>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6. kolejka I ligi (27.08 - 28.08.2016)

Status
Zamknięty.
W 91

walwoj

Użytkownik
Zagłębie - Górnik
1 DNB @1,66 ✅
BET365

Zagłębie 4 mecze bez straconej bramki, Górnik bez napastnika z prawdziwego zdarzenia. Z napompowanego w Zabrzu balonu dosyć szybko schodzi powietrze - ani piłkarsko, ani organizacyjnie nie są przygotowani na powrót do ekstraklasy. Do tej pory grali raczej z drużynami z dolnej połówki tabeli (Siedlce, Mielec, Tychy) i zdobyli 4 pkt. Teraz zmierzą się z jedynym z faworytów do awansu. Oczekuję brutalnej weryfikacji potencjału zabrzan, choć na czyste 1 po 2,3 nie postawię, bo jednak też może skończyć się remisem.

Bytovia - Tychy Zwrot
1 DNB @1,57
BET365

Bytovia to solidna drużyna, która może w tym sezonie powalczyć o coś więcej. Tychy zaś to królowie remisów, o niskim potencjale w ofensywie. Liczę, że gospodarze zagrają na zero z tyłu (jak ostatnio z Miedzią), a z przodu coś powinno wpaść. Przeciw czystej 1 przemawia dotychczasowa słaba defensywa Bytovii, dlatego asekurancko DNB
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
17:30 Zagłębie - Górnik 2:1
Typ: 1 ✅
Kurs: 2.30
buk: bet365
Wynik: 2:1
✅
No chyba nikt nie wierzy w to, że zespół z Zabrza zdobędzie na tak trudnym terenie jakiekolwiek punkty. Goście zamiast walczyć o awans to będą walczyć o utrzymanie w 1 lidze. Widać, że coś w klubie nie działa tak jak trzeba. Może piłkarze nie dostają pensji?, nie mają ambicji?. Zagłębie będzie chciało potwierdzić swoją dominację dla rywalem zza miedzy. Zespół z Sosnowca już w poprzednim sezonie pokazał wielkie ambicje i teraz jest podobnie. Jeśli dzisiaj nie wygrają to będzie to dla mnie sporym zaskoczeniem!
 
emty13 79

emty13

Użytkownik
Zgadzam się z typami walwoja. Dziś niestety nie mam czasu na pisanie, rzucam swoje typy, które analizowałem w tygodniu.
Olimpia Grudziądz - Pogoń Siedlce - Pogoń strzeli gola, 1,61 Bet365 ⛔
Stomil Olsztyn - Podbeskiedzie Bielsko-Biała - BTS, 1,80 Bet365
GKS Katowice - Znicz Pruszków - GKS win, 1,70 Bet365
Chojniczanka Chojnice - Wisła Puławy - BTS, 1,90 Bet365
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Zagłębie Sosnowiec vs Górnik Zabrze 2:1
Zagłębie @ 2.50 bet365
✅ ładny comeback

pełna zgoda z kolegami, którzy typ już podali.
Górnik powinien wygrywać, piłkarzy ma na dobrym poziomie, ale widzę, że profesjonalizm to słowo, którego oni nie znają. Jest myśl, że a co tam, to tylko 1 liga, wygramy bez spiny no i się nie udaje.
Dzisiaj trafiają na dobrego przeciwnika.
Zagłębie u siebie wygrało do tej pory 2 razy, w PP napsuli dużo krwi Wiśle Kraków.
Co do wyjazdowych podbojów Górnika to 3 mecze i 3 w plecy.
Górnik jeśli się nie ogarnie, to za chwilę pójdą śladami Widzewa.
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Olimpia Grudziądz-Pogoń Siedlce 9 rr 1,57 bet365 ✅ ✅
Oba zespoły tylko raz na 5 razy wykorzystały możliwośc sięgnięcia po pełną pule, Grudządz ubolewa nad kontuzja Nildo brazylijczyk robił sporo wiatru w ataku drużyny gospodarzy, trener Paszulewicz mówi o widocznych brakach w ofensywie.. Goście to zespół młody wsparty moim idolem Mateuszem Zytko, nie wiem jak ten chlop funkcjonuje na tym poziomie, ale niech mu sie wiedzie jak najlepiej, Generalnie mecz na remis lub btts widze tu typowa wymiane ciosów ????
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Olimpia Grudziądz - Pogoń Siedlce
typ: x2 @ 1,75 ⛔
typ: over 2,5 @ 2,15 ⛔
typ: BTS @ 2,00 ⛔
Jak już kolega wyżej wspomniał obydwie ekipy mogą &quot;poszczycić&quot; się zaledwie jedną wygraną na pięc rozegranych ligowych spotkań. Z tym że Olimpia ponadto zremisowała dwa razy zaś Siedlczanie tylko raz. Podopieczni Banasika w ostatnim spotkaniu zaledwie ugrali oczko z Kluczborkiem (1-1) mimo że dominowali w tej potyczce. O ich przewadze niech przemówi fakt że w pierwszych 10 minutach trzy razy wykonywali rzut rożny, marnowali oni seryjnie sytuacje. Dopiero w 53 minucie Kurbiel po podaniu Świerblewskiego pokonał Wnuka. Gdy wydawało się że podwyższenie bedzie tylko kwestią czasu w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry goście wyrównali. Olimpia natomiast w ostatniej kolejce zremisowała z Tychami 1-1 gola strzelił Angielski. Obydwie ekipy będą chciały wygrać te spotkanie i można raczej się spodziewać otwartego spotkania i wymiany ciosów. Myślę że trener Pogoni powinien dać zagrać w tym spotkaniu Lewandowskiemu gdyż ma on coś do udowodnienia zespołowi rywali a postawa choćby Jędrycha ostatnio nie zachwyca.
edit: Taka moja refleksja, którą się z Tobą podzielę. Czasami trzeba zagrać przeciw swoim, a im lepiej znasz swoją drużynę, a zakładam, że tak jest, to najlepiej możesz ocenić. - Robson1416
 
matimacosz 399

matimacosz

Użytkownik
Widzę wszyscy się zgadzamy co do porażki Gornika Zabrze. Więc ja dodam troszeczkę bardziej ryzykowne typy. Jeden mniej drugi bardziej. Pierwszy to Zagłębie win &amp; over 1.5 3.15 ✅ Forbet. W tym sezonie Górnik na wyjedzie dwukrotnie pozwalal wbijać sobie dwie bramki. Tychom i Sandecji a przecież Zagłebie ma większy potencjał w ofensywie od tych drużyn. A drugi to Zagłębie hc -1 po ślicznym kursie 4.85 Forbet. Za drobne oczywiście. Ogólnie widzę tutaj wynik 2:0. Powodzenia.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Olimpia Grudziądz - Pogoń Siedlce
typ: x2 @ 1,75 ⛔
typ: over 2,5 @ 2,15 ⛔
typ: BTS @ 2,00 ⛔
Jak już kolega wyżej wspomniał obydwie ekipy mogą &quot;poszczycić&quot; się zaledwie jedną wygraną na pięc rozegranych ligowych spotkań. Z tym że Olimpia ponadto zremisowała dwa razy zaś Siedlczanie tylko raz. Podopieczni Banasika w ostatnim spotkaniu zaledwie ugrali oczko z Kluczborkiem (1-1) mimo że dominowali w tej potyczce. O ich przewadze niech przemówi fakt że w pierwszych 10 minutach trzy razy wykonywali rzut rożny, marnowali oni seryjnie sytuacje. Dopiero w 53 minucie Kurbiel po podaniu Świerblewskiego pokonał Wnuka. Gdy wydawało się że podwyższenie bedzie tylko kwestią czasu w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry goście wyrównali. Olimpia natomiast w ostatniej kolejce zremisowała z Tychami 1-1 gola strzelił Angielski. Obydwie ekipy będą chciały wygrać te spotkanie i można raczej się spodziewać otwartego spotkania i wymiany ciosów. Myślę że trener Pogoni powinien dać zagrać w tym spotkaniu Lewandowskiemu gdyż ma on coś do udowodnienia zespołowi rywali a postawa choćby Jędrycha ostatnio nie zachwyca.
edit: Taka moja refleksja, którą się z Tobą podzielę. Czasami trzeba zagrać przeciw swoim, a im lepiej znasz swoją drużynę, a zakładam, że tak jest, to najlepiej możesz ocenić. - Robson1416
Pogoń z Kluczborkiem nie wyglądała źle mnóstwo okazji lecz brak skuteczności. Z Olimpią liczyłem na choć by punkcik tym bardziej że zabrakło Nildo dzięki któremu w poprzednim sezonie Grudziądz wywiózł komplet oczek ze stadionu w Siedlcach (asysta i bramka na 2-1). Gdyby nie karny to kto wie ale co by było.. ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom