>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6. Kolejka Enea Speedway Ekstraligi - 5 maja

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP

W 6 kolejce zmierzą się:
PGE Marma Rzeszów - Unia Tarnów

Fogo Unia Leszno - składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz

Betard Sparta Wrocław - Stelmet Falubaz Zielona Góra

Stal Gorzów - Lechma Start Gniezno

Unibax Toruń - Dospel Włókniarz Częstochowa

Czy w tej kolejce górą ponownie będą goście?
Faworytem będzie zapewne tylko Falubaz, ale nie skreślałbym Polonii która napewno
jest w stanie powalczyć w Lesznie.
W derbach południa i w Gorzowie murowanymi faworytami są gospodarze
ale póki co nie najlepiej pokazywali się na swoim torze.
Passę kompletu zwycięstw będzie chciał podtrzymać Unibax.​

Tabela przed 6 kolejką:

Relację na żywo można śledzić tutaj.​
Kursy na mecze wystawił już Tobet:
16:00 Unia Leszno - Polonia Bydgoszcz 1.30 17.00 3.50
17:00 Betard Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra 2.60 17.00 1.50
18:30 Stal Gorzów - Lechma Start Gniezno 1.07 19.00 8.00
18:30 Unibax Toruń - Wlókniarz Czestochowa 1.15 18.00 5.30
Zapraszam do dyskusji i podawania pewnych typów!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Dzisiejsze GP sporo namieszało jeśli chodzi o typowanie jutrzejszych meczów. Pewna jest póki co jedna absencja - Darcyego Warda - który złamał obojczyk i jutro Toruń zastosuje za niego Zastępstwo Zawodnika. Szczęście w nieszczęściu, że &quot;krzyżacy&quot; pojadą u siebie, a więc można liczyć na sporo punktów Miedzińskiego. Brak Darcyego sprawia, że można poszukać niespodzianki i postawić na Włókniarz Częstochowa. Łapałbym od 2,50 w górę, ale obawiam się, że będą bardzo równe.
Pod znakiem zapytania wydaje się stać również udział Nickiego Pedersena, który być może nawet złamał rękę podczas półfinałowego karambolu z Woffindenem. Wątpię, żeby Nicki jutro pojechał. A zatem do roli cichego faworyta urastają goście z Tarnowa. Dodatkowo smaczku dodaje fakt, że są to derby. Ciekaw jestem na jakiej najwierzchni tym razem pojadą zawodnicy. Czy komisarz znowu zniweczy przygotowania gospodarzy? Tutaj również powinna być zastosowana Z/Z. Mimo tego gospodarze powinni być faworytem. Od 2,50 można łapać gości, którzy w końcu muszą pojechać!
Dalej mamy Unię Leszno z Polonią Bydgoszcz. Bydgoszczanie są póki co największą niespodzianką sezonu. Co prawda dorobek punktowy nie wskazuje na to, ale Bydgoszcz stać w tym roku na wygranie z każdym i wszędzie. Siłą jest przede wszystkim wyrównany skład Polonii. Niepokoić może ostatni wypadek Hancocka, który dzisiaj na początku GP jechał bardzo bojaźliwie. Na szczęście później się odblokował i suma sumarum szukanie niespodzianki w stronę gości, a już na pewno handicap wydaje się być do grania. Leszno mimo wysokiej pozycji w tabeli jest dla mnie jednym z kandydatów do spadku. Tobet na chwilę obecną daje kursy 1,30-3,50. Polonia jak najbardziej do grania.
Sparta Wrocław podejmie Falubaz Zieloną Górę. Myślisz Sparta - mówisz Tai Woffinden. Chłopak jest w nieziemskiej formie. Oprócz zmagań ligowych błyszczy również w Grand Prix, gdzie w generalce znajduje się tuż za podium z kilkupunktową stratą do prowadzącego Golloba. Podobnie jak w meczu Sparta-Unia T. tak i tutaj szukałbym zwycięstwa spartan. AJ wydaje się być w kiepskiej dyspozycji. Pepe wciąż szuka formy. Jabłoński i Davidsson po kapitalnym meczu w Gnieźnie na swoim torze jechali tragicznie lub słabo. 2,75 jak najbardziej do grania. Dla mniej odważnych można łapać kilkupunktowy handicap (4,5?)
Ostatnim meczem jest spotkanie Stali Gorzów ze Startem Gniezno. Smaczku tej rywalizacji dodają dwa fakty. Po pierwsze gorzowianie zastosują Z/Z za fatalnego na Jancarzu Daniela Nermarka, a więc będą tak mocni jak jeszcze w tym roku nie byli. Po drugie oba zespoły w okresie przygotowawczym odjechały sparingowy dwumecz. Wówczas padł wynik 56:33, a punktacja wyglądała następująco:
Start Gniezno - 33:
1. Antonio Lindbaeck 8 (1,1,3,0,3)
2. Damian Adamczak 0 (0,0,0,d)
3. Sebastian Ułamek 7 (1,1,2,2,1)
4. Maciej Fajfer 0 (0,d,-,-)
5. Piotr Świderski 14 (3,2,3,3,3)
6. Oskar Fajfer 3+1 (1,1*,1)
7. Wojciech Lisiecki 0 (0,d,d,0)
R1. Adrian Gała 1 (1,0)
Stal Gorzów - 56:
9. Tomasz Gapiński 9+2 (2*,3,3,1*)
10. Łukasz Jankowski 3 (3,d,-,u)
11. Linus Sundstroem 9+2 (3,2*,-,2*,2)
12. Paweł Hlib 6+1 (2*,-,2,2)
13. Daniel Nermark 9+1 (2,2*,2,3)
14. Bartosz Zmarzlik 9 (3,3,3)
15. Łukasz Cyran 3+2 (2*,-,1*,0)
R3. Adrian Cyfer 3+2 (1*,1,1*)
R4. Adrian Gomólski 5 (3,d,2)
Warto zwrócić uwagę na kapitalne zawody zawodzącego na gnieźnienskim torze Piotra Świderskiego oraz brak Zagara, który przez minione cztery sezony reprezentował Stal Gorzów, a więc zna ten tor jak własną kieszeń. Z uwagi na powyższe bezwzględnym faworytet wydają się być gospodarze, ale kursy zaproponowane przez Tobet 1,07-8,00 to śmiech na sali. Jeśli handicap na gości przekroczy 10 punktów to grałbym na nich. Świderski w Lesznie pokazał, że potrafi jechać. Do tego Zagar, Lindbaeck, Ułamek też powinni sporo dorzucić - szczególnie obcokrajowcy. A nie zapominajmy, że są jeszcze juniorzy którzy choćby z urzędu coś dowiozą, a także piąty senior, którym będzie Bjarne Pedersen (lub Watt? - jak wygląda kwestia jego powrotu do ścigania?).
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rachek 18

rachek

Użytkownik
Tobet
Betard Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra 2 1,45

kursy pewnie pospadaja..
moim zdaniem zawodnicy Sparty tacy jak: Ljung, Jędrzejak, Suchecki, Batchelor przy obecnej formie sa w stanie zrobic tyle punktow co w Falubazie: Jonsson, Davidsson, Protasiewicz, Jabłoński.
roznica na korzysc gosci widzi mi w nazwiskach: Hampel, Dudek, Adamczewski. ta trojka w obecnej formie dowiezie wiecej punktow od Woffindena i wroclawskich juniorow jezdzacych na rowerach. sadze, ze nawet okolice kompletu Tajskiego nie uchronia Sparty od porazki.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
doskokiem jestem także tylko kilka zdań.
Dubel z STS, który powinien być bardzo spokojny:
N.K.I over 11.5 @ 1.9
Lindgren under 10.5 @ 1.7
Kurs: 3.23, bez podatku 2.84
Iversen u siebie niezawodny, dziś poza Zagarem przeciwnika raczej nie będzie mieć. Nie widzę na kim może punkty tracić za bardzo, możliwe że już po 4 startach będzie można odcinać kupony.
Lindgren? W parze z Bjerre także 50/50, który przed kim. Szwed mocny falstart sezonu, nigdzie nie błyszczy - dziwi taka linia i kurs.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
r_gonzo 7,3K

r_gonzo

Użytkownik
Potwierdzone -

Bydgoszcz dzisiaj bez Hancocka w Lesznie. Za niego pojedzie Mateusz Szczepaniak. Więc można dopisać Bykom w tabeli 2 punkty. Tobet już wycofał kursy na ten mecz ????
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
W Lesznie Polonia pojedzie bez Hancocka. Na Tobet można było złapać handi -6pkt na gospodarzy po kusie 1,90 które przy absencji Amerykanina wydaje się dosyć pewne. Niestety Tobet już zakład na ten mecz usunął.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
W Lesznie Polonia pojedzie bez Hancocka. Na Tobet można było złapać handi -6pkt na gospodarzy po kusie 1,90 które przy absencji Amerykanina wydaje się dosyć pewne. Niestety Tobet już zakład na ten mecz usunął.
w sts wisi -6.5, warto pograć.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
W Unibet wisi nadal Leszno @1,35

Inwestujecie 1k i macie 350 zł wieczorem za free ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Leszno (-6,5) - Bydgoszcz @ 1,8
T.Woffinden over 10,5 @ 1,7
ako:3,06 STS

Dubelek z STS na dziś wobec absencji Grega Leszno powinno pokryć spokojnie ten hand,na swoim torze , teraz Bydzia to tylko Saszka , Buczek i ostatnio Hansio coś tam jadą na swoim poziomie , Kościecha bez formy , Szczepaniak nie wiadomo czy się nie spali w debiucie , para juniorów porównywalna do Leszna . W Lesznie solidny Zengi i Przemek Pawlicki , Baliński w Lesznie też śmiga , zagraniczni też powinni pojechać i myślę , że Leszno 50 pkt powinno zdobyć.
Co do drugiego typu to Tajski śmiga w tym sezonie aż miło , 11 pkt u siebie spokojnie powinien ujechać , myślę że Jarek i Patryk mogą Go ewentualnie objechać Wrocław jak ma ujechać jakiś przyzwoity wynik w tym spotkaniu to Anglik musi zakręcić się koło 15 pkt pewnie w 6 startach.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Marma Rzeszów - Unia Tarnów 1 1,85 Betsafe ⛔
Dlaczego na Marmę? Bo myślę, że będzie Z/Z. Kurs bardzo fajny wszyscy za Nickiego będą mogli jechać. Więc najprawdopodobniej będzie to Walasek, Okoniewski, Pavlic i Sówka. U gości zabraknie Madsena więc to spore osłabienie. Pytanie jak spiszę się Vaculik bo lubi jeżdzić w Rzeszowie. Tarnowski zespół na pewno będzie chciał się odkuć za porażkę u siebie z Gorzowem. A czy może być lepsza ku temu okazja niż derby i to na wyjeżdzie? Chyba nie. Jednak Rzeszowa to mocna drużyna co pokazała na wyjezdach. Czas przyszedł żeby wygrać spotkanie u siebie dzisiaj okazja ku temu bardzo dobra mimo braku Nickiego, ponieważ Tarnów to już nie ta sama drużyna co zdobywała tytuł DMP i w mojej ocenie nie ma tam po prostu lidera którego ma nawet drużyna z Wrocławia. W mojej ocenie dzisiaj wygra drużyna Pani Półtorak.
Gram kontrę na Tarnów po 2,15 Tobet, bo Marma nie ma prawa tego wygrać. ✅✅

edit // Gratuluje dla Nickiego, który swoją drużynę upi... na całości. Jaka różnica czy ręka jest pęknięta czy złamana? Pojedzie do Pragi zrobi 4 punkty i pójdzie pod prysznic a nie daj boże ktoś go przewiezie zrobi &quot;dzwona&quot; i wyląduje w szpitalu na 2 miesiące i straci zamiast jednego turnieju 4 eh.. Nicki Nicki..
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Holder u12,5 @1.91 Fortuna
Chris dzień po GP zawsze trochę słabsza dyspozycja. Wczoraj drugie miejsce w finale to i zmęczenie większe i może coś się zaimprezowało delikatnie... Linia wysoko i według mnie po takim kursie należy z tego skorzystać.
e: Oczywiście liczy się tylko pierwsze 5 startów (nie wiem jak to z Z/Z za Warda będzie - czy może za niego jechać czy nie...)
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Marma Rzeszów - Unia Tarnów 1 1,85 Betsafe
Dlaczego na Marmę? Bo myślę, że będzie Z/Z. Kurs bardzo fajny wszyscy za Nickiego będą mogli jechać. Więc najprawdopodobniej będzie to Walasek, Okoniewski, Pavlic i Sówka. U gości zabraknie Madsena więc to spore osłabienie. Pytanie jak spiszę się Vaculik bo lubi jeżdzić w Rzeszowie. Tarnowski zespół na pewno będzie chciał się odkuć za porażkę u siebie z Gorzowem. A czy może być lepsza ku temu okazja niż derby i to na wyjeżdzie? Chyba nie. Jednak Rzeszowa to mocna drużyna co pokazała na wyjezdach. Czas przyszedł żeby wygrać spotkanie u siebie dzisiaj okazja ku temu bardzo dobra mimo braku Nickiego, ponieważ Tarnów to już nie ta sama drużyna co zdobywała tytuł DMP i w mojej ocenie nie ma tam po prostu lidera którego ma nawet drużyna z Wrocławia. W mojej ocenie dzisiaj wygra drużyna Pani Półtorak.
popieram w całości. kurs spadł już do @ 1,7 ale nadal warty gry. W Rzeszowie tor mocno namoczony więc raczej nie będzie tym razem twardo jak w meczu z Częstochową, a bardziej przyczepnie. A jak Tarnów jedzie na przyczepniejszym torze to wszyscy wiedzą.
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Rzeszów - Tarnów 1 @1.85 Betsafe
Nie jedzie* Nicki, ale za niego będzie Z/Z-tka, za którą każdy może pojechać, więc dużego osłabienia być nie powinno. Tarnów bez Madsena, więc dla mnie jest to większa strata niż brak Nickiego dziś. Vaculik bez formy, ma kłopoty z silnikami. Z zeszłorocznego Drużynowego Mistrza Polski nie zostało już nic, a sam Marek Cieślak cudów czynić nie będzie. Derby rządzą się swoimi prawami, ale koło takiego kursu nie można przejść obojętnie i według mnie to duża promocja. Grać póki kursy nie pospadają.
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Leszno (-6,5) - Bydgoszcz 1 @1.6 Fortuna
Bydgoszcz bez Hancocka !! Fortuna śpi, bo wszędzie 1.05, 1.07 na Leszno a u nich 1.30 ! Grać grać.
e: do pana na dole: Cze-wa nie ma prawa wygrać w Toruniu, tym bardziej bez Emila. Pozdrawiam.
 
vde 119

vde

Użytkownik
Zobaczcie co tobet wyprawia.
Linie +14.5 na Gniezno spokojnie można brać
Jeszcze można za drobne handi jakieś z 10.5 na Częstochowę pograć (bez Sayfutdinova)
bukmacherzy tobetu musieli mieć cięższą noc niż Nicki Pedersen...

PS:
Jedzie Nicki, ale za niego będzie Z/Z-tka, za którą każdy może pojechać,
to jedzie czy nie jedzie ? :grin:
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Spotkanie: Unia Leszno - Polonia Bydgoszcz H(0 - 14.5)
Typ: 1
Kurs: 1,95
Buk: Tobet

Dziś o godz. 16:00 na Stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie zostanie rozegrany mecz miedzy miejscową Unią a Polonią Bydgoszcz. 13-krotny Mistrz Polski jest wiceliderem ENEA Ekstraligi, Polonia jest 6.

Goście doznali ogromnego osłabienia – nie pojedzie Greg Hancock (śr. Biegowa 2,308). Amerykanin wciąż odczuwa skutki upadku sprzed tygodnia. Zastąpić ma go Mateusz Szczepaniak. Ponadto w składzie ujrzymy Roberta Kościechę, Hansa Andersena(sr/bieg 1,933 najwyższa w obecnym składzie), Aleksandra Łoktajewa, Krzysztofa Buczkowskiego oraz Szymona Woźniaka z Mikołajem Curyło.

Gospodarze oprócz oczywistego faktu, iż będzie sprzyjać im własny, specyficzny tor, nie mają problemów kadrowych. Dla Unii pojadą bracia Pawliccy, Baliński, Lindgren, Bjerre, Zengota oraz Musielak. Najwyższą śr/bieg w zespole ma Piotr Pawlicki 2,000. Liczę na przebudzenie się Bjerre oraz Lindgrena, który we wczorajszym GP Szwecji zdobył 5 oczek.

Leszno wygra ten mecz, a biorąc pod uwagę fakt, iż Hancock nie wspomoże Polonii oczekuje wysokiego zwycięstwa Unii.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Krzysztof Kasprzak-Piotr Świderski 1@1,40 Betsafe✅✅

Szybko,bo kurs zaraz spadnie do 1,2.Kasprzak dziś na pewno 6 startów bo jest z/z za Nermarka.Na swoim torze,tata w parkingu więc będzie sporo punktów,pewnie jakieś 13-16.Świderski pojechał tu dobrze w sparingu i to chyba jakaś nadzieja że coś dziś powalczy.W parze ma Ułamka,więc to dodatkowa przeszkoda.Pewny typ moim zdaniem.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Zengota - Buczkowski 2 @ 1,85 betsafe ⛔ 9-7
Buczkowski będzie zapewne dziś liderem bydgoszczan pod nieobecność Herbiego. Na początek statystyki. Buczek na torze w Lesznie radzi sobie nieźle: w 2012 roku 11 punktów w 6 startach. Zengota w tym roku w Lesznie 8 punktów w 5 startach, a w przeszłości z tego co widziałem nie szło mu dobrze: 4+1(4), 0(2), czy 3(3). Buczek prawdopodobnie dziś 6 startów, bo Leszno może odskoczyć i wtedy wkracza Krzysiek z taktycznej. Zengota mnie w tym sezonie nie przekonuje. Jedyny mecz który mu wyszedł to ten w Tarnowie, gdzie zdobył 10 punktów w 6 biegach. Myślę, że ten zakład powinien wejść dość spokojnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom