>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 04.12.2012 - wtorek

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP


Ostania kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów. Mecze standardowo we wtorek i środę. Sporo jest już wiadomo w kontekście awansów, ale jeszcze sporo jest do ugrania. Liga Europejska czy ewentualne rozstawienia w rundzie pucharowej. W grupie A mamy prawie wszystko wyjaśnione kto gdzie zagra. Pozostaje tylko jedna niewiadoma. Mianowicie kto wygra tą grupę. Tak się składa, że sami zainteresowani spotkają się na Parc des Princes i w bezpośrednim meczu tą sprawę załatwią. PSG musi wygrać, Porto nie może przegrać :razz: Tak to w skrócie wygląda. Podobna sytuacja jest w grupie B. Schalke i Arsenal mają pewne wyjście z grupy, lecz pozostaje kwestia pierwszego miejsca. W grupie C Zenit z Anderlechtem grają o Ligę Europejską. Choć podejrzewam, że dla Rosjan będzie to marne pocieszenie znając ambicje tej drużyny. Dość niespodziewanie grupę tu wygrała Malaga wiedząc z jakimi problemami walczy ta drużyna. W grupie śmierci pozostała walka o 3 miejsce, aczkolwiek tutaj tez nie sądzę aby ten puchar zbytnio interesował Manciniego. Real pewnie się u siebie z Ajaxem upora więc City nie może zdobyć żadnych pkt bo jeszcze rzutem na taśmę przegonią Ajax a nikomu dodatkowy kłopot w postaci Ligi Europejskiej nie jest raczej potrzebny w MC. (IMO tylko moja opinia) Kurs na BVB wygląda przefajnie.
Zresztą wszystkie kursy w pełnej okazałości:


WilliamHill

Ostatnie emocje związane z Ligą Mistrzów przed przerwą zimową więc zachęcam do dyskusji ;)
 
A 7

arthur071

Użytkownik
Heh, fajnie że się zorientowałem o podziale tematów na dni.
Dinamo Zagrzeb 1X. Oczywiście są słabsi od Kijowian, ale powinni przynajmniej chcieć honorowo pożegnać z Ligą Mistrzów, bo na razie to jest lekka kompromitacja. 0 bramek strzelonych w 5 meczach zespołów, umówmy się, nie z europejskiego topu. W lidze prowadzą z 10 punktową przewagą, najbliższy mecz ze średniakiem na wyjeździe w niedzielę. Dynamo pewne 3 miejsce, liga do marca skończona, hotele zarezerwowane, rodziny czekają, drinki się chłodzą...
Anderlecht DNB. Szansa na uratowanie Ligi Europejskiej. Chyba było widać w weekend co jest priorytetem, gdy do końca męczyli się z totalnymi leszczami w Jupiler League. Malaga niespodziewany lider, ma już pewny awans z pierwszego miejsca. Jeśli wystawią rezerwy to różnica w składach będzie spora na korzyść Belgów.
 
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Ja na Dinamo nie postawiłbym ani złotówki - Porto na wyjezdzie 2:0, Porto u siebie 3:0. PSG wyjazd i u się też 2:0, 0:4. Potem zakaz kibiców - brak jakichkolwiek motywacji. Jezeli ten mecz grać to można się kusić właśnie, że Dinamo nie strzeli albo, ze obie zdobędą gola Tak/Nie kurs 2.05 Unibet. Aczkolwiek to gra o nic już tylko właśnie o honor.. Także za stawkę do wypłaty nie ma co grać. A za drobne to wg waszego tam uznania, są ciekawsze mecze do typowania..
A osobiście gram
PSG - Porto over 1.5
Real - Ajax over 2.5
Borussia - Manchester over 1.5
Ako 1.91
aczkolwiek z tą Borussia poczekam jeszcze.. bez niej Ako jest 1.61, które tez mnie zadowala
 
S 2,5K

skazany10

Użytkownik
Dziś w Przeglądzie Sportowym można wyczytać, że: dla Kloppa priorytetem są inne mecze. Mają 1 miejsce w grupie, na urazy skarżą się Subotic, Kehl, Bender, pewnie da odpocząć Goetze, możę komuś jeszcze. Dlatego granie na Borussie po śmiesznym kursie 2.00 jest według mnie głupotą. Stawiam, że City będzie walczyło jeszcze o LE, Real spokojnie pokona Ajax. Dlatego kieruje się ku City
Manchester City @ 3.60 Pinnacle/ 3.50 Bet365
Manchester City 2X @ 1.72 Bet365
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Dziś w Przeglądzie Sportowym można wyczytać, że: dla Kloppa priorytetem są inne mecze. Mają 1 miejsce w grupie, na urazy skarżą się Subotic, Kehl, Bender, pewnie da odpocząć Goetze, możę komuś jeszcze. Dlatego granie na Borussie po śmiesznym kursie 2.00 jest według mnie głupotą. Stawiam, że City będzie walczyło jeszcze o LE, Real spokojnie pokona Ajax. Dlatego kieruje się ku City
Manchester City @ 3.60 Pinnacle/ 3.50 Bet365
Manchester City 2X @ 1.72 Bet365
Myślisz, że City chce grać w Lidze Europejskiej, nawet sam Mancini się wypowiadał, że dla nich priorytetem jest LM a jak im się nie udało to pozostaje Premiership na własnym podwórku mają dużo do ugrania bo są w czołówce... dlatego granie w strony City na wyjeździe w dodatku na takim obiekcie jak Signal Iduna Park jest według mnie nie na miejscu...:zoltakartka:
 
duda 380

duda

Użytkownik
Mancini powiedział, że liga europejska jest bardzo ważna i również prestiżowa. Ja myślę, że nie odpuszczą, i typ w stronę gości jest bardzo dobry, x2 śmiało można pobierać. Możliwe, że kursy jeszcze wzrosną.
 
B 94

bart7890

Użytkownik
Ja również będę grał coś w stronę Manchesteru City, bo tutaj logicznie patrząc nawet jeśli trener City powiedziałby, że Liga Europejska jest nieważna to skład jaki wystawi mimo wszystko będzie mocny w ofensywie, a miałem okazję oglądać Borussię, w której ostatnio nie zagrał Gotze czy też Hummels w spotkaniu z Fortuną zremisowanym 1-1 i Dortumnd grał straszny piach i wyczuwam lekką zniżkę formy. Dodamy do tego fakt, że Borussia ma pewny awans z pierwszego miejsca i nie musi się specjalnie przemęczać i dochodzimy do pozycji, w której gramy na drużynę gości. I na koniec jeszcze trzeba wspomnieć o Ajaxie, który gra w Madrycie i można liczyć na potknięcie..
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
O meczu BVB-City. Chyba zapomnieliście, że City ma derbowy mecz przed sobą... Jeśli w Dortmundzie zagrają na 100% to na weekend może być ciężko z ManU które odpuści mecz Z Cluj... Akurat ten mecz to jest typowy no bet i po co grać w którąś stronę jak nie wiadomo co klub z niebieskiej części Manchesteru weźnie za priorytet, granie w LE czy walka o szczyt PL. Jak dla mnie te 3 pkt mogą być bardzo ważne. W moich oczach ten mecz poprostu lepiej odpuścić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Ja proponuje wam grać w stronę Olympiacosu na wtorek.Kanonierzy już wyszli z grupy,a Wenger zabiera rezerwowy skład.W tamtej edycji była podobna sytuacja i grecy wygrali 3:1.Własny teren,ambicja pokonania tak wielkiego klubu przemawia za gospodarzami.Biorąc pod uwagę w jakiej formie był ostatnio nawet pierwszy skład Arsenalu to śmiało można zagrać:
@1,95 |1| DNB
@1,44 |1|X

Bukmacher:WilliamHill
Co do meczu City z BVB postaram się wszystko co najważniejsze opisać tu ale troszkę później ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Mancini powiedział, że liga europejska jest bardzo ważna i również prestiżowa.
A co miał innego powiedzieć? &quot;Liga Europejska to dla Manchesteru City śmieszne rozgrywki&quot;? Nigdy trenerzy w oficjalnych wypowiedziach nie powiedzą tekstów typu: że w tym meczu zagrają na pół gwizdka, że rozgrywki LE są mało prestiżowe itd.
Zawsze się słyszy, że podchodzimy do tego meczu w 100% i tak dalej bla bla bla. Mówiąc oficjalnie, że odpuściliby to trener od razu byłby z miejsca spalony w oczach kibiców itd.
Dokładnie tu ktoś dobrze wspomniał, City ma w lidze bardzo ważne derby Manchesteru i to jest dla nich teraz kluczowy priorytet.
Najlepiej sieknąć 1x albo Borussia DNB 1,50 (teraz niestety tylko).
Nie zdziwię się jak jutro wyjdą jakieś &quot;rezerwy&quot; (bo w przypadku City to ciężko nazwać) i kurs na Dortmund poleci jeszcze bardziej w dół.
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Over 1,5 BVB - MC
Kwestia dotycząca zwycięzcy tego meczu bądź ewentualnego remisu jest otwarta. Jedni twierdzą, że goście odpuszczą sobie mecz z Niemcami, gdyż LE to dla nich upokorzenie i wolą skupić się na lidze, w tym na najbliższym ważnym meczu. Co do gospodarzy, którzy już mają zapewniony awans - zapewne zagrają w nieco rezerwowym składzie, być może bez Lewandowskiego, ale sądzę, iż dwie bramki, w tym spotkaniu spokojnie powinny paść.
Dynamo Zagrzeb - Dynamo Kijów 2
Chorwaci do tej pory nie zdobyli ani jednego punktu. Ba, nawet nie strzelili jednej bramki. Początkowo myślałem nad tym, żeby postawić zakład na to, że nie strzelą gola (kurs ok. 2,7), ale bardziej prawdopodobna jest wygrana Ukraińców (kurs ok. 2,1). Dynamo Z. nie ma w swojej lidze żadnego rywala, który zbliżyłby się poziomem do ich wtorkowego przeciwnika. Ponadto czytałem, że dla zespołu z Kijowa jest to mecz prestiżowy, jednak za zwycięstwo otrzymają ładne premie.
Real Madryt - Ajax Amsterdam 1 (0:1)
Mourinho zagra w tym spotkaniu bardziej rezerwowym składem m.in. bez Casilasa, Alonso, Essiena czy Ramosa. Jednak w ich jedenastce i tak wyjdą klasowi piłkarze, w tym ci, którzy nie mają dużo szans na grę, a takie spotkanie w Lidze Mistrzów to okazja na udowodnienie swoich wartości. Goście walczą jeszcze o grę w LE. Nie sądzę, jednak aby byli w stanie przeciwstawić się &quot;Królewskim&quot; grającymi bez presji.
PSG - Porto 1X
Dwa zespoły walczące o wyjście z pierwszego miejsca w grupie. W lepszej sytuacji jest Porto, które ma jeden punkt przewagi. Francuzi (po sensacyjnej porażce z Nancy) w Lidze Mistrzów grają kompletnie inaczej niż w lidze, pokazują to ich wyniki w spotkaniach u siebie. Portugalczycy nie mogą przegrać, a o zwycięstwo będzie im bardzo trudno, więc stawiam ostrożny wariant dla gospodarzy.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
a miałem okazję oglądać Borussię, w której ostatnio nie zagrał Gotze czy też Hummels w spotkaniu z Fortuną zremisowanym 1-1 i Dortumnd grał straszny piach i wyczuwam lekką zniżkę formy. Dodamy do tego fakt, że Borussia ma pewny awans z pierwszego miejsca i nie musi się specjalnie przemęczać i dochodzimy do pozycji,
Mecz z Fortuną się nie liczy, chcieli najmniejszym kosztem zdobyć trzy punkty - nie wyszło. Formę BVB weryfikuje dopiero spotkanie z Bayernem. Dodatkowo Dortmund pieczętuje awans na własnym stadionie, feta, celebra itp. MC to jest dziadostwo w LM, przejrzyjcie na oczy chociaż przed tym jednym spotkaniem. Jestem w stu procentach pewny co do tego, że City w Niemczech nie wygra. 1X, 1 DNB bierzcie i grajcie ;).
 
wiero67 3

wiero67

Użytkownik
Cytat:
Ja proponuje wam grać w stronę Olympiacosu na wtorek.Kanonierzy już wyszli z grupy,a Wenger zabiera rezerwowy skład.W tamtej edycji była podobna sytuacja i grecy wygrali 3:1.Własny teren,ambicja pokonania tak wielkiego klubu przemawia za gospodarzami.Biorąc po uwagę w jakiej formie był ostatnio nawet pierwszy skład Arsenalu to śmiało można zagrać:
@1,95 |1| DNB
@1,44 |1|X
Nie sądzę, żeby Arsenal nie pograł &quot;na serio&quot; gdyż sytuacja w grupie tak się układa, że od tego meczu w Grecji może zależeć miejsce Arsenalu w czubie grupy... Choć Francuzi są słabsi od Greków w LM i Schalke będzie miało łatwiejsze zadanie...
 
S 26

szpaku_szpak

Użytkownik
Arsenal without:
Vito Mannone (GK, 9 Ap/0 Gl)
Damian Martinez (GK, 0 Ap/0 Gl)
Lukasz Fabianski (GK, 0 Ap/0 Gl)
Per Mertesacker (DF, 14 Ap/1 Gl)
Kieran Gibbs (DF, 10 Ap/0 Gl)
Laurent Koscielny (DF, 8 Ap/1 Gl)
Andre Santos (DF, 6 Ap/0 Gl)
Bacary Sagna (DF, 5 Ap/0 Gl)
Hector Bellerin (DF, 0 Ap/0 Gl)
Ignasi Miquel (DF, 0 Ap/0 Gl)
Johan Djourou (DF, 0 Ap/0 Gl)
Mikel Arteta (MF, 15 Ap/1 Gl)
Santi Cazorla (MF, 15 Ap/4 Gl)
Theo Walcott (MF, 12 Ap/4 Gl)
Jack Wilshere (MF, 5 Ap/0 Gl)
Vassiriki Diaby (MF, 5 Ap/0 Gl)
Serge Gnabry (MF, 1 Ap/0 Gl)
Nico Yennaris (MF, 0 Ap/0 Gl)
Thomas Eisfeld (MF, 0 Ap/0 Gl)
Olivier Giroud (FW, 15 Ap/4 Gl)
Lukas Podolski (FW, 14 Ap/4 Gl)
Sanchez Watt (FW, 6 Ap/2 Gl)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
aflatoksyna 34

aflatoksyna

Użytkownik
Spotkanie: Dortmund - Man City ✅
Typ: 1
Kurs: 2.05


Już jutro ostatnia kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów, ja wziąłem pod lupę spotkanie między Borussią Dortmund i Manchesterem City, szczególnie w Polsce hit ostatniej kolejki. Pierwsza z tych drużyn zajęła już pierwsze miejsce w swojej grupie natomiast goście walczą o występy w wiosennej Lidze Europejskiej. W tym spotkaniu zapewne zabraknie Roberta Lewandowskiego, najlepszego napastnika drużyny mistrza Niemiec, ale ma kto go zastąpić w roli strzelca bramek. Upatruję w tym tych którzy strzelali w ostatnim spotkaniu z Ajaxem, czy kapitana naszej reprezentacji Kubę Błaszczykowskiego. Natomiast dla Anglików już drugie podejście do Ligi Mistrzów okazało się ponad ich siły i zostali wyprzedzeni w tabeli właśnie przez jutrzejszych gospodarzy oraz Real Madryt, a także uznanego za kompletnego outsidera grupy Ajaxa. Mimo tak słabego bilansu, nie można całkowicie lekceważyć gości, gdyż nie przegrali jeszcze ani jednego spotkania w Anglii i zajmują drugą pozycje. Kluczową informacja według mnie jest brak w składzie głownych piłkarzy gości - Sergio Aguero, Carlos Teveza, Vincent Kompany’ego, Davida Silvy i Yaya Toure. Cała piątka ma zbierać siły na derbowe spotkanie z Manchesterem United. W dortumndzie braki wydają się natomiast dużo mniej poważne. Jurgen Klopp najprawdopodobniej na ławce posadzi Lewandowskiego, Sebastiana Kehla, Nevena Suboticia i Svena Bendera. Moim zdaniem wygrają gospodarze, na co składa się kilka czynników - fanatyczny doping, brak radzenia sobie z presją w europejskich pucharach przez Anglików, większe luki w drużynie gości.
 
Grac45 53,3K

Grac45

Forum VIP
Witam,patrząc na te kontuzje i absencje piłkarzy Arsenalu stawianie na gospodarzy to jest rzecz wnet obowiązkowa,i z tąd też pytanie czy ma ktoś jakieś informacje na temat podejścia do tego meczu Olympiakosu i samego składu wyjściowego(kontuzje nie kontuzje itp.) może być pw z góry dziękowa.
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Lewandowski strzeli gola - Nie
Dosyć ładne kursy są nie strzelenie bramki przez Lewandowskiego (ok. 1,48). Według &quot;Kickera&quot; Polak w ogóle nie wystąpi w podstawowej jedenastce, czemu się nie dziwię. &quot;Lewy&quot; ostatnio cały czas gry w dużym wymiarze czasowym i Klopp chce mu dać odpocząć. Poza tym jeśli nawet wystąpi od 1. minuty lub wejdzie z ławki to po jego formie z meczu z Bayernem ciężko liczyć na powiększenie dorobku strzeleckiego.

Olympiakos - Arsenal 1X lub 1

- Niektórzy zawodnicy potrzebują odpoczynku, natomiast niektórzy są kontuzjowani. Mam tu na myśli Podolskiego i Walcotta - ta sama wypowiedź Arsene Wengera powinna zachęcić na obstawianie na Greków. Gospodarze będą chcieli pokazać się z tak utytułowanym zespołem, jakim jest Arsenal przed pojedynkami w LE. Goście z kolei mają zapewniony awans i tylko przy potknięciu Schalke na wyjeździe z Montpellier są w stanie wskoczyć na pierwsze miejsce. W zeszłym sezonie przy podobnej sytuacji (tyle, że Arsenal miał zapewniony awans z 1. miejsca) Grecy wygrali 3:1.
 
C 0

crashewski

Użytkownik
Spotkanie : Milan-St. Petersburg
Witam! Bardzo zastanawia mnie ten mecz.. Milan ostatnio złapał formę. Jednak mają zapewniony awans do kolejnej rundy. Teraz analizując wszelkie zależności spoglądając na tabelę nie jestem pewien podejścia drużyny z Mediolanu do tego meczu.
Co przemawia za obstawieniem 1x bądź nawet 1, sts oferuje kurs 2,40 :
- Milan pomimo słabego początku będzie chciał przypieczętować awans do kolejnego etapu
- Ostatnimi czasy dobra forma, chęć odbudowania zaufania do kibiców
- Kolejny mecz jaki czeka AC Milan w Serii A to wyjazd do Turynu, oczywiście nie potyczka z Juve tylko z FC Torino czyli mało wymagającym zespołem, przed którym nie trzeba oszczędzać zawodników.
- St. Petersburg nie ma już szans na awans do kolejnej rundy.
Co przemawia za obstawieniem 2?
-St. Petersburg ma dokładnie tyle samo pkt co Anderlecht, który zmierzy się z Malagą, która oczywiście ma zapewniony awans z 1 miejsca i pewnie wystawi rezerwowy skład. Więc St. Petersburg będzie musiał przycisnąć aby zapewnić sobie wiosną grę w LE.
-Milan ma zapewniony awans do kolejnej rundy, nawet w przypadku przegranej Malagi.
A oto i skład AC MILAN :
Abbiati, Amelia, Gabriel, Acerbi, De Sciglio, Mesbah, Yepes, Zapata, Ambrosini, Boateng, Cristante (36), De Jong, Emanuelson, Flamini, Nocerino, Bojan, El Shaarawy, Pazzini, Petagna (37), Robinho.
Także wystawiają się w pełni. ???? !
 
D 54

domeltomek

Użytkownik
Czytam i nie dowierzam ! ! !

Jeżeli ktoś myśli że dla City liga europy jest ważna, jeżeli ktoś uważa że wyjdą najmocniejszym składem przed derbowym meczem z United to chyba się z .... na mózgi pozamieniał. Prosty przykład, grające angielskie drużyny w lidze europejskiej czyli Newcastle, Liverpool i Tottenham, prześledzcie co mówią menagerowie tych ekip, zobaczcie jakimi składami grają mecze w lidze europy. Każdy trener zespołu PL podkreśla to samo, wymogi angielskiej ekstraklasy są tak duże że nie kalkuluje się grać w mało opłacalnej lidze europy. City z resztą grało już w LE i na wyjazdy jakoś nie jeździli mocną paką (np. mecz z Lechem).
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Ja zagrałem tak:
Olympiakos (+0,25) 1,94 188bet ✅
Borussia (-0,25) 2,2 ibc ✅
Real - Ajax over 3,5 2,63 bet365 ✅
Kurs na Greków dla mnie przy sytuacji w grupie, jak i ich grze na swoim terenie oraz
z Arsenalem w Londynie był dla mnie atrakcyjny,
przewidziałem, że Arsenal nie koniecznie zagra najsilniejszym składem.
Nie rozumiałem kursu na BVB, grali świetnie zarówno z Realem jak i z City poza domem,
więc dlaczego u siebie w ostatnim meczu,
mają nie wygrać, biorać pod uwagę to, że goście mają ważny mecz w weekend.
Bet365 źle wystawił linię na over 3,5, Real u siebie strzela sporo w LM,
z City padło 5 bramek, z BVB 4, z Aajxem wygrał 4-1 poza domem,
więc dlaczego u siebie nie zobaczymy podobnej liczby bramek ?
Dziś
, bo LM gra się od razu po wystawieniu kursów ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom