>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [06.12.2016] - wtorek

Status
Zamknięty.
poool90 61

poool90

Użytkownik
Benfica- Napoli
Typ: Benfica i ov 2,5 w meczu 4.00 Betano

Wybrałem ten mecz, gdyż zapowiada się jako jeden z ciekawszych we wtorkowym dniu z Ligą Mistrzów.
Zacznijmy od gości- forma Napoli jest daleka od zadowalającej, grają w kratkę i jednobramkowe wymęczone zwycięstwa przeplatają z remisami. Co najgorsze styl gry zespołu z Neapolu jest po prostu słaby, mimo ostatniego zwycięstwa z Interem nie przekonują mnie zupełnie. Bezradność gości widać było choćby w ostatnim spotkaniu LM z Dynamem Kijów w którym przez cały mecz bili głową w mur, a Ukraińcy mogli pokusić się o 3 pkt przy odrobinie szczęścia.
Przechodząc do gospodarzy- Benfica na Estadio da Luz jest bardzo mocna, od 19 września notują same zwycięstwa wbijając rywalom kilka goli, a tracąc zaledwie jednego. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że nie ma co porównywać portugalskich ligowców do uczestników LM, jednak obecna forma drużyny z Lizbony jest na pewno bardziej obiecująca niż Włochów.
Benfica na pewno będzie chciała wziąć rewanż i zmazać z siebie plamę za ostatni mecz w LM z Besiktasem w którym dali sobie wyrwać zwycięstwo przy trzybramkowej przewadze.
Dla mniej przekonanych proponuje zagrać ov 2,5 gdyż każda bramka w tej grupie może być bardzo ważna w kwestii awansu.
BTW. A co sądzicie o graniu kartek w tym meczu? Zapewne będzie gorąco jutro w Lizbonie, a linia ustawiona dość nisko- 4,5 po kursie 1,62
 
K 61

krotarth

Użytkownik
Besiktas kusi ale Dynamo miało już przegrać we Włoszech ale tam Napoli biło głową w mur i nie ugrało pełnego sztosu. Idzie taka masówka jak dzisiaj na Real, strach to grać.
Dynamo, gdyby wygrało w Neapolu, miałoby szansę na Ligę Europejską, dlatego walczyli. Teraz ich zmartwieniem jest mecz z Szachtarem za tydzień. A z tego co czytałem, to liga ukraińska zmieniła zasady, dlatego 10 pkt straty teoretycznie da się jeszcze odrobić. Kusi besiktas i over 2,5 za kurs 4,00...
 
H 902

hank

Użytkownik
over 5,5 kartek Benfika- Napoli.⛔
Nikt nogi nie odstawi, nie ma opcji. Wiedzą o co grają, więc będzie twardo i nerwowo. Sędziuje Lahoz, arbiter w mojej opinii słaby, w Hiszpanii chyba też się na nim poznali, bo odsunęli go od hitowych starć w La Liga. Mówi się o nim że sędziuję po angielsku, daje pograć, tylko nie raz od tego pobłażania atmosfera na boisku bardzo gęstniała. Tak kartkuje:http://pl.soccerway.com/referees/antonio-mateu-lahoz/46239/
W pierwszym meczu, w Neapolu było 5 kartek, 4 wyłapała Benfika która przegrywała i często przy kontrach nie było już innej opcji poza faulem. Jutro scenariusz może być podobny, bo to Benfa musi się otworzyć.
W Lizbonie w LM średnia kartek to 5(wyżej tylko na Ludogorcu). tutaj można sobie zobaczyć statystyki odnośnie kartek w LM:http://prntscr.com/dfsrjr
Będzie wojna, musi być.


Kartki są tez do gry w Eindhoven, tam linia na 4,5. Jutro może opiszę, tam mecz o Ligę Europy, Rosjanie przestawią się w poprzek żeby tylko utrzymać remis.


Besiktas, mimo iż im mocno kibicuję jutro, będzie miał kłopoty. Takiego meczu to oni nie grali od lat, jaja będą powiązane. Uważałbym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
captainpear 29,7K

captainpear

Użytkownik
PSG - Ludogorets
Paryżanie u siebie grają dobrą piłkę, ostatni raz przegrali 20 marca z Monaco notując od tego czasu 4 remisy i 15 zwycięstw. Na 15 wygranych spotkań PSG wygrało bez straty bramki aż 11 razy. Aktualnie trwa dobra passa Paryżan bo bramkę u siebie stracili dawno temu, 13 września z Arsenalem. Paryżanie wygrywają wysoko i w ładnym stylu.
Moje propozycje na to spotykanie:
Cavani score &amp; PSG win - @1,61 unibet
HT/FT PSG - @1,54 unibet
PSG wygra do zera - @1,75 unibet
 
psychol32 430,6K

psychol32

Użytkownik
Gram na Besiktas ale za drobne. Coś mi w tym meczu nie pasuje. Zbyt duży kurs jest na Turków jak na zespół któremu wygrana daje awans do fazy play-off
 
S 31

szynka

Użytkownik
PSV-Rostov (over 4.0 kartek-azjan) @ 1.800 bet365. Na dziś to jest must bet, obie drużyny walczą o awans do LE, sędzia sprzyjający kartkom (Deniz Aytekin). Ponadto- zobaczcie, ile kartek łapał sam Rostov w wyjazdowych ważnych meczach- np. w eliminacjach do LM z Anderlechtem, czy bardzo zbliżonym stylem i poziomem do PSV- Ajaxem. PSV pewnie będzie cisnąć, ale bardzo często w tym sezonie biją głową w mur- frustracja może narastać a i o kartkę przy jakiejś kontrze Rostova nie trudno.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Benfica - Napoli

Co.tutaj Dużo mówic walka będzie od samego do końca spotkania. Żadna z drużyn tutaj nie odpuści, bowiem waga tego pojedynku jest bardzo duża. Tym bardziej, że pewnie Besiktas wygra z ukraincami. To wszystko sprawia, że trzeba iść w stronę cornerow. Benfica w meczach u siebie umie je nabijac i robi to dosyć regularnie. W LM nie udaje ich się tyle zdobyć co w lidze, ale jestem pewien, że kilka wywalcza. Napoli pod tym względem jest solidne. Bodajże w trzech pojedynkach wywalczyli, aż 42 cornery! W każdym że spotkań mają ich kilka lub kilkanaście. I wierzę, że tutaj będzie podobnie.

Typ powyżej 9 RR @ 1.50
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Barcelona - Borussia M.
Typ: wygrana gospodarzy + 2.5 gola w meczu
Kurs: 1.76
buk: betsson
Wynik:4:0 ✅

Barcelona tak naprawdę jest już pewna awansu z pierwszego miejsca w grupie. To spotkanie jest raczej od tego żeby poprawić skuteczność i nastroje po ostatnich ligowych remisach. Kto oglądał Gran Derbi, to wie, że tamto spotkanie nie należało do świetnych pod względem piłkarskiego tempa. Mecz był nudny i widać było, że żadna z drużyn nie chce go przegrać. Remis jest sprawiedliwym wynikiem. Gospodarze na pewno musza poprawić swoją skuteczność, bo ta jest marna przez co Barcelona gubi punkty. Cieszy powrót Iniesty do składu, który ożywił grę w pomocy. Dobrze wyglądał w końcu Busquets, który być może wraca na swoje tory. Do składu powinien wrócić jeszcze Umtiti, który z Pique wyglądają solidnie. Liczę, że Barcelona pokaże w tym spotkaniu swoją dominacje i pewnie wygra to spotkanie 3-1/4-1.
20:45 Benfica - Napoli
Typ: 1
Kurs: 2.55
buk: unibet
Wynik: 1:2 ⛔

Wygrana z Napoli zapewni drużynie Rui Vitorii awans do fazy grupowej. W przypadku przegranej Benfica musi liczyć na to, że Besiktas nie wygra z Dinamem, wciąż ma bowiem dodatni bilans bezpośrednich spotkań dzięki trzem bramkom strzelonym na wyjeździe. Benfica jednak to zespół, który wygląda u siebie naprawdę solidnie. Gospodarze nie przegrali przed własną publicznością od dziewięć spotkań, a od pięciu nie stracili nawet bramki. Mecz z pewnością będzie wyrównany, bo praktycznie trzy drużyny walczą tutaj o awans razem z Besiktasem, lecz ja decyduje się zagrać na gospodarzy.

20:45 Basel - Arsenal
Typ: 2
Kurs: 2.30
buk: unibet
Wynik: 1:4 ✅

Kanonierzy nie są w najlepszej sytuacji i wszystko wskazuje na to, że po raz kolejny wyjdą z drugiego miejsca w grupie. Jeśli jednak chcą zająć pierwsze miejsce w grupie muszą w ostatniej kolejce zdobyć więcej punktów niż PSG, co będzie trudne, bo Paryżanie grają u siebie. Arsenal wydaje się być na fali, bowiem ostatnia wygrana z West Ham 5:1 wskazuje na to, że dziś powalczą o komplet punktów i spróbują zająć pierwsze miejsce. Ta przeprawa jednak nie będzie taka łatwa, bowiem Basel ma szanse zająć trzecie miejsce. Jednak żeby tak się stało muszą dziś wywalczyć chociaż 1 pkt z gośćmi i liczyć na to, że Ludogorets przegra z PSG. Przed nami ciekawa kolejka i oby była tylko do przodu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
T 48

t4mtynten

Użytkownik
Bayern - Atletico Podwójna szansa 0-0 1,85 efortuna⛔
PSV - Rostov Podwójna szansa 0-0 1,85 efortuna✅

Skupiam sie na grupie D i dwoch typach remis do polowy lub remis do konca.
Bayern vs Atleti mecz praktycznie o nic, nie licze tam na jakies fajerwerki, obie druzyny maja zapewniony awans, mysle, ze bedzie remis do przerwy lub remis do konca.
Psv vs Rostov mecz o trzecie miejsce w grupie, mysle ze jednym i drugim bedzie zalezalo z tym ze obie druzyny ostatnio czesto remisuja.. licze na to samo co typ wyzej, glownie widze tu remisik do przerwy.
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Benfica - Napoli
Benfica 1 @2.55 sportingbet
Benfica over 1.5 @2.30 sportingbet
Reasumując, w tym meczu może wydarzyć się wszystko. Mimo to stawiam na ekipę gospodarzy, którzy w meczach o stawkę u siebie przegrali ostatni raz 12 lutego w meczu z Porto
Bardzo ciekawa sytuacja w grupie. Benfica awans ma we własnych nogach. Mają 8 punktów, tyle samo co Napoli. Trzecie w grupie Besiktas ma 7 punktów. Turcy grają wyjazdowy mecz z Dynamem Kijów.
Może od początku prześledzę jakie warianty dają Benfice awans. Jeśli Benfica zremisuje z Napoli, a Besiktas wygra, to dalej grają Turcy oraz Włosi. Gdyby Benfica dziś wygrała, to oczywiście nie musi się patrzeć za siebie i awansuje z 1 miejsca. Jeśli zarówno Benfica jak i Besiktas przegrają swoje mecze, to awansują Napoli i Portugalczycy.
Jestem przekonany, że sztab Benfici będzie śledził co dzieje się w meczu Besiktasu. Moim zdaniem w chwili obecnej zawodnicy z Lizbony prezentują się lepiej niż Napoli. We Włoszech widoczny jest brak Arka Milika. W tej grupie dzisiaj każdy zespół &quot;gra o swoje&quot;. Nie trzeba patrzeć na rywali jeśli się wygra mecz. Tylko Napoli wystarczy remis by grać dalej, ale jeśli w tym samym czasie Besiktas wygra, to Włosi znajdą się &quot;tylko&quot; na drugim miejscu.
 
P 29

przem_l

Użytkownik
Ja dzisiaj idę w AKO

PSG - Ludogorets
wynik meczu/obie drużyny strzelą
Typ: 1/nie 1.75
Barcelona - M Gladbach
wynik meczu/obie drużyny strzelą
Typ: 1/nie 2.60
Manch. City - Celtic
wynik meczu/obie drużyny strzelą
Typ: 1/nie 2.30

Razem kurs 10,47 STS

Co tu dużo pisać. Wszystkie mecze o nic. Uważam że faworyci tych spotkań będą chcieli jak najszybciej strzelić z 2-3 bramki i grac spokojnie, aby odbębnić mecz. Z pewnością w składach zostanie wprowadzona wielka rotacja składu. Właśnie liczę, że rezerwowi piłkarze wykorzystają swoją okazje i z dobrej strony zaprezentują się trenerom. Chętnie wysłucham waszych opinii odnośnie tego zakładu. W dzisiejszym dniu życzę Wszystkim udanych typów. Niech Mikołaj przyniesie nam prezent w postaci pieniędzy ????
 
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
Witam
dla mnie ostatnie kolejki w LM chec zarobienia i niestety tak to wyglada, dopatrywalbym sie jakis lamancow w meczu City z Celtikiem 2/1, Ludo z Psg 2/1, Bayernu z Atletico 2/1. wszystko stawki rekreacyjne, trafnych lowow ????
 
empel 112

empel

Użytkownik
PSV-ROSTOV

Psv czyste konto - NIE @1.57 bet365


Na dziś wybrałem zakład na bramkę drużyny z Rosji. Jeden z dwóch najciekawszych jak dla mnie meczy dziś, kopciuszek z Rostowa kontra wielka firma holenderska jaką jest PSV, ale czy to aż tak oczywiste? Rostov po sensacyjnym zwycięstwie z Bayernem ma szanse na historyczny awans, wystarczy im choćby remis z mistrzami Holandii. Psv musi ten mecz wygrać, gracze z Rosji napewno będą chcieli za wszelką cenę bronić wyniku i czekać na jakaś kontrę, jak widzieliśmy w meczu z Bawarczykami umieją grać pod presją, umieją bronić przy bardzo niskim posiadaniu piłki ( w meczu z Bayernem 31:69%). Im dalej w mecz tym PSV będzie musiało się bardziej otwierać, jeśli szybko nie strzelą bramki to zaczną atakować coraz śmielej i liczę na jakąś zabójczą kontrę przyjezdnych, może jakiś stały fragment gry.

Dodatkowo widzi mi się sporo kartek, ale to już koledzy wyżej pisali.
 
dozarty 9

dozarty

Użytkownik
Masówki na ten Besiktas jak wczoraj na Sociedat ;).
Ja szukam jakiegos kursiku w okolicach 1.4-1.5 do dubla z golem Messiego po 1.61. Ktos cos?
 
M 7

marbetwell

Użytkownik
Besiktas kusi ale Dynamo miało już przegrać we Włoszech ale tam Napoli biło głową w mur i nie ugrało pełnego sztosu. Idzie taka masówka jak dzisiaj na Real, strach to grać.
Zgadzam się, natomiast może lepiej dać Benfica 1x, Besiktas x2 i PSG -&gt; 1.39*1,37*1,18=2,25.
Ewentualnie można zagrać 2-drożne (zwrot gdy remis) po kursach około 1,7

PS. Ludzie Fryzjera pozdrawiają Electric Wizard Sosnowiec.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Też myślę że Dynamo nie odpuści, oni nie są potentatem światowym jak Barceloną którą interesują tylko trofea.Wyobraża ktoś sobie Legie że odpuszcza mecz ze Sportingiem, gdyby nie mieli szans na awans?Za punkty płacą całkiem sensowne premie, więc nie wiem czemu Dynamo ma to odpuścić no chyba że im Turki posypią.
 
qn7 159

qn7

Użytkownik
Basel - Arsenal
Basel pow 1.5 kartek @ 1.61
bet365
Ostatni mecz w tym sezonie LM jeśli chodzi o drużynę gospodarzy, ostatni w Lidze Mistrzów, ale nie koniecznie ostatni w europejskich pucharach gdyż mają jeszcze szansę, na grę LE. Aby tak się stało raz, że sami dzisiejszego meczu przegrać nie mogą, a dwa Ludogorets nie może zdobyć choćby 1 punku w meczu z PSG (co jest wysoce prawdopodobne).
Oczywiście Basel jedyne co może zrobić to walczyć, o korzystny wynik w swoim spotkaniu i na to też liczę. Wierzę, że będą walczyć do ostatniego gwizdka tym bardziej, że Arsenal też na pewno tego meczu całkiem nie odpuści, ponieważ ma jeszcze co prawda małe, ale szansę na zajęcie pierwszego miejsca w grupie.
Celowo wyróżniłem słowo walczyć, ponieważ liczę i spodziewam się, że nie będzie tu żadnego odstawiania nogi, aż do końca spotkania.
Linia spokojnie do pokrycia. Na 5 spotkań w LM, tylko raz takowa nie została pokryta - w pierwszym meczu z Ludo.
Głównym sędziom tego spotkania będzie Portugalczyk - Manuel de Sousa, który kartek nie zwykł żałować.​
 
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Witam Wszystkich! Ostatnia kolejka fazy grupowej Ligi Misiów przed nami. Zanim zaczniemy kibicować Legii, dziś proponuje skupić się na meczu w Lizbonie. Mecz o awans dla jednych i drugich. Benfica ma realne szanse na wyjście z grupy tak samo jak Napoli. To będzie mecz o wielkie pieniądze, więc z pewnością zostaną rzucone wszystkie możliwe środki do walki. Walki na śmierć i życie. Jestem przekonany, że na Estadio da Luz dziś zobaczymy niezłą siekę jeśli chodzi o grę w obronie z obu stron. Waga spotkania, pełne trybuny no i do tego hiszpański sędzia pan Mateu Lahoz.
Mecz walki, w którym żadna ze stron nie będzie brała jeńców ????
Benfica-Napoli over 28,5 fauli --&gt; 1.87 Betano
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Zazwyczaj nie jestem zwolennikiem obstawiania spotkań o pietruchę, dlatego radziłbym zostawić wszystkie pojedynki o 1 i 2 miejsce w tabeli, gdzie kwestia awansu jest już rozstrzygnięta - nieraz zdarzały się tam kolejki cudów ????

Na dziś na pierwszy plan wychodzą dwa spotkania - Dynama Kijów z Besiktasem i PSV z Rostowem. Z pierwszego rezygnuję ze względu na niekorzystny bilans Turków na wyjeździe z zespołem ukraińskim (od 2012 roku trzy potyczki i dwie porażki i remis, a dziś raczej nie kalkulując potrzebują wygranej). Warto natomiast zagrać Holendrów po kursie 1,70, gdyż wygrana daje im awans to LE i jest ona zdecydowanie w ich zasięgu.

Rostow sprawił co prawda w ostatniej kolejce i pokonał zespół Lewego, ale należy pamiętać, że inaczej gra się w mrozie i na własnym stadionie, a zupełnie inaczej na boisku rywala (co między innymi pokazał ten sam Bayern, gromiąc ich u siebie na inaugurację 5:0). Jak dla mnie PSV jest zdecydowanym faworytem potyczki u siebie i z czystym sumieniem obstawiałbym tu ich wygraną. Zwłaszcza, że goście nie imponują ostatnio formą i z 9 potyczek w lidze wygrali dwie.

PSV - Rostow 1 1,70 7/10 Unibet
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Basel 1x
singiel: @1.72⛔
Dynamo 1x
singiel: @1.55✅
AKO: @2.66⛔
Wenger lubi rotować składem. Basel zagra imo na 200% żeby tylko wjechać w Ligę Europy. Buki też to wiedzą... Kursy na Arsenal rosną.
Besiktas będzie dziś grał w Kijowie, gdzie temperatura jest ujemna. Niech napada śnieg. Ma to olbrzymie znaczenie w tego typu meczach. Kijów zaraz ma mecz z Szachtarem... no i? Grają dziś u siebie więc spokojnie zdążą się zregenerować. Dołóżmy do tego pieniądze za wygrany mecz w LM... Motywacja będzie gigantyczna.

---
PSG vs Ludo - obie strzelą: tak
singiel: @2.10
✅
Dlaczego? Dlatego, że Ludo jedzie do Francji i wie, że przegra, bo przecież to pewne, co nie? Arsenal jechał do nas i też miał rozjechać, nie? No właśnie nie. Ludo to drużyna nieprzewidywalna. Niewiele brakowało a daliby radę ugrać coś z PSG u siebie. Kto wie co byłoby gdyby wykorzystali karnego w tamtym meczu? PSG to także drużyna nieprzewidywalna. Potrafią zagrać dobry mecz w Londynie a z drugiej strony dostać w lidze 0:3. Jeżeli grają dwa takie zespoły to myślę, że może to być over 2.5 gola albo właśnie BTS. Wybieram tę drugą opcję.
---
Celtic AH +1.5
singiel: @1.87✅
BMG AH +1.5
singiel: @1.85⛔
AKO: @3.45⛔
Celtic over 1.5 gola
singiel: @4.00⛔
BMG over 1.5 gola
singiel: @3.5⛔
AKO: @14⛔
W tym przypadku polecam poczekać aż poznamy składy. Faworyci nie muszą, a Celtic oraz BMG chcą. Motywacja robi wiele. Handicapy na Celtów i BMG +1.5 gola w AKO? Czemu nie? A może over 1.5 gola oby dwie ekipy?
Ryzykownie. Co z tego wyjdzie? Czas pokaże... ???? To jest Liga Mistrzów, więc wierzę, że coś z powyższych typów wejdzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom