>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [11.12.2018] - wtorek REWANŻE

Status
Zamknięty.
taidio 882

taidio

Użytkownik
imo PSG nie będzie kalkulowało, ani ryzykowało jakichś fartownych bramek dla crveny w końcówce, tylko zrobi to samo co w pierwszym meczu i rozniesie ich gładko
 
B 107K

byle-na-plus

Użytkownik
Liverpool - Napoli over 10,5rr 1,80
O tym meczu chyba wszystko zostało napisane Więc krótko... ide w over ponieważ każdy wynik zaczynając od 0:0 będzie zmuszał jedną z drużyn do ataku co powinno zaowowować wieloma sytuacjami, a co tym idzie również korkami.
Schalke under 5,5rr 1,70
Niemcy są w sytuacji w ktorej ten mecz nic nie zmienia.Mają awans z drugiego miejsca i nie tego nie zmienia. Nie spodziewam sie wielu ataków z ich strony. Są w trudnej sytuacji ligowej, po ciężkim meczu derbowym. Do kolejnego meczu w LM mają duuużo czasu(dla mnie to na następnej rundzie kończą swoją przygode z LM) i teraz będa skupieni na lidze. To przeciwnicy wciąż są w grze o LE.Jak dla mnie to są poprostu słabą drużyną i mieli by spory problem na awans z każdej innej grupy.
Gram to w dublu co daje AKO: 3,06 w STS
 
aress155 617

aress155

Użytkownik
Większość zajęta typowaniem meczu Liverpoolu, ale moją uwagę przykuł mecz PSG.
Próbowałem znaleźć ostatni przegrany mecz Crveny na swoim stadionie i zajęło mi to kawałek czasu.
Ale po kolej:
-LM 2018/19
remis 0:0 z Napoli
wygrana 2:0 z Liverpoolem
- liga serbska sezon 2018/19
10 zwycięstw, 0 przegranych
- eliminacje do LM
2 wygrane i dwa remisy w tym remis z Salzburgiem(0:0) i remis ze Spartakiem Trnava(1:1)
- liga serbska sezon 2017/18
17 zwycięstw, 2 remisy
- liga europy 2017/2018
remis z CSKA Moskwa(0:0)
wygrana z FC Koeln
remis z BATE
i w końcu długo oczekiwana przegrana z Arsenalem(0:1 z bramką strzeloną w 85minucie, a Crvena w 10)
- kwalifikacje do LE
4 wygrane w tym ze Spartą Praga i Krasnodarem
-liga serbska sezon 2016/17
13 zwycięstw, 3 remisy i 1 przegrana z Partizanem(1:3)
-eliminacje do LE 2016/17
remis z Sassulo(1:1)
-eliminacje do LM 2016/17
1 wygrana i 1 przegrana po dogrywce z Ludgoretsem

Podsumowując na ostatnie 64 mecze Crvena Zvezda przegrała tylko 3 spotkania domowe*
Osobiście polecam
Crvena+2,5 1,7 1xbet
i za drobne remis 8,1 1xbet
Z ciekawostek można dodać ze Crvena spotkała się już kiedyś z PSG podczac Chicago Trophy w 2010 roku, gdzie zespół z Belgradu wygrał spotkanie po karnych. Niestety nie znam składów.
* nie sprawdzałem meczy pucharowych i towarzyskich
 
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
imo PSG nie będzie kalkulowało, ani ryzykowało jakichś fartownych bramek dla crveny w końcówce, tylko zrobi to samo co w pierwszym meczu i rozniesie ich gładko
Nie bedzie kalkulowalo. Aha ok. Rozumiem ze mecz z crvena na wyjezdzie to formalnosc tak jak Liverpoolu i napoli ????
Nie wiem czy wiesz ale 1mecz crveny i psg byl najprawdopodobniej ustawiony i obecnie zajmuja sie tym spotkaniem. Ponoc ogromne pianiadze zostały postawione wtedy na wygrana psg 5golami
 
J 0

jackognt

Użytkownik
To postaw remis PSG... Ja sie nie odważe.
Dlatego bukmacher zarabia bo ludzie wola &quot;dołożyć do dupla/tripla lub czegokolwiek&quot; psg po 1.18 bo to przecież psg i musi gromic co mecz, kij z tym że to wyjazd i że Napoli i Liverpool się meczyli, niż postawić choćby remis 0:0 HT po 4.33
Nie mówię że musi wejść ale wolę takie emocje. Nawet brak gola przed 22 min wygląda lepiej
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Przy wygranej Liverpoolu i remisie PSG ,3 drużyny będą miały po 9 punktów i wówczas tworzy się &quot;mała tabelka&quot; z wynikami tylko miedzy zainteresowanymi,oczywiście najlepszy bilans ma wówczas Liverpool który stracił najwięcej,bo 3 punkty z Crveną i każde zwycięstwo z Napoli przy remisie PSG daje im awans z pierwszego miejsca,z drugiego wejdzie PSG,chyba,że Napoli przegra jedną bramką jednocześnie strzelając co najmniej 5 bramek,czyli 6:5 , 7:6 itd.,wówczas Napoli drugie a PSG trzecie.
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Ja tam wolę iść w rożne gości w meczu Liverpoolu - Napoli w LM nie spadli poniżej 5 rogów(które nabili właśnie z Live) tak to bili po 7-8 rożnych. Na pewno nie będą się patrzyć jak gospodarze będę tłukli w ich bramkę przy kontratakach lub przy ewentualnym odrabianiu strat mogą swoje nabić.
Napoli over 3,5RR po 1.63 według mnie świetny do dubelka
a over 4,5 po 2,41 bardzo kuszące.
według mnie nie warto iść w wysoką linie na Live takie mam przeczucie.
Co wy o tym sądzicie?
Do tego z must win można dołożyć Inter&amp;PSG + HappyHour na Fortunie i wychodzi całkiem fajny kupon.
 
D 559

dobryx

Użytkownik
Grac,
Z jednej strony można się z Tobą zgodzić, że granie różnych i wygranej na LFC jest głupim pomysłem, ale z drugiej nie wiem czy wiesz jak gra drużyna Kloppa. Do momentu strzelania pierwszej bramki będą siedzieć na rywalach i nabijać różne dzięki ultra ofensywnym bocznym defensorom. Bramki na 1-0 nie powinna zmniejszyć ochoty ekipy LFC, a także zwiększyć atak Napoli. Czy to spowoduje tylko różne dla ekipy gości? Moim zdaniem niekoniecznie. Większa ofensywa Włochów spowoduje, więcej otwartych korytarzy na kontry ekipy Kloppa, a to także musi się równać rzutami różnymi. Do tego prawdopodobny atak Insinge i Merynes wydaje się, ze będzie ich bardziej uruchamiał graniem przez środek, a nie bokami także tych rożnych wcale nie musi być dużo nawet gdy atakować będą goście. Moim zdaniem LFC dziś zagra coś jak w początkowych minutach z PSG, gdzie pierwsze 20 minut to będzie gegenpreasing na 30 metrze od bramki Napoli, a w spotkaniu z Paryzanami zakończył się pokryciem lini w 15 minut. Wydaje się, ze tylko 2-0 do 60 minuty może zagrozić większej ilości rogów LFC, wiec nadal popieram bet na podwójna wygrana gospodarzy.
Ja już nie wiem. Grać overy meczowe rożnych czy nie ? No 10,5 11,5
 
qarchu 0

qarchu

Użytkownik
Na dzisiaj:
Schalke-Lokomotiw X2 1.90
Barcelona- Tottenham BTS 1.45
Crvena- PSG BTS 2.15
STS
Widzę, że wszyscy skupiają się tylko na najbardziej prestiżowych meczach, a te są najtrudniejsze do obstawienia.
Lokomotiw wciąż walczy o ligę europy, Schalke nie jest żadnym faworytem, tym bardziej że i tak skończą na drugim miejscu.
Tottenham musi rzucić się na Barcelonę, bo Inter ma teoretycznie dużo prostsze zadanie, więc bramki muszą paść, a Barca jak to Barca, nie będzie chciała tego meczu przegrać.
Crvena to tak jak dawna Wisła Kraków za czasów B.Cupiała. U siebie męczą się z nimi bardzo mocne drużyny.
PSG myślę, że na pewno wygra ten mecz, może być tak że wtłuką im 4-5 bramek, nieco zluzują i wtedy Crvena coś ustrzeli. Warto zaznaczyć, że Crvena już jedną bramkę PSG na wyjezdzie strzeliła, tak jak Napoli, więc moim zdaniem warto zaryzykować.
 
kawqq 2

kawqq

Użytkownik
Liverpool - Napoli
Typ: BTTS
Typ: 1.76

Krótki komentarz. Liverpool pod ścianą, musi wygrać aby awansować. Napoli z kolei wystarczy jedna bramka, aby zdecydowanie ułatwić sobie sytuację, ponieważ wtedy Liverpool musi wygrać minimum dwiema bramkami. Podejrzewam, że trochę goli zobaczymy. Powodzenia!

⛔⛔⛔
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Liverpool - Napoli
Typ: x2
Kurs: 2,18
Godz: 21:00
Bukmacher: Totolotek
Ostatnio idzie dość średnio, ale może w LM uda się przełamać. Liverpool potrzebuje wygranej do awansu, a przeciwnikiem aktualny lider grupy, Napoli. Oczywiście magia Anfield może zrobic swoje, ale &quot;The Reds&quot; w tym sezonie w Lidze Mistrzów już tak nie zachwycają. Może wreszcie postawili bardziej na Premier League lub po prostu taka gra na dwóch frontach na maksymalnym skupieniu im nie wychodzi. O ile porażki z Napoli czy PSG są jeszcze wytłumaczalne to tego, co stało się w Belgradzie ciężko już zrozumieć. Oba zespoły prezentują dość podobny sportowy poziom i moim zdaniem różnica kursów wynika tylko z tego kto jest gospodarzem, bo Napoli pod Carletto na pewno będzie dobrze taktycznie przygotowane do tego pojedynku. Im wystarczy remis i x2 z ponad 2,0 jest moim zdaniem propozycją jak najbardziej warta przemyślenia.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Dawno tutaj nie pisałem ale dzisiaj są spotkania obok których nie można przejść obojętnie.
Na początek największy hit 6 kolejki czyli Liverpool - Napoli
Jedno o Napoli można powiedzieć, że w ważnych momentach zawsze zawodzili, ale jednak taki był zespół Sarriego, a teraz na ławce trenerskiej siedzi stary wyga Ancelotti.
Po drugiej stronie Liverpool, który trenuje na ten moment obok Pepa najlepszy trener na świecie czyli Klopp. Liverpool ma dzisiaj atut własnego boiska, a że tym boiskiem jest Anfield to daje im +30 motywacji. Nie chcę mi się wierzyć, że The Reds mogą dzisiaj pożegnać się z liga mistrzów.. Prędzej spodziewałem się tego, że odpadnie Psg ale Anglicy wbili sobie gwóźdź w Serbii, gdzie gdyby wygrali to mogli by dzisiaj grać na pełnym luzie. Liverpool od początku zapewne będzie grać swoje czyli pełna dominacja, a trio Insignie, Mertens, Callejon będzie czekać na kontry. Uważam, że The Reds wcisna bramkę jescze w pierwszej połowie bo jednak co by nie mówić to w Neapolu w bloku defensywnym tylko Coulibaly jest na bardzo wysokim poziomie i penwie będzie dzisiaj &quot;pchać&quot; swoich kolegów z boku defensynego:cwl:. Jeśli będzie tak jak pisze to później Live powinno mieć z górki bo wiemy dobrze, że z kontry są zabójczy i przekonało się o tym City w ćwierćfinale poprzedniej edycji. Stawiam tutaj na 2-0 dla Liverpoolu.
Handicap - 1 @ 2,70 Fortuna
Liverpool win @1,60 Fortuna
DW 2-0 @8,20 Fortuna
Galatasaray - Porto

Portugalczycy z pewnym awansem z pierwszego miejsca, a Galata wcale nie pewna gry w lidze Europy no i atut własnego boiska w Stambule to poważny argument bo tam na pewno będzie kocioł. Porto powinno dzisiaj zagrać rezerwami, a Galata powinn to wykorzystać.
Galatasaray @2,50 Fortuna
Schalke - Lokomotiv
Schalke to kolejna drużyna pewna awansu i ich pozycja nie może już się zmienić, a Lokomotiv musi wygrać by myśleć realnie o lidze Europy i liczyć na Porto. Idę tutaj w stronę Rosyjskiej drużyny bo na pewno bez walki meczu nie oddadzą, Schalke też nie będzie grać na 100 % gram tu Lokomotiv z remisem.
Lokomotiv Moskwa X2 @2,00 Fortuna
Barcelona - Tottenham

Tutaj taka sama teoria czyli Blaugurana pewna pierwszego miejsca, a Spurs muszą wygrać jeśli chcą awansować bo nie chce mi się wierzyć, że Inter dzisiaj nie wygra z Psv w tak ważnym meczu dla nich, gdyz po wielu latach bez gry w LM mogą awansować z pomocą Barcelony.. Gospodarze dzisiejszego meczu powinni też dać szanse rezerwowym i zagrać dzisiaj na pełnym luzie, a Tottenham na Maxa skoncentrowany. Drużyna Poccetino potrafi grać naprawdę ładny futbol i głęboko wierzę, że dzisiaj są w stanie pokonać Barcelona, Ktora na pewno trawy gryźć nie będzie w przeciwieństwie do swoich przeciwników.
Tottenham win @3,35 Fortuna

Do tego poboczne typy
Inter Over 3,5 RR w pierwszej połowie @ 1,77 Fortuna
Monaco - Dortmund remis @4,00 Fortuna
 
vaen 1,8K

vaen

Użytkownik
Crvena zvezda - Paris Saint-Germain
Remis @ 8.70 1xbet
Crvena zvezda +1.5 @ 2.73 1xbet
Under 3.5 @ 1.96 1xbet

Grupa C ma aktualnie najciekawszą sytuację, w szczególności, że warto pamiętać, że w ostatniej kolejce Ligi Mistrzów zazwyczaj walka toczy się jedynie o pieniądze. Czasami w pierwszej również, gdyż wiewiórki mówią, że w poprzednim spotkaniu obu zespołów doszło do niemałych kontrowersji. Podobno któryś z serbskich działaczy miał postawić sporą sumę na przegraną Zvezdy pięcioma bramkami. Jak wiadomo mecz zakończył się zwycięstwem Paryżan 6:1. Przewiduję, że teraz zespoły nie będą się przesadnie narażać na podobne oskarżenia, a w Belgradzie zobaczymy zacięte spotkanie. Gospodarze w końcu walczą o niemałe dla nich pieniądze. Jeśli mecz zakończył się podziałem punktów to zespoły solidarnie podzielą się po 0.9 mln euro. Zwycięzca zgania już 2.7 bańki. Belgrad, w szczególności o 21:00 nie jest zbyt przyjaznym miejscem do rozgrywania spotkań, wystarczy przeanalizować ostatnie spotkania na stadionie imieniem Rajko Mitić. Tym bardziej, że goście w przypadku korzystnego wyniku na Anfield goście mogą sobie na remis pozwolić. A w delegacji PSG nie spisuje się w tym sezonie najlepiej. Jeśli wygrają to spodziewam się, że bardzo skromnie.
 
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Galata - Porto z remisem
U siebie zawsze grozni. Mozliwe 00.
Barca - Totti
Slabo w lidze poza meczem z Realem, w LM ciagle wielka marka.
Brugia - Grizzmany
Bez przesady.
Zvezda - PSG
Slowianie poprawnie, Francuzy nie blyszcza.
Monaco - Borussia
Monaco sa tu przez pomylke.
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Po przemyśleniach i przeczytaniu innych opinii idę dziś w takiego tripla:
Liverpool 1 @1,66 ✅ 1-0
Napoli over 3,5 roga 1,63 ⛔ 3
Liverpool over 1,5 żółtej kartki 1,55 ✅ 4
Ako 4,19
Wszystko na jednym kuponie w fortunie.
Uzasadnię tylko kartki:
Liverpool w lm łapie malo kartek. Ale ostatni mecz z Psg i az 6 czy 7 kartek. Dziś już mecz ostatniej szansy i będzie trzeba zAtrzymywać kontry Napoli. Dodatkowo w przypadku prowadzenia liverpoolu będą oni grac w końcówce na czas, a to równa się kolejna żółta.
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Zwycięzca grupy C - Paris Saint-Germain 1,50

Jeśli ktoś wierzy w łatwą wygraną PSG to kurs 1,5 uważam za value. To prawda, że Crvena ostatni raz przegrała u siebie w europejskich pucharach z Arsenal i to jedynie 0-1, ale trzeba wziąć pod uwagę ostatnie 2 remisy PSG i to, że prawdziwym celem PSG, Neymara i spółki gwiazd jest triumf w lidze mistrzów.
Jeśli ktoś i tak ma pobierać PSG po 1,17 to zwycięstwo w grupie jest o wiele lepszym typem, ponieważ szczerze nie wyobrażam sobie przegranej Liverpoolu na Anfield pod wodzą Kloppa i zakończenia przygody tylko z 6 pkt w grupie.
Z drugiej strony należy mieć jednak na uwadze argumenty na korzyść Crveny wypisane powyżej, w tym to, że PSG wystarczy remis.
Sam jestem ciekawy wyniku i nie zdziwi mnie żaden oprócz wygranej Crveny. Tutaj może być 1-1 jak i 0-4 dla PSG
 
D 27

dzymek

Użytkownik
Liverpool XI: Alisson, Alexander-Arnold, Matip, Van Dijk, Robertson, Henderson, Wijnaldum, Milner, Mane, Salah, Firmino.
tak cos przeczuwalem ze Klopp cos odwali .. nic trzeba liczyc na geniusz trio z przodu bo po pomocnikach sie wiele nie spodziewam...
 
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
Liverpool XI: Alisson, Alexander-Arnold, Matip, Van Dijk, Robertson, Henderson, Wijnaldum, Milner, Mane, Salah, Firmino.
tak cos przeczuwalem ze Klopp cos odwali .. nic trzeba liczyc na geniusz trio z przodu bo po pomocnikach sie wiele nie spodziewam...
Ancelotii też pomoc zestawił pod kryterium siły raczej, tak więc mecz walki zgodnie z przewidywaniami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom