>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6 kolejka PGE Ekstraliga - 22.05.2016

Status
Zamknięty.
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Poważna kontuzja K. Rempały. Podobno jest nieprzytomny i chcą go wprowadzić w stan śpiączki farmologicznej. Oby, oby, oby skończyło się na strachu i wstrząśnieniu mózgu...
Oby nie było żadnych krwiaków, pęknięć czaszki itp.

O tym jak poważniej jest; trzeba uwzględnić fakt, że koziołki z murawy ściągali nawet żużlowcy.

PS
Unia Tarnów nie chce dalej jechać.

PS 2.
Krwotok wewnętrzny u Rempały. Wszyscy wiemy co się stało z Lee Richardssonem, który też jechał do szpitala z krwotokiem... Przepraszam, wypluć, łzy do oczu aż napływają....

https://twitter.com/MarcinKarwot

Mecz odwołany, Rempała nie może oddychać, stan krytyczny...
 
swietlik 148

swietlik

Użytkownik
Mecz odwołany, Rempała nie może oddychać, stan krytyczny...
Informacja jakoby mecz miał być odwołany jest nieprawdą. Wiceprezes ROW-u przekazał mi taką informację.
Na pewno Unia nie chce jechać. Czekamy na jasną deklarację ROW-u
Ale kocioł, teraz to już nie wiadomo czy jadą czy nie
Swoją drogą jak to możliwe by kask spadł? Przecież są zapięcia które uniemożliwiają właśnie taką możliwości. Więc albo było jakieś trefne i puściło albo po prostu było niezapięte .... ehh teraz pozostaje tylko modlić się za chłopaka , mam nadzieje że wyjdzie z tego
edit......
https://twitter.com/AndrzejukA
wideo z wypadku
teraz śmiało mogę powiedzieć że ten kask na pewno nie był dopięty
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Zauważ, że koło czy kierownica uderzyła w kask. Zapięcie jest tak skonstruowane jak pasy bezpieczeństwa. Pod wpływem jakiejś siły się zrywa, bo inaczej &quot;urwało&quot; by głowę zawodnikowi. To jest tak w przenośni powiedziane.
 
swietlik 148

swietlik

Użytkownik
Odnośnie tego upadku, nie chce nikogo linczować ale Worynę od pierwszych metrów wejścia w łuk ciągnęło na wyprostowanym motocyklu i nic z tym nie zrobił, totalnie bez głowy i pomysłu, nawet nie próbował tego uniknąć ehhhhh
Inna sprawa że kask faktycznie wyglądał na niedopięty
Zauważ, że koło czy kierownica uderzyła w kask. Zapięcie jest tak skonstruowane jak pasy bezpieczeństwa. Pod wpływem jakiejś siły się zrywa, bo inaczej &quot;urwało&quot; by głowę zawodnikowi. To jest tak w przenośni powiedziane.
Owszem możesz mieć rację, aż tak dokładnie tego nie widzimy
Podobno chłopak walczy o życie ehhh
Oby skutecznie, 3maj się Krystian !
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Dołóżmy Gorzów @2,05, tam zostaje Dudek, Protas Pieszczek i Karpow...

14 bieg Karpow, Pieszczek - Zmarzlik, Zagar/Przemek

Myślę, że warto łapać Gorzów na live
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
gdzie mozna grac LIVE zuzel ?
Bet365
można typować pojedynczy bieg - dokładny wynik i praktycznie cały czas jest dostępny handicap, który zmienia się z biegu na bieg
Wczoraj poleciały wszystkie handi Gorzów -2 na ostatnim okrążeniu ostatniego biegu przez Protasiewicza.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik

Dzisiaj zaległe spotkanie które rozpocznie się o 19 to tak w ramach przypomnienia gdyby komuś się zapomniało;)
Czy Rybnik u siebie wygra?
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Kacper Woryna(-5)-Patryk Rolnicki 1 @ 1,90 Betsyf⛔

Handi duże, ale bez problemu do pokrycia. Woryna u siebie w Rybniku jest naprawdę mega mocny i pokazał to chociażby przeciwko Apatorowi nie dawno temu. Atutem dla niego będzie fakt, że tylko raz jedzie z Łagutą, a jestem zdania, że w 12 biegu jest spokojnie w stanie wygrać. Bieg juniorski to jest konieczność, a do tego liczę na czwarty start, gdy zastąpi kogoś z seniorów, a to przy ostatniej formie zawodników Rowu jest możliwe. Rolnicki jedyne punkty zdobędzie w juniorskim - zero albo jeden - a reszta na defektach i wykluczeniach, o ile do tego dojdzie. Liczę na wynik w stosunku 9-10:1.

Grigorij Łaguta-Janusz Kołodziej 1 @ 2,00 Bet36,5⛔

Wiem, że w przypadku remisu jest porażka, ale i na to się zabezpieczyłem. Co do samego zakładu, to Grisza pokazuje w Rybniku świetną jazdę i średnia to jak najbardziej odzwierciedla - ponad 2,7 na bieg. Dzisiaj z juniorami w parze, ale jak pisałem wyżej tylko raz z Woryną, a dwa razy z drugim zawodnikiem, którym będzie (chyba) Chmiel. Poza tym pojedzie z Balińskim w biegu 13. Koldi jeden z liderów Unii, ale jednak na wyjazdach trochę traci ze swojej wartości i zawsze mu się wpadki przydarzają poza Tarnowem. Dzisiaj pewnie 6 razy, ale mimo wszystko ma z kim przegrywać, bo ROW mimo tej wpadki z Apatorem powinien u siebie ogrywać wiele ekip, a słabą Unie zwłaszcza. Jedyny atut Koldiego to fakt, że jedzie z juniorami 3x, na których nie będzie tracił, ale to rekompensuje fakt, że Grisza nie bardzo ma z kim dzisij przegrywać po stronie gości.
 
cokano 18

cokano

Użytkownik
Rybnik (-10,5) - Tarnów - 1 @1,85⛔
Myślę że dziś gospodarze spokojnie wygrają ten mecz. Znacznie lepsza juniorka powinna zrobić różnicę. Typuje wynik 53:37
 
C 370

cinek9191

Użytkownik
Max Fricke +1 vs K. Bjerre @ 1,83 but365 ✅✅✅ 10-10 mimo 6 biegów Kenia jednak
Maxior jest formie - jeździ, punktuje bardzo solidnie na każdym torze i jest jednym z jasnych punktów RKM-u. Tor w Rybniku dla Kenia będzie zagadką także albo się wstrzeli albo nie. RT nie sądze by pojechał tutaj stawiam na Leoana i Koldiego. Typ jak najbardziej do pokrycia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
1. Andreas Jonsson (suma punktów)
Typ: Andreas Jonsson - powyżej 9
Kurs: 1,90

Ostatnio złapał mała zadyszke, ale dzisiaj powinno być już nieco lepiej. Rywal nie jest z najwyższej półki. W parze póki co słaby Holta. 5 biegow, średnio potrzebuje 2 na bieg. Come on AJ.
Zaklad dnia!
2. Damian Baliński vs Mikkel Michelsen (H2H)
Typ: Mikkel Michelsen (+5)
Kurs: 1,57

Damian słabo w tym roku. Czasem uda mu się jeden lub dwa biegi i tyle. Michelsen coś powinien zdobyć. Handi potężne.
3. Rune Holta vs Piotr Świderski (H2H)
Typ: Piotr Świderski (+4)
Kurs: 1,80

Rysiek słabo. Piotr ostatnio co raz lepiej. Myślę że dzisiaj może parę razy zaskoczyć.
4. RKM Rybnik vs Unia Tarnów (handicap)
Typ: Unia Tarnów (+12)
Kurs: 1,90

Triche pod prąd. Gospodarze mają przewagę na juniorach. Seniorsko Tarnów IMO równo. Może nawet nieco na plus. Będą taktyczne więc powinni trzymać dystans.
/podsumowanie
1. Niezła sinusoida AJ. Poczatek wyśmienity, słaby środek i zwycięstwo w ostatnim biegu.
2. Z początku wyglądało to bardzo źle, ale jak już się spasował to dołożył bardzo cenne oczka.
3. Piotr zrobił swoje. Rzecz jednak w tym, że typ był bardziej przeciwko Rune. Świder wygrałby to nawet bez punktów.
4. Według mnie Baran trochę źle robił te taktyczne, ale grunt, że przekroczyli 40.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
S 202

szymontom

Użytkownik
Zuzel Ekstarliga
ROW Rybnik-Unia Tarnow
Andreas Jonsson -Kenneth Bjerre
Typ.1
Kurs.1,70

Buk.http://bs.serving-sys.com/BurstingPipe/adServer.bs?cn=tf&amp;c=20&amp;mc=click&amp;pli=7289765&amp;PluID=0&amp;ord=[timestamp]]Betsson[/url]
23.06.2016 g.19.00

Analiza.

Jeden z liderow Rybnika Jonsson kontra Bjerre.Jezeli dzisiaj Rybnik chce wygrac to spotkanie to Andreas musi pojechac swoje tak jak z Grudziadzem u siebie -13 punktow....Dzisiaj w parze ze slabiutkim Holta i tu raczej punktow nie bedzie tracil...Natomiast Bjerre na wyjazdach slabo i dzisiaj w parze z mlodym Michelsenem ktory ma cos do udowodnienia dzialaczom z Tarnowa.Tak wiec Kenio bedzie maial trudno nawet z kolega z pary i dodatkowo z rywalami czyli Laguta,Jonssonem i Fricke.Dodam ,ze Kenio na wyjazdach ma srednia 1,727,a Jonsson u siebie 1,900...Licze sie z tym,ze Bjerre moze pojechac z taktyka dodatkowy bieg,ale wierze glownie w Jonssona ,ze zrobi dzisiaj minimum 10-11 oczek,a to w zupelnosci starczy na Kenia...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom