>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6 kolejka fazy grupowej Ligi Europy (10.12.2015) - czwartek

Status
Zamknięty.
mat77 158

mat77

Użytkownik
Napoli-Legia x2 @2.45
Prosta sprawa.Napoli ma już zapewniony awans z pierwszego miejsca, komplet zwycięstw 5-0-0 jako jedyni w całej stawce oraz najlepszy bilans bramkowy (17:1).No czapki z głów bo przez ostatnie kilkanaście spotkań naprawdę grali super jak maszynka.Ostatnio w lidze niespodziewana porażka z Bologną 3:2 no i teraz przyjdzie im się zmierzyć z Legią która musi ten mecz wygrać i liczyć, że w korespondencyjnym pojedynku między Midtjylland a Club Brugge padnie remis.Obie drużyny dzieli kilka poziomów i pewnie gdyby Napoli grało jeszcze tutaj &#39;&#39;o coś&#39;&#39; to typowałbym łatwe 3:0, 4:0 i do domu.Jednak biorąc pod uwagę, że już w niedziele czeka ich bardzo ważny, prestiżowy mecz w Serie A z Romą tutaj na pewno trener dokona sporo roszad, da szanse zmiennikom.Pytanie na ile ten podstawowy skład zostanie zmieniony? Pewnie w 50% minimum.Mając w pamięci mecz Fiory z Lechem i wiedząc jak włoskie drużyny potrafią grać minimalistycznie kiedy &#39;&#39;grają o nic&#39;&#39; no to aż się prosi by szukać tu tej niespodzianki.No tak komplet zwycięstw w grupie, fajna sprawa ale kto o tym będzie pamiętał za rok? Dużo ważniejszy mecz czeka ich w lidze bo tam czołówka jest bardzo wyrównana i każda strata punktów może mieć znaczenie.Legia ostatnio pokonała Wisłę 0:2 w Krakowie, co do ich formy to wydaje się, że zwyżkuje.Tutaj podejdą na maxa zmotywowani, nawet jeśli ta wygrana nic im w rezultacie nie da to zawsze pozostanie dobre wrażenie po zwycięstwie z takim renomowanym rywalem.Dla mniej odważnych typ warty spróbowania Napoli(-1)-Legia x2 @1.42.
 
K 2K

kfjatek

Użytkownik
Forma Legii zwyżkuję?? Ciekawę co na ten temat napiszą kibice tego klubu..?
W Krakowie na tle mocno osłabionej Wisły zaprezentowali się słabo, kolejkę wcześniej blisko remisu u siebie z Łęczną.
Nie mam pojęcia jaka kadra Napoli na ten mecz, ale Twoja argumentacja z formą wojskowych mocno naciągana.
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Lech Poznań vs. Basel
Typ: Karol Linetty - KARTKA - TAK - ??? (ktoś będzie widział ofertę to dawać znać) ⛔ nie znalazłem żadnego buka, który wystawiłby kurs na to zdarzenie ale niestety by nie siadło

Samego zawodnika nie trzeba przedstawiać, bo moim zdaniem to aktualnie najlepszy polski zawodnik występujący w naszej rodzimej lidze a także reprezentant na parę najbliższych lat. Co cechuje tego Pana? Przede wszystkim agresywność i nieustępliwość a także bardzo dobry odbiór piłki. Bardzo często na pograniczu faulu. W tym sezonie ligowym otrzymał on co prawda tylko 2 żółte kartki jednak ranga czwartkowego spotkania oraz jego statystyki z Basel przekonują mnie do grania na kartkę. Pierw może zacznę od statystyk. 3 spotkania z Basel w tym sezonie i 4 żółte kartki i 1 czerwona! A o randze spotkania też trzeba powiedzieć. Matematyczne szanse są ale nawet nie o tym mowa. Przede wszystkim pierwsze spotkanie Lecha w Europejskich pucharach gdy ta drużyna jest w formie. Do tego Basel pewne już awansu, więc drużyna Lecha będzie walczyć o wygraną. Podobno ma być 25 tysięcy widzów, więc doping także będzie wielki. Moim zdaniem młody Linetty będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony i załapie żółtą kartkę. Jeżeli kurs będzie oscylował w okolicy 2.6 to pobieram z pocałowaniem ręki. Liczę, że uni wystawi kurs na to zdarzenie, bo mam tam freebeta, którego chce wykorzystać! Powodzenia!
 
legia 122

legia

Użytkownik
Napoli-Legia x2 @2.45

Jednak biorąc pod uwagę, że już w niedziele czeka ich bardzo ważny, prestiżowy mecz w Serie A z Romą tutaj na pewno trener dokona sporo roszad, da szanse zmiennikom.Pytanie na ile ten podstawowy skład zostanie zmieniony? Pewnie w 50% minimum.Mając w pamięci mecz Fiory z Lechem i wiedząc jak włoskie drużyny potrafią grać minimalistycznie kiedy &#39;&#39;grają o nic&#39;&#39; no to aż się prosi by szukać tu tej niespodzianki.
????

Bystrzaku we wszystkich 5 meczów wybiegali głównie Ci którzy w lidze grają najmniej

Legia jedzie już na oparach a Napoli nawet rezerwowym składem dało Legii lekcję futbolu...nie pamiętasz ? Do tego bagatelizujesz ryzyko tego, że Czerczesow da odpocząć kilku podstawowym zawodnikom przed meczem z Piastem...

Fizycznie Legia szura już jęzorem po murawie co najlepiej obrazuje przykład Kucharczyka

Napoli -2 -3 w Azji nawet treningowo rezerwowym składem wygląda kursowo nieźle
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
ostatnia kolejka, więc liczę, że może niektórzy odpuszczą i dojdzie do kilku sensacji. na tapetę wziąłem zespoły przed którymi ważne ligowe spotkania

Bilbao AZ

W pierwszym meczu wygrało AZ, a Bilbao rotowało składem. Athletic pewne awansu , a w weekend czeka ich spotkanie z Atletico, więc może znowu dojść do rotacji.

AZ 9,00 b365

Rapid - Dinamo

Rapid pewne awansu, w weekend prestiżowy mecz z Salzburgiem, także liczę, że może pofolgują

Minsk 11 b365

Dnipro - Rosenborg

Mecz o nic, no może żeby nie zająć ostatniego miejsca, ale jakoś średnio łykam, żeby to było aż tak ważne. Spory rozrzut w kursach może korcić do kombinowania

Rosenborg 5.50 b365
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Slovan Liberec lub remis @1,83 bet365

Jak dla mnie całkiem mocny bet.
Gospodarze, czyli mój faworyt w tej grupie zajmują 3 miejsce z dorobkiem 7 punktów, (2 zwycięstwa,1 remis, 2 porażki) bilans bramkowy to 4:4.
Gospodarze na swoim boisku grają w obecnym okresie bardzo dobrze, zanotowali serię 5 meczy bez porażki a 4 ostatnie to zwycięstwa, więc w moim domniemaniu nie będą tutaj chłopcami do bicia.
Dla zespołu gospodarzy to jest bardzo ważny mecz w kontekście awansu, muszą ten mecz wygrać bo do Marsylii tracą 2 punkty i tylko od nich zależy czy awansują dalej. Goście zajmują 2 miejsce z dorobkiem 9 punktów, (3 zwycięstwa, 2 porażki ) bilans wynosi 8:5.
Marsylia w obecnym czasie, gra całkiem dobrze, powiem więcej bd. dobrze ale głównie chodzi o wyniki meczy a nie o ich grę, 10 ostatnich meczy to zaledwie 2 porażki !!
Ale czy to jest taki argument, aby ich tak faworyzować, dodam że, w pierwszym meczu we Francji Liberec wygrała 1-0.
Slovan w swojej lidze gdzie zajmują 4 miejsce, Marsylia za to odległe 9 miejsce.
Ja myślę że, padnie remis 1:1, ale nie wykluczam zwycięstwa drużyny gospodarzy.

Fiorentina -1,5 @1,70 bet365

Tutaj mocno uderzam w Viole, która jest na drugim miejscu z 2 pkt. przewagi nad odpowiednio 3 Lechem i 4 Belenenses.
Więc sprawa jest oczywista, muszą wygrać, w celu uniknięcia jakichkolwiek problemów, nie patrząc na inne stadiony.
Ostatnio w lidze dobry mecz w domu z Udinese wygrany 3:0, co z pewnością wzmocniło morale tej drużyny.
Wątpliwa jest gra bramkostrzelnego Kalinića, obrońca Roncaglia jest zawieszony, Błaszczykowski ma uraz.
Belenenses wciąż ma szansę awansu do fazy pucharowej, mimo że, mają tylko jedno zwycięstwo.
Ale co mogę o nic dobrego powiedzieć, nic...
Są po prostu za słabi na ten poziom, a jak już mają coś ugrać to na pewno na własnym terenie, chociaż w obecnym okresie i to nie jest łatwe.
Co do ligi, to zespół wciąż ma duże problemy ze znalezieniem formy, przegrali ostatnio z Setubal 0:3, i doznali tym sposobem trzeciej porażki w czterech ostatnich meczach.
Obecnie mają sześć punktów przewagi nad strefą spadkową i są na 13 miejscu.
Moim zdaniem chłopaki powinni skupić się na lidze.
Nie zagra ważny piłkarz Tonel i wyróżniający się pomocnik Miguel Rosa.
Belenenses nie zdobyli bramki w 5 z ostatnich 6 meczów w LE.
Fiora gra u siebie, poprzedni mecz pokazał nam różnice klas między tymi zespołami, tym razem również liczę na jednostronny pojedynek.

Club Brugge win ( remis nie ma zakładu ) @1,72 bet365

Tutaj nawet nie bd. się przyglądać absencją itp.
Po prostu lepsze wrażenie robią na mnie goście, grają fajny ofensywny futbol,
kreują sobie sporo sytuacji podbramkowych.
Gospodarze raczej preferują fizyczną grę, groźni mogą być w stałych fragmentach.
Ten mecz jest ważny dla obu ekip, ponieważ gospodarze w tabeli zajmują 2 miejsce z dorobkiem 6 pkt.
Natomiast Club Brugge zajmuje 3 miejsce z dorobkiem 4 pkt.
Gospodarzą wystarczy remis, goście muszą wygrać !!
Midtjylland ostatnio gra fatalnie, 10 ostatnich meczy to tylko 2 wygrane !!
Natomiast goście są ostatnio w bardzo dobrej formie, i na 10 ostatnich meczy wygrali 8 razy.
Odnosząc się do statystyk jak i potencjału drużyn, dla mnie to goście są faworytami.

Inne mecze bez analizy:

Grnongen vs Braga under 2,5 @1,85 bet365
Anderlecht vs Qarabag under 2,5 @1,95 bet365
Skenderbeu vs Lokomotiv Moskwa under 2,5 @2,30 bet365
Dnipro vs Rosenborg under 2,5 @1,85 bet365
Apoel vs Sparta under 2,5 @1,75 bet365
Patriotycznie zagram: gol Arek Milik @1,95 bet365
 
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Sion - Liverpool
X @3.00 Bet365 3/10 ✅
Remis obie drużyny zadowoli. Sion awansuje z drugie miejsca a LFC wygra grupę. Zresztą nie tylko sytuacja w tabeli to argument na remis ogólnie mecz wydaje się być &quot;remisowy&quot;. Sion u siebie z takim rywalem podejdzie bardzo ambitnie, na Anfield zremisowali 1:1. LFC na wstecznym gra w Lidze Europy, ale awans jest. Do Szwajcarii trener nie zabrał: Sturridge (Napastnik 5M/2G), Ibe (Pomocnik 12M), Leiva (Pomocnik 12M), Allen (Pomocnik 4M), Moreno (Obrońca 14M). W fazie grupowej trzy razy remisowali a dwie wygrane były tylko jednym golem. O składzie Sion nie mam informacji na ten moment, ale raczej braków większych od przyjezdnych mieć nie będą.
Polecam ten temat -&gt; http://forum.bukmacherskie.com/f35/myyk-przeanalizowane-typy-93966-7.html#post5814931
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
chamberlain 457,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Fiorentina - Belenes

Remis @ 6.50 Bet365 ⛔
Liga Europejska to szukanie niespodzianek, tak też będę robił teraz. Fiorentina świetnie radzi sobie w lidze, gdzie aktualnie są wiceliderami, ale wiadomo jak traktują LE. Nie mówię, że to spotkanie oleją całkowicie, ale do awansu prawdę mówiąc wystarczy im tylko remis, nawet jeśli Lech by wygrał to przez i zrównał się punktami, to przez lepszy bilans pojedynków bezpośrednich dalej przeszłaby Fiora, więc teraz nasuwa się pytanie czy zechce im się grać w tym meczu. Pierwszy mecz wygrali i to dość okazale 0:4, Belenes na pewno postawi się teraz jak może, by nie dostać takiego lania jak poprzednio, więc może nas czekać nudne spotkanie, nawet bez bramek i spotkanie z pełną dominacją Fiorentiny i kilkoma bramkami z jej strony, jako, że to LE wybieram tą opcję mniej spodziewaną i próbuję w tym meczu remisu po jakże okazałym kursie. Z tego można jeszcze dodać to nie zagra pauzujący za kartki Roncaglia i z powodu kontuzji Błaszczykowski, skład gości cały zdrowy.
Liberec - Marsylia
Remis @ 3.60 Bet365 ⛔
Marsylia w tym sezonie mnie kompletnie nie przekonuje, czy to w lidze, czy też innych rozgrywkach. W pierwszym meczu przegrali u siebie z Libercem dość pechowo, przez większość spotkania dominowali, a w 84 minucie stracili bramkę i przegrali, na wyjeździe wątpię, że będą w stanie się postawić, tym bardziej, że Czechy nie są wcale łatwym terenem. Gościom do awansu potrzebny jest remis, znając życie w meczu nie będą się wychylać, bo nie mają po co i będą czekać na ewentualne kontry, tu według mnie podobnie może skończyć się 0:0, ale aż tak nie ryzykuje, kurs na remis też wygląda nieźle.
I właściwie tyle, nie zdziwię się, jeśli jutro dopiszę tu dwa minusy, ale również nie zdziwię się, jeśli będą to plusy ????​
 
K 2K

kfjatek

Użytkownik
Lech Poznań vs. Basel
Typ: Karol Linetty - KARTKA - TAK - ??? (ktoś będzie widział ofertę to dawać znać)


Samego zawodnika nie trzeba przedstawiać, bo moim zdaniem to aktualnie najlepszy polski zawodnik występujący w naszej rodzimej lidze a także reprezentant na parę najbliższych lat. Co cechuje tego Pana? Przede wszystkim agresywność i nieustępliwość a także bardzo dobry odbiór piłki. Bardzo często na pograniczu faulu. W tym sezonie ligowym otrzymał on co prawda tylko 2 żółte kartki jednak ranga czwartkowego spotkania oraz jego statystyki z Basel przekonują mnie do grania na kartkę. Pierw może zacznę od statystyk. 3 spotkania z Basel w tym sezonie i 4 żółte kartki i 1 czerwona! A o randze spotkania też trzeba powiedzieć. Matematyczne szanse są ale nawet nie o tym mowa. Przede wszystkim pierwsze spotkanie Lecha w Europejskich pucharach gdy ta drużyna jest w formie. Do tego Basel pewne już awansu, więc drużyna Lecha będzie walczyć o wygraną. Podobno ma być 25 tysięcy widzów, więc doping także będzie wielki. Moim zdaniem młody Linetty będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony i załapie żółtą kartkę. Jeżeli kurs będzie oscylował w okolicy 2.6 to pobieram z pocałowaniem ręki. Liczę, że uni wystawi kurs na to zdarzenie, bo mam tam freebeta, którego chce wykorzystać! Powodzenia!
Najpierw musi wyjść w pierwszym składzie, a to nic pewnego. Lech te rozgrywki do tej pory olewał, grali w większości zmiennicy jak Thomalla, Holman, Formella czy Dudka.

25 tysięcy!?!? Nie będzie. Dopingu też pewnie nie. Nie wiem skąd te pomysły..?

Basel jutro MOCNO osłabione.
&quot;Z kolei szkoleniowiec Urs Fischer nie wystawi jutro do gry wielu podstawowych piłkarzy. Zawieszeni są Marek Suchy oraz Marco Janko, a na urazy narzekają Tomas Vaclik, Philipp Degen, Daniel Hoegh, Ivan Ivanov, Manuel Akanji i Zdravko Kuzmanović. Dodatkowo do Polski nie przyleciał Shkelzen Gashi, który zimą ma odejść z Bazylei i oszczędzany Matias Delgado.&quot;

I trene Basel na konferencji: http://www.lechpoznan.pl/news/fischer,,gra,lecha,jest,swobodniejsza#.VmihT9XhDIU
 
pstrag 102

pstrag

Użytkownik
Liberec - Marseille

Ciekawe spotkanie. Dla gospodarzy liczy się tylko zwycięstwo, francuzom wystarczy remis do awansu. Skłaniałbym się do pogrania w stronę Czechów, mogą tutaj sprawić niespodziankę zwłaszcza że to będzie trudny teren dla OM. Na boisku powinna być zacięta walka od samego początku. Proponuję:

Czy FC Slovan Liberec zapunktuje w pierwszej połowie? Tak 2,50
1 @ 4,00
1x @ 1,85


Nie mogę znaleźć zakładu na over kartkowy a wydaje mi się że dużo kartek padnie w tym spotkaniu, może jeszcze linia będzie wystawiona.


Inne ciekawe spotkania:

Anderlecht - Qarabag

1 @ 1,40

Gospodarze jeżeli wygrają to mają zapewniony awans dalej i nie muszą patrzeć czy przypadkiem w Londynie Monaco nie wygrywa z Tottenhamem. Zespół z Azerbejdżanu pokonał u siebie Belgów więc z pewnością będą chcieli wziąć rewanż za porażkę.

Dodatkowo dla podbicia AKO:

Dortmund 1 @ 1,18
Fenerbahce 1 @ 1,40
Lok. Moscow 2 @ 1,27
AKO @ 2,94
 
embojam 165

embojam

Użytkownik
Dortmund 1 @ 1,18 ????
Liverpool x2 @ 1,25
Braga x2 @ 1,30
Midtjylland 1x @ 1,55
Tottenham 1x @ 1,29
Sporting 1x @ 1,20

AKO @ 4,61 bet365 ⛔

Każdy z tych meczów jest albo o awans albo o zachowanie 1 miejsca w grupie.

Bvb musi liczyć na stratę punktów Krasnodaru w meczu z Gabala. W Rosji jest już po sezonie, do tego dochodzi taki oto wyjazd do Azerbejdżanu. Myślę, że Krasnodar nie musi wygrać tego meczu dlatego Bvb wie o co walczy.

Liverpool może zadowolić się remisem i miejsca w grupie nie ulegną zmianie. Na pewno nie mogą przegrać bo stracą 1 miejsce. Mając na uwadze, że to jednak Liverpool ja &quot;zabezpieczam się&quot; x2 zamiast 1x.

Braga potrzebuję punktu i utrzyma 1 miejsce, przeciwnicy grają o nic, reszta meczów pokazuje, że Portugalczycy poważnie podchodzą do tych rozgrywek.

Midtjylland nie mogą przegrać tego meczu jeżeli myślą o wyjściu z grupy, kieruję się w ich stronę ponieważ na wyjeździe wygrali aż 3-1. Ja wybieram 1x bo jeżeli Legia nie będzie prowadziła z Napoli to Duńczycy mogą dociągnąć remis.

Tottenham zdobywa 1 punkt i zajmuje wtedy 1 miejsce w grupie a przy okazji eliminuje Monaco, przegrywając ten mecz najprawdopodobniej straciliby 1 miejsce dlatego nie uważam, żeby nie dali tutaj rady przynajmniej zremisować.

Sporting może wystarczyć remis pod warunkiem, że Lokomotiv nie wygra w Albanii. Portugalczycy u siebie mocni i są na wznoszącej, mam wrażenie, że dla Turków LE nie jest tym o czym marzą i dodatkowo mają ciężkie spotkanie w lidze z Galatą.

****************

Dodatkowo popieram wszystkie typy w stronę Liberca. Kurs 4,33 kompletnie nie ma racji bytu. Czesi walcza o awans, muszą wygrać. Wygrali we Francji to dlaczego nie u siebie. Do tego forma Marsyli pozostawia wiele do życzenia. Trzeba próbować takie kursy. ⛔

Koledzy powyżej również uprzedzili mnie z typami w stronę AZ 9. Bilbao przed wyjazdem do Madrytu, zapewnione 1 miejsce w grupie. Do tego ograli Hiszpanów u siebie. Wszystkie fakty wskazują, że nie można przejść obojętnie obok tego kursu. X2

AKO @ 39 bet365 za drobne ;)

*****************

Przestrzegam przed graniem kosmicznych handi w stronę Fiory, czeka ich wyjazd do Turynu na mecz z Juve, wystarczy im remis i mają awans! Pierwszego miejsca zająć i tak nie mogą. ✅ tylko skromne 1-0

Kurs 1,44 na Ajax też nie jest warty grania z rewelacją Molde, którzy walczą o 1 miejsce. Do tego Holendrzy wiedzą, że Fener zapewne nie przegra z Celtikiem grającym o nic, nawet remis im starczy do awansu. Moim zdaniem Molde może namieszać i bardziej szukałbym handi w ich stronę albo x2. ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
kwiti 138

kwiti

Użytkownik
Generalnie jako kibic Legii muszę powiedzieć, że odpowiedzialniejsze będzie stawianie na zwycięstwo Lecha niż niespodziankę Stasia i spółki. Bazylea przyjeżdża mocno osłabiona, nie ma podstawowych ogniw, a Lech ma wciąż niemałe szansę na awans. Nie wydaje mi się, żeby Urban szukał rozwiązań z Thomallą czy Dudką na stoperze, gdy gra jest &quot;o coś&quot;. Na drugim biegunie Legia, Napoli nawet bez Hamsika czy Higuaina jest mocne. Myślę, że Mertens jest w stanie coś strzelić i w tym meczu ewentualnie szedłbym w stronę BTS.
Napoli - Legia BTS @ 1,72 bet365 ✅
Lech - Bazylea 1 DNB @ 1,57 bet 365
AKO: 2.71
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
danny. 202

danny.

Użytkownik

W grupie H dzisiaj dojdzie do dwóch bardzo ciekawych spotkań. Albański Skenderbeu zagra z Lokomotivem Moskwa, a Sporting Lizbona podejmie Besiktas Stambuł. O awans do dalszej fazy nie walczy już tylko zespół z Albanii. Besiktas jest pierwszy z 9 punktami, za nimi kolejno Lokomotiv z ośmioma i Sporting z siedmioma. Teoretycznie najpewniejszy awansu może być Lokomotiv który podejmie outsidera grupy. Może jednak nie być to tak oczywiste po tym jak poległ w Albanii Sporting 3-0. W takim układzie w grupie pojedynek o być albo nie być rozegrają ze sobą ekipa Sportingu z gośćmi z Turcji. Sporting dalszą walkę o awans zawdzięcza wygranej 4-2 w Moskwie w zeszłym miesiącu. Jeśli ekipa Jorge Jesusa dzisiaj również zwycięży to awansuje, a Besiktasowi starczy tego meczu nie przegrać.
Besiktas do tej pory jeszcze nie przegrał w fazie grupowej. Dwukrotnie pokonali Skenderbeu oraz dzielili się punktami z Lokomotivem i Sportingiem. W ligowych rozgrywkach również górują. Pierwsze miejsce i punkt przewagi nad Fenerbahce pokazuje bardzo dobrą formę tureckiej drużyny. Wliczając wszystkie rozgrywki w ostatnich 20 meczach przegrali tylko raz, w lidze z Akhisarem Belediyespor 2-0.
Sporting podejdzie do meczu również w świetnej formie. Ich ostatnie 5 spotkań to same zwycięstwa, trzy w lidze, jedno w pucharze ligi oraz wcześniej wspominanie nad Lokomotivem w Moskwie 4-2. W lidze są liderem i grają bardzo dobrze. Widać, że na ławce z Jesusem pozyskanym w lecie mogą zdziałać dużo. Jesus powiedział, że priorytetem jest wygranie ligi, a jeśli utrzymują tę formę, to jest to całkiem realne. Ekipa Lwów będzie podbudowana przez ich weekendowe zwycięstwo nad Maritimo, które pozwoliło na powrócenie na szczyt tabeli przed Porto. Do składu po zawieszeniu wróci ich bramkarz numer jeden Rui Patricio. Jednak na tym dobre wiadomości się kończą. Z gry wypadają gracze bardzo ważni dla ekipy Jezusa: Jefferson, William Carvalho, Carlos Mane, Bruno Paulista i Teofilo Gutierrez . Zwłaszcza ten ostatni był ważny dla Jorge Jezusa w tym roku. W tym sezonie z boiska schodzili pokonani tylko trzy razy i miało to miejsce właśnie w rozgrywkach europejskich, oprócz wcześniej wspomnianej porażki w Albanii przegrali z CSKA w ramach kwalifikacji do LM oraz na inauguracje LE z Lokomotivem Moskwa 3-1.
Jorge Jesus zdaje sobie sprawę ze margines błędu został wyczerpany i na pewno zmotywuje odpowiednio swoich podopiecznych. Moim zdaniem jednak losy awansu dla nich zostały pogrzebane w Albanii gdzie niespodziewanie przegrali aż 3-0. Goście z Turcji pewnie nastawieni defensywnie będą liczyli na kontry. Przed Sportingiem ciężka przeprawa. Myślę ze niełatwo przyjdzie im wygrana z Besiktasem. Zdecydowanie jest to jeden z najbardziej ekscytujących meczów rundy grupowej w jej końcowym etapie. Obie ekipy w świetnej formie i z ambicjami na awans. Stawiam na dość asekuracyjny styl gry obu ekip, zwłaszcza Besiktasu który nie może pozwolić sobie na otwarcie się przed rywalem. Typuje under 2.5 ~1.80 oraz Besiktas +1 ~1.55
edit: błąd w absencjach, Teo, Jefferson i William jednak są w kadrze.
przez ponad godzinę było bardzo dobrze, niestety w kilka minut Sporting całą sprawę wyjaśnił na swoją korzyść, szkoda Besiktasu ⛔⛔⛔
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w:EnableOpenTypeKerning/&gt; &lt;w ???? ontFlipMirrorIndents/&gt; &lt;w:OverrideTableStyleHps/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Tak patrze i widze, ze ludziska graja w strone AZ...
Ludziska, czy wy widzieliscie chociaz jeden z ostatnich spotkan rozegranych przez AZ? Ta druzyna w obecnym momencie jest w tragicznej formie. Oni mieliby problemy z wygraniem meczu z druzyna z Jupile Leagea u siebie a maja wygrac z Bilbao na wyjezdzie gdzie Bilbao na wlasnym stadionie w tym sezonie przegralo ledwo 2 mecze (na 10) z Realem i Barcelona.
Nawet drugi garnitur Bilbao powinien poradzic sobie z AZ ktory tez przyjedzie do Hiszpanii z brakami.
W zespole AZ nie wystapi: Markus Henriksen (15/7 najlepszy strzelec druzyny), Ridgeciano Haps, Rajko Brezancic(7/0), Dabney dos Santos (13/0) (moim zdaniem obecnie najlepiej prezentujacy sie grajek AZ) i Mounir El Hamdaoui (5/1 ale nie byl wpisany do LE) statystyki tylko z Eredivisie.
Trener AZ powiedzial, ze szanse dostana mlodzi zawodnicy: &quot;But that also offer new opportunities for young boys Pantelis Hatzidiakos (18 lat z Jong AZ), Achille Vaarnold (19 lat z Jong AZ), Stijn Spierings (19 lat) and Thomas Ouwejan (19 lat z Jong AZ).&quot;
Trener mowil, ze nie jest w 100% pewne, ze ci zawodnicy wystapia ale skoro ich zabral ze soba to maja na wystep szanse.
Moim zdaniem AZ tego meczu nie wygra, choc oczywiscie jest to pilka nozna i nie takie cuda sie zdarzaly wiec kazdy wynik jest mozliwy. Patrzac jednak na sytuacje przed meczem smiem twierdzic, ze AZ tego meczu nie wygra. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Midtjylland - Club Brugge Typ: 2 @ 2.40 Bwin

Po świetnym starcie Midtjyllandu w rodzimej lidze i efektywnej dyspozycji zostało już tylko wspomnienie. Gospodarze dzisiejszej potyczki wygrali ostatnio zaledwie jedno z poprzednich dziewięciu spotkań i wyraźnie znajdują się w kryzysie. Techniki matematyczne w oparciu, o które Duńczycy budowali taktyki na mecze wyraźnie biorę w łeb. Z kolei Club Brugge w rodzimej lidze wygrało sześć spotkań z rzędu i przewodzi Jupiler League. Z powyższego bezsprzecznie widać kto jest w formie, a kto jej desperacko szuka. Warto również podkreślić, iż za typem przemawia również to, że w poprzedniej edycji Ligi Europejskiej Club Brugge świetnie sobie poradziło na duńskich boiskach pokonując pewnie i wysoko znacznie mocniejszą FC Kopenhagą 4:0.
 
T 33

toomi

Użytkownik
Witam serdecznie!
To mój pierwszy post na forum chociaż śledzę je już od dłuższego czasu. Mam nadzieję, że moje spostrzeżenia wniosą coś do dyskusji i podniosą statystykę trafnych typów.
Na początek Liga Europy czyli dość trudne rozgrywki do typowania :wink: Wyniki bywają zaskakujące i nieprzewidywalne.
Partizan - Augsburg
Gospodarzom do awansu wystarczy remis, goście muszą wygrać. Partizan w lidze nie zachwyca, Augsburg po fatalnym początku sezonu powoli wychodzi na prostą i niedługo powinien opuścić strefę spadkową.
Co rzuca się w oczy przyglądając się tabeli to spora liczba bramek, która pada w tej grupie. Mecz decydujący o awansie, także liczę, że i tym razem będzie podobnie.
Powyżej 2.5 i BTS - 1.90 (bet365)✅ (1:3)
Obie ekipy pokryły ten typ w 4/5 spotkań w grupie.
Sporting - Besiktas
Liderzy w swoich ligach. Ciężko powiedzieć jak nastawiają się w tej sytuacji na dalsze rozgrywki w LE, ale po tym jak zagrał Sporting w Moskwie przychylam się do tego, że zależy im na tych rozgrywkach mimo fatalnej wpadki ze Skenderbeu. Obie ekipy w bardzo dobrej formie. Besiktas wyjdzie pewnie asekuracyjnie na ten mecz, bo potrzebują tylko punktu. Goście mają przed sobą ważny mecz z Galatą (choć dopiero w poniedziałek).
Sporting musi po prostu wygrać żeby wyprzedzić Turków i nie oglądać się na mecz Lokomotivu. Swoja drogą nie zdziwię się jeżeli Rosjanie pogubią punkty (1 zwycięstwo w 10 ostatnich meczach!). W lidze grają dość zachowawczo i wygrywają zazwyczaj jednym golem, ale w LE wgląda to trochę inaczej. Liczę na ciekawe spotkanie. Typy na ten mecz:
Sporting i powyżej 2.5 - 2.62 (bet365)✅ (3:1)
Sporting - 1.72 (bet365)✅ (3:1)
P.S. Kursy spadają. Mi udało się złapać wyższe niż obecnie.
Ponadto przychylam się do głosów żeby pójść dzisiaj w stronę Slovana Liberec. Kursy naprawdę zachęcają do gry, więc nie będę kopiował poprzednich postów. W LE może nie grają na własnym terenie zbyt imponująco (porażka z Bragą, remis z Groningen), ale w lidze mają świetny bilans (7-1-0) i wierzę, że przełożą go na dzisiejszy mecz. Muszą wygrać żeby awansować. Żeby to się stało muszą padać bramki, więc skłaniam się także do typu: Czyste konto, Marsylia NIE - 1.53 (bet365)✅ (2:4), który świetnie pasuje do podbicia kursu.
Bez większej analizy zagram też na Club Brugge 2.40 (bet365)⛔ (1:1) w meczu wyjazdowym z FC Midtjylland. Belgowie są w zdecydowanie lepszej formie niż gospodarze i potrzebują zwycięstwa, które da im awans do dalszej fazy rozgrywek.
Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Sion - Liverpool
dokładny wynik 0-0
kurs 8,25

Może to i spiskowa teoria dziejów, ale obydwóm drużynom wystarcza remis. Niby mecz o 1 miejsce, ale Szwajcarzy i tak będą szczęśliwi, jeśli wyjdą z grupy. Moim zdaniem oba zespoły odbębnią mecz i rozejdą się w zgodzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
czarnaospa 257

czarnaospa

Użytkownik
Ajax - Molde
Ajax (-1.5) @ 2.00 Bet365
Under 4,5 kartki @ 1.61 Unibet

Ajax musi to spotkanie wygrać i liczyć na potknięcie Fenerbahce w meczu z Celtikiem jeśli myśli o kolejnej rundzie LE. Gospodarze w niezłym gazie bilans 5 ostatnich spotkań ligowych to 4-1-0 br. 19:4 , remis z na wyjeździe z Feyenoordem, do tego zwycięstwo z Celtikiem i remis z Fenerbahce w LE. Kadra na mecz powołana ta sama co zawsze, jedyna absencja to obrońca K.Tete pauzujący za kartki. Molde awans ma już zapewniony, rozgrywki ligowe zakończyli miesiąc temu, od tego czasu rozegrali trzy mecze, jeden w LE (0:2 z Fener.) oraz dwa towarzyskie(wygrana i porażka). Ciężko w ten sposób utrzymać formę, gdzieś tam na pewno wkrada się już rozprężenie i myśli piłkarzy krążą wokół urlopów o czym mogą świadczyć dwie ostatnie porażki, wspomniana w LE oraz najświeższa (03.12) w towarzyskim spotkaniu z Malmo 3:1. W kadrze zabraknie obroncy K.O.Rindaroya pauzującego za kartkę. Jest duża szansa że Norwedzy podejdą do tego spotkania na zasadzie odbębnić i na urlop, więc biorąc pod uwagę konieczność zwycięstwa oraz ostatnią dyspozycję strzelecką gospodarzy liczę na dwubramkowe zwycięstwo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom