>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 10.12.2013 - wtorek

Status
Zamknięty.
K 0

kacperr

Użytkownik
2013-12-10 grupa A Real Sociedad - Bayer Leverkusen Zespół 2 zwycięży, a w meczu padnie mniej niż 3,5 gola 2.80zł ✅
2013-12-10 grupa C Olympiakos Piraeus - RSC Anderlecht Zespół 1 zwycięży, a w meczu padnie mniej niż 3,5 gola 2.10zł⛔
Dlaczego ?
Grupa A Real Sociedad - Bayer Leverkusen (ostatni ich mecz zakończył się 2-1 dla Leverkusen) teraz powinno być podobnie Leverkusen jest mocny pokazał to ostatni mecz z Dortmundem ale nie powinnien nastrzelać powyżej 3.5 gola Realowi Sociedad który bedzie grał o honor ????
Grupa C Olympiakos Piraeus - RSC Anderlecht ( Ostatni ich mecz zakończy się 3-0 dla Olympakosu) wiadomo jak się gra w Grecji będzie gorąco ale nie aż tak zeby nastrzelać 4 gole ponieważ tak jak w pierwszym przypadku Realu Real Sociedad, RSC Anderlecht bedzie grać o honor ????
-----
No żeby w ostatniej sekundzie podyktować rzut karny dla Anderlechtu ????
 
arturs123 11

arturs123

Użytkownik
No to znowu liga mistrzów, która od lat są moimi ulubionymi rozgrywkami do obstawiania. Dziś na cel biorę trzy spotkania.
&lt;table id=&quot;flashscore&quot; class=&quot;team&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td class=&quot;tname-home logo-enable&quot;&gt;Galatasaray&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;current-result&quot;&gt;-&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;tname-away logo-enable&quot;&gt;Juventus typ:X2 kurs 1.24⛔
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;Dla mnie chyba najciekawszy mecz dzisiaj, dla Galaty mecz o wszystko, Juve wystarczy remis do awansu. Ktoś może zarzucić mi, że kurs niewarty ryzyka, fakt, ale jak ktoś sobie chce podbić kurs to mecz jak znalazł. Na pewno sporym osłabieniem w drużynie bianconerich będzie absencja Pirlo, ale patrząc na grę Juve w lidze doskonale radzą sobie bez niego. Ponadto wyjazd do Turcji to zawsze ciężka sprawa, Galata nieraz potrafiła sprawiać u siebie problemy lepszym zespołom. Co przemawia za Juventusem? Ostatnie mecze pokazują, że Juventus jest &quot;w gazie&quot;, wspaniała forma Pogby, Vidala czy Llorente. Kto ogląda mecze bądź chociaż skróty meczów Galaty, ten przyzna mi rację, że obrona Turków jest łagodnie mówiąc beznadziejna. Włosi po prostu nie mają prawa przegrać tego meczu, ale z kolei przy rezultacie remisowym niekoniecznie będą prowadzić huraganowy atak, dlatego taki pewny ich wygrany nie jestem. Troszeczkę jeden obawiam się stawiać na czystą 2, dlatego daje podpórkę, ewentualnie polecam zagranie DNB na Juve.
Przewidywanie składy:
Galatasaray: Muslera – Gülselam, Chedjou, Kaya – Riera, Melo, Sneijder, Inan, Eboué – Yilmaz, Drogba
Juventus: Buffon – Chiellini, Bonucci, Barzagli – Lichtsteiner, Pogba, Vidal, Marchisio, Asamoah – Llorente, Tévez

&lt;table class=&quot;soccer&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr class=&quot; stage-scheduled&quot; id=&quot;g_1_KpBOuEkH&quot;&gt;&lt;td title=&quot;Zobacz szczegóły meczu!&quot; class=&quot;cell_ab team-home&quot;&gt;Plzen&lt;/td&gt;&lt;td title=&quot;Zobacz szczegóły meczu!&quot; class=&quot;cell_sa score&quot;&gt;-&lt;/td&gt;&lt;td title=&quot;Zobacz szczegóły meczu!&quot; class=&quot;cell_ac team-away&quot;&gt;CSKA Moscow typ: 1 kurs: 2.40✅
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;Cska w tym sezonie w LM gra straszny piach, jedyne zdobyte punkty to właśnie te zdobyte u siebie w meczu z Czechami (3-2). W lidze jak na swoje aspiracje też spisują się średnio (5 miejsce po 19 kolejkach), ostatnie dwa mecze to porażka z Krasodarem 1-0 i remis z FK Rostov, więc drużynami które absolutnie żadnymi potęgami nie są. Na wyjazdach tym bardziej spisują się beznadziejnie (3 wygrane na 10 meczów w lidze, w lm także baty od City i Bayernu, co akurat nie dziwi). Plzen bez punktu w tej edycji lm, więc wydaje mi się, że pora na przełamanie. Dwa sezony temu z dosyć trudnej grupy (Barca, Milan, Bate) Czesi awansowali do le. Potrafili zremisować z Milanem, co było nie lada sensacją. Fakt, że to było dwa sezony temu i drużyna wygląda dziś inaczej, ale Czesi potrafili ostatnio władować dwie bramki City, w meczu u siebie z Bayernem nie dostali lania (było tylko 0-1, co należy uznać za jakiś tam sukces ;) ) a i z Cska walczyli (przegrana 3-2). Czas w końcu na wygraną i 3 punkty, a niezły kurs tym bardziej zachęca do zagrania w stronę pepiczków. Co ważne nigdzie nie znalazłem informacji, że dziś zagrać ma Doumbia, bez wątpienia najważniejszy obok Hondy gracz Cska, więc spore osłabienie.
Przewidywane składy:
Viktoria: Kozacik - Hubnik, Prochazka, Cisovsky, Rajtoral - Horvath, Horava- Duris, Kolar, Petrzela - Tecl.
CSKA: Akinfiejew - Nababkin, Berezutski, Ignaszewicz, Szczennikow - Milanov, Wernbloom - Tosic, Honda, Zuber - Musa.
&lt;table class=&quot;l-fullWidth&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr class=&quot;l-vAlignMiddle&quot;&gt;&lt;td&gt;Olympiacos Piraeus - RSC Anderlecht typ: &lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;l-textCenter&quot;&gt; 1 kurs &lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;l-textRight&quot;&gt; 1.35 &lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;l-textCenter&quot;&gt; ✅
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;Tutaj chyba nie ma się co rozpisywać, Olympiacos spore doświadczenie w lm, atut własnego boiska. Obawy może wzbudzać jedynie absencja Mitroglu, ale Grecy chyba nie powinni mieć mimo tego problemu z zaaplikowaniem bramek Anderlechtowi. Tylko wygrana daje im gwarancje awansu, a Olympiakos na takie ważne mecze bardzo się spina, tym bardziej u siebie. Anderlecht rozgrywa w zasadzie mecz o pietruszkę.
Przewidywane składy:
Olympiacos: Roberto – Holebas, Siovas, Manolas, Salino – Ndinga, Samaris – Weiss, Fuster, Campbell – Saviola

Anderlecht: Kaminski – Deschacht, Kouyate, Mangulu, Borre – Gillet, Kljestan – N&#39;Sakala, Praet, Vargas – Mitrović
ako: 4,02⛔
Na innym kuponie daję m.in. takie mecze godne uwagi:
United - Szachtar X2 1.81 (Strasznie nierówny w tym sezonie United, awans w zasadzie zapewniony i nie zagrają tutaj z nożem na gardle tak jak Szachtar, więc warto pograć przeciwko Anglikom)
Benfica - PSG 1 2.10 (Dla Benficki mecz o życie, dla Paryżan mecz o pietruszkę, prawdopodobnie nie zagra Ibra, a wiemy, że ta drużyna traci bez niego połowę wartości)
Real Sociedad - Leverkusen BTS 1.58
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
To ja od siebie dodam dwa typy na dzisiaj.
Benefica vs PSG - over 4,5 cornera w 1 polowie @ 1,72
W tym meczu Benefica walczy o awans. Droga do awansu kreta i gorzysta bo chyba nikt nie spodziewa sie by Anderlecht stawil opor Grekom ale w moim odczuciu Portugalczycy skoncentruja sie na wlasnym meczu. Benefica (zreszta tak samo jak Porto) to zespoly specyficzne, ktore potrafia sobie stworzyc po 25 okazji do strzelenia gola w meczu i nie wykorzystac ani jednej z nich badz strzelic jedna bramke i to ledwo-ledwo. Benefica nie bedzie kalkulowac bawic sie w gre przez srodek pola lecz bedzie prostymi podaniami pchac sie jak najszybciej pod bramke Paryzan. Oczywiscie PSG nie odda meczu za free i obrone beda mieli solidna wiec mysle, ze pilki beda latac po autach i cornerach wielokrotnie. Ogolnie Benefica to zespol ktory ostro zaczyna i sie wypala gdy nadziewa sie na opor przeciwnika dlatego licze, ze pierwsza polowa zagraja bardziej zdeterminowani niz druga. Ten zaklad moze pokryc sama Benefica ale mysle, ze PSG tez dorzuci jednego badz dwa cornery w pierwszej polowie.
Galatasaray vs Juventus - over 10,5 cornera w meczu @ 2,05 Unibet
Ten mecz dla mnie bedzie typowym meczem walki z kilku powodow. Po pierwsze Galatasaray musi ten mecz wygrac, a ze graja na wlasnym boisku beda zapewne czuc sie silni i zdolni do pokonania Juve. Galatasaray ma sklad, ktory moze spokojnie stworzyc sobie kilkanascie okazji do strzelenia gola i zapewne pod bramka Wlochow znajda sie dosyc czesto. Wlosi jak Wlosi potrafia sie bronic i mysle, ze od poczatku skoncentruja sie na tym by nie stracic bramki bo remis daje im awans do kolejnej rundy. Juve ma w swoim skladnie wielu pilkarzy ktorzy tez beda zagrozeniem dla bramki Turkow. Spodziewam sie conajmniej 5-8 strzalow na bramke Galaty ze strony Wlochow i kilkunastu akcji ofensywnych Juve. Galata wie, ze jak straci bramke bedzie ciezko walczyc o awans wiec zapewne w obronie tez zagra ostro. Dodatkowo licze, na walke do ostatniego gwizdka (zakladam, ze wynik bedzie na krawedzi czyli remis, badz Galata bedzie prowadzic jedna bramka) i ktoras z ekip bedzie chciala grac na czas i trzymac pilke w narozniku badz wymuszac rozne jak to sie czasami zdarza w ostatnich minutach meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 0

smiekas

Użytkownik
Przeglądam wasze opinie co do meczu Galatasaray- Juventus i wydaje mi się, że dobrym zakładem będzie
Galatasaray- Juventus
Czas dodany w II połowie &gt;3,5 minuty w Comeon @ 2,55
Żółte kartki, dyskusje czy długie leżenie po faulach będą działały na korzyść tego typu.
 
K 25

kwas28

Użytkownik
Plzen - CSKA
Typ:1
kurs: 2,37
Marathon
Co mnie skłania do tego typu? A no to czy zespołowi z Rosji zalezy na LE? Moim zdaniem nie. Liga rosyjska startuje 8 marca. 1/16 LE jest juz 20 lutego , 2 mecz 27. Do tego w lidze nie jest za wesoło. Dopiero 5 miejsce, 6 pkt straty do lidera. Uwazam,że Rosjanie skupią sie na przygotowaniach do rundy rewanzowej niz dwumeczu na 3 tygodnie przed ligą.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Calanau @
Dobra opcja, na rzuty rożne nawet sam poszedłem w stronę Benfiki tutaj na ilość rzutów rożnych, który team będzie miał więcej, na Benfe (1.52) na unibecie, wchodzę w to śmiało. Ekipa z Portugalii ma to do siebie że na swoich śmieciach grają bardzo ofensywnie i mnóstwo atakują a dziś prawdopodobnie nie będzie grał Ibra więc, wielka szansa dla ekipy z Lizbony.
Więcej rzutów rożnych - Benfica (1.52) UNIBET
✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Real Sociedad - Bayer Leverkusen @ 1.90 Bet365 ✅ (0:1)


Bayer w Bundeslidze prezentuje się znakomicie. Ostatnio zwycięstwo nad Borussią i awans na drugie miejsce. W Lidze Mistrzów też będą chcięli powalczyć o awans z Shakhtarem i myślę, że są w stanie ten awans wywalczyć.

Sociedad w LM zdobyli zaledwie jeden punkt. Fakt, w pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi drużynami piłkarze z Leverkusen wygrali dość szczęścliwie ale teraz są w innej sytuacji. Na fali, i nawet na wyjeździe powinni to wygrać. Dla nich każdy punkt jest na wagę złota w kontekście awansu. Sociedad nie wyglądają mi na drużynę, która mogłaby tu coś więcej zrobić przy dobrej dyspozycji Bayeru. Na walkę w Lidze Mistrzów nie są chyba jeszcze gotowi.




Galatasaray - Juventus @ 1.80 Bet365 ZWROT


Naprawdę ciężko jest mi sobie wyobrazić inne rozwiązanie niż wygrana Juventusu. Myślę, że ogarną spokojnie 3 pkt robiąc tym samym duży krok w stronę awansu. W Seria A ostatnio pokazaują swoją siłę i Galata nie będzie tu miała zbyt wiele do powiedzienia. Oglądałem ich mecz z Realem i pomimo tego, że zespół z Madrytu grał w &quot;10&quot; nie potrafili im nic zrobić i dostali trzema bramkami... To nie jest drużyna na miarę Ligi Mistrzów i ich udział zakończy się na fazie grupowej. Juve powinno tutaj odnieść pewne zwycięstwo.
 
black-point 3

black-point

Użytkownik
8 powodów do zagrania przeciwko Realowi
Podręcznik dla początkujących - cz. 1
(...)
Nie uważam że Real tego nie wygra, czy coś, ale taki kurs przy przytoczonych wyżej argumentach to śmiech.
?! Co to ma być? Stawiasz na Copenhagen będąc przekonanym, że Real to wygra ?:] No to się musi opłacić! Gratuluję zatem Twojego świetnego &#39;value&#39;...
A teoria, że bukmacher-sponsor jest w stanie ustawić mecz w Lidze Mistrzów to prawie jak &#39;nie było brzozy&#39; i &#39;słychać strzały. Takie Polskie po prostu
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Czytając ten punkt zastanawiam się tylko czy Ty udajesz czy serio.
W jakimkolwiek języku byś tego nie napisał i tak wiedziałbym, że takie brednie może napisać tylko Polak. Polacy to są mistrzowie doszukiwania się korupcji we wszystkim co tylko istnieje. A i nie wiem czy wiesz, ale BWIN już nie jest sponsorem Realu Madryt, a tylko i wyłącznie partnerem. Nie płacą już Realowi gigantycznych pieniędzy za reklamę na koszulce. Gdybyś się trochę zainteresował wiedziałbyś, że relacje między tą firmą, a Realem znacząco się zepsuły. To nie jest tak, że bwin zrezygnował z miejsca na koszulce Realu BO TAK tylko Real chciał więcej $ na co nie zgadzała się firma bukmacherska, a co szejkowie szybko wychwycili ????
Za mało tego typu meczy widziałeś - tyle Ci powiem.
Odnośnie korupcji - w piłce siedzi takie siano, że ten sport jest po prostu najbardziej opłacalny do korupcji. Nie wskazuje na ten mecz jako sprzedany. Fakt że bwin jest partnerem Realu. (podając ten przykład, mam też na myśli inne podobne przypadki gdzie firma bukmacherska jest sponsorem jakiegoś klubu). Klub zawsze coś &quot;odpali dla buka&quot; w sezonie. Taka jest prawda, piłka to ogromne pieniądze, a tam gdzie są ogromne pieniądze jest też korupcja.
A ja Ci podam 1 za. Właściwie to zrobił to juz szef elity w swoim wpisie: http://forum.bukmacherskie.com/f44/6-kolejka-fazy-grupowej-ligi-mistrzow-10-12-2013-wtorek-100406-2.html#post4074860
Real od dawna nie zrobił nikomu prezentów i nie wiem co by się musiało stać, żeby zrobił dziś słabej Kopenhadze. Poza tym nawet 2gi skład Realu czy rezerwowi jak wyjdą to wyjdą po to, żeby przegrać tak ? jak już dostana szansę to zrobią wszystko żeby ją wykorzystać, bo za dużo takich szans nie mają. A rezerwowi Realu są dla mnie lepsi niż 1wszy skład Kopenhagi. Poza tym z tego co ludzie wklejają to Real ma grać najsilniejszym składem.
Ludzie także piszą że na Real jest ładny kurs (1,40). A ja napiszę co powiedział Ancelotti: &quot;Zagramy możliwie najsilniejszym składem.&quot; Możliwie najsilniejszy - czyli wg. mnie: nie ryzykujemy, ani nie przemęczamy wielkich gwiazd bo po co..
Powtarzam jeszcze raz - nie neguje typu na Real jako typu, bo szansę na wygraną mają na pewno większe niż Kopenhaga. Aczkolwiek kurs jest bardzo zaniżony = brak value = gram w drugą stronę.
FC Kopenhaga DNB @ 6,50 w Unibet.
?! Co to ma być? Stawiasz na Copenhagen będąc przekonanym, że Real to wygra ?:] No to się musi opłacić! Gratuluję zatem Twojego świetnego &#39;value&#39;...
A teoria, że bukmacher-sponsor jest w stanie ustawić mecz w Lidze Mistrzów to prawie jak &#39;nie było brzozy&#39; i &#39;to był zamach&#39;. Macierewicz musi być dumny
Koleś najpierw to naucz się czytać ze zrozumieniem. A w drugiej kolejności wskaż mi fragment mego postu gdzie napisałem że jestem przekonany że Real wygra...

Nie uważam że Real tego nie wygra, czy coś, ale taki kurs przy przytoczonych wyżej argumentach to śmiech.

Nie widzę tutaj abym pisał o tym że jestem przekonany iż Real to wygra, tylko że nie zaprzeczam, bo szanse na zwycięstwo mają większe od Kopenhagi, jednak brak tutaj value.
Polecam także dowiedzieć się co oznacza termin &quot;value&quot;.
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Galatasaray- Juve over 10.5 rzuty rożne @ 2.14
Mecz jak wiadomo bardzo ważny dla obu zespołów.
Spodziewam się ataków Galaty, tutaj w zasadzie każdy scenariusz będzie sprzyjał .
Spodziewam się otwartego spotkania w którym zobaczymy wiele odskrzydlających ataków z jednej jak i drugiej strony. Co może sprzyjać temy żeby były rzuty rożne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Liga Mistrzów - grupa B FC Kopenhaga - Real Madryt Zawodnik strzeli gola a jego zespół wygra mecz Ronaldo Dlaczego typ ten nie wszedł?
Zapytaj swojego buka...
___________________________
Co do meczu Galatasaray vs Juventus to chce powiedziec, ze moim zdaniem ten mecz zostal zbyt pochopnie odwolany przez sedziego. Takie sytuacje - ze sniegiem czy gradem (ja widzialem padajacy przez 5 minut grad a nie snieg) to normalka w grudniu w prawie kazdym europejskim kraju. Boisko nadawalo sie spokojnie do gry po szybkim oczyszczeniu z nadmiaru wody i mecz mozna bylo kontynuowac grajac z czerwona pilka. Wystarczylo odczekac 30 minut i mozna bylo grac - komentator w Holenderskiej TV mowil, ze ani nie pada ani nie sniezy i spokojnie mozna grac. Kolejna, moim zdaniem farsa to to, ze ten mecz przelozono po 15 minutach na jutro na 13sta czyli Galatasaray bedzie gralo przy w pol pelnych trybunach (jesli w ogole kibice przyjda). Mozna bylo ten sam mecz rozegrac o 20:45 jutro a nie o 13 (choc szczerze wierze, ze na 13 bardzo chetnie przystali Wlosi).
Raz jeszcze powtarzam, ze mecz zostal nieslusznie odwolany i powinien zostac kontynuowany. Dzieki temu zwiekszaja sie szanse na to, ze Juventus awansuje.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Real ponownie nie robił prezentów i wygrał 2-0, choć powinno być dużo wyżej,
w końcówce meczu miał dwie świetne okazje na bramki.
Real nie miał wartości 1,4 nawet, po tym co się działo na boisku.
Real AH-1 to deja vu z meczu z Ajaxem, teraz czekam kolejny rok na taki mecz :cool:
Wszystkie argumenty cubsonart, większość niby nie była argumentem, wczoraj nie były widoczne.
 
wicool 6

wicool

Użytkownik
Moi drodzy, co powiecie o meczu Olympiakos - Anderlecht, nie chce odrazu doszukiwać się spisku i w 3:16 nie słyszę strzałów, ale dyktowanie przez arbitra jedenastek do skutku wygląda trochę absurdalnie, 3 czerwone kartki i 3 wapna, widział ktoś te faule? Rzeczywiście ewidentne? Miałem słabego streama i oglądałem tylko jednym okiem.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Moi drodzy, co powiecie o meczu Olympiakos - Anderlecht, nie chce odrazu doszukiwać się spisku i w 3:16 nie słyszę strzałów, ale dyktowanie przez arbitra jedenastek do skutku wygląda trochę absurdalnie, 3 czerwone kartki i 3 wapna, widział ktoś te faule? Rzeczywiście ewidentne? Miałem słabego streama i oglądałem tylko jednym okiem.
A cofnij na poprzednią stronę co napisalem przed meczem.
Nikt inny nie potrafi tak zadbać o dobry wynik u siebie jak Greckie drużyny,oczywiście nie znaczy to że jakiś Panionios może przekręcić Real Madryt,ale gdy poziom jest zbliżony a stawka wysoka,dodatkowo przeciwnik z kraju mniej wpływowego w strukturach piłkarskich,sytuacja taka jest bankowa.
Z innej beczki - ciagle nie mogę zrozumieć czemu Saviola wybrał ciepłą Grecję i Olimpiakos wychodzący z grupy (wcale nie łatwej) LM zamiast najgorszej drużyny (nie tylko swojej grupy ale całej ligi) LE.Nigdy nie zrozumiem tej decyzji.

E: K... taśma z Pilznem,Benficą itd z AKO 27 i tylko Bayern zaje.... świetnie.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Lepiej niech buki zrobią zwrot w meczu Juventusu! Każdy lepiej na tym wyjdzie..
Wolałbym mieć kasę z powrotem po kursie 1.00, niż liczyć na BTS w przeciągu 59 minut w dodatku po mizernym kursie... (marne szanse i ciężko to widzę)...
A propos: ciekawe w jakich składach wyjdą jedni i drudzy i z jaką taktyką obydwa zespoły na ten &quot;niecały mecz&quot;.
 
cashis 10

cashis

Użytkownik
Zapowiada się ciekawy mecz na stadionie przypominającym przeorane pole.
@Groven ja wczoraj dostałem zwrot od B365.


/// EDIT : Przerwa w meczu. Piłka staje, murawa w tragicznym stanie. Zadecyduje przypadek chociaż na razie lepiej wyglądał Juventus.
W przerwie zagram tak o dla zabawy Juventus @2,2 bet365
 
genfranco 25

genfranco

Użytkownik
Zdjęcie przedmówcy mówi nam BARDZO DUŻo. Na tą połowę właśnie będzie atakować Juventus. Piłka tam staje, nie da się normalnie grać. Oglądam właśnie live i nie widze tego meczu i innego wyjścia niż pograć na Poniżej 1,5 gola za 1.40 w bet365. ot co lokata po tym, jak Energa wtopiła na GPW.
EDIT:
✅
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ja bym tego boiska nie dopuścił do meczu...Wszystko wszystkim, ale żeby w obecnych czasach piłka zatrzymywała się w kałuży błota ?
Inna sprawa jest taka: jeśli nie wygrywa się z Kopenhaga u siebie to się będzie grało w LE a nie w LM --&gt; proste ????
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Nie ma co sie oszukiwac, mecz byl slaby w wykonaniu obu ekip, ale to zapewne przez murawe i pogode. Jak na moje, to Juventus nie zasluzyl na awans. Zagral zbyt zachowawczo, nie wykorzystywal lewej strony boiska gdzie murawa byla w lepszym stanie tylko pchal sie prawa strona gdzie byla zryta jak kartoflisko. Dodatkowo te male gierki w srodku pola...totalnie bez sensu.
Galatasaray zagral slaby mecz ale mial szczescie. Strzal Snejdera - duzy fart ale Juve powinno wiedziec, ze do konca meczu jedna bramka dla gospodarzy zawsze moze wpasc i powinni sie na to przygotowac. Juve zagralo dobrze 10 minut od 70 do 80 minuty gdy przycisneli ale to bylo za malo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom