>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów (9.12.2015) - środa

Status
Zamknięty.
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Olympiakos - Arsenal​


Powiedzmy sobie szczerze. Arsenal znalazł się w pozycji w jakiej jest nie dlatego że jest niewystarczająco dobry a zwyczajnie podszedł lekceważąco do poprzednich meczów. Sporo osób gra przeciw Arsenalowi ze względu na kontuzje. Fakt, Cazorla Coquelin i Sanchez to ogromne osłabienia ale ja patrzę na to w dość inny sposób niż wszyscy. Te kontuzje odbiją się na Arsenalu ale nie teraz. Będą to okolice świąt i najbardziej napiętego terminarza dla klubów BPL. Oczywiście będzie im ciężej z Olympiakosem ale nie na tyle by ich skreślać. Ba, dzięki temu buki raczą nas dosyć soczystymi kursami.

Ktoś wyżej wspominał, że Kanonierzy słabo radzą sobie na wyjazdach. Przeanalizujmy każde po kolei w tym sezonie. Najpierw było CP i Newcastle - oba wygrane, co prawda rzutem na taśmę ale początek sezonu rządzi się zupełnie innymi prawami a ten kto śledzi Londyńczyków ten wie, że te początki wychodzą im nad wyraz średnio. Później dwie porażki. W Zagrzebiu przez głupotę Wengera i wystawienie pucharowej XI by potem Mike Dean wypaczył spotkanie z Chelsea. Następne w kolei są pewne zwycięstwa z Totkami w pucharze oraz Leicester - aktualnymi liderami ligi. Kolejnym przeciwnikiem był Watford, któremu w drugiej połowie zostało pokazane gdzie jego miejsce. Później blamaż w COC, którego nawet nie ma co brać pod uwagę w kontekście dzisiejszego meczu. Muszę tłumaczyć dlaczego? Później rozgromione Swansea i potyczka z Bawarczykami - czy ktoś spodziewał się tam innego wyniku? No i tu pewnie zaczyna się to do czego odnosił się kolega. Wyjazdowe spotkanie z WBA czyli samobój Artety nietrafiony karny i miażdżąca przewaga Kanonierów w statystykach. Z czystym sumieniem i bez wymówek(mimo, że gol dla Kanarków był winą tylko jednego zawodnika - Gabriela) przyczepić się można właśnie do tego ostatniego czyli remisu z Norwich. Do 1 z 12.... Jeśli dodać do tego, że w ostatnich latach Arsenal pokonywał na wyjazdach kluby jak Borussia czy Bayern to w obliczu potyczki z Olympiakosem wygląda to faktycznie słabo.

Tak, Arsenal jest osłabiony ale wciąż jest tam duet Ozil + Giroud. Ten pierwszy to najlepszy asystent sezonu a w takiej formie możliwe, że i najlepsza 10 na świecie. Giroud jest napastnikiem najwyżej dobrym ale na klub z Grecji spokojnie wystarczy. Tym bardziej, że współpraca między Panami układa się wyśmienicie. W zastępstwie za Cazorle zagra Ramsey, który po kontuzji się &quot;odrodził&quot;. Zaliczył asystę i W KOŃCU strzelił gola. Za Sancheza zagra Oxlade Chamberlain, który wciąż jest bardzo solidnym grajkiem i będzie stwarzał wiele problemów na swoim skrzydle. Wypada wspomnieć o największym wygranym tej plagi kontuzji. Mowa o Campbellu - chłopak radzi sobie całkiem przyzwoicie. Nie dość, że strzela to daje ogrom w defensywie. Szczególnie widać to było w potyczkach z Sheffield United czy Bayernem na ich terenie. W obu przypadkach musiał asekurować marnego Debuchy`ego. Teraz za jego plecami zagra Bellerin. Różnicę w jakości widać gołym okiem. Ponad to reprezentan Kostaryki spędził w klubie z Grecji niemałą ilość czasu. W związku z tym największą bolączką wydaje się być brak Coquelina. Czy Flamini podoła? 50/50 Ten Pan przeplata beznadziejne spotkania z bardzo dobrymi. Nie jest to jednak osłabienie skazujące Arsenal na porażkę.

Spotkanie między Arsenalem a Olympiakosem na Emirates to, podobnie jak z Zagrzebiem, braki w koncentracji i niedocenianie wroga. Kanonierzy spokojnie mogli wygrać tamtą potyczkę. To, że grecy klepią każdego w lidze zupełnie mnie nie przekonuje. Teraz przyjeżdża do nich solidna firma. W większości przypadków jestem sceptycznie nastawiony do takich argumentów ale... ta firma przyjedzie mega zmotywowana a na murawę wejdzie na pełnej piździe. Przewiduję kanonadę od samego początku. Bardzo popieram typ na over posiadania, gdyż Olympiakos najpewniej zagra cofnięty. Ponad to Arsenal jest bardzo dobry w trzymaniu piłki. Ja jednak idę odważniej. Uważam, że Arsenal tak czy inaczej wygra to spotkanie, kurs 2+jest wg mnie value tak samo jak handi.

Arsneal @2.05
Arsenal -1.5 @3.55
Arsenal + Over 2.5 @5


bet365

easy
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Liga Mistrzów
Data i godzina: 09.12.2015 20-45
Spotkanie: Roma - Bate Borysow
typ: Roma -1,5
kurs: 2.08
buk: bet365
Analiza:
Ciekawie rozwinęła się sytuacja w grupie E. Zgodnie z planem pierwsze miejsce zajęła Barcelona, natomiast pozostałe zespoły wciąż liczą sie w walce o drugie miejsce. Spora w tym zasługa właśnie Rzymian, którzy grają w LM w kratkę, ale za to w ich meczach nie można na pewno narzekać na nudę. Wystarczy spojrzeć na bilans bramkowy Romy - 11-16 jak i na wyniki. Z Leverkusen wygrali 3-2 i zremisowali 4-4, z Barceloną 1-1 i porażka 1-6, a na Białorusi przegrali 2-3. Sytuacja w tabeli jest taka dla Rzymian jest jasna - zwycięstwo z Bate daje im awans do fazy pucharowej LM. I moim zdaniem gospodarze powinni ten cel osiągnąć. Co prawda nie wygrali od czterch meczy, ale tylko raz w tym czasie byli gospodarzem (porażka z Atalantą 0-2). Czy to jakiś kryzys formy?? Moim zdaniem nie. Roma u siebie raczej nie zawodzą. Poza porażką z Atalantą nikt nie potrafił zdobyć Rzymu, a remisy wywiozły stąd tylko Sussuolo i szczęśliwie Barcelona. Roma potrafi być groźna u siebie, o czym przekonały się już w tym sezonie zespoły m.in. Juventusu, Leverkusen czy Lazio. Czy Bate będzie wstanie nawiązać walkę na Stadionie Olimpijskim?? Raczej jest to wątpliwe. Dwa wyjazdy w tej edycji LM skończyły się porażkami z Bayerem 1-4 i Barceloną 0-3. Bate to zespół własnego boiska, o czym boleśnie właśnie przekonali się Rzymianie, Bayer długo gonił wynik, a Barca wygrała tylko 2-0. Ale to nic nowego że Bate punktuje u siebie, a na wyjadzach dostają cięgi. W zeszłym sezonie na z wyjazdów przywieźli trzynaście straconych bramek. W tym narazie stracili &quot;tylko&quot; siedem ale za to jednago sami strzelili, więc wzgędem poprzedniego sezonu jest to progres ???? . Nie uważam by Białorusini nawiązali walkę jak w pierwszym meczu. W romie zabraknie kontuzjowanego Gervinho, ale jego brak nie bedzie aż tak odczuwalny, skoro w świetnej formie jest Pjanic, dla którego może to być ostatni sezon we Włoszech. Roma nie może kalkulować i liczyć na to że Barca wygra w Leverkusen, bo wiadomo że do Niemiec Barca jedzie w niepełnym składzie. Roma, która jest piłkarsko lepsza od swojego rywala moim zdaniem nie zawiedzie i pewnym zwycięstwem przypieczętuje awans do kolejnej rundy tej edycji Ligi Mistrzów.
 
oli12300 553

oli12300

Użytkownik
Olympiakos - Arsenal
Dziwny mecz się szykuje w Grecji, ale jestem dobrej myśli co do tego typu, w prawdzie typ dość ryzykowny, ale wiele rzeczy za tym przemawia, że jednak Olympiakos nie zrobi więcej niż 3 rożnych w meczu z Arsenalem. Szczerze, to wątpię w to, że Kanonierom uda się awansować, ale pewien jestem jednego i wiem, że to oni będą przeważać i prowadzić pod swoje dyktando to spotkanie. Olympiakos prawdopodobnie będzie mocno trzymał defensywę, a momentami zrobi jakaś kontrę i pewnie na tym się skończy, gorzej będzie jak Arsenal będzie prowadził, to wtedy rola może się zmienić, tak czy owak daje undera na rożne.
Czyli: Olympiakos UNDER 3.5 Kornerów (2.00) BET365
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Valencia - Lyon
Valencia -1 AH ::: 1,74 ::: Pinnacle ::: 2/3 ⛔

Valencia walczy jeszcze o awans, Lyon o nic już nie gra, w ogóle faza grupowa im kompletnie nie wyszła, a grupy wcale takiej turniej nie mieli. Francuzi zdobyli tylko 1 punkt i to by było na tyle. Wątpię by jutro wyrywali sobie flaki na boisku w tym meczu gdzie gospodarze mają szanse na fazę pucharową.
&quot;Nietoperze&quot; ostatnio zmienili trenera co może zmobilizować zawodników do lepszej gry, bo początek sezonu w ich wykonaniu był słaby, choć co prawda nie aż tak beznadziejny jak Sevilli. Iskierka nadziei pojawiła się już ostatniej kolejce La Liga gdzie urwali u siebie punkty Barcelonie remisując spotkanie 1:1. Hiszpańskie kluby w europejskich rozgrywkach od kilku sezonów grają na podwójnym gazie osiągając bardzo dobre rezultaty dlatego po prostu jutro na nich liczę. W pierwszym meczu padł wynik 0:1 dla Valencii.
Wynik: 0:2
⚽ Olympiakos Piraeus - Arsenal
Olympiakos Piraeus +0,5 ::: 1,89 ::: Pinnacle ::: 2/3 ⛔

Na Emirates padł wynik 2:3 dla Greków i co by tu nie mówić teraz grają u siebie, kurs na nich jest ponad 3,00, a ja jeszcze dodatkowo zabezpieczam się opcją + remis. Arsenal ma 6 punktów, Olympiakos o 3 więcej - szykuje się bardzo zacięte spotkanie jednak ja większe szanse upatruję w gospodarzach. Podopiecznym Wengera nie poszły wyjazdowe mecze w LM 2:1 z Dinamo i aż 5:1 z Bayernem szokują. Grecy na własnym obiekcie są niezwykle groźni, nie dał rady tutaj w ostatnich latach Manchester United 2:0, Atletico Madryt 3:2, Juventus Turyn 1:0, Benfica 1:0 oraz inne europejskie średniaki. Jak widać ścisły top Europy tracił tutaj komplet punktów. Mam nadzieję, że Arsenal jutro trafi do miejsca gdzie zagra Manchester Untied czyli do... Ligi Europejskiej.
Wynik: 0:3
⚽ Bayer Leverkusen - Barcelona
Barcelona ::: 2,03 ::: Pinnacle ::: 1/3 ⛔
Barcelona -1 AH ::: 2,84 ::: Pinnacle ::: 1/3 ⛔


Barca to Barca i tutaj moim zdaniem ten klub nigdy nie odpuszcza jakichkolwiek meczów bo i po co? Chyba, że są to cyrki w Copa del Rey jak co sezon - to już stało się tradycją czyli Real i Barcelona remisują bądź wtapiają jeden z dwumeczów z jakimś 3-4 ligowym outsiderem.
Bayer walczy z Romą o awans, ale wątpię by udało im się to osiągnąć wiedząc, że Roma gra u siebie z BATE które również ma szanse na awans. Drużyna z Niemiec w ostatnich meczach grała po prostu słabo, tylko 1 zwycięstwo na 7 meczów. Za to goście zaliczyli ostatnio wpadkę wyjazdową z Valencią, ale pomimo to wcześniej demolowali swoich przeciwników jak 0:4 z Realem Madryt, 4:0 z Sociedad czy 6:1 z Romą.
Nie często można złapać taki kurs na Barcelonę, a wszystko podyktowane jest tym, że to dla gości teoretycznie mecz o nic, ja jestem trochę innego zdania i liczę na jakieś 1:3.
Wynik: 1:1
⚽ AS Roma - BATE
AS Roma -1 AH ::: 1,57 ::: Pinnacle ::: 1/3 ⛔

Nie wiem czy to aby na pewno jest dobry typ, ale za niską stawkę spróbuję. BATE w fazie pucharowej? My Polacy marzymy o dostaniemy się do Ligi Mistrzów od dobrych dwóch dekad, a tu na wschodzie tuż obok nas w kraju biedniejszym walczą o najlepszą piłkarską 16.
Roma od 4 meczów jest bez zwycięstwa i liczę na to, że w końcu się przełamią. Grają u siebie, przeciwnik nie najwyższych lotów, świetna okazja by w końcu wygrać i awansować dalej. Bayer gra u siebie z Barceloną i tak naprawdę to wszystko w rękach Rzymian czy przed własną publicznością dadzą za przeproszeniem d*** czy otworzą po meczu &quot;champagne&quot; jak to mawiał nie raz Zbigniew Boniek czyt. Zibi. Coś czuje, że w tym meczu padnie czerwona kartka i kto wie czy nie jakiś rzut karny.

Wynik: 0:0
⚽ Gent - Zenit Petersburg
Gent DNB ::: 1,69 ::: Pinnacle ::: 1/3 ✅
Gent ::: 2,34 ::: Pinnacle ::: 1/3 ✅


Zenit wygrał wszystkie mecze, ale litera grupy &quot;H&quot; mówi z podtekstem o h******** tych zespołów. Słaby Lyon, kiepska Valencia, niczym nie wyróżniający się Gent i Zenit z dalekiej Rosji to wygląda jak grupa Ligi Europejskiej.
Sytuacja wygląda tak jak w meczu PSV czyli Gent &quot;must win&quot;. Na to też stawiam, chociaż w Holandii przebieg meczu był bardzo dziwny, bo CSKA pod koniec drugiej połowy objęła prowadzenie 0:1 po rzucie karnym to koniec końców przegrali ten mecz 2:1 - PSV awansowało. W Belgii mam nadzieję, że będzie podobnie i wygrają gospodarze, a to im da upragniony awans bez oglądania się na mecz w Hiszpanii.
Wynik: 2:1
⚽ Chelsea - FC Porto
FC Porto +0,5 ::: 1,90 ::: Pinnacle ::: 2/3 ⛔

Niezwykle ciekawa grupa G gdzie 3 zespoły walczą o awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Pomimo 10 oczek na koncie obu drużyn to jeden z klubów prawdopodobnie pożegna się jutro z tymi rozgrywkami. Dynamo Kijów depcze im mocno po piętach, wygrywając swój mecz z o nic już nie grającymi &quot;Żydami&quot; będą mieli 11 punktów, a to oznacza jedno na Stamford Bridge - mecz o życie.
Chelsea w tym sezonie mocno zawodzi, przede wszystkim w Premier League. Zawodnicy są jakby wypaleni, nie ma już tego polotu jak w poprzednim sezonie. FC Porto to klasowa drużyna, typowy solidny średniak na tle gigantów Europy który już nie jednemu zespołowi ze ścisłego topu napsuł krwi.
Spotkanie z wieloma podtekstami bo przecież Mourinho ze smokami sięgnął po tytuł mistrza Europy, tak samo jak i z Chelsea, więc szykuje się naprawdę arcyciekawe spotkanie. Dla mnie ten mecz to typowe 50% na 50% szans. W Portugalii padł wynik 2:1.
Wynik: 2:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
G 3

grzecho400

Użytkownik
Rozwiń proszę wątek : &#39;&#39;Porto musi ten mecz wygrać, żeby awansować, tzn jeśli w drugim meczu Dynamo przegra, to i mogą przegrać, ale raczej tak się nie stanie i najbardziej realny scenariusz zakłada, że to właśnie na Stamford Bridge odbędzie się mecz o awans, drużynie z Londynu wystarczy remis, ale każdy chyba widzi w jakiej formie są gospodarze,&#39;&#39; . Zakladajac, ze w Londynie bedzie remis a Kijów wygra. Mamy sytuacje gdzie 3 teamy mają 11 pkt. W LM o kolejności w takiej systuacji o awansie decyduja:

liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich;
różnica bramek w meczach bezpośrednich;
liczba bramek zdobytych na wyjeździe w meczach bezpośrednich;
różnica bramek w całej rundzie;
liczba zdobytych bramek w całej rundzie;
współczynnik drużyny z poprzednich 5 sezonów.

Jesli chodzi o pkt drugi to Kijów ma lepszy bilans pkt z Porto, Chelsea z Kijowem a Porto z Chelsea. Z bramkami jest tak samo. To dopiero te wyjazdowe beda decydować? Pytanie dla mnie jest o tyle istotne, że jakiś czas temu postawilem bet na zwyciestwo w grupie dynama za 1 zeta po kursie 151 ???? . teraz mogę albo zamykać za 30 zł albo grać to a sytuacja jest jak widać skomolikowana bynajmniej dla mnie ???? . Jak ktoś z Was to bardziej ogarnia, to proszę Was o radę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lukasz80 88

lukasz80

Użytkownik
teraz mogę albo zamykać za 30 zł albo grać to a sytuacja jest jak widać skomolikowana bynajmniej dla mnie . Jak ktoś z Was to bardziej ogarnia, to proszę Was o radę.
W twoim przypadku sytuacja jest prosta Dynamo musi wygrać a w drugim meczu musi być remis.
 
E 40

edson17

Użytkownik
Z graniem w stronę Barcy bym się jeszcze wstrzymał,poczekał na składy wczoraj pojawiła się informacja o lekkim urazie Neymara i nie wiadomo czy będą chcieli ryzykować, natomiast dzisiaj znalazłem w Bildzie info na temat rzekomych składów i nie ma Suareza, jest Sandro, wrzucam grafikę.

 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Gent -1,25 kurs ponad 4,00 warto w to wejść kochani .
W sumie obie drużyny przystąpią do tego spotkania praktycznie w najsilniejszych składach. W ekipie Gent zabraknie Thomasa Mattona i Nicklasa Pedersena. Zenit będzie musiał radzić sobie bez Viktora Fajzulina i Axela Witsela. Ale mi jakoś Zenit zawsze kojarzył się z dobrymi występami, ale na własnym boisku. Na wyjazdach bywało różnie (jak w większości u ekip Rosyjskich...)
Dzisiaj Gandawa mocno zmotywowana, na stadionie komplet kibiców chce świętować awans do kolejnej fazy. Myślę że Gent nie przegra. Być może nawet wygra, ale -1,25 czy 1,5 na gospodarzy to już nieco ryzykowne. Tam będzie mało bramek. Bardziej mecz walki i dużo brutalnej gry. Myślę nad underem 2,5 po kursie 1,79 na unibet. Choć wczorajsze mecze pokazały że ostatnia kolejka jest obfita jeśli chodzi o bramki, w każdym padał BTS. Zenit nie radzi sobie w rosyjskiej Premier Lidze w ostatnich tygodniach. Co innego na froncie LM gdzie są liderem w grupie. Kto by pomyślał że będą lepsi w batalii od drużyny hiszpańskiej (Valencia) i francuskiej (Lyon). Gent natomiast skazywane na dostarczanie punktów może dzisiaj pokazać całej europie że nie są chłopcami do bicia. Trzymam za nich kciuki.
KAA Gent - Zenit St Petersburg
Typ: under 2,5
Kurs: 1.79


Jak dla mnie ten mecz dla dumy Katalonii jest meczem towarzyskim i granie coś w ich stronę przy takich kursach mija się z ze zdrowym rozsądkiem.
Barcelonę dzisiaj stać na zwycięstwo i nie położą się na boisku.. Za to, co zrobili ostatnio piłkarze w 7. minucie meczu z Hertha, obrońcy Bayeru powinni wracać do domu na pieszo. Wcieliwszy się w rolę obserwatorów biernie przyglądali się, jak rywale kombinacyjną akcją wbijają się w ich pole karne i strzelają bramkę bez najmniejszego oporu.
http://rutube.ru/video/dc6188fe2989a67829554991e1b9e85b/?ref=logo
przy kombinacyjnej grze Barcelony mogą mieć dzisiaj ciężko..
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Barcelonie powinno się dzisiaj grać przyjemnie, będą się tradycyjnie utrzymywać przy piłce ale to Bayer musi napierać więc te wrota pod bramkę rywali same się powinny otwierać.Zresztą Bayer to typ drużyny której stylem jest bardziej ofensywa, rywal idealny dla Barcelony.
 
wwojtas7 13

wwojtas7

Użytkownik
Przestrzegam przed graniem dzisiaj na Barcelonę, mają zapewniony awans, a co za tym idzie nie muszą zabijać się o każdą piłkę lub grać na 100%, bo nikt z ze środowiska Bary nie chce kolejnej kontuzji. Na treningu niestety kontuzji dostał Neymar, także jest to duży cios dla drużyny, bo był on ostatnio w wyśmienitej formie.
Enrique ma w zwyczaju robić dużo rotacji w meczach, które są mniej znaczące, bo trzeba pamiętać, że ławkę rezerwowych mają wąską, jest to pokłosie zakazu transferowego. Trzeba też zaznaczyć, że Barca obecnie walczy na 4 frontach i trzeba chuchać i dmuchać na zawodników, bo na kolejne kontuzje nie mogą sobie pozwolić.
Jak dla mnie ten mecz dla dumy Katalonii jest meczem towarzyskim i granie coś w ich stronę przy takich kursach mija się z ze zdrowym rozsądkiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 10

kamson24

Użytkownik
A ja zagrałem handi-1 na Barce, bo Leverkusen jak chce coś ugrac to musza sie owtorzyc. Nie musze chyba pisac, co sie dzieje gdy ktoś sie przed Katalończykami otwiera. 1-3 bardzo możliwy wynik
 
arturs123 11

arturs123

Użytkownik
Dynamo Kijów - Maccabi Tel Aviv: (handi 0:1) 1 - 1,48
Myślę, że na temat tego meczu nie ma się co rozpisywać. Słabiutkie Maccabi które póki co zdobyło jedną bramkę we wszystkich meczach LM. Za każdym razem przegrywali różnicą minimum dwóch goli. Dynamo ma szansę na awans do kolejnej rundy, dlatego wg mnie nie ma mowy żeby odpuścili ten mecz, a na pewno nie bedą bawili się w murowanie własnej bramki i obronie wyniku 1-0. Rezultat 2,3:0 całkiem możliwy.
Olympiakos - Arsenal: obie drużyny strzelą TAK - 1,59
Moim skromnym zdaniem zapowiada się niezwykle ciekawy mecz. Grecy od lat w rozgrywkach LM pokazują, że u siebie potrafią ograć praktycznie każdego. (W ubiegłych latach na własnym stadionie pokonali m.in. BVB, United, Juve, Atletico czy właśnie Arsenal). Z kolei Arsenal gra o życie i mimo osłabień wierzę, że ustrzelą przynajmniej jednego gola. W meczach Kanonierów pada raczej sporo bramek, a ostatni rezultat 0-0 zanotowali 24 sierpnia. Ponadto w pierwszym meczu mieliśmy grad goli, dlatego teraz gdy oba zespoły grają o awans tym bardziej wierzę, że każda drużyna strzeli przynajmniej jedną bramkę.
AKO 2,35

Gent - Zenit: Wygrana Gent + poniżej 2,5 4,30
Zenit na wyjeździe bez kilku podstawowych graczy (przede wszystkim bez siły napędowej czyli Hulka), więc tracą sporo w ofensywie. Dla Rosjan mecz o pietruszkę, Gent z kolei ma szansę na awans z grupy. W LM w meczach Belgów u siebie póki co nie pada zbyt wiele bramek. (1:0 i 1:1). Sądzę, że Gent po strzeleniu bramki przejdzie do defensywy, a Zenit w nieco słabszym składzie nie będzie w stanie odpowiedzieć.
Valencia - Lyon 1 1,40
Valencia na Mestalla bardzo silna. W tym sezonie tylko jedna porażka u siebie (2:3 z Zenitem), ostatnio zatrzymana Barcelona. Lyon z kolei w tym sezonie LM słabiutko, do tego w lidze też dołek, o czym świadczą 4 mecze bez zwycięstwa. Francuzi nie grają już o nic, z kolei Valencia może awansować do dalszej fazy rozgrywek.
&lt;table class=&quot;l-fullWidth&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr class=&quot;l-vAlignMiddle&quot;&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;l-textCenter&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;l-textRight&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
W meczu Barcelony z Leverkusen gram rzuty rożne. Linia 8,5 wydaje sie bardzo, bardzo prawdopodobna, Niemcy muszą ruszyć do ataku z czego narodzi się wiele kontr dla Barcy co za tym idzie i liczba rożnych powinna oscylować spokojnie w okolicach tej granicy podanej przez Unibet. Mam nadzieje że Leverkusen nie okopie się pod swoją bramką i będą liczyć na jakąs jedna cudowną kontre.
Leverkusen - Barca typ: over 8,5 rożnego @1,55 Unibet
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
siema
jak ktos ma zdf to dzisiaj na tym kanale pokazuja mecz Leverkusen-Barcelona na cyfrowym polsacie jest na kanale 470. Co kolejke jakis mecz tam jest pokazywany oczywiscie z udzialem niemieckiej druzyny. Losowanie 1/8 fianlu jest w piatek czy w nastepny piatek, ie ktos?
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
deserteagle 180

deserteagle

Użytkownik
Leverkusen - Barcelona
Wynik meczu/obie drużyny strzelą
Typ: 2 ⛔/Tak ✅
Kurs: 3.20 (STS)
Wynik: 1:1 ⛔

Niemcy mają przed sobą spotkanie w którym muszą powalczyć jeżeli myślą o awansie. Czy Duma Katalonii zlekceważy Bayer? Nie sądzę. Oczywiście Hiszpanie mają ogromny komfort psychiczny ale nie skazywałbym Niemców na przegraną do &quot;zera&quot;. Myślę, że wszystko rozstrzygnie się już w 1 połowie spotkania. Jestem spokojny o profesjonalizm Barcelony, spodziewam się nawet kilku bardzo efektownych zagrań z ich strony ale myślę, że dobrze zmotywowany Bayer jest w stanie urwać dla siebie chociaż jednego, honorowego gola w tym spotkaniu.
Edit: No cóż... za małą stawkę po takim kursie warto było chociaż spróbować :-|
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Chelsea - Porto / BTS @2,00 bet365

Mecz o śmierć i życie. Tylko jedna z tych ekip awansuje, no chyba, że ktoś zakłada bardzo abstrakcyjny scenariusz, że Dynamo Kijów nie wygra z Maccabi u siebie. Ja jednak jestem realistą więc wiem, że tylko jedna z tych ekip awansuje.

Porto to typowa ekipa walczaków, co pokazali na Estadio do Dragao wygrywając z The Blues 2:1, ale tu tak łatwo nie będzie. Chelsea ten sezon ma już spisany na straty, ale aby choć w małym stopniu go uratować musi powalczyć o korzystny rezultat. Myślę, że ten mecz będzie wyglądał podobnie jak wtorkowy Wolfsburg – Man. United, który był obfity w bramki, akcje i wiele sytuacji podbramkowych.

Braki w obu klubach znikome; w Chelsea – Falcao, w Porto – Osvaldo. H2H dość pod BTS, bo w 3/5 ostatnich meczy był pokrywany, w tym ten w ostatni w Portugalii. Portowcy tylko trzykrotnie w przeciągu ostatnich 20 meczów nie zdobyli bramki, z Chelsea jest trochę gorzej, ale jak grają ostatnio – wiadomo, jednak zdobyć gola w tak ważnym meczu przed własną publiką nie powinno być zbyt trudne. Mam nadzieję, że w końcu zobaczymy dobry mecz z udziałem The Blues, bo Mourinho dostał ultimatum – awans albo do widzenia. Liczę na otwarte spotkanie z kilkoma bramkami, a tak się ono zapowiada!
 
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Witam. Co panowie sądzicie o meczu Olympiakos-Arsenal? Mam tu na myśli rzuty rożne i żólte kartki ???? Osobiście szedłbym w ilość korków nabitych przez Kanonierów(over 6,5 --&gt;2,08), jak również w żółtka dla grajków gospodarzy: Botia--&gt;3,2 Elabdellaui--&gt;2,7 i mój cichy faworyt mimo, że jest bardziej graczem ofensywnym Fortounis--&gt;3,5. Wszystkie kursy z Ónibet. Dzięki z góry za odpowiedź i konsultacje ;) pozdro!
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
solucky 283

solucky

Użytkownik
Sporo juz o wszystkich spotkaniach zostalo powiedziane. Ja postaram dolozyc swoje 2 grosze i w miare podsumowac wszystko, na koniec wypisze typy, ktore rozpatruje na dzisiejszy wieczor.
Grupa E
Roma nie moze liczyc na Barcelone, trzeba wyjsc i po prostu to spotkanie wygrac. Wraca Salah, Gervinho tez prawdopodobnie bedzie do dyspozycji, ale raczej zacznie na lawie. Na prawej stronie obrony mozemy spodziewac sie Maicona, zas na PS mozliwe, ze wystapi Florenzi. Szpica oczywsce Dzeko. Co tu duzo pisac - ja widze szybkie otworzenie wyniku przez Rome i jak najszybsze zniechecenie Bayeru.
Co do spotkania Barcelony to fakt, ze moga sobie troszke to olac. Jednak trzeba spojrzec, ze Lucho raczej wolalby awans Romy, poniewaz byl zwiazany z tym klubem. Dodatkowo mlodziaki ostatnio postrzelali sobie w pucharach, wiec moze beda chcieli pociagnac to dalej, bo juz niebawem okienko transferowe i jesli teraz zawioda to dodatkowy znak dla Enrique, aby pozyskac czy to Lavezziego czy Pato czy kogo tam jeszcze sie wymienialo. Raczej nie gralbym w tym spotkaniu BTS&#39;a, poniewaz Roma moze szybko ustawic sobie spotkanie, a wtedy Bayer sie zniecheci. Lepsza opcja jest zagranie over 2.5. Juz wiemy, ze nie bedzie Neymara, ale co do tego meczu to bym zaczekal na sklady czy wyjdzie Suarez z Messim.
Grupa F
Dinamo o nic nie walczy, Bayern zaliczyl ostatnio lekka wpadke z Gladbach, ale to o niczym nie swiadczy. W pierwszym meczu 5:0 dla Bawarczykow i tutaj kurs na handi dosc zachecajacy. Nie zobaczymy na pewno Neuera, Alaby, Goetze, Badstubera, Costy, Bernata i Robbena. Za to mamy Comana, Lewego, Mullera, Riberiego, Vidala, powraca rowniez Thiago, wiec Pep ma w czym wybierac. W obronie nie spodziewam sie jakis wiekszych rotacji, oczywiscie oprocz pozycji bramkarza.
Co do Arsenalu to jak wszyscy wiemy dopadla ich plaga kontuzji i to 3 bardzo waznych zawodnikow - Sancheza, Coquelina i Santiego. Na zdjeciach z treningu tez nie mozna bylo zobaczyc Ramseya i Ozila, ale Wenger uspokoil, ze nic powaznego sie z nimi nie dzieje. Przypomnijmy sobie rewanzowy mecz Arsenalu z Monaco bodajze rok temu w 1/8 - kursy bardzo podobne, jak nie wyzsze, bo pamietam, ze handi -1 byl okolo 4, byl to tez mecz wyjazdowy i Arsenal mimo, ze nie przeszedl to ten handi jednak pokryl. Ja osobiscie sporobuje zagrac cos w strone Kanonierow.
Grupa G
Tutaj smialo mozna wchdozic w -1 Dynamo, Maccabi dostawalo baty od poczatku o czym moze swiadczyc bilans bramkowy - bodajze 1:15 (pisze z pamieci).
Mecz Chesea osobiscie odpuszczam - mam dosc tych kalkulacji &quot;wielkiego&quot; Mou i nie wiem co tym razem sobie wymysli. BTS? Odpada, ich autobus niestety czasami sie sprawdza. Wygrana Chelsea? Tutaj Mourinho wie, zeby grac za rok w LM to musi ja teraz wygrac, bo w lidze do 4. miejsca w tabeli traci bodajze 14 pkt., a to juz jest trudne do odrobienia. Chyba najlatwiejsza droga byloby wygranie LE, chociaz to tez nie musi okazac sie takie hop siup.
Ewidentnie ten mecz bym omijal szerokim lukiem.
Grupa H
Za sterami Valencii legenda czerwonego Manchasteru, czyli Gary Neville i jego pierwsze spotkanie. Mimo brakow kadrowych to i tak mozna smialo dokladac do dubla czysto Valencie. Od kontuzji Fekira w Lyonie nic nie gra jak powinno, dodatkowo Lacazettowi daleko od najlepszej dyspozycji i dochodzi jeszcze wiecej brakow kadrowych. Lyon po prostu nie bedzie mial zadnej motywacji na to spotkanie, do tego graja na Mestalla. Gent nie powinno w trymigi rozstrzygnac meczu z Zenitem, wiec Valenica nie bedzie miala powodu sie zniechecac.
I ostatni mecz, czyli Gent z Zenitem. Widzialem, ze zostalo napisane cos o mozliwym rekordzie druzyny z Rosji, ze maja dostac jakie premie, ale wydaje mi sie, ze one dotycza wylacznie awansu z pierwszego miejsca, ktory juz maja zapewniony. Na pewno duzym oslabieniem bedzie brak Hulka i Witsela. Dla Gent to mecz o byc albo nie byc, brameczke na pewno pykna, a do podwyzszenia kursu w jakims dubelku jak znalazl.
Wszystkie kursy z Betano
Roma - BATE
Roma 1.35 ⛔
Roma HT 1.75 ⛔
Roma (-1) 1.93 ⛔
Bayer - Barcelona
Bramka Suareza 1.88 zwrot
over 2.5 1.53 ⛔
Olympiacos - Arsenal
Arsenal 2.05 ✅
over 2.5 1.67 ✅
Arsenal (-1) 3.75 ✅
DW 2:3 23.00 ⛔
Dinamo - Bayern
Bayern 1.29 ✅
Bayern (-1) 1.83 ✅
Dinamo - Maccabi
Dinamo 1.18 ✅
Dinamo (-1) 1.57 ⛔
Gent - Zenit
Gent over 0.5 1.25 ✅
Valencia - Lyon
Valencia 1.40 ⛔
Wybaczcie, ze nie napisalem o wszystkich absencjach itp. Wszystko pisalem z pamieci, wiec jakis blad rzeczowy tez mogl sie wkrasc. Jest to ogolne moje spijrzenie na te spotkania i bede z tych wszystkich typow, ktore podalem tworzyl jakies dubelki, trebelki, a nawet poczworne. Najbardziej podobaja mi sie zaklady: Roma HT, over 2.5 w meczu Arsenalu i DW za mniejsza stawke, na Bayern i Dinamo Kijow odwaznie zagram na handi -1, do tego brama Gent i wygrana Valencii.
TRAGEDIA
 
M 0

mihaal

Użytkownik
Przeczytałem na szybko wątek od początku i naliczyłem trzy osoby, wg których Arsenalowi potrzebne jest dwubramkowe zwycięstwo oraz jedną, która uważa, że trzybramkowe.
Pytam zatem, kto zajmie w grupie drugie miejsce jeśli Arsenal wygra różnicą jednego gola z wynikiem innym niż 0-1 ,1-2?
Na mój prosty rozum taki rezultat premiuje Arsenal.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom