycję spaloną... 3 razy skrzywdził Jagę i raz Arkę...

Ech... ech... ech... ????
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
Jaga dzisiaj tragedia... liniowy też dobry, nie potrafi podejmować decyzji to założył sobie, że przy każdej prostopadłej piłce za linie obrony będzie podnosił chorągiewkę sygnalizując pozycję spaloną... 3 razy skrzywdził Jagę i raz Arkę...

Ech... ech... ech... ????
Fakt, faktem sędziowanie nie było na najwyższym poziomie, a z tego co dziś mówili w Lidze + Extra byli to debiutujący sędziowie w ekstraklasie...Jednak z przebiegu spotkania moim zdaniem Arka zasłużyła na zwycięstwo w tym meczu. Bardzo podobała mi się gra Tadasa Labukasa oraz Mirko Ivanovskiego. Dodam, że mimo puszczonej bramki bardzo dobrze bronił Grzegorz Sandomierski
 
K 0

krycha1101

Użytkownik
Fakt, faktem sędziowanie nie było na najwyższym poziomie, a z tego co dziś mówili w Lidze + Extra byli to debiutujący sędziowie w ekstraklasie...Jednak z przebiegu spotkania moim zdaniem Arka zasłużyła na zwycięstwo w tym meczu. Bardzo podobała mi się gra Tadasa Labukasa oraz Mirko Ivanovskiego. Dodam, że mimo puszczonej bramki bardzo dobrze bronił Grzegorz Sandomierski
Grzegorz z meczu na mecz wygląda coraz lepiej i w każdym meczu przyczynia się do korzystnego wyniku dla Jagiellonii. Co do samego meczu to zasłużone zwycięstwo Arki. Mocno zawiodłem się na Jadze, ponieważ nie mieli kompletnie pomysłu na grę. No cóż, ja wierzę, że to był tylko wypadek przy pracy, przecież nikt nie wygrywa wszystkich meczów, a w następnych Jaga będzie spisywała się lepiej i zbierała kolejne punkty.
Co do innych spotkań to bardzo na ⛔ zaskakuje mnie Cracovia, Śląsk, Legia. Tam są potrzebne zmiany trenerów. Dobrze spisuje się Górnik Zabrze, który po zmianach w składzie był skazywany na walkę o utrzymanie, a tym czasem jest w czubie. Chociaż oczywiście to była dopiero 6 kolejka i nie należy wyciągać zbyt pochopnych wniosków.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Z Ulatowskim jeszcze bym sie wstrzymal co zreszta tak zrobil Filipiak. Bo z tych 3ech wymienionych zespolow to wlasnie Cracovia gra jeszcze w miare...Natomiast Legia i Slask to jest dno dna. Tarasiewicza jedyny &quot;sukces&quot; to kolejne pieniactwo przy linii i darcie sie na sedziow. Z niczym innym tego goscia nie kojarze...A Skorzy ewidentnie w Legii nie poszlo i szczerze watpie, ze pojdzie.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
2010-11-10

Zaległe spotkanie:

Lech Poznań - Polonia Warszawa
2.00 3.15 3.75

W najbliższą środę Lech będzie nadrabiał zaległości spowodowane otwarciem stadionu i koncertem Stinga. Jednak wydaje się, że w obecnej sytuacji takie spotkanie nie jest po drodze drużynie z Wielkopolski. A może jednak mocny rywal wpłynie na nich tak mobilizująco jak mecz z Wisłą gdzie wygrali pewnie tamto spotkanie, czy może znowu zobaczymy słaby mecz dwóch ekip śniących o potędze.
Zapraszam do pisania opinii i komentarzy.​
 
M 0

maleczks

Użytkownik
Ja już naprawdę nie wiem, co mam sądzić o Poznaniakach. Wygląda na to, że Lech mobilizuje się tylko na mecze z mocniejszymi przeciwnikami i chodzi mi tu zarówno o Ligę Europejską, jak i naszą Ekstraklasę. Potrafią rozbić Białą Gwiazdę 4:1, 3:1 wygrać z The Citizens, które celuje w wygranie nie LE, a LM! a w spotkaniach z (otwarto trzeba to powiedzieć) łatwiejszymi przeciwnikami nie umie strzelić nawet bramki.
Ostatnie spotkania:

Ruch Chorzów 1-0 Lech Poznań
Górnik Zabrze 2-0 Lech Poznań
Lech Poznań 0-1 Zagłębie Lubin
GKS Bełchatów 1-0 Lech Poznań

Jak widzimy w ostanich czterech meczach (nie uwzględniłem tu Wisły, z którymi, jak już mówiłem Lech zagrał bardzo dobrze) Lech stracił 5 goli, niby niedużo, ale nie strzelając nawet jednego wypada PRZERAŻAJĄCO!
Bukmacherzy ciągle kuszą kursami, bo chociaż Pyry przegrywają od spotkania do spotkania to i tak kursy na przeciwników są zawsze wyższe.
Zobaczymy jaki będzie wpływ Bakero - co ważne - były trenet Czarnych Koszul... Hiszpan będzie chciał się w pewien sposób zemścić? Być może...
Ja obstawię w tym spotkaniu zwycięstwo Lecha i choć podane przeze mnie analizy, dowody za nim nie przemawiają, to musi on w końcu odbić się od dna, bo widmo spadku coraz bardziej zagląda w oczy drużynie z Wielkopolski, tym bardziej, że będący pozycję wyżej Śląsk Wrocław zaczął grać i powoli rozpędza się i odbija od dołu tabeli, a Lecha czekają ciężkie spotkania. Za chwilę Lechia, teoretycznie słabsza tylko Bytomska Polonia i arcyważny wyjazd na Koronę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom