>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6 kolejka fazy grupowej Ligi Europejskiej - 06.12.2012 - czwartek

Status
Zamknięty.
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
YBB - Anży over 2,5 @ 1,75 ✅

Fenerbahce - Gladbach over 2,5 @ 2,1 ✅

Napoli - PSV over 2,5 @ 1,7 ✅
Izzi.
naprodukowałem się, ale mi zeżarło analizę kolejną więc szybko tak.
Tottenham - PAO (-1,5) @ 2,27 ✅
PAO daremne na wyjazdach, 0-3 w Lazio i Mariborze, Koguty w formie, w ataku Defoe i Adebayor.
Lyon - Shmona under 3,5 @ 1,5 ✅
8 skład Lyonu kontra słaba Shmona, nie może być inaczej.
Levante - H96 (+1,5g)@ 1,2 ✅
Mecz 50-50 wiec handi pobieram dodatnie, bo nie widzę tu szans dla Levante na zwycięstwo wysokie.
Partizan - Rubin 1X @ 1,5 ✅
Rubin pewny 1 miejsca, w weekend trudny i wazny mecz ze Spartakiem, raczej bardzo sie nie będą starać ;)
edit: 7/7. Pozdrawiam hejterów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
czerniak 19

czerniak

Użytkownik
Pani na czacie z Bet365 poinformowała mnie, że jeśli mecz zostaje przełożony, a dobywa się w tym samym tygodniu, to zakład pozostaje ważny. Rozumiem, że zazwyczaj jeden dzień nie robi wielkiej różnicy, ale tutaj robi ogromną! Jak Bazylea zdobędzie chociaż 1 pkt. z Genk, to jutro w Lizbonie grają &quot;o pietruchę&quot;... Mam nadzieję, że pójdą po rozum do głowy i anulują ten zakład.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Pani na czacie z Bet365 poinformowała mnie, że jeśli mecz zostaje przełożony, a dobywa się w tym samym tygodniu, to zakład pozostaje ważny. Rozumiem, że zazwyczaj jeden dzień nie robi wielkiej różnicy, ale tutaj robi ogromną! Jak Bazylea zdobędzie chociaż 1 pkt. z Genk, to jutro w Lizbonie grają &quot;o pietruchę&quot;... Mam nadzieję, że pójdą po rozum do głowy i anulują ten zakład.
Bo co niby jest ze maja anulowac ? Mial byc remis Basel-Genk i byl. Wegrzy runde zakonczyli, pojechali na wycieczke ale zagraja na powaznie bo co maja do stracenia ? To Sporting ma w poniedzialek derby i to jest najwazniejsze. Jesli dzis mialy wyjsc rezerwy to tym bardziej jutro. Ogromne value na Videoton.
 
czerniak 19

czerniak

Użytkownik
Jednak inaczej wychodzi się na boisko, gdy masz szansę na awans (jakiekolwiek), a inaczej jak gracz zupełnie o nic. Tym bardziej, że info. o wyniku z Belgii pewnie by Węgrzy na bieżąco NIE dostawali (w razie niekorzystnego). Też uważałem, że jest duże value na Videoton, dlatego ich zagrałem. Jednak co do jutrzejszego meczu nie jestem już tak przekonany.

Potwierdzenie moich słów miałeś w dzisiejszych meczach. Chociażby w grupie A, gdzie mecze wygrały drużyny walczące o awans. Tego samego upatrywałem w meczu w Lizbonie, gdzie jedna drużyna chce to jak najszybciej zakończyć, a druga wciąż walczy o awans. Jasne, że jutro nie mają również nic do stracenia, ale co ma do stracenia Sporting? ...również nic. Są teraz na tym samym poziomie, jeśli chodzi o wagę spotkania. Nie wiem dlaczego nie przywiązujesz do tego wagi.

Obyś miał rację i oby typ, mimo wszystko, okazał się trafny. Zwrócę jak najbardziej Tobie rację.

POZDRAWIAM
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Pani na czacie z Bet365 poinformowała mnie, że jeśli mecz zostaje przełożony, a dobywa się w tym samym tygodniu, to zakład pozostaje ważny. Rozumiem, że zazwyczaj jeden dzień nie robi wielkiej różnicy, ale tutaj robi ogromną! Jak Bazylea zdobędzie chociaż 1 pkt. z Genk, to jutro w Lizbonie grają &quot;o pietruchę&quot;... Mam nadzieję, że pójdą po rozum do głowy i anulują ten zakład.
To jakiś ewenement i aż dziwne, że na tak znanym i dobrym buku jak Bet365. Też miałem to obstawione na mało znanym ComeOn i jest oczywiście zwrot, ale na Pinku kiedy nie potrafiliśmy zamknąć dachu na Stadionie Narodowym i mecz Polska-Anglia przełożyli (też o 1 dizeń) też automatycznie był zwrot. Tutaj szczególnie to jest ważne bo zmieniła się sytuacja w grupie. Ja bym tam się kłócił z nimi bo to w głowie się nie mieści, że oni tego nie zwrócili. Zresztą przecież w każdym zakładzie jest taki wymóg &quot;odbędzie się&quot; i wtedy zakład jest ważny. Ten się nie odbył więc muszą zwrócić i tyle. Np w baseballu musi rozpocząć dany zawodnik, inaczej też są cofnięte.
 
K 2

kukufatal

Użytkownik
Regulamin regulaminem ale jednak sytuacja zmienia nieco stawke meczu, kursy sobie buk zmieni ale pechowcom ktorzy wczesniej pograli ten mecz nie da juz wyboru...
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Jasne, że jutro nie mają również nic do stracenia, ale co ma do stracenia Sporting? ...również nic. Są teraz na tym samym poziomie, jeśli chodzi o wagę spotkania. Nie wiem dlaczego nie przywiązujesz do tego wagi.
Zyje w swiecie idiotow ???? Lamentujecie ze przelozyli mecz a graliscie na Videoton. PRZECIEZ TO JESZCZE LEPIEJ !! Sporting ma mecz z Benfica w poniedzialek, NIKT NIE BEDZIE RYZYKOWAL KONTUZJI ANI ZMECZENIA W MECZU O PIETRUSZKE !! Dla Wegrow i tak to byla udana przygoda i beda chcieli zakonczyc ja wygrana a nie jak cala banda spiskowcow uwaza ze sa dzis podlamani. Wiedzieli o tym juz od dawna ze Genk z Basel moga ustawic sie na remis co zrobili, nic wielkiego sie nie wydarzylo. Dorzucajac do tego tragiczna sytuacje Sportingu nie zdziwie sie jak polowa zawodnikow pogra rowniez na Videoton po takim kursie... Mozgu uzywajcie a nie tylko placzecie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
duda 380

duda

Użytkownik
Dokładnie jak wyżej. W wyniku przełożenia meczu, Sporting będzie miał tylko dwa dni, na przygotowanie się do spotkania z Benficą. Nie ma takiej opcji, że zaryzykują wychodząc na boisko pierwszym składem i z pełnym zaangażowaniem (tym bardziej, że grają tylko o pieniądze). A piłkarze Videoton w swoim ostatnim meczu, będą chcieli godnie się pożegnać.
Myślę, że typ 02 jest więcej niż pewny, a i można zaryzykować na czystą 2, bo value jest nieziemskie.
 
czerniak 19

czerniak

Użytkownik
Zyje w swiecie idiotow ???? Lamentujecie ze przelozyli mecz a graliscie na Videoton. PRZECIEZ TO JESZCZE LEPIEJ !! Sporting ma mecz z Benfica w poniedzialek, NIKT NIE BEDZIE RYZYKOWAL KONTUZJI ANI ZMECZENIA W MECZU O PIETRUSZKE !! Dla Wegrow i tak to byla udana przygoda i beda chcieli zakonczyc ja wygrana a nie jak cala banda spiskowcow uwaza ze sa dzis podlamani. Wiedzieli o tym juz od dawna ze Genk z Basel moga ustawic sie na remis co zrobili, nic wielkiego sie nie wydarzylo. Dorzucajac do tego tragiczna sytuacje Sportingu nie zdziwie sie jak polowa zawodnikow pogra rowniez na Videoton po takim kursie... Mozgu uzywajcie a nie tylko placzecie...
Weź się ogarnij. Albo prowadzisz dyskusję, albo obrażasz ludzi. Nie będę cwaniakował zza monitora jak Ty.
EDIT: Szefie, nie mam pretensji do nikogo. Poznałem regulamin. Po prostu dzisiaj bym już tego nie zagrał, dlatego do nich piszę. Jest pkt. w regulaminie o anulowaniu zakładu po obustronnej zgodzie. Dlaczego mam nie spróbować. Jeśli nie uda się, świat się dla mnie nie skończy ????
 
Grac45 53,3K

Grac45

Forum VIP
Mówicie,że Videoton skończył już ligę w tym roku i jadę na wycieczkę do Portugalii,wczoraj był jeszcze lepszy przykład &quot;Turystów&quot; z Norwegii gdzie Molde już dawno temu skończyło sezon i tak intensywnie zwiedzali centrum Stuttgartu że w promocji za zakupy dostali rabat w postaci 3 pkt.Podobnie z drużynami pokroju AELu Limassol czy właśnie Videotonu dla których takie rozgrywki europejskie są czymś co może im się zdarzyć raz na 10 lat i z drugiej strony czy kibicom Sportingu będzie aż tak bardzo przykro z powodu odpuszczenia meczu ostatniej kolejki gdzie już wszystko jasne i żaden to dla nich rywal żeby koniecznie wygrać przed własną publicznością tak jak tu kolega wyżej wspomniał liczy się tylko i wyłącznie poniedziałkowy mecz i nic więcej.Wczoraj miałem zagrane na Videoton że strzeli gola ale Basel ustawił swój mecz i nici z wygranej,dzisiaj będzie to już DNB po bardzo atrakcyjnym kursie.
 
pnc 0

pnc

Użytkownik
Zgadzam sie z kolega powyzej. Wyobrazmy sobie sytuacje, w ktorej Legia, Wisla albo ktos inny z Polski tam lecial. Nie wyobrazam sobie, ze odpusciliby sobie ten mecz i wyslali rezerwy, bo w koncu gra sie o pieniadze i jakies punkty w rankingu. Druzyny ze srodka i wschodu Europy nie odpuszczaja w UEFA, takze typ na Wegrow wydaje sie, przy kursie powyzej 2 na x2 i 3 na dnb, bardzo oplacalny.
 
A 6

analizytypy

Użytkownik
Po raz kolejny napisze, że w kazdym meczu druzyna gra o zwyciestwo, nie zaleznie czy gra chłopaczek co ma 15 lat, czy 45. To jest kasa. Dobrze ktos podał przyklad wczoraj Molde. Przyjechali, wygrali, zarobili i pojechali.. dzisiaj tak samo. Jedyny fakt, to rzeczywiscie, ze gospodarze maja mecz w poniedzialek, wiec moze im sie nie chciec, ale z drugiej strony kto nie wyjdzie na murawe bedzie zapierdzielał. Proste ???? Co nie zmienia faktu, ze x2 kursi po takim kursie, naprawde..
 
A 0

ania1991

Użytkownik
Sporting zwrócił się do odpowiednich władz aby mecz w poniedziałek został przełożony na inny termin. Jeśli się zgodzą to Sporting zagra dzisiaj normalnym składem jeśli nie to rezerwami. Czy ktoś się w tym dokładnie orientuje ?
 
loretin15 186

loretin15

Użytkownik
Bez sens bo i tak drużyna Sportingu o nic nie walczy i takie tylko lanie wody aby lepiej się przygotować na mecz z Benficą . Dlatego raczej sie nie zgodzą i zagrają mocno rezerwowym składem .
 
jurasicbart 167

jurasicbart

Użytkownik
Witam kolegow, ja tez w pewnym sensie zagralem wczoraj Sporting-Videoton ale w troche innej formie a mianowicie under 64,5 total goals we wszystkich wczorajszych meczach Ligi Europy. Wieczoram na czacie w Bet365 zaraz po decyzji o przelozeniu meczu koles mi mowi ze jezeli mecz sie odbedzie do konca tygodnia to sie bedzie zaklad liczyl. Wiec mam czekac do meczu a dodam ze wczoraj poadlo tylko 55 bramek wiec spokojnie ide spac. A dzis rano niespodzianka!! Stawka zwrocona. To ja od razu na czat do Pani z Bet365 a ona mi mowi ze mecze musza sie wszystkie odbyc tego samego dnia, wiec sie powolalem co powiedzial mi jej kolega po fachu wczoraj, sprawdzila sobie zreszta przebieg rozmowy i powiedziala ze jak typ wejdzie to mi doladuja konto o wygrana kwote, z tym ze stawki poczatkowej z konta mi nie zabrali. Swoja drogo jesli w tym meczu padnie jednak te 10 bramek i typ nie wejdzie to ciekawe czy mnie skasuja ???? .
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Zyje w swiecie idiotow ???? Lamentujecie ze przelozyli mecz a graliscie na Videoton. PRZECIEZ TO JESZCZE LEPIEJ !! Sporting ma mecz z Benfica w poniedzialek, NIKT NIE BEDZIE RYZYKOWAL KONTUZJI ANI ZMECZENIA W MECZU O PIETRUSZKE !! Dla Wegrow i tak to byla udana przygoda i beda chcieli zakonczyc ja wygrana a nie jak cala banda spiskowcow uwaza ze sa dzis podlamani. Wiedzieli o tym juz od dawna ze Genk z Basel moga ustawic sie na remis co zrobili, nic wielkiego sie nie wydarzylo. Dorzucajac do tego tragiczna sytuacje Sportingu nie zdziwie sie jak polowa zawodnikow pogra rowniez na Videoton po takim kursie... Mozgu uzywajcie a nie tylko placzecie...
Jak pokazał wynik tak kategoryczna, ostra i ... mylna ocena sytuacji zdarzyła się osobie z dużym doświadczeniem, ale i wielu innym, którzy przekonywali do Węgrów. Jednak brak motywacji Videotonu miał znaczenie i kolega, który domagał się zwrotu z powodu anulowania miał rację co do swoich obaw. Ja na początku postawiłem na 2(DNB) 60zł, po anulowaniu zakładu na dzisiaj na 2, ale za 4,75zł.
 
pnc 0

pnc

Użytkownik
Jak pokazał wynik tak kategoryczna, ostra i ... mylna ocena sytuacji zdarzyła się osobie z dużym doświadczeniem, ale i wielu innym, którzy przekonywali do Węgrów. Jednak brak motywacji Videotonu miał znaczenie i kolega, który domagał się zwrotu z powodu anulowania miał rację co do swoich obaw. Ja na początku postawiłem na 2(DNB) 60zł, po anulowaniu zakładu na dzisiaj na 2, ale za 4,75zł.
czlowieku, na weekendzie przewalisz na kursie 1,3 wieksze pieniadze, a tutaj sie wymadrzasz po meczu, w ktorym do 60` i w 80` byl remis, gdzie na x2 kurs wynosil 2,5.. rozumiem jakby dostali 4-0 moznaby narzekac.. a kolega co narzekal, ze nie chca mu anulowac mogl postawic kontre w 60` i wyjsc na plus, przy obojetnie jakim wyniku, jesli juz sie wymadrzamy po meczu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom