>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6. kolejka fazy grupowej Ligi Europy (08.12.2016) - czwartek

Status
Zamknięty.
W 82

wilshere

Użytkownik
Plizen - Austria Vienna 19:00

Druzyna gosci ma szanse grac dalej w Lidze Europy, jednak dzisiejszy mecz musza wygrac, nie maja nic do stracenia i zapewne rusza od pierwszej minuty do ataku. Jednak Plizen gra przed wlasna publicznoscia, graja juz o pietruszke, ale mysle ze nie oddadza meczu i beda dalej walczyc, praktycznie w kazdym meczu zaliczyli jedno trafienie, tak jak pisze wyzej, Austria jesli chce myslec dalej w LE to musi wygrac mecz, mysle ze over powinien zostac pokryty dosc spokojnie ;)

Plizen - Austria Vienna Over 2,5 @1,70 1xbet

Osmanlispor - Zurich 17:00

Zurich w pierwszym meczu pokonal Turkow, w tym spotkaniu bukmacherzy postawili w roli faworyta druzyne gospodarzy, ja jednak mam inne odczucia co do tego spotkania, szanse bym ocenial w granicach 60 - 40%, obie druzyny nie maja zapewnionego awansu, wiec jesli padnie jedna brakma, to inicjatywa powinna byc natychmiast przejeta przez droga, a co z atym idzie powinnismy zobaczyc gole zdobyte, przez oba zespoly ;)

Osmanlispor - Zurich BTTS @1,92 OddsRing
Osmanlispor - Zurich Zurich Over 3,5 RR @1,72 Unibet
 
P 20

pc3

Użytkownik
Można przyjrzeć się korespondencyjnemu pojedynkowi między Liege (vs Ajax) i Celta Vigo (Panathinaikos). Obie mają po 6 pkt i remis w bezpośrednim pojedynku (oba mecze 1:1). Na ten moment Liege jest wyżej, ponieważ ma lepszy stosunek bramek +2 (Vigo +1).
Obie więc muszą wygrać, na dodatek obie muszą wygrać wysoko, tak aby nie zostać wyprzedzonym stosunkiem bramek.
Do pogrania zatem overy w tych spotkaniach lub overy razem ze zwycięstwami:
Standard Liege i powyżej 2,5: @2,75 Expekt
Celta Vigo i powyżej 2,5: @2,65 Expekt
Warto jeszcze dodać, że ich rywale grają o &#39;pietruszkę&#39;
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
matiee 407

matiee

Użytkownik
To w takim razie coś ode mnie.

Nice zagra bardzo osłabione przeciwko Krasnodarowi. Kontuzjowany jest Paul Baysse (DF, 9 Ap/2 Gl, 810 Min).

Dodatkowo trener w kadrze meczowej nie uwzględnił:
Mouez Hassen (GK, 0 Ap/0 Gl, 0 Min | 12.12.2015 [4&#39;])
Simon Pouplin (GK, 0 Ap/0 Gl, 0 Min | 08.08.2015 [37&#39;])
Malang Sarr (DF, 16 Ap/1 Gl, 1423 Min | 04.12.2016 [90&#39;])
Ricardo Pereira (DF, 14 Ap/1 Gl, 1260 Min | 04.12.2016 [90&#39;])
Dalbert Henrique (DF, 14 Ap/0 Gl, 1217 Min | 04.12.2016 [90&#39;])
Dante (DF, 13 Ap/0 Gl, 1170 Min | 04.12.2016 [90&#39;])
Gautier Lloris (DF, 0 Ap/0 Gl, 0 Min | 30.04.2016 [64&#39;])
Wylan Cyprien (MF, 16 Ap/4 Gl, 1295 Min | 04.12.2016 [90&#39;])
Jean Michaël Seri (MF, 14 Ap/2 Gl, 1208 Min | 04.12.2016 [76&#39;])
Valentin Eysseric (MF, 14 Ap/1 Gl, 782 Min | 04.12.2016 [76&#39;])
Younès Belhanda (MF, 13 Ap/3 Gl, 997 Min | 04.12.2016 [90&#39;])
Rémi Walter (MF, 11 Ap/0 Gl, 750 Min | 04.12.2016 [90&#39;])
Vincent Koziello (MF, 10 Ap/1 Gl, 581 Min | 04.12.2016 [14&#39;])
Alassane Plea (FW, 16 Ap/9 Gl, 1113 Min | 04.12.2015 [82&#39;])
Mickaël Le Bihan (FW, 0 Ap/0 Gl, 0 Min | 23.09.2015 [74&#39;])
Saïd Benrahman (FW, 0 Ap/0 Gl, 0 Min | 04.12.2015 [13&#39;])
Bryan Constant (FW, 0 Ap/0 Gl, 0 Min)
Dorian Caddy (FW, 0 Ap/0 Gl, 0 Min | 22.04.2016 [1&#39;])

Nice gra już o tzw. pietruszkę i przy tylu absencjach myślę, że można zastanowić się nad grą na Krosnodar.
To kto tam zagra w tej Nicei? Co oni mają kadrę zawodników w liczbie 35 ? Przecież co najmniej 16 osób musi być w kadrze meczowej, a Ty wymieniles 16 osób xD
 
Grac45 50,6K

Grac45

Forum VIP
Krasnodar awans klepnięty więc podejrzewam, że też gryźć murawy nie będą jak dla mnie no bet nawet przy tylu osłabieniach Nice
Nizza mając przed sobą mecz z PSG nikogo raczej nie zdziwiła, że wyjdzie w pół rezerwowym składem. Ale tego, że nie wystawiają nikogo prócz Bodmera i wracającego Balotteliego nawet do kadry meczowej to już jednak większy szok. Favre kadrę uzupełnił 4 młodymi piłkarzami, jak zrobiłem mały przegląd pola kto tam jest to wyszło mi 9 zawodników w wieku 19 lat + 5 starszych, ale mających po całe 0 minut w lidze.
Inna sprawa, że Nizza wszystko przegrywała więcej jak różnicą minimum dwóch bramek w tym 5-2 dostali od Krasnodaru. W owym przypadku to tylko statystyka, ale jednak. Shalke w pół rezerwowe też ich pogoniło ostatnio a wtedy u Francuzów było w podstawie pięciu podstawowych + kolejnych dwóch weszło z ławki, tutaj nie będzie żadnego z tej siódemki.
Krasnodar ma dwa minusy, pierwszy to że ostatni mecz grali ledwie w poniedziałek i drugi, że w lidze poza domem mają 0-5-2. Wszystkie inne czynniki są po stronie Rosjan. Jest to ich ostatni mecz w tym roku, podobnie jak Czeskich zespołów a to jednak ważna sprawa, że już nie muszą rotować i myśleć o weekendzie. Także u nich poza dwoma kontuzjami jedzie cała paka i co najważniejsze to, że Brazylijczycy i Smolov są na pokładzie. Już raz był taki przypadek w ostatniej edycji, gdy była podobna sytuacja tylko wtedy Krasnodar miał zapewniony brak awansu już przed ostatnią kolejkę i co? Pojechali do Anglii na Everton i zrobili premierową wygraną. To Nizza wysłała sygnał w świat wyborem takiej kadry na mecz a nie na odwrót, więc gra w stronę Krasnodaru jak najbardziej ma sens.
Z automatu brałem wczoraj DNB @ 2,10 a jeszcze nawet dołożyłem -1,5 @ 6,70 nie mogłem się powstrzymać.
A co z tego się urodzi zobaczymy o 21.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Przecież LE to Liga Bukmacherska, wyniki bywają szokujące - świetnym przykładem jest Inter czy właśnie Nicea.
Odnośnie meczu Shakhtaru to wychodzą &quot;rezerwowym&quot; składem na walczącą o 2 miejsce Bragą, ale podobny skład pokonał 3:0 Konyaspor. Goście mają niedługo (za 4 dni) ważny mecz z Dynamem Kijów w lidze.
 
belmondziak 48

belmondziak

Użytkownik
Polecam grać Bragę @1,95 Bet365.
Shakter w rezerwach mają zapewnione 1sze miejsce więc dają pograć rezerwowym.
Braga jeszcze walczy o TOP2, musi wygrać bo inaczej Geny ich wyprzedzi a to nie jest chyba ich marzeniem.
Własne boisko, dobra pogoda i warunki. Główni zawodnicy jedynie bez Mauro i Santosa.
Ostatnio wysoka wygrana bragi (6-2) u siebie, więc pewnie poczuli moc. Są zobowiązani do przejścia dalej i nie oddawania meczu, szczególnie że 11.12 znowu grają u siebie ze średniakiem.
 
panczas 117

panczas

Użytkownik
Villarreal CF - FC Steaua Bucures™ti 2 - 10.00 (bet365)
Typ ryzykowny, ale nie pozbawiony sensu. Nie jest tajemnicą, że gospodarze są w słabej formie, choć na pewno zrobią wszystko by to spotkanie wygrać. Ale chcieć to nie zawsze móc. Nie mają kim straszyć w ataku. Jest Sansone, ale nie zawsze można na nim polegać. O Pato nawet nie ma co wspominac. W dodatku zabraknie skrzydłowego Samu Castillejo. Goście też wiedzą po co do Hiszpanii jadą, bo remis im kompletnie nic nie daje. Sytuacja w lidze stabilna, więc na pewno nie położą się przed Żółtą Łodzią Podwodną i powalczą o korzystny rezultat na El Madrigal.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Feyenoord, o ile nie zakłada porażki United na Ukrainie (bo prawdopodobnie tak nie robi), musi wygrać z Fenerbahce dwiema bramkami. Innej możliwości na awans z tej grupy Holendrzy nie mają. Zespół z Rotterdamu - jak i cała ich liga - to oczywiście zespół ofensywny. Dobra gra piłką, na tyłach gorzej niż z przodu (aczkolwiek kultura gry PSV w LM mogła robić wrażenie), lecz ogólnie typowy to futbol z Beneluksu.
W pierwszym, underowym meczu w Stambule, raz, że Advocaat trochę zabił ten pojedynek, a dwa to spora nieudolność piłkarzy van Bronckhorsta w ogólnych boiskowych poczynaniach. Tutaj już powinno być inaczej i ten mecz siłą rzeczy się otworzy. Po obu stronach są nieźli piłkarze w formacjach ofensywnych. Stawiam na gole.
Over 2,5 @1,92 Oddsring ⛔ 0-1
 
P 53

pablos

Użytkownik
Anderlecht FC vs AS Saint-Etienne
Spotkanie o pierwsze miejsce w grupie. Dla gospodarzy wystarczy zdobyć 1 punkt, by mogli oni cieszyć się z wygrania tej grupy. Goście z Saint-Etienne muszą wygrać ten mecz, jeśli chcą wygrać grupę. Obie drużyny mają jednak pewny awans (goście dzięki bramce zdobytej na wyjeździe przeciwko trzeciemu Mainz). Patrząc na okoliczności w jakich dojdzie do tego spotkania nie jestem przekonany, że którakolwiek z ekip będzie mocno zdeterminowana na zwycięstwo w tym meczu. Anderlecht ma w weekend bardzo ważny mecz z będącym o pozycję wyżej od niego w tabeli, wiceliderującym Club Brugge. Saint Etienne w niedzielę ma mecz z 5. Guingamp, do którego w razie zwycięstwa mogłoby się zbliżyć na punkt. Same drużyny Anderlechtu i ASSE należą również do często remisujących w tej edycji Ligi Europy. W pierwszym meczu tych drużyn we Francji padł remis 1-1. Ponadto, Anderlecht remisował w grupie jeszcze raz (wyjazd Mainz) , a ASSE dwa razy (Wyjazd Mainz i dom Mainz). Saint Etienne na ostatnie 10 spotkań (Ligue 1 i Liga Europy) remisował aż 4-krotnie. Wydaje mi się, że również dzisiejsze spotkanie zakończy się podziałem punktów.
Typ: remis @3,25 forBET ⛔ (2:3)
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ AZ Alkmaar - Zenit Petersburg
Zenit 0.0 ::: 2,06 ::: 1/3 Pinek ⛔
Żałuję trochę, że nie podałem wcześniej typu Szachtar lub remis, bo właśnie skończyli mecz 2:4, ale mniejsza oto, bo sytuacja w tym meczu jest dość podobna.
Zenit 15 punktów, wychodzą dzisiaj pełnym składem, jest to ich ostatni mecz w tym roku, później dopiero grają z CSKA w marcu nie licząc meczów treningowych, towarzyskich.
AZ Alkmaar ma 5 punktów, 4 Dundalk i tyle samo Maccabi więc walka o awans trwa w najlepsze. Można zastanowić się czy Zenit odpuści? Jednak patrząc na mecz Dynamo Kijów - Besiktas 6:0, Braga - Szachtar 2:4, to kluby ze wschodu Europy zagrały o pełną pulę. Na to samo liczę i dzisiaj.
Wynik: 3:2
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Southampton - H,Beer Sheva
21.05
Typ: Ile rzutów rożnych Southampton w 1. połowie ? over 2,5
Kurs 1.83✅

Buk: Bwin
Analiza: Mecz bezpośredni o awans, Southampton traktuje LE poważnie, widziałem ich mecz u siebie z Interem, zagrać w rozgrywkach Europy to dla tej drużyny duża sprawa. Anglicy celują w zwycięstwo, są zdecydowanie lepszą drużyną, poprzednie dwa mecze u siebie wygrali w LE, uważam, że będą cisnąć od początku, będą okazje na rzuty rożne, stawiam, że padną przynajmniej trzy dla gospodarzy w I połowie, typ bardzo prawdopodobny, myślę, że w I połowie, z Spartą Praga 1, ale w 5 minucie było 1-0, natomiast w 27 już 2-0 dlatego mecz ułożył się inaczej, niż przewiduję tym razem. Ogólnie w Anglii nabija się sporo rr. W I połowie najwięcej się będzie działo pod bramką gości, nawet przy 1-0 Anglicy się nie cofną. Polecam
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Panathinaikos - Celta Vigo (-1)
Typ: 2
Kurs: 2,95
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na dzisiejszy wieczór przygotowałem dla Was typ, który powinien siąść a mianowicie, Celta Vigo wygra minimum 2 golami z Panathinaikos.
Zacznę od tego, że Grecy grają już o pietruszkę dlatego zmienili praktycznie 3/4 składu.
Celta Vigo walczy o 2 miejsce i awans do 1/16 finału a walczą ze Standardem Liege. Obie drużyny mają po 6 punktów i oba mecze zakończyły się remisami stosunkiem 1:1 i 1:1 a więc jeśli między nimi liczy się bilans bramek. Bilans póki co wygląda Liege +2 Celta +1 więc Celta Vigo musi wygrać minimum 2 golami a najlepiej 3 i wyżej.
Druga sprawa jest taka, że czysto piłkarsko Hiszpanie przewyższają Greków o 1 półkę a jeśli porównamy zmienników z Grecji a pierwszy skład Celty to już różnica jest kolosalna.
Panathinaikos u siebie w lidze europejskiej - 1:2 z Ajaxem i 0:3 z Liege natomiast Celta na wyjeździe - 1:1 z Liege i 2:3 z Ajaxem.
Pierwszy mecz między obiema drużynami wygrali gospodarze tamtego meczu czyli Celta Vigo 2:0 więc to jest dobry omen przez tym spotkaniem.
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
SALZBURG -SCHALKE 1 2.0
Schalke gra drugim składem, nie gra żaden zawodnik z podstawowej 11 z meczu z Lipskiem, grają wszyscy rezerwowi z tego meczu a reszta to gracze, którzy nie zmieścili się wtedy nawet na ławkę. Salzburg by wygrać musi strzelić kilka goli, ale to się może udać, a jesli nie to nawet wygrana jednym golem pokrywa typ. Będą walczyć o awans. A Niemcy może się podłożą Austriakom, żeby wyeliminować Rosjan.
 
embojam 165

embojam

Użytkownik
Sassuolo - Genk

Kwestia awansu rozstrzygnięta, goście są pewni udziału w fazie pucharowej. Pozostaje tylko pytanie, z którego miejsca. Sytuacja dla Belgów przyjemna, wystarczy nie przegrać i wygrywają grupę. Z uwagi, że mecz został przełożony zostaje mniej czasu na odpoczynek przed ligowymi spotkaniami oraz fakt, że gospodarze już o nic to można przypuszczać mniejszą ilość bramek w tym spotkaniu.

Genk lub remis @1.80 ✅
Under 2.5 @2.07 ✅
Remis &amp; Under 2.5 @4.75 ⛔
Remis\Remis @6 ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom