>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

6 Kolejka Premier League 28-30.09.2013

Status
Zamknięty.
spinache 96

spinache

Forum VIP
Tottenham - Chelsea
typ Under 2.5 ✅ 1-1
kurs 1.81 Pinnacle


Dla mnie kurs na Under w tym spotkaniu jest lekko zanizony. Prawdopodobnie mają na to wpływ spotkania z poprzedniego sezonu gdzie padały wyniki 2-2 i 2-4. Jednak na chwilę obecną sytuacja ma się tak : Gospodarze jako jedna z 2 druzyn w PR zanotowała 5 underów w 5 pierwszych meczach sezonu. Goście pod wodzą nowego trenera po przejściu na tryb defensywny także do atrakcyjnych dla oka zespołów nie należą, w 5 spotkaniach 1 wynik overowy. Jednak na 2 spotkania rozegrane w PR przez Chelsea na wyjazdach padały wyniki 0-0 z MU i 0-1 z Evertonem. Podobnie Koguty u siebie, 2-0 z Norwich i 1-0 ze Swansea. Trzecia rzecz : waga tego spotkania. Mam nadzieje ze Mourinho w swojej taktyce nie ustawi Schurrle w ataku jak miało to miejsce w meczu z MU jednak nie da się ukryć, że obie drużyny nie będą sie za bardzo wychylac z frontalnymi atakami i raczej będziemy tu obserwować taktykę, taktykę i jeszcze raz taktykę. Oczywiście to tylko stystyki i wystarczy 1-2 błędy w obronie i po zakładzie jednak wierzę w Mourinho i jego styl.



Również popieram Fulham w dzisiejszym spotkaniu. DNB po kursie 1.50 w bet365 to bardzo dobre rozwiązanie.


Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia Premiership
Spotkanie: Southampton - Crystal Palace
Typ: Under 2.5 ✅ 2-0
Kurs: 2.14
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:


Zacznę od tego, że nie bardzo rozumiem dlaczego bardziej prawdopodobnym wg. bukmacherów jest w tym spotkaniu wynik powyżej 2 bramek. A nie rozumiem z kilku powodów oczywiście opartych głównie na statystykach, które jednak odzwierciedlają wg. mnie sposób gry obu zespołów. Pierwsza sprawa - Święci od początku sezonu 5 na 5 Under 2.5. Bilans w 2 spotkaniach na własnym terenie 1:1. Łącznie w 5 spotkaniach bilans 3:2, nie trudno policzyć jaka jest średnia bramek na mecz. Kolejna sprawa - Crystal Palace 3 undery w 5 spotkaniach, na wyjazdach 1 bramka strzelona i 4 stracone w tym dwie na MU gdzie część spotkania grali w 10-tkę. Nic nie słyszałem o poważnych absencjach w szykach obronnych obu zespołów. Southampton bardzo trudno w tym sezonie strzelić bramkę, Artur spisuje się bardzo dobrze, dla przykładu przeciwnicy w ostatnich spotkaniach strzelali : 5 razy w światło bramki Liverpool - 0 straconych przez Świętych bramek, 1 celny strzał West Ham - 0 straconych bramek, 4 celne strzały Norwich -1 stracona bramka. Do tego bardzo słaba dyspozycja strzałowa piłkarzy Palace, 4 bramki w 5 spotkaniach w tym 1 w 2 spotkaniach wyjazdowych. Na mój gust wszystko wskazuje na nikłą ilość bramek, chociaż martwi rosnący kurs na Under w tym spotkaniu. Mimo tego zmartwienia twardo twierdzę że 1-0 w dzisiejszym spotkaniu to odpowiedni wynik.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
idea 0

idea

Użytkownik
Tottenham - Chelsea ⛔⛔⛔

typ : over 2.5 | kurs : 2.05 | bukmacher : Bet365

W końcu nadchodzi długo oczekiwany mecz, derby Londynu. Na ławkach dwóch Portugalczyków : Jose Mourinho oraz Andre Villas Boas. Zapowiada się bardzo ciekawy mecz. Co do typu. Co przemawia za overem ? Zacznijmy od potencjału ofensywnego obu drużyn. W zespole gości niezwykle bramkostrzelny Soldado, kreatywny Eriksen oraz Paulinho, do tego świeżo kupiony Lamela mogą stworzyć niezwykle groźną maszynkę do zdobywania goli. A Chelsea ? Podobnie, młodzi Shurrle, Oscar oraz gwiazda ekipy Jose Mourinho Eden Hazard mogą nieźle nastraszyć defensywę gospodarzy. Historia bezpośrednich pojedynków pokazuje, że tu prędzej czy później padną tu gole. Rezultaty takie jak 2:2, 2:4 czy nawet troszkę bardziej odległe 1:5 pokazują, że w tych meczach nie ma kalkulacji i oba zespoły prowadzą otwartą grę. Podsumowując czekam na niezwykle wyrównany i interesujący mecz.
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Wynik w derbach Londynu to dla mnie wielka niewiadoma. Z jednej strony argumenty które zostały już użyte w stronę underowego wyniku i nudnego meczu są po części uzasadnione, a z drugiej strony atmosfera tego wyjątkowego meczu z tytułu derbów nie pozwala mi wierzyć w mecz bez wahań ciśnienia.
Dlatego skupiłem się w tym pojedynku na roli sędziego którym będzie dziś Michael Dean. O dziwo w poprzednim sezonie prowadził on oba pojedynki tych zespołów. W październiku na White Hart Lane pokazał 5 zółtych kartoników - z ekipy gospodarzy napomnienie ujrzeli: Huddlestone, Walker i Gallas, u gości: Ramires i Ivanovic. Na Stamford Bridge kartek było nieco mniej: Ramires, Bale oraz Vertonghen zobaczyli zółty kartonik przed twarzą.
Ale nie o ilość mi chodzi ale o osobę która jest bacznie obserwowana przez tego sędziego. Mowa o Ivanovic&#39;u. Ten sam rozjemca prowadził w poprzednim sezonie jeszcze dwa inne mecze Chelsea - z Wigan (spacerek i wygrana Chelsea) oraz inne derby - z Fulham. Tam Bronek znów ujrzał żółtą kartkę. Jaki Serb jest, każdy wie. Jeśli będzie gorąco to fauli może być sporo. Na taką właśnie atmosferę liczę i tym samym na kartkę wspomnianego obrońcy Chelsea.
Ivanovic żółta kartka @ 3.25 Betsson ✅
e:
nie wiem dokładnie za co, chyba za gadanie (niesportowe zachowanie), bo wcześniej nie faulował więc odłożona być nie mogła.
Sędzia sędziego wyczuje ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Widzę składy więc atakuje...MU moim zdaniem dziś zagra minimalistycznie, dlatego atakuje wygraną 1 bramką... w podstawie Carrick z Andersonem, Kagawa i Nani którzy grali pełne 90&#39; w środę i oszczędzany jest Rafael i Evra. United nie powinno mieć problemów ze zwycięstwem ale moim zdaniem dużo lepszym od WBA +1,5 za które dają w granicach 2.00 jest pogranie na wygraną United 1 bramką po kursie 4.00 od Sportingbet. United nie może tracić punktów ale nie oszukujmy się,że są w nie wiadomo jak wysokiej formie aby gromić
 
homer-simpson 62

homer-simpson

Użytkownik
Tylko dla osób szukających większych kursów poleciłbym na silngla rzut karny w meczu Hull - West Ham. Z tego co obserwuję to w ostatnich 10 meczach aż w 4 sędzia gwizdał jedenstki! A więc szansa niemal w 50%. Po kursie nie bagatela 4.50 warty raczej pogrania. Mecz powinien być zacięty. Obydwie drużyny w tabeli dzielą zaledwie dwa punkty. Poziom jaki prezentują w tym sezonie jedni i drudzy bardzo podobny. Karny? Czemu nie, jeśli jedni i drudzy nie będą mogli przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę, uciekanie się do tego sposobu zdobycia gola może okazać się kluczowe. Nie ważne czy strzelony karny czy też nie. Sędzia gwizdnie i.. wygrywamy.. proste jak drut :cool:
Hull City - West Ham United
Typ: rzut karny w meczu - Tak
Kurs: 4.50


Troche to upiekszyles tzn. Hull na ostatnich 7 meczow od poczatku PL 2/7 karne, liczac ostatnie 10 meczow 2/10. West Ham 4/10. Wyciagajac z tego sredni wychodzi 3/10 czyli 30% szans. Wiadomo Miedzyklubowe towarzyskie traktujemy inaczej. No tak czy inaczej trafiony. Nie do konca tak jak mowiles, karny juz po 12 minutach, a nie po ostrej brutalnej grze, ale jest. Gz.
 
W 115

werg

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Anglielska 29.09.2013 godz. 14:30
Wydarzenie: Stoke City - Norwich City
Typ: Stoke
Kurs: 2,03
Bukmacher: PinnacleSports

Do zakończenia szóstej kolejki Premiership zostały trzy mecze, w jednym z dwóch niedzielnych, tym rozgrywanym wcześniej Stoke City podejmować będzie na Britannia Stadium Norwich City. Garncarze są na czternastej pozycji w tabeli z dorobkiem siedmiu punktów. U siebie rozegrali dwa mecze wygrali 2-1 z Crystal Palace, oraz podzieli się punktami z jednym z hegemonów ligi Manchesterem City, gdzie powinni ten mecz wygrać lecz zaprzepaścili kilka klarownych sytuacji. Kanarki natomiast okupują siedemnaste miejsce, uzbierali do tej pory cztery oczka, na wyjeździe grali dwukrotnie ponosząc dwie porażki z beniaminkiem Hull, 1-0, oraz z Tottenhamem, 2-0. Jak łatwo zauważyć zarówno z Tygrysami jak i Kogutami nie zdobyli bramki a ogólnie mają serię 202 minut bez trafienia w Premier League. Dziwki ten fakt ponieważ przed sezonem wzmocni właśnie linię ataku ściągając Rickiego van Wolfswinkela, Johana Elmandera a także Garego Hoopera, pozbyli się natomiast jak dla mnie ikony zespołu Granta Holta. W poprzednim sezonie zarówno Stoke jak i Norwich były drużynami własnego boiska a na wyjazdach spisywały się słabo, w obecnym sezonie może być podobnie. Jeśli chodzi o bezpośrednie pojedynki w poprzednich kampaniach to w meczach rozgrywanch na Britannia Stadium Stoke odnosił w trzech meczach skromnie zwycięstwa dwa razy po 1-0 i 2-1. Uważam, że dzisiaj może być podobnie i oddaję swój typ na Garncarzy, którzy według mnie powinni wygrać przynajmniej jedną bramką, liczę na instynkt strzelecki ściągniętego z Werderu Brama Marko Arnautovica, groźny powinien być także reprezentant Trynidadu i Tobago Kenwyne Jones.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Dziś w Premier League mamy dwa mecze. Dziś nie typuję, bo nie znalazłem żadnego ciekawego typu, ale opiszę może po krótce oba spotkania, może ktoś skorzysta z tych informacji.

Mecz Stoke - Norwich. Tu faworytem jest Stoke, po pierwsze, dlatego że są w lepszej formie od Norwich, po drugie grają u siebie, gdzie bardzo ciężko gra się nawet najlepszym, po trzecie Norwich nie potrafi grać na wyjeździe (poprzedni sezon skończyli z jednym z najgorszych bilansów 2-7-10). Ciekawie wygląda też H2H, bo drużyny bardzo często grają 3za3. http://www.betexplorer.com/soccer/england/premier-league/mutual-matches/?home=hSUajdSS&amp;amp;away=Qo6off6p&amp;amp;where=0 Tak było w poprzednim sezonie oraz 2005/06 i 2006/07, a w sezonie 2002/03 dwa remisy. W sezonie 2007/08 Stoke wygrało 2 razy bo walczyło o Premier League i potrzebne im było 6 punktów. Jeśli te podziały punktów to rzeczywiście współpraca 3za3, to również i w tym sezonie może być podobnie, z tym, że jest to pierwszy mecz w tym sezonie i nie wiadomo, kto będzie odpuszczał. Stoke ma świetną serię aż 5 meczów wygranych z Norwich na Brittania i taka seria kiedyś się skończy. Mimo, że mamy dopiero początkową fazę sezonu, to na ten moment te 3 punkty bardziej przydałyby się Norwich, które ostatnie dwa mecze przegrało, a w najbliższym czasie mają na rozkładzie Chelsea, Arsenal i Man City. Oznacza to, że za kilka kolejek ich sytuacja z punktami nie będzie za wesoła i wylądują w strefie spadkowej. W rywalizacji obu drużyn, którą przedstawiłem, nie widać, aby za często zwyciężali goście. Oprócz tego takie granie 3za3 i wygrywanie na własnym stadionie jest nieco podejrzane i może w końcu dojdzie do jakiejś odmiany. Ja się wstrzymuję ze stawianiem w tym meczu. Ja poczekam na wynik tego spotkania i ewentualnie zagram już w drugim.

Mecz Sunderland - Liverpool ma jeszcze bardziej wyraźnego faworyta niż ten pierwszy niedzielny. Za Sunderlandem nie przemawia praktycznie nic oprócz własnego stadionu i bardzo dobrej statystyki ostatnich ligowych spotkań z Liverpoolem na Stadium of Light. Ostatnie 4 spotkania to 2 wygrane Czarnych Kotów, remis i 1 porażka. Liverpool w końcu z Suarezem i to też ciekawa rzecz jak będzie z nim funkcjonował Liverpool. Bez niego było dobrze i teraz drużyna musi się nieco przestawić. Forma Liverpoolu ostatnio w tendencji spadkowej. Faworytem jest Liverpool, ale to liga angielska i niespodzianki są na porządku dziennym, czego przykład mieliśmy wczoraj, gdzie były dwie duże niespodzianki (porażki obu Manchesterów) i jedna mniejsza (porażka Fulham). Także żaden wynik nie będzie dla mnie zaskoczeniem.
//edit Jednak zdecydowałem się pograć na Sunderland +1. Nie zauważyłem, że jest na ten zakład fajny kurs, a Liverpool wbrew pozorom może mieć tutaj dosyć trudną przeprawę. Analiza będzie krótka.


  • Dobry bilans ostatnich spotkań na Stadium of Light (2-1-1 dla Sunderlandu),
  • Liverpool nieco przemeblowany, bo powraca Suarez, zabraknie Coutinho,
  • Forma The Reds ostatnio zniżkuje, powtarza się scenariusz z poprzedniego sezonu, czyli przeplatanie dobrych meczów z tymi złymi,
  • Świetna passa Liverpoolu 6 meczów wyjazdowych bez porażki,
  • Dla Liverpoolu jest to mecz wyjazdowy, czyli dodatkowa trudność,
  • Odszedł Di Canio, co może podziałać pozytywnie na drużynę,
  • Sunderland jest jedyną drużyną w Premier League, która nie zdobyła jeszcze punktów u siebie, do wczoraj drugą taką drużyną była Aston Villa (pokonali Man City),


Sądzę, że jeżeli Liverpool wygra, to minimalnie jedną bramkę (wtedy będziemy mieli zwrot). The Reds mogą jednak nie wygrać tego meczu, może być bardzo ciężko.

Sunderland - Liverpool
Typ: Sunderland +1
Kurs: 1,96
Buk: Marathonbet
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Stoke Norwich
Norwich kiepsko prezentuje się w przodzie. W pierwszym meczu, inauguracyjnym, zdołali zremisować z Evertonem 2-2, ale byli w tym meczu dużo gorszą stroną i można powiedzieć, że ten remis nie oddaje przebiegu spotkania, bo to Everton w dużej mierze przeważał. W kolejnym meczu już mieliśmy pokaz nieskuteczności Kanarków. Tym razem to oni dominowali, a mecz wygrało słabo dysponowane Hull. Z Southmapton oddało inicjatywę gości, ale ci nie potrafili tego wykorzystać, a Norwich zdołało znaleźć skuteczną drogę do bramki rywala i wygrali, ale tylko 1-0. Mecz z Tottenhamem był obrazem nędzy i rozpaczy w ofensywie, bardzo kiepskie zawody. Z Aston Villa ofensywa znowu się nie popisała i nie strzelili, a mieli nawet karnego, który nie został wykorzystany i 0-1.
Stoke traci mało, to że dostali od Arsenalu 3 bramki nie może dziwić, bo raz, że mecz był w Londynie, dwa, ofensywa Kanonierów w niezłym gazie. Póki co Stoke dwie porażki, oba na wyjeździe, oba z czołowymi ekipami. Druga porażka z Liverpoolem, ale była szansa zremisować, tyle że nie wykorzystali karnego w 89 minucie... Z Crystal Palace wygrana 2-1, tyle że CP, mimo iż był to wyjazd, nie pozostawali dłużni Stoke i nacierali w ofensywie. Z West Ham już dość pewna wygrana, choć skromna 1-0. Następnie mecz z City, które nie było w stanie skutecznie sforsować defensywy Stoke i cenny remis 0-0.
Ofensywa Norwich zawodzi, Stoke u siebie dużo nie traci, do tego ofensywa zdaje się być nieco lepiej dysponowana, jest bardziej aktywna, a że rywali Stoke miało bardziej wymagających od Kanarków to może nie ma takiego przełożenia w liczbach, bo 4 vs 3 na korzyść Stoke. Do yego na 5 ostatnich spotkań na Britannia Stadium wszystkie 5 kończyły się wygraną Stoke, więc atut własnego boiska może w dużej mierze przyczynić się do końcowego sukcesu
Stoke 2.00 Paddy Power
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Sunderland - Liverpool 2 @ 1.73 WilliamHill ✅ 1:3
Czasami lepszym uzasadnieniem typu jest stawianie przeciwko komuś, niż na kogoś. Tak właśnie jest w tym przypadku. Sunderland pod wodza Di Canio pewnie zmierza do Championship. Szkoleniowiec o charyzmie włoskiego faszysty ewidentnie nie panuje nad zespołem efektem czego są porażki z takimi &quot;tuzami&quot; jak Fulham, Crystal Palace, czy WBA. Z kolei Liverpool po świetnym starcie, kiedy to już niektórzy fani zaczęli wieszczyć powrót do dawnych złotych czasów z końca lat 80-tych kilka najbliższych starć zweryfikowało umiejętności The Reds. Otóż drużyna z miasta Beatlesów świetnie broni i ma genialnego bramkarza w osobie Mignoleta, ale na chwilę obecną ma olbrzymie problemy ze strzelaniem bramek. Ewidentnie daje się odczuć brak infante terrible Premier League Luisa Suareza, który swoją nieszablonowością potrafił zamienić kilka beznadziejnych sytuacji na bramki. Mimo to liczę, że raz jeszcze błyśnie Sturridge, który na Anfield złapał drugi oddech i w końcu może się rozwijać zgodnie ze swoim talentem.
 
S 0

sew

Użytkownik
Di Canio został zwolniony przed tygodniem ;)

W międzyczasie wygrana w Pucharze Ligi z Peterborough. Wg mnie gospodarze mogą się tutaj wreszcie obudzić.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Ciężkie dziś mecze ale i ja coś skrobnę... Sunderland po zwolnieniu trenera ograł w ramach Capital One Peterborough. Dziś przyjedzie Liverpool już z Suarezem w składzie. Faworyt wydaje się jeden, ale właśnie wydaje się podobnie było wczoraj w meczu w Manchesterze i Birmingham. Ja dlatego patrząc jak grają obie ekipy, skłaniam się ku jednemu - mecz walki. Sedzia też do zadań specjalny bo jest nim Webb. Ja znalazłem ciekawy bet - mianowicie Sunderland powyżej 1.5 kartki 1.80 w Bet365. W Sunderlandzie masa napaleńców z Gardnerem na czele. Jak już miałbym ruszać ten mecz to pod tym kątem
E: Cattermole, Gardner w podstawie to musi wejść ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
C 1

cielo_int

Użytkownik
Everton - Newcastle United liczba goli - under 2.5 kurs 2.00 UNIBET⛔
Zaargumentuje to w następujący sposób, Everton nie stracił u siebie jeszcze ani jednej bramki (Everton0-0WBA/Everton1-0Chelsea), a i ze strzelaniem nie idzie im najlepiej 5 meczy 6 bramek z tym, że 3 strzelone w ostatnim meczu z West Ham United co daje średnio 1.2 bramki na mecz ogólnie, a 0.5 bramki na mecz u siebie. Patrząc na Newcastle (Manchester City4-0Newcastle United/Aston Villa1-2Newcastle United) całe 2 bramki zdobyte na wyjazdach, średnio 1 bramka na mecz. Over 2.5 zagrali dwa mecze ten z ManCity tylko za sprawą City oraz ostatni mecz z Hull City który przegrali 2-3. Jak dla mnie remis 1-1 lub skromna wygrana Evertonu. Stawiam under.
 
makaveli23 146,6K

makaveli23

Użytkownik
Everton - Newcastle BTS @ 1.83 / Pierwszy gol Newcastle @ 3.2
Everton to poukladana druzyna grajaca kolektywnie natomiast w Newcastle mamy same indywidualnosci ktore bardziej graja dla siebie co kusi mnie do postawienia tutaj BTS. Historia pokazuje ze pomiedzy soba obie druzyny lubia postrzelac. Ostatnie 5 meczy obfitowalo w bramki ze strony obydwu zespołow. Everton oczywiscie overpriced, mecz oceniam jako 50/50 i mysle w dodatku ze warto skusic sie na Newcastle win do przerwy, ale nie zaufam im w ostatecznosci i postawie ze strzela pierwszego gola na co jest relatywnie dobry kurs.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Everton - NU
Sędzią spotkania Dowd a więc jak może w końcu zrobi to co do niego należy a więc rzuci się kartkami. W dotychczasowych spotkaniach nie rozpieszczał w tym aspekcie kiedy na niego postawię. Dziś moim zdaniem Phil zrobi swoje i kusi mnie kurs na Everton powyżej 1.5 kartki po zacnym kusie 2.10. Jednak wstrzymam się z tym do ujrzenia składów. Na razie rzucam tylko światło na ciekawy bet na mecz w którym wszystko może się stać
E: McCarthy i Barry w podstawie,więc moim zdaniem próbować można. O tym,że to wirtuozi futbolu nie są przekonywać nie muszę. Do tego Barkley, moim zdaniem kurs wart ryzyka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom