>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6. kolejka PGE Ekstraligi - 31 maja

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP


Dzisiejsze pary:
Betard Sparta Wrocław - MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów Wlkp.
niedziela, godzina 17:00
SPAR Falubaz Zielona Góra - Fogo Unia Leszno
niedziela, godzina 17:00
KS Toruń - MRGARDEN GKM Grudziądz
niedziela, godzina 17:00
PGE Stal Rzeszów - Unia Tarnów
niedziela, godzina 19:30
Zapowiedź espeedway.pl:
W Ekstralidze rywalizacja o punkty toczyć się będzie na czterech obiektach: w Rzeszowie, Zielonej Górze, Toruniu oraz Wrocławiu. W Derbach Południa „Żurawie” będą starały się zatrzymać Unię Tarnów. Pod taśmą ujrzymy – Grega Hancocka, Petera Kildemanda, Janusza Kołodzieja czy też Martina Vaculika. Kluczem do sukcesu może okazać się postawa młodzieżowców. Zielonogórski SPAR Falubaz u siebie pościga się z Fogo Unią Leszno. „Byki” przed tygodniem niespodziewanie przegrały z KS-em Toruń i będą chciały udowodnić, że był to wypadek przy pracy. Ponadto podopieczni Adama Skórnickiego będą chcieli wykorzystać osłabienie rywala brakiem Grzegorza Walaska oraz faktem, że poobijany jest Krystian Pieszczek i Piotr Protasiewicz. Kolejne niedzielne Derby są w Kujawsko-Pomorskim, „Anioły” u siebie nie powinny mieć problemu, aby wywalczyć dwa punkty w starciu z MRGARDEN GKM-em Grudziądz. Czy Tomasz Gollob poprowadzi grudziądzan do zwycięstwa na MotoArenie? Czy to gospodarze będą dzielić i rządzić? Ostatni mecz w niedzielę w Ekstralidze to starcie nieobliczalnej Betard Sparty z MONEYmakesMONEY.pl Stalą Gorzów Wielkopolski. Tai Woffinden wraz ze swoim zespołem nie odda tak łatwo punktów na własnym terenie, a Mistrz Polski jeśli nie wywalczy jakichkolwiek punktów będzie miał spory problem.
Zapraszam do dyskusji i podawania trafnych typów.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Sparta Wrocław vs. Stal Gorzów 1, 1.35 Betano 4/10 lub 1 (-5.5), 1.85 Betano 1/10 ✅ ✅ 50:40 :!: TAI WOFFINDEN ????
Mecz zapowiada się bardzo ciekawie. Mistrzowie Polski muszą wreszcie zacząć zdobywać punkty. Mają zacząć je łapać na Olimpijskim we Wrocławiu. Niestety dla Gorzowa, Sparta ma naprawdę niezłą kadrę w tym sezonie i po wpadce z Falubazem musi wygrywać wszystkie mecze do końca na własnym terenie. Piotr Baron w ostatni weekend odpowiednio przygotował tor i Unia Tarnów jedynie do pewnego momentu była w stanie walczyć ze Spartą jak równy z równym. Niemniej najważniejsze, że MJJ się ocknął i spasował z torem. O Woffindena jestem spokojny jak zawsze. Jest niesamowity. W starciu z Tarnowem spóźnił start w jednym z biegów i Vaculik wykorzystał ten błąd. Nie na długo. Brytyjczyk ma bowiem tak fenomenalny sprzęt, że po okrążeniu wyprzedził rywala. Zatem Tajski jest pewnym punktem zespołu. Jędrzejak w tym sezonie jeździ optymalnie. Janowski w kratkę, Milik również. Juniorzy natomiast - po raz pierwszy od lat - są mocnym punktem zespołu. Zatem powinni pokonać Stal, która szuka złotego środka. Liczę na dobry mecz, sporo walki na torze, ale ostatecznie punkty zostaną we Wrocławiu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
rachek 18

rachek

Użytkownik
Moim zdaniem kurs na Wroclaw nieadekwatny do ryzyka - wydaje mi sie, ze mecz bedzie na styku.
O wiele lepiej zagrac w STSie Wroclaw under 2.5 podwojnych zwyciestw w dubelku z Rzeszowem mamy ako 2.38 (minus podatek).✅
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Betsson zmienił ofertę, ciężko teraz o jakieś dobre perełki.

Jędrzejak - Iversen 2 1.47 ✅

Tomek u siebie wiadomo śmiga, ale dzisiaj może być trudniej ze względu na to, że Jepsen Jensen musi pojechać jak oczekują wszyscy od niego, a to oznacza, że jest szansa na stracenie punktów na koledze. Iversen w parze z Linusem nie powinien tracić, ma średnią 2,150 we Wrocławiu, bywało, że zdobył już tam już komplet 18 pkt. Widać, że jest jedynym z 3 liderów u którego forma idzie mocno do góry i według mnie nr 1 to rezerwy taktycznej przy niekorzystnym wyniku. Krótko mówiąc jak ktoś ma ciągnąć wynik to będą to Iversen i Zmarzlik.

Rzeszów - Tarnów 1 1.40 ✅

Tutaj nie mam wątpliwości, że Rzeszów zgarnie wygraną. Inaczej on musi takie mecze wygrywać. U siebie pokazali już, że jeździć potrafią. Jest Hancock i Kildemand którzy gwarantują ponad 20 pkt. Ale dzisiaj z Tarnowem największą różnicę powinna zrobić juniorka i tutaj właśnie te punkty które zdobędą Czaja i Rempała powinny przesądzić o wygranej. Vaculik powalczy na pewno bo lubi rzeszowski owal, do tego Kołodziej ze średniej wynika, że też coś jeździ, ale już Madsen, Mroczka i Bjerre bardzo słabo. Aby Tarnów mógł powalczyć musi co najmniej 4 dobrze pojechać bo w juniorów nie wierzę i nie zdziwi mnie jak przywiozą 2-3 pkt tylko. Derby wiadomo będzie gorąco ale jednak atut własnego toru + lepsza juniorka powinny dać Stali zwycięstwo.


Do tego ciekawie wygląda:

Przemek Pawlicki - Zengota 2 2.36 ✅

Zengota śmigał w Zielonej Górze, przed rokiem zaliczył udany występ tam. Pawlicki poobijany jeszcze. Jadą ze sobą w parze i dla mnie kursy powinny być bardziej równe.

Kołodziej over 7,5 1.72 ✅

Za niska ta linia. W sts przy 5 biegach taka sama, a jak Kołodziej czasem by pojechał jeszcze z taktycznej to już formalność. Jak pisałem wcześniej coś w Rzeszowie Janusz potrafi pojechać, bo 3 mecze rozegrał i 29 pkt zdobył. Według mnie za niska ta linia o 2 pkt, tym bardziej patrząc, że tutaj rywali oprócz Hancocka i Kildemanda ma jednak do objechania jak się dobrze spasuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Zmarzlik - Iversen 1 za 1,65
Gollob under 9.5 za 1,52

Dubel w Milenium : 2,50 AKO.


Znalazłem dwa oto takowe zakłady w Milenium.
Po pierwsze na Bartka. 3 w wyścigu młodzieżowym jak najbardziej do zrobienia, dlatego jest pewny H na starcie. Dodatkowo w 12 gdy jadą razem, to Bartek od kredy. Forma Puka jest jeszcze daleka od optymalnej aczkolwiek przebłyski są. Stawiam jednak na Bartka, który w mojej ocenie ma Handi w postaci biegu młodzieżowców.

Po drugie under Tomka. Tomek wraca na Motoarenę, ale Grudziądz nie ma tu czego szukać. Tomek dwa razy na Griszę, raz na Holder i Miedziaka. Do tego wcale nie powiedziane, że Okoń mu czegoś nie wyrwie. Jakoś nie widzę tu 3 punktów w żadnym starcie a i w 5 dwójek wierzyć mi się nie chce.

Powodzenia !
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Taka tasiemka z Milenium godna uwagi:
Kildemand over 9,5 @ 1,52- Duńczyk z Hancockiem muszą zrobić swoje, żeby Rzeszów wygrał ten mecz, Pająk jak zawsze widowiskowo jeżdżący, oprócz Vaculika i Kołodzieja nikt z Tarnowa jemu nie powinien dziś zagrozić, 10 punktów powinien uzbierać.
Woffinden over 2,5 wygranych biegów @ 1,37- Brytyjczyk w kosmicznej formie, dziś niby trudni rywale na papierze, Iversen, Zmarzlik, Kasprzak, jednak jeśli Wrocław chce myśleć o wygranej trzy trójki Tajski musi przywieźć.
Kasprzak under 1,5 wygranych biegów @ 1,42 - cały czas beznadziejna forma Krzyśka, wątpię, by dziś nagle się odrodził.
Hampel over 2,5 wygranych biegów @ 1,47 - Jarek wobec problemów Falubazu musi dziś być liderem, rywale trudni, ale śmiga w tym sezonie Hampel aż miło.
Gollob under 1,5 wygranych biegów @ 1,47 - Tomek niby zna tor w Toruniu, ale forma już nie ta, Grisza Łaguta, Miedziński, Doyle, Holder, Przedpełski, to bardzo dobrze jeżdżący zawodnicy na swoim torze.
Łoktajev - Jonsson 1 @ 1,35 - Sasza w parze z Jabłońskim nie powinien tracić, Andreas natomiast w parze z Hampelem, po kontuzji cały czas nie może dojść do formy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno @2,1 Óni 36:54 ;) Izi ✅✅

Ja tu widzę lekkie value w stronę Leszna ze strony Ónibetu. I jedni i drudzy rok zaczęli bardzo dobrze. Obecnie zajmują dwa pierwsze miejsca. Falubaz bez porażki natomiast Unia niespodziewanie uległa na własnym torze Toruniowi. Myślę jednak, że wyciągną wnioski z tej porażki i dziś będzie dużo lepiej. Próbuję tutaj grać na Unię z kilku powodów. Po pierwsze mimo, że Falubaz ostatnio wygrał ze Stalą w derbach to miał tam być pogrom, a skończyło się nerwówką do końca i rozstrzygnięciem dopiero w biegach nominowanych. Jonsson jedzie mocno w kratkę i na dobrą sprawę nie wiadomo co się po nim spodziewać. Protasiewicz przez cały tydzień odpuszczał zawody, żeby wykurować się na ten mecz, ale też może nie być na 100% zdrowy. Oprócz tego wypadł z powodu kontuzji Walasek i zastępuje go Jabłoński, który myślę, że nie przywiezie dziś wiecej, niż 3 oczka co z pewnością będzie osłabieniem. Skład Unii mega równy. Brakuje dziś THJ, ale Musielak spokojnie może go zastąpić z resztą Szwed w tym roku jak na razie nie błyszczy. Juniorzy to zdecydowanie Piotrek Pawlicki w ekipie Unii. Pozostała trójka dosyć równa i ważna będzie dyspozycja dnia i dopasowanie do toru, bo równie dobrze Zgardziński jak i Smektała może zdobyć jakieś ważne punkty w pojedynczym biegu. Nicki Pedersen i Jarosław Hampel to pierwszoplanowe postacie w obu ekipach i tutaj jeden i drugi powinni przywieźć spokojnie ok 12 oczek. Liczę jednak, że druga linia Unii spisze się zdecydowanie lepiej, niż Zielonogórzan i to zadecyduje o minimalnym zwycięstwie Leszna. Sądzę, że może się to rozstrzygnąć w wyścigach nominowanych. Liczę na dobra postawę Sajfudinova oraz braci Pawlickich i sądzę, że właśnie dobra jazda tej trójki zdecyduje dziś o wygranej Unii Leszno.
W zeszłym roku Unia wygrała tutaj 46:44, mimo słabej postawy Pedersena (5+1) , zaledwie 1* Przemka Pawlickiego oraz 0 w trzech biegach Balińskiego. Świetnie zaprezentował się wtedy drugi z braci Pawlickich, Musielak oraz Zengota
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Czaja - Mroczka 2 @ 2,70 Betsson
Wydaje mi się że przesadzili z kursem. Czaja to żaden pewniak. W tym sezonie bardzo rozczarowuje. Mroczka za to sezon ma dobry, wszędzie walczy. Ostatnio we Wrocku miał wpadkę ale każdemu się może ona przytrafić. Dla mnie ewidentnie przesadzili z kursem. Tutaj albo Mroczka pojedzie fajne zawody i typ wejdzie, albo pojedzie totalną padakę, skończy mecz na dwóch biegach i będzie zwrot.
Rzeszów - Tarnów 1 @ 1,40 Betsson
Rzeszów w każdym meczu świetnie jedzie i walczy, a kalendarzu łatwego nie mają. Minimalnie przegrali w ZG i Toruniu co było sporym zaskoczeniem. Przegrali z Lesznem co niespodzianką również nie jest a sporo krwi napsuli. Ostatnio 1-punktowa porażka w Grudziądzu. Więc teraz czas na jakieś punkty.
Protasiewicz - Sajfutdinov 1 @ 1,65 Betsson
Generalnie typ no bet, ale że mecz w ZG to decyduję się to grać. Powód prosty. Nie potrafię sobie przypomnieć ostatniego dobrego meczu Emila w ZG. W ostatnich latach jak przyjeżdżał do ZG czy to z ekipą z Częstochowy czy z Torunia to jechał tam padakę. O Protasiewiczu i torze na W69 pisał nie będę bo każdy wie co on na tym torze potrafi.
Woffinden over 12,5 @ 1,80 Betsson
Na koniec over Tajskiego. Co tutaj dużo mówić. Jest w mega gazie. Wczoraj GP nie było więc pewnie był we Wrocku i sobie potrenował. Na tą chwilę to jeden z najszybszych zawodników globu. Dzisiaj spodziewam się kolejnego wyniku blisko kompletu.
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Dodam jeszcze od siebie z betssona coś takiego :
Matej Zagar powyżej 6,5 @1,5 ✅✅ 13 w końcu Matej się obudził ;)
Matej pod formą, ale w końcu ruszyć musi, bo naprawdę mu w Gorzowie podziękują i źródełko wyschnie. Dla mnie to typowy najemnik i nie lubię typa, ale jeździć potrafi. Najgorsza Gorzowska para Zagar - Gapiński, ale to jednak Matej tu te punkty musi przywozić (chociażby i jedynki). Biego ma dosyć łatwe, bo przedstawia to się następująco:
3. Jędrzejak, Zagar, JJ, Gapa --&gt; JJ nierówny i nie wiadomo co pokaże. 2 oczka spokojnie przez Mateja do zrobienia
6. Zagara, Janowski, Gapa, Gała ---&gt; Juniora Sparty objechać musi, więc liczę na kolejne co najmniej 2 oczka
9. Gapa, Milik, Zagar, Tajski ---&gt; Tajski poza zasięgiem, ale Milik nie równy i jak Matej będzie miał dziś dzień to spokojnie kolejna 2
11. Milik. Linus, Janowski, Zagar --&gt; Wyścig wydaje się dosyć równy i dużo zależy od dzisiejszej dyspozycji, ale tak jak napisałem liczę dziś na mały przełom Mateja
Tak jak pisałem wierzę w dobry dzień Mateja i nie zdziwię się jak zrobi 7 oczek po 4 biegach
W zeszłym roku na torze we Wrocławiu 10(+1) punktów

Nicki Pedersen Powyżej 10,5 @1,65 ⛔ 9 i obiektywnie słabo dziś wyglądał. Nie było szybkości

Jeśli Unia ma dziś walczyć o wygraną to Dzik musi pojechać dwucyfrówkę. Na pewno będzie startował 5 razy. Ostatnio właśnie jego punktów w pierwszym biegu (defekt) zabrakło do końcowego zwycięstwa z Toruniem.
1. Musielak, Hampel, Pedersen, AJ ---&gt; Z Jarkiem przegrać może, ale 2 przywiezie raczej
5. Jabłoński, Musielak, Łoktajev, Pedesen ---&gt; Tutaj nie ma prawa przegrać z nikim
8. Protasiewicz, Pedersen, Pieszczek, Musielak --&gt; Pepe groźny u siebie, ale nie wiadomo jak dziś będzie ze zdrowiem
11. AJ, Pedersen, Protasiewicz, Pawlicki ---&gt; Ten bieg najcięższy moim zdaniem
Do tego na 90% wystąpi w nominowanym, a w razie jakiejś katastrofy i różnicy 6 punktów raczej pierwszy wybór do Taktycznej jeśli będzie forma
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom