>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [11.12.2018] - wtorek REWANŻE

Status
Zamknięty.
matimacosz 399

matimacosz

Użytkownik
PSV już dawno spakował walizki jeśli chodzi o Lige Mistrzów i ten mecz rozegra o przysłowiową &quot;pietruszkę&quot;
W Lidze Mistrzów nie ma meczy o pietruszkę. Zawsze jest kasa i okazja do wypromowania drużyny i piłkarzy. Nie neguje że inter nie wygra ale brugge też miało dostać lanie od Borussii i wiemy jak się skończyło....
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
W Lidze Mistrzów nie ma meczy o pietruszkę. Zawsze jest kasa i okazja do wypromowania drużyny i piłkarzy. Nie neguje że inter nie wygra ale brugge też miało dostać lanie od Borussii i wiemy jak się skończyło....
Psv młody zespól tam nie ma kaukulacji będą kąsać.
 
S 30

szejk89

Użytkownik
Liverpool u siebie, a Liverpool na wyjeździe to są dwa inne zespoły. Anfield to jest twierdza i gracze Kloppa u siebie wygrywają praktycznie wszystkie spotkania. Dochodzi do tego aspekt fantastycznej akustyki stadionu i jak ryknie 50k na trybunach, a gracza Kloppa wyjdą na &quot;pełnej&quot; to pod zawodnikami Napoli mogą się uginać nogi, bo jeszcze na Anfield nie grali.
Liverpool w tym sezonie u siebie 10 spotkań, 8 zwycięstw, 1 remis, 1 porażka i to Pucharze Ligi gdzie wiadomo, że nie grali pierwszym składem. Dla mnie mocna &quot;1&quot; i sam gram to grubo. Oczywiście, że może nie wejść, bo to tylko sport i nie takie rzeczy się zdarzały, ale jestem optymistą.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Wszystko może się dzisiaj zdarzyć na Merseyside... Ja mam dziwne uczucie, że Napoli wyjdzie z grupy auuććć, ale nie biorę tego na poważnie. Typowanie wyniku w pre odpuszczam, podobnie jak kartki. Najlepszym kierunkiem wydaje mnie się overek kornerowy, bo bez względu na przebieg spotkania, jedna z drużyn musi podejmować ryzyko. Do tego dochodzą silne skrzydła po obu stronach i ogólnie bardzo dobra ofensywa.
Czy ktoś wchodzi grubo we wspomniany over kornerowy? Szukam potwierdzeń, bo typowanie champions league średnio mi wychodzi.
 
D 27

dzymek

Użytkownik
Ja ide w ciemno W Liverpool i Inter dzis. This is Anfield chcialoby sie powiedziec. Nie odbieram nic Napoli. Jest to swietny zespol ze znakomitym manago. Ancelotti w 1 meczu znakomicie rozszyfrowal Kloppa. Calkowicie odcial skrzydla The Reds. Grajac w tamtym meczu trojka w pomocy Gini, James i Hendo LIverpool byl skazany na granie dlugich pilek na co obroncy Napoli byli przygotowani. Dzis spodziewam sie innego nastawiena i zestawienia lini pomocy gosporarzy. Wrocil Naby i wrocil w wielkim stylu, kreatywnosc Liverpoolu w ostatnich 2 meczach z nim wzrosla o kilkadziesiat %,znacznie ubyla masa podan do tylu grana przez powyzsze trio. Fabinho wydaje sie ze jest juz blisko gry na wysokim poziomie. Shaq robi szum. Wydaje sie ze Salah wrocil. Wiem ze Napoli to wyzsza polka niz Bournemouth ale warto cofnac sie do tego meczu. Jeszcze nikt tak nie zdominowal wisienek na ich stadionie jak to zrobil Liverpool w ostatniej kolejcie. The Reds wrecz zniszyli wtedy gospodarzy.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Śmiesznie wygląda przewidywanie wygranej Liverpoolu i zarazem ich większej ilości rożnych. Tak na sucho pre, to najlepiej żeby strzelili w 88 minucie na 1-0 po 10-2 w rożnych. A sytuacja już do przerwy może być zupełnie inna i to Napoli będzie całą drugą połowę walić rożne. Tu nie ma do odrabiania 3 bramek, że jest pewność ataków Liverpoolu przez 3/4 meczu. Wiem że to słaby przykład, ale ostatnio Napoli u siebie nie mogło przebić muru Chievo i zostało 0-0. Ale statystyka rożnych konkret bo 20-2 dla Napoli, z Romą też u siebie 17-3. Bo co tu bronić jak będą przegrywać, naturalna sprawa.
a wy ciśniecie te rożne jednej drużyny jakbyście co najmniej znali scenariusz od Tarantino - co, kiedy i jak
pre to można wjechać w over ogólny, a na live wjeżdżać w konkretną drużynę
Kartek moim zdaniem przy linii 5.5 to tak średnio, ja ostrze sobie zęby i łykam pre faule
Over 25,5 fauli 1,87 rusek / 1,85 uni
 
player1st 229

player1st

Użytkownik
Inter - PSV
W Mediolanie dzisiaj dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku gdzie Inter podejmować będzie PSV. Gospodarze obecnie zajmują 3 miejsce i nadal mają szansę na awans. Mają tyle samo punktów co drugi Tottenham (po 7 punktów). Goście grają już z pewna awansu Barcelona (13 punktów )na wyjeździe. PSV już bez jakichkolwiek szans na awans z 1 punktem zajmują 4 miejsce. Inter na pewno od początku ruszy do przodu i będzie chciał od początku dyktować warunki i narzucić swój styl i wygrac. PSV to też nie jakieś ogórki i stać ich na skuteczne kontry. Spodziewam się otwartego meczu zwyciestwa Interu i overa 2.5 po kursie @1.9
1/+2,5 @1.9
1. gol-minuta 28+ @2.32
 
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Pool vs Napoli
ov 9.5 RR @ 1.70 :minus

Bez dwóch zdań najlepsza opcja z możliwych na to spotkanie i jestem nie mal, że pewien powodzenia. Wchodzę mocno. Sprawa jest banalnie prosta i nie ma co zbędnie lać wody. The Reds o początku będą grali swoje i zdecydowanie przeważali a co za tym idzie będzie sporo kornerów. Tutaj nie ma opcji, że Anglicy strzelą bramkę a rożne przestaną lecieć, ponieważ wtedy to Włosi będą zmuszeni do falowych ataków. Jaki wynik by nie był to ktoś będzie atakował zdecydowanie mocniej i nie zdziwi mnie jak oni tą linię pokryją w pierwszej połowie. Jeśli ktoś chce coś zagrać w tym spotkaniu to z ręką na sercu mogę polecić właśnie ten bet.
Barca vs Totki
Koguty ov 4.5 RR @ 1.80 ✅
Kolejna bomba. Barca pewne pierwsze miejsce, najmocniejszym składem nie zagrają na pewno, choć wiadomo...przemeblowana Barca jest i tak lepsza o większości w szczególności, że z Anglikami zawsze dobrze się im grało.
Koguty muszą i doskonale Poczetino wie,że są w stanie wywieźć z Camp Nou nawet trzy oczka. Nie mają nic do stracenia i jeśli geniusz Argentyńczyka się nie oobjawi kilkukrotnie i Barca nie zakończy spotkania w pierwszej połowie to Totki będą atakować atakować i jeszcze raz atakować a mają czym i te 5 korków jest zdecydowanie do pokrycia.

Buk sts
 
megeczupal 10,6K

megeczupal

Użytkownik
Pool vs Napoli
ov 9.5 RR @ 1.70
Bez dwóch zdań najlepsza opcja z możliwych na to spotkanie i jestem nie mal, że pewien powodzenia. Wchodzę mocno. Sprawa jest banalnie prosta i nie ma co zbędnie lać wody. The Reds o początku będą grali swoje i zdecydowanie przeważali a co za tym idzie będzie sporo kornerów. Tutaj nie ma opcji, że Anglicy strzelą bramkę a rożne przestaną lecieć, ponieważ wtedy to Włosi będą zmuszeni do falowych ataków. Jaki wynik by nie był to ktoś będzie atakował zdecydowanie mocniej i nie zdziwi mnie jak oni tą linię pokryją w pierwszej połowie. Jeśli ktoś chce coś zagrać w tym spotkaniu to z ręką na sercu mogę polecić właśnie ten bet.
Barca vs Totki
Koguty ov 4.5 RR @ 1.80
Kolejna bomba. Barca pewne pierwsze miejsce, najmocniejszym składem nie zagrają na pewno, choć wiadomo...przemeblowana Barca jest i tak lepsza o większości w szczególności, że z Anglikami zawsze dobrze się im grało.
Koguty muszą i doskonale Poczetino wie,że są w stanie wywieźć z Camp Nou nawet trzy oczka. Nie mają nic do stracenia i jeśli geniusz Argentyńczyka się nie oobjawi kilkukrotnie i Barca nie zakończy spotkania w pierwszej połowie to Totki będą atakować atakować i jeszcze raz atakować a mają czym i te 5 korków jest zdecydowanie do pokrycia.

Buk sts
Kurs na rogi live jest 1.57 wiec nie wiem skąd to wziąłes
Za to ja typuje +10RR w meczu liverpool napoli w forbecie promocja 2.18 az na to zdarzenie gdzie w innych po maks 1.8 .., czyste value
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Grac,
Z jednej strony można się z Tobą zgodzić, że granie różnych i wygranej na LFC jest głupim pomysłem, ale z drugiej nie wiem czy wiesz jak gra drużyna Kloppa. Do momentu strzelania pierwszej bramki będą siedzieć na rywalach i nabijać różne dzięki ultra ofensywnym bocznym defensorom. Bramki na 1-0 nie powinna zmniejszyć ochoty ekipy LFC, a także zwiększyć atak Napoli. Czy to spowoduje tylko różne dla ekipy gości? Moim zdaniem niekoniecznie. Większa ofensywa Włochów spowoduje, więcej otwartych korytarzy na kontry ekipy Kloppa, a to także musi się równać rzutami różnymi. Do tego prawdopodobny atak Insinge i Merynes wydaje się, ze będzie ich bardziej uruchamiał graniem przez środek, a nie bokami także tych rożnych wcale nie musi być dużo nawet gdy atakować będą goście. Moim zdaniem LFC dziś zagra coś jak w początkowych minutach z PSG, gdzie pierwsze 20 minut to będzie gegenpreasing na 30 metrze od bramki Napoli, a w spotkaniu z Paryzanami zakończył się pokryciem lini w 15 minut. Wydaje się, ze tylko 2-0 do 60 minuty może zagrozić większej ilości rogów LFC, wiec nadal popieram bet na podwójna wygrana gospodarzy.
 
C 134

cfc_mnich

Użytkownik
W grupie śmierci jaką w tej edycji LM jest grupa C rozegrane zostało 5 szlagierowych spotkań, które kończyły się następująco:
Liverpool - PSG 3:2
Napoli - Liverpool 1:0
PSG - Napoli 2:2
Napoli - PSG 1:1
PSG - Liverpool 2:1
Dopełnieniem będzie dzisiejszy mecz na Anfield. W 4 z 5 tych meczy, gole padały z obu stron, a dwukrotnie oglądaliśmy ponad 3 bramki. W każdym z nich Napoli trafiało do siatki. Jeżeli dziś ten scenariusz się powtórzy, Liverpool do awansu będzie potrzebował trzech goli, dlatego spróbuję coś takiego:
obie druzyny strzela gola i liczba goli będzie większa niż 3.5 2,75
spotkanie/obie drużyny strzelą gola 1/Tak
M. Salah strzeli 1,85

fortuna
 
eco 388

eco

Użytkownik
Pool vs Napoli
ov 9.5 RR @ 1.70
Wchodzę mocno. Sprawa jest banalnie prosta i nie ma co zbędnie lać wody. The Reds o początku będą grali swoje i zdecydowanie przeważali a co za tym idzie będzie sporo kornerów.
Pytanie 1: czy Liverpool wierzy, że stać ich na zachowanie czystego konta.
Odp: Tak, w tym sezonie ich gra nie opiera się na szaleńczych atakach.
Pytanie 2: czy Napoli wierzy, że uda im się awansować nie strzelając gola.
Odp: Nie, wiedzą że Liverpool strzeli gola
Pytanie 3: Czy Napoli ruszy do ataku przy stanie 0-0
Odp: Nie, Napoli nie otworzy się póki wynik będzie 0-0
Wniosek: 0-0 do przerwy. kurs 3.65
 
bruzdzi 73

bruzdzi

Użytkownik
BVB x2
Atletico x2
Warto dorzucic do ako za grubą stawke?
Osobiście uważam, ze oba zespoły graja o pierwsze miejsce.

Wszyscy zastanawiają sie czy Liverpool czy Napoli czy remis czy rozne czy kartki.
Ja dziś daje ako uwazam, ze wydaje sie dosc pewne.
Liverpool 1x
BVB x2
Atletico x2
PSG win
Inter 1x
Rumunia win
AKO 2,65
 
jessi 1,6K

jessi

Użytkownik
Liverpool - Napoli
Liverpool over 4,5 rożnych do ht @4 ⛔
over 7,5 rożnych do ht @3,6 1/2 stawki ⛔
Opinie przedmówców odnośnie scenariusza w meczu Liverpool - Napoli zainspirowały mnie do pogrania podwyższonej linii na rożne gospodarzy w pierwszej połowie. Jak słusznie zauważył Grac granie rożnych poszczególnej drużyny w pre może okazać się bardzo złudne, bo istnieje wiele prawdopodobnych scenariuszy, które mogą pokrzyżować bet. Ogólnie może się wydawać, że scenariusz posiadający wiele szczegółów brzmi bardzo sensownie, ale w rzeczywistości prawdopodobieństwo takiego naszpikowanego szczegółami scenariusza (betu) spada. Główny scenariusz mojego betu zakłada przyciśnięcie gospodarzy od samego początku oraz defensywne podejście Napoli. Z kolei jak się stanie tak, że pierwsza połowa nie będzie obfitować w rożne, to zagram po prostu w przerwie jakąś zadowalającą linie.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Wszyscy mowia ze liverpool jak wygra 1-0 to ma awans. A co w przypadku gdy psg dzis zremisuje i przy wygranej Liverpoolu 3zespoly beda mialy po 9pkt?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom