>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6 kolejka Primera Division 29.09 - 1.10.2012

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP

Tobet
Kiedy tylko patrzę na najbliższą ligową rozpiskę i widzę mecz Valencii z Saragossą to w głowie od razu mam spotkanie na Mestalla z poprzedniego sezonu. Dla Valencii początek spotkania był wtedy wymarzony. Szybko strzelona bramka, a do tego po 20. minucie gry gospodarze grali w przewadze jednego zawodnika. Kilka minut później sędzia podyktował karnego dla gości i do przerwy na tablicy wisiał wynik 1:1. Wszyscy jednak myśleli, że Valencia ma masę czasu i spokojnie wywalczy trzy punkty w tym spotkaniu. Gospodarze wykazali się jednak olbrzymią indolencją strzelecką w tym spotkaniu i porzekadło piłkarskie musiało się dopełnić. Saragossą strzeliła bramkę na 2:1 dokonując praktycznie cudu. Dla mnie było to jeden z najbardziej nieprawdopodobnych spotkań w PD w poprzednim sezonie.
Hitem kolejki będzie jednak pojedynek Sevilli z Barceloną. Czy Katalończycy podzielą los Królewskich, którzy nie tak dawno ulegli właśnie tej drużynie ? Barcelona w ostatniej kolejce niemiłosiernie męczyła się z Granadą. Trzeba jednak odnotować, że to goście grali w tamtym spotkaniu fantastycznie w grze obronnej. Praktycznie mało która drużyna potrafi przyjechać na Camp Nou i postawić taki opór. Czy Sevilla pójdzie w ślady Granady ? Czy może jednak postawią na nieco bardziej ofensywny styl gry. Taktyka rywala Barcelony w ostatniej kolejce mogła dać 3 punkty, ale w takich spotkaniach czasami ma się jedną okazję, którą niestety trzeba wykorzystać.
Kolejnym hitowym spotkaniem tej kolejki będą derby Kraju Basków. Spotkania pomiędzy Realem Sociedad, a Athletic Bilbao zawsze są bardzo pasjonujące. Drużyna z San Sebastian w ostatnich trzech ligowych konfrontacjach musiała uznać wyższość Athletic. Teraz drużyna Bielsy jest jednak w sporym dołku i Real powinien to wykorzystać. Grają u siebie i bez wątpienia może mieć to kluczowy aspekt w tym spotkaniu. Jeśli chodzi o zeszłoroczne konfrontacje to w głowie zapadł mi bardziej mecz w Bilbao. Wtedy Suaseta wyprowadził na prowadzenie drużynę Bielsy, ale przez długi okres czasu gospodarze nie potrafili dobić rywala. Goście stwarzali sobie dobre okazje. Spotkanie zapewne zapadło mi w pamięć ze względu na nieuznaną bramkę zdobytą przez Real Sociedad. Wtedy piłka całym obwodem przeszła linię bramkową i goście powinni zaliczyć trafienie.
Ciekawie będzie też w Madrycie, gdzie Królewscy przywitają przyjezdnych z La Coruny. Beniaminek w piłkę nie gra tak źle jak można się tego spodziewać. W tym sezonie zapisali się głównie w fantastycznym meczu z Valencią, gdzie potrafili odwrócić niesprzyjające im wiatry. Real pnie się w górę tabeli, ale ich zwycięstwa dalej są nieprzekonywujące. Od porażki z Sevillą minęły praktycznie dwa spotkania. Jeden w LM z MC, gdzie zaliczyli fantastyczny come back, a także skromną wygraną w miniderbach z Rayo. Spotkanie było trudne, rywal niewygodny więc można się spodziewać, że chłopaki Mou zaczną się nakręcać z każdym kolejnym meczem.
Jak Wy widzicie nadchodzącą kolejkę ? Czy faworyci w tej kolejce nie zawiodą ?
Zapraszam do merytorycznej dyskusji
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Jesteśmy już po 5ciu ligowych kolejkach, a nadal mamy 3 drużyny, które nie potrafiły zgarnąć w meczu pełnej puli trzech punktów, lecz po tej kolejce mam taką nadzieję, że w obecnej przynajmniej dwie z nich będą potrafiły to zrobić. Ciężko by się spodziewać zwycięstwa Espanyolu, nawet na El Prat z rewelacyjnym Atletico, nawet gdyby mieli dobrą formę, jednak oni prawdopodobnie po tej kolejce zostaną zepchnięci na ostatnią lokatę w tabeli La Liga. Trochę powróżyłem na początek mej wypowiedzi, ale w tej drużynie nie widać żadnych plusów, bo co z tego że sporo goli strzelają, jak nigdy dotąd nie potrafili strzelić o jednego gola więcej niż przeciwnik? Co z tego, że parę razy byli blisko zwycięstw (Athletic, Levante) skoro rywale dość łatwo poradzili sobie z defensywą Papużek? Teraz staną przed dużo cięższym zadaniem, bo jak już wspomniałem defensywa nie ma się za dobrze, a zespół Simeone w ofensywie to jedna z lepszych drużyn La Liga, ba grająca najskuteczniejszy futbol w lidze. Ich mecze to rozkosz dla oka, bo zazwyczaj jesteśmy świadkami wielu bramek i emocji do ostatnich minut swoich spotkań.
Na początek - Nie grajmy Valencii! Oczywiście na dzień dzisiejszy ta drużyna nie ma żadnego pomysłu na grę. Środek pola wygląda tragicznie i nawet z takim słabym rywalem jakim jest Saragossa nie powinniśmy wrzucać na nich naszych pieniędzy. Bardzo prawdopodobne jest zwycięstwo Nietoperzy, jednak spoglądając na kurs i na formę, to lepiej powiedzieć sobie &#39;NIE&#39; na ten bet. Saragossa może zrobić niespodziankę. Co prawda wraca Gago, ale to nie niweluje problemu formacji defensywnej. Czytałem o informacjach, że Ruiz miał ostatnio grypę żołądkową i nie wiadomo czy wystąpi w tym meczu, a na domiar złego Pellegrino nie skorzysta z usług Albeldy, Banegi (powoli wraca na treningi), Piattiego i Canalesa. Jakby jeszcze było mało, do listy kontuzjowanych można dopisać Ricardo Costa. W takim wypadku ciężko będzie wystawić solidną formację obronną. Tu można się spodziewać niespodzianki. Nietoperze są pod presją, bo muszą w końcu wygrać. Zwycięstwo bez blasku z Celtą nie rekompensuje słabego startu tego zespołu, a wywiady z piłkarzami Valencii, którzy jasno mówią, że będzie dużo trudniej awansować do przyszłorocznej LM i zająć czołowe miejsce w lidze, są tylko tego dowodem. NO BET.

Nie grajmy Valencii, ale za to śmiało polecam pograć mecz, który rozegrany będzie dwie godziny później, a mianowicie małe derby Andaluzji. Malaga u siebie to drużyna topowa w tej lidze i nikt nie może mieć co do tego wątpliwości. Rywalem będzie Betis, który mimo wysokiej pozycji w lidze, nie do końca mnie przekonuje. Zespół Pellegriniego gra świetnie u siebie, ale traci na wartości na wyjazdach, dlatego nie powinniśmy brać pod uwagę ostatniego słabego meczu z Athletic Bilbao. Ważne, że zdobyli tam jakikolwiek punkt, bo jeśli nadal będą grać z taką tendencją jak do tej pory, to na pewno powtórzą sukces sprzed roku, czyli awans do Champions League. No właśnie. Napisałem już, że trzy drużyny nie wygrały jeszcze żadnego spotkania, ale jest też druga strona medalu, czyli drużyny, które jeszcze nie przegrały, a jest ich trochę więcej, bo pięć i skład wchodzi gospodarz tego spotkania. Nie powinno się to zmienić po tym spotkaniu, bo nie tyle, że Malaga jest lepszym zespołem, to Betis ma niemałe problemy kadrowe. Zabraknie kontuzjowanego Paulao (bardzo ważny obrońca), Perquis (czerwona kartka w meczu z Atletico) i również zawieszonego za kartki Campbella. Malaga bez Toulalana, Baptisty i Diego Buonanotte. W dobrej formie jest defensywa gospodarzy, a w szczególności Willy - bramkarz uczestnika LM.
@ Malaga over 1.5 - [1.75] :bwin:✅
@ Malaga win - [1.65] :bwin:✅

O 20:00 w rozkładzie mamy kolejne derby, które raczej będą bardziej emocjonujące. Mowa o meczu, w którym na przeciw siebie staną dwie drużyny z Kraju Basków, a gospodarzem będzie Real Sociedad. Właśnie zespół z San Sebastian jest u siebie dotąd niepokonany, a na wyjazdach każdy ich bije, dzięki czemu są na niskiej pozycji w tabeli. Nie lepiej wygląda sytuacja Athletic Bilbao, którzy również są bardzo nisko w La Liga, ale z meczu na mecz spisują się coraz lepiej. Kibice coraz bardziej wątpią w umiejętności Montaniera, jednak ten ma poparcie prezesa i póki co jest bezpieczny. Ciekawe na jak długo, bo jeśli nie będą zdobywać punktów na wyjazdach, a jak wiadomo ciężko będzie na Anoeta cały czas wygrywać, to ta drużyna będzie skazana na dół tabeli. Athletic wygląda tak jak rok temu, musi się rozpędzić. W tym meczu co ciekawe zabraknie dwóch podstawowych bramkarzy obu drużyn. Claudio Bravo (złamana ręka - nie wystąpi już w tym roku) i Gorka Iraizoz. Mimo wszystko uważam, że ten pierwszy jest większą postacią w swoim klubie niż Bask, choć nie można mówić, że Bielsa będzie miał łatwiej zastąpić swego bramkarza. Ostatnio Zubikaraia (rezerwowy bramkarz Realu Sociedad) widziałem w ubiegłorocznym Pucharze Króla i był strasznie niepewny. Tu jest szansa dla gości, choć nie wiem czego się z kolei spodziewać po Fernandezie, bo w zeszłym meczu z Malagą nie miał zbyt wiele do roboty. Jednak doszła do mnie informacja, że również po meczu miał kontuzje (we wtorek nie brał udziału w treningu) i brano pod uwagę trzeciego w hierarchii na pozycji bramkarza w Athletic. Jednak powinien wystąpić, ale to i tak nie daje takiej samej pewności, gdyby stał tam doświadczony Iraizoz. To nie jedyni kontuzjowani tych ekip: Real Sociedad (Ifran, Pardo, Elustondo, Angel) ; Athletic Bilbao (Oscar de Marcos, Herrera, Perez). Wydaje się, że większe osłabienia ku zespołowi Bielsy, jednak obie drużyny mają kim ich zastąpić. By zaufać statystykom, to Sociedad powinien tu wygrać, jednak Athletic może sprawić niespodziankę, tym bardziej, że są to derby, a one rządzą się własnymi prawami. Wszystko dla mnie tu możliwe, liczę na świetny spektakl i choć sam nic nie gram, to mogę zaoferować BTS [1.75]. Idealne spotkanie do obejrzenia, ale do obstawiania już nie za bardzo. NO BET.

Ostatnie sobotnie spotkanie to hit, bo wystąpią zespoły, które jak dotąd nie doznały smaku porażki. Mamy takie czasy, że nawet na Pizjuan, Sevilla nie jest w niektórych spotkaniach faworytem, a jak pokazało spotkanie z Królewskimi, zespół z Andaluzji nie musi wcale być na straconej pozycji, a marne 1.50 na Katalończyków, buki powinni sobie wsadzić w cztery litery. Oczywiście nie byłbym sobą, jakbym nie napisał, że obie drużyny mnie nie przekonują, to gospodarze umieją się spinać na takie ważne mecze. Myślę, że Sevilla się nie otworzy i pogra to co z Realem, szczególnie, że lista absencji w ekipie Dumy Katalonii jest tak długa, że można by napisać książkę. Zabraknie Puyola i Pique, a więc nie będzie solidnej obrony. Nie wystąpi też Adriano, Abidal (wiadomo), Cuenca, Muniesta i zapewne Iniesta (choć może wejdzie w II połowie, bo już trenuje z zespołem). W Sevilli wszyscy zdrowiutcy i chętni do walki o kolejne ligowe punkty. Rok temu Barca zremisowała tu 0:0, a w ostatniej akcji meczu, rzutu karnego nie wykorzystał Leo. Wtedy Katalończyków zatrzymał Javi Varas. Tym razem tego nie zrobi, a przynajmniej nie w tym meczu, bo obecnie występuje w Celcie Vigo, ale Palop ma również bardzo dobre umiejętności i nieraz już zatrzymywał zespół Tito Vilanovy. Mimo braków w obronie Barcy, Sevilla wcale nie musi tu strzelić nie wiadomo ile bramek. Są nieskuteczni jak nie wiem. Rzutów karnych nie strzelają, setek nie wykorzystują, może jak ktoś trafi jak ostatnio Aranzubia - Rakitica to fuksem coś wpada. :razz: Liczę na dobrą defensywę ekipy Michu, a w związku z tym olewam 1x2 i gram ten mecz Underowo.

@ Under 3.5 - [1.53]⛔????
@ Under 1.5 do HT - [1.62]✅
:bwin:

Więcej niebawem; Pozdro.

Zapomniałbym o moim superbecie na pojedynek bramkowy Real vs Barcelona.
Tak jak już napisałem Barca może mieć nie lada problemy ze strzelaniem bramek w sobotę. Real musi wygrać i u siebie powinien zrobić to okazale, szczególnie, że Deportivo z formą idzie na dół, a Królewscy w górę.

@ Real Madryt vs Barcelona [kto strzeli więcej bramek] Real Madryt - 1.72 :bwin:✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Ostatnie sobotnie spotkanie to hit, bo wystąpią zespoły, które jak dotąd nie doznały smaku porażki. Mamy takie czasy, że nawet na Pizjuan, Sevilla nie jest w niektórych spotkaniach faworytem, a jak pokazało spotkanie z Królewskimi, zespół z Andaluzji nie musi wcale być na straconej pozycji, a marne 1.50 na Katalończyków, buki powinni sobie wsadzić w cztery litery. Oczywiście nie byłbym sobą, jakbym nie napisał, że obie drużyny mnie nie przekonują, to gospodarze umieją się spinać na takie ważne mecze. Myślę, że Sevilla się nie otworzy i pogra to co z Realem, szczególnie, że lista absencji w ekipie Dumy Katalonii jest tak długa, że można by napisać książkę. Zabraknie Puyola i Pique, a więc nie będzie solidnej obrony. Nie wystąpi też Adriano, Abidal (wiadomo), Cuenca, Muniesta i zapewne Iniesta (choć może wejdzie w II połowie, bo już trenuje z zespołem). W Sevilli wszyscy zdrowiutcy i chętni do walki o kolejne ligowe punkty. Rok temu Barca zremisowała tu 0:0, a w ostatniej akcji meczu, rzutu karnego nie wykorzystał Leo. Wtedy Katalończyków zatrzymał Javi Varas. Tym razem tego nie zrobi, a przynajmniej nie w tym meczu, bo obecnie występuje w Celcie Vigo, ale Palop ma również bardzo dobre umiejętności i nieraz już zatrzymywał zespół Tito Vilanovy. Mimo braków w obronie Barcy, Sevilla wcale nie musi tu strzelić nie wiadomo ile bramek. Są nieskuteczni jak nie wiem. Rzutów karnych nie strzelają, setek nie wykorzystują, może jak ktoś trafi jak ostatnio Aranzubia - Rakitica to fuksem coś wpada. :razz: Liczę na dobrą defensywę ekipy Michu, a w związku z tym olewam 1x2 i gram ten mecz Underowo.

@ Under 3.5 - [1.53]
@ Under 1.5 do HT - [1.62]
:bwin:

Więcej niebawem; Pozdro.
Co do pogrubionego fragmentu to pomyliłeś mecze w ubiegłym sezonie. 0-0 i chybiony karny Leo miało miejsce na Camp Nou, w Sevilli Barcelona wygrała 2-0. Co do samego typu to jak najbardziej słuszna koncepcja na ten mecz. Zwłaszcza under 1.5 gola HT wygląda nieźle.
Od siebie mogę polecić na niedzielę na pewno Real z Deportivo, wszelkie handicapy, overy Realu i co tam jeszcze się nawinie ???? . Co tu dużo pisać, wiadomo jaka jest różnica w poziomie gry obu drużyn. Deportivo niby trzyma się na tym 10 miejscu w tabeli ale widząc ich poczynania w defensywie w meczu z Sevillą, przed wyjazdem na Bernabeu optymistą być nie można. Real wydaje się nabierać rozpędu, stracili już dość sporo dystansu do Barcelony teraz już na żadne potknięcia miejsca nie ma. Widzę w niedzielę pewne zwycięstwo Królewskich, a wybieram taki oto bet:
Real strzeli w obu połowach 1.57
Unibet
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
Jak co weekend wielu typujących Primiera Division zwykło skreślać na ślepo Real i Barce. O ile Real w tej kolejce powinien wygrać pewnie i okazale po poprzednich wpadkach o tyle Barca wcale tak łatwo mieć nie musi...
Real-1 1.40 bet365
Królewscy zawodzili na starcie ale czas na powrót do normalności. Wygrana z City, Vallecano i 8:0 w sparingu z zespołem z Kolumbi pokazują że Real wraca do gry. Na pewno Real będzie chciał pokazać ze skreślono ich zbyt wcześnie, a co za tym idzie powinni zagrać ofensywnie i skutecznie. Wygrana min dwoma bramkami wydaje sie wiec bardzo prawdopodobna a kurs na podbicie całkiem dobry
dodatkowo
Sevilla +2 1.5 bet365
 
dino3k 8

dino3k

Użytkownik
A ja wbrew wszystkim na Barcelonę pogram, może nie są oni tak niszczycielscy jak w poprzednich sezonach, ale strasznie konsekwentni i cierpliwi, ok może długo nie strzelali gola Grenadzie ale w efekcie pewnie ten mecz wygrali. Bo wynik 2;0 to według mnie pewna wygrana, Grenada już tak po prostu gra, Real też do przerwy się nie miłosiernie z nią męczył żeby w drugiej połowie wcisnąć im 3 bramki.
Ok może Sevilla, zabrała punkty Realowi... Ale może przypomnę scenariusz z tego meczu, Szybka bramka Trochowskiego i mecz się sam ustawił, Real resztę spotkania dominował ale marnował swoje sytuacje na potęgę i nie miał szczęścia, Sevilla mnie swoją grą nie przekonuje mimo dobrego miejsca w tabeli.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
@ tmlmrf - widziałem ten błąd, ale nie chciało mi się poprawiać. Skąd miałem wiedzieć, że ktoś to jednak czyta?! :razz:

Mam jedno spotkanie, które nie może czekać. Muszę napisać to już teraz.
Mianowicie jutro o 18:00 na El Sadar drużyna Mendilibara, która jeszcze w tym sezonie nie potrafiła wygrać ani jednego spotkania stanie przed szansą zdobycia pierwszych trzech oczek, bo przeciwnikiem jest zespół z Walencji - Levante, które na wyjazdach nie radzi sobie najlepiej. Jak nie teraz to kiedy? Posada Mendilibara wisi na włosku i jak teraz nie wygrają, to może mieć kłopoty. Prezes oglądał pracę trenera na treningu i wszyscy piłkarze zdają sobie sprawę, że ten mecz trzeba wygrać. Po wywiadach można stwierdzić, że są naprawdę bojowo nastawieni i od pierwszych minut rzucą się niczym byczki ze słynnych gonitw z Pampeluny. Papa Diop (piłkarz Levante) powiedział w wywiadzie, że się trochę obawia Osasuny, bo oni muszą wygrać i to na pewno nie będzie mecz z tych &#39;łatwych&#39;. Ogólnie Levante z tego co widzę, lubi gonić wynik, dość często przegrywając już w pierwszej połowie. Tak było z Espanyolem, Sociedad, tyle, że to były spotkania na własnym stadionie, a na wyjazdach jest źle, bo przegrali dwa mecze na dwa możliwe (Valladolid 2:0, Malaga 3:1). Dlatego warto się bliżej przyjrzeć Żabom, bo nazwę to &#39;fuksiarskie&#39; zwycięstwa z Espanyolem i Sociedad, którzy notabene grają bardzo słabo na wyjazdach (nie od dziś), murarka z Atletico (1:1) i właśnie w/w porażki, które przyszły dość łatwo. Owszem Osasuna to potęg nie należy, ale u siebie trzeba brać ich zwycięstwa pod uwagę, bo na El Sadar robią cuda. Przegrali u siebie z Dumą Katalonii 1:2, potem przyjechała mocna w tym sezonie Majorka i wywiozła szczęśliwy remis. Teraz nie mam wątpliwości, że gospodarze dopną swego i odskoczą od dna tabeli... Jeśli chodzi o osłabienia to są w obu zespołach. W zespole gospodarzy nie zobaczymy Bertrana, Damii i Punala (ostatni mecz zawieszenia). Nie będę ukrywał, że to są spore osłabienia formacji defensywnej, jednak patrząc na to jak ekipa Ignacio dawała się dominować na wyjazdach to może to mieć mniejsze znaczenie. Jeśli chodzi o gości to prawdopodobnie nie zobaczymy motoru napędowego Juanlu i Gekasa, który nie jest wiodącą postacią w tym zespole. Na uwagę zasługuje również fakt, że Levante będzie miało mecz w LE z Hannoverem i wydaje mi się, że nie będą grać na 100%, bo kasa z Europy jest bardzo potrzebna wszystkim hiszpańskim klubom, nie tylko Levante.
@ Osasuna do HT - [2.50] ⛔
@ Osasuna wygra do HT lub FT - [1.62]
✅ 3-0(0-0)
:bwin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Typowanie meczów Barcelony i Realu póki co sobie odpuszczam, bo czasami bardzo ciężko jest tu trafnie przewidzieć scenariusz spotkania. PD to w końcu nie tylko dwie drużyny więc warto też dyskutować o innych spotkaniach.
W derbach Kraju Basków myślę, że będzie sporo walki. Typowanie kartek jednak odpuszczam, bo w Hiszpanii ciężko znaleźć korzystną dla nas linię. Uważam, że może być na styku chociaż początkowo to właśnie kartki miałem w głowie.
Mając jednak w pamięci pozostałe konfrontacje to pamiętam, że ogromu bramek tam nie było.

Temporada 2011-12 Athletic R. Sociedad 2-0
Temporada 2011-12 R. Sociedad Athletic 1-2
Temporada 2010-11 Athletic R. Sociedad 2-1
Temporada 2010-11 R. Sociedad Athletic 2-0
Temporada 2006-07 R. Sociedad Athletic 0-2
Przeważnie kończyło się na 2-3 bramkach i tyle. Do składu Athletic wraca za to Amorebieta, który powinien wzmocnić linię defensywną drużyny Bielsy. Do tego Iraizoz w końcu stanie między słupkami Bilbao, choć początkowo krążyła inna informacja. Na uraz narzekał na to De Marcos, ale podobno ma wystąpić od pierwszej minuty. Nawet jeśli nie byłby gotowy to i tak w obwodzie jest młody &quot;Galareta&quot;. W meczu zabranie również Andera Herrery, więc akcje powinno napędzać trio Ibai Gomez-Muniain-Susaeta. Sam mecz powinien kręcić się wokół o2,5 - może być, a może go nie być.

Athletic Bilbao- Real Sociedad
2 lub 3 gole 2,00 Bet365 ✅ 2:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dani222 144

dani222

Użytkownik
Witam znawców ligi pd.
Sociedad-Bilbao
Wiecie może kto sędziuje powyższe spotkanie ? I czy moja koncepcja jest dobra a mianowicie over 5 żółte, 5 zwrot. Jak tylko pojawił się ten mecz czekałem na takie zdarzenie, pamiętam tą rywalizacje z ostatnich lat i to bet nr 1 dla mnie w tych spotkaniach. To ich mecz pierwszej trójki w sezonie i bardzo ważny dla kibiców nawet na pół sezonu, liczę na agresję w grze. Do tego patrzyłem obie ekipy w tym sezonie w meczach pokrywają te kartki. Jak uważacie?
igol.pl/referee,92.html
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Jeszcze co mi się rzuciło w oczy to jutrzejszy meczyk Espanyol - Atletico Madryt. Jakoś nie chce mi się szczególnie wiele pisać, oprócz tego, że Papużki tracą sporo goli i są w strefie spadkowej... Tym razem w ekipie ze stolicy zabraknie Falcao, więc ktoś go będzie musiał zastąpić w strzelaniu bramek. To nie powinien być problem, bo ma w zanadrzu świetnego zastępcę, kim jest Diego Costa, który bardzo dobrze wkomponował się w zespół. Bardzo skuteczny napastnik, dotąd sporo strzelał i sporo asystował. Napastnik idealny, bardzo dobre warunki fizyczne i nawet jeśli spełnią się plotki o sprzedaży superstrzelca z Kolumbii za bardzo pokaźną kwotę to ich zespół nadal będzie miał bardzo dobrego napastnika i... cholernie dużo kasy na coś innego (zazwyczaj w Hiszpanii na spłatę długów ;)). 1x2 niby do grania na Atletico, ale może to pora na jakąś niespodziankę? Atletico ma powody do dumy, bo sporo wygrywają i są v-ce liderami i w ogóle idzie im świetnie we wszystkich możliwych rozgrywkach. Warto wspomnieć, że z Betisem było już o krok od wpadki, a Espanyol zagra na 101%, bo są w dużo gorszej sytuacji niż Betis. Na dodatek podróż z Sevilli - &gt;Madryt - &gt;Barcelona może być trochę męcząca.
@ Diego Costa strzeli - [2.75] ⛔ Atletico za bardzo nie chcieli grać otwartej piłki i nie było zbyt wiele szans na gola.
Można się pobawić, że strzeli jako pierwszy [8], bądź 2 lub więcej goli [11].

Zapomniałem napisać - Falcao ma lekki uraz (niegroźny).
Btw. nawet nie wiem w 100% czy wyjdzie w pierwszym składzie, bo Simeone lubi robić psikusy i jeszcze wpuści Adriana na szpicę. :razz: Ale jestem dobrej myśli i zapewne to Diego będzie straszył Espanyol.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Sevilla - Barcelona
Szósta kolejka Hiszpańskiej Primera Division, na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán dojdzie do bardzo ciekawego spotkania, w którym zmierzą się zajmująca czwarte miejsce FC Sevilla i liderująca FC Barcelona. Gospodarze na koncie mają 11 punktów, na co złożyły się trzy zwycięstwa i dwa remisy, są chwaleni za ten początek sezonu choć te dwa remisy były dość niespodziewane, nie były to wielkie siły Primera Division, ale były to mecze wyjazdowe i mieli trochę pecha, np. w meczu z Rayo mieli sporo sytuacji by zgarnąć pełną pulę, szwankowała jednak skuteczność, jednak ograli Real co pokazuje że są mocni. Barcelony przedstawiać specjalnie nikomu nie trzeba, wiadomo że to najlepszy zespół tejże ligi, lider na razie pięć spotkań i komplet punktów na koncie. Uważam że dzisiaj jednak nie będzie łatwo, ostatnie mecze z Sevillą pokazały, że jeśli gdzieś mogą stracić punkty to właśnie dziś, w tym meczu. Wydaje mi się że dziś może na tym etapie sezonu wygrać piękno futbolu, liczę na dużą ilość bramek. Gospodarze zapowiadają że zagrają do przodu, nie chcą zamurować bramki, a to na rękę oczywiście będzie dla Barcelony, która w takim meczu będzie mogła pokazać pełnię tego co potrafi. W dobrej formie są napastnicy gospodarzy Negredo i Navas jednak ilość zdobytych goli przez Sevillę nie powala, początek sezonu mają mocno underowy (cztery mecze z rzędu), dziś można liczyć na przerwanie tej passy. Dziś napastnicy ci powinni mieć szansę się wykazać, Barcelona przyjedzie bez swoich filarów środka obrony, czyli Puyola i i Pique, zastąpią ich prawdopodobnie Mascherano i Song, czyli powinno być łatwiej dla Sevilli, oprócz nich nie zagra dziś też Iniesta, choć o grę ofensywną nie trzeba się martwić, jest w kim wybierać, natomiast w szeregach gospodarzy zabraknie dziś Lopeza i Reyesa. Szykuję się bardzo ciekawe widowisko, wynik ciężko przewidzieć jednak bramek nie powinno zabraknąć.
over 2,5 gola 1.65 ✅
over 3,5 gola 2.75 ✅
over 4,5 gola 5.00 ✅
WilliamHill
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Sevilla - Barcelona
typ:
over 5.5 rożnych gości
kurs:
1.60
Betsson
✅ 7 rożnych

W czterech z pięciu meczy Barca pokonywała tę linię overową.
Granada - 14 rożnych
Getafe - 7 rożnych
Valencia - 4 rożne
Osasuna - 7 rożnych
Sociedad - 9 rożnych
Specyfika gry Barcy w tym sezonie nie jest dokładnie tą samą jak za czasów Guardioli. Zawodnicy szukają częściej strzałów na bramkę z dystansu a i wykonywanie samych rzutów rożnych uległo zmianie. Dzisiejszy mecz może być jednym z tych z kategorii trudnych-walecznych. Moim zdaniem Barca jak zawsze będzie kontrolowała grę a skrzydła w postaci Sancheza, Pedro, Adriano, Alvesa mogą czasami poobijać nogi obrońców kierując piłkę na róg. Sevilla pokazała w tym sezonie że może powalczyć jak równy z równym. Przeciwstawiając się drużynie chcącej prowadzić grę może wkraść się trochę nerwowości.​
 
psotnick 863,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Espanyol v Atletico Madryt
(Azjatycka suma goli)
Typ: Powyżej 2.5 @ 1.95 bet365 ⛔ 0-1
(Czy obydwie drużyny strzelą gola?)
Typ: Gol (obydwie drużyny strzelą gola) @ 1.66 bet365 ⛔
edit: Atletico jednak bez Falcao i Diego, zagrali minimalistycznie, po strzeleniu gola cofnęli się czekając na kontry, potem jeszcze Simeone wprowadził trzeciego defensywnego pomocnika, więc nie bardzo miał kto rozgrywać i tak z trivote w środku zakończyli.. Szkoda ????

Bardzo zdziwiły mnie dość wysokie kursy na over w tym meczu. Wydawałoby się, że w meczu drużyn w których meczach w tym sezonie padło aż 40 goli (średnie goli w meczach obu drużyn Espanyol 3.6, Atletico 4.4) buki będą faworyzowały wielobramkowy wynik, a tu taka miła niespodzianka. Historia bezpośrednich spotkań (http://fussball.wettpoint.com/en/h2h/750-1668.html) również jest wybitnie operowa: w 12 ostatnich meczach obu zespołów padało średnio 3.9 gola na mecz, jeszcze lepiej ta średnia wygląda w 4 ostatnich meczach na stadionie Espanyolu (4.5 gola/mecz). Widać więc wyraźnie, że zarówno oba zespoły potrafią tworzyć widowiska z gradem bramek. W większości tych meczy oba zespoły strzelały gole. Dodatkowym argumentem za oboma typami jest obecność w składzie Atletico fenomenalnego Kolumbijczyka Falcao, który praktycznie zapewnia przynajmniej jednego gola dla gości w każdym meczu. Podsumowując ofensywne nastawienie obu zespołów, a także overowa historia bezpośrednich spotkań (plus Falcao na boisku) skłania mnie do postawienia na dużą liczbę bramek obu zespołów.

&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignCellWithSp/&gt; &lt;w ???? ontBreakConstrainedForcedTables/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignInTxbx/&gt; &lt;w:Word11KerningPairs/&gt; &lt;w:CachedColBalance/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Piłka nożna, Primera Division
30.09.12 21:30
Espanyol - Atletico
Typ: ponad 4,5 gola w meczu
Kurs: 6.50
http://www.oddsportal.com/bookmaker/william-hill/link/ William Hill
Kolejne spotkanie szóstej kolejki Hiszpańskiej Primera Division, na Cornella-El Prat zmierzą się przedostatni w tabeli Espanyol z zajmującym przed tą kolejką drugie miejsce Atletico. Zdecydowanym faworytem tego spotkania wydaje się być zespół gości, który w tym sezonie prezentuje się znakomicie, a pisałem już o tym nie raz, trener gości Diego Simeone posiada szeroką wyrównaną kadrę i bardzo umiejętnie operuje poszczególnymi piłkarzami, Atletico ma bardzo ciężki ten początek sezonu, grają co trzy dni jednak ciągle spisują się świetnie co chwila zgarniając komplet punktów. Oczywiście najważniejszym ogniwem jest znakomity Falcao, który zdobywa bramkę za bramką, niby może dzisiaj nie zagrać ale jakoś nie chce mi się wierzyć, wydaje się że był to tylko lekki uraz w ostatnim spotkaniu i wybiegnie od pierwszej minuty, tak przynajmniej przedstawia się ta sytuacja po zaczerpnięciu przeze mnie na ten temat informacji. Na przeciwko staje Espanyol, który na koncie ma tylko punkcik który, jednak nie gra aż tak źle, brakuje tym młodym piłkarzom jeszcze doświadczenia, ponieważ grają do pewnego momentu dobrze, prowadzą by w decydujących momentach wszystko to zaprzepaścić. Poprzednie mecze tego sezonu, tych drużyn pokazują że można dziś liczyć na ciekawe widowisko z dużą ilością bramek, jak na razie obie te ekipy mają bilans over/under na poziomie 4:1, a do tego w poprzednich latach w ich bezpośrednich spotkaniach w Barcelonie również bramek nie brakowało i over był na początku dziennym. Liczę po raz kolejny na ciekawe widowisko z udziałem Atletico, Simeone pokazuje że świetnie sobie radzi z rotacją piłkarzy, Atletico gra skutecznie, nie inaczej powinno być i dzisiaj, może padnie podobny wynik do tego z ich ostatniego spotkania wyjazdowego w Sewilli z Betisem (2:4), duża ilość bramek i wygrana Atletico to według mnie najbardziej możliwy scenariusz.
 
S 0

stendi

Użytkownik
Również bez bramkostrzelnego Falcao moze pasc under 2.5 jedna nie wiem co sadzi o grze na Atletico bez niego moze byc remis...
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Oczywiście najważniejszym ogniwem jest znakomity Falcao, który zdobywa bramkę za bramką, niby może dzisiaj nie zagrać ale jakoś nie chce mi się wierzyć, wydaje się że był to tylko lekki uraz w ostatnim spotkaniu i wybiegnie od pierwszej minuty, tak przynajmniej przedstawia się ta sytuacja po zaczerpnięciu przeze mnie na ten temat informacji.
Nie wiem skąd dostajesz te świetne info, ale ewidentnie powinieneś je zmienić (strony). O tym, że Falcao nie zagra, było wiadomo parę dni przed, a co lepsze napisałem o tym i tak lepiej wprowadzić ludzi w błąd, bo inaczej, by nie kleiło się do analizy. heh.
brakuje tym młodym piłkarzom jeszcze doświadczenia, ponieważ grają do pewnego momentu dobrze, prowadzą by w decydujących momentach wszystko to zaprzepaścić
Tu bym polemizował. Aż tacy młodzi to oni nie są. W podstawowym składzie może 2-3 takich mniej - więcej koło 20 lat, a reszta już w idealnym stażu dla piłkarza... Wiem, że to już głupie pisanie po meczu, ale dopiero dziś to zauważyłem.

Dodatkowym argumentem za oboma typami jest obecność w składzie Atletico fenomenalnego Kolumbijczyka Falcao, który praktycznie zapewnia przynajmniej jednego gola dla gości w każdym meczu.
Kolejny. Typy, które podaliście były atrakcyjne pod względem kursów, ale z analiz można wywnioskować, że są uzależnione od występu Falcao, który nie miał prawa zagrać w tym spotkaniu. Dla mnie dziwne analizy, które bardziej zmyliły, niż pomogły.

Już za chwilę Getafe u siebie podejmie Mallorcę. Osobiście nic nie typuję, bo może tu być wszystko. Gospodarzom zabraknie topowego stopera - Alexisa (pauza za kartki), a goście bez Javiego Marqueza (bolesna kontuzja dla zespołu, bo zabraknie go na parę miesięcy, chyba nie będzie grał już w tym roku). Bardzo cenię tego piłkarza, bo dla mnie to mózg zespołu i razem z Piną robią różnicę w środku pola. Oczywiście nie można mówić, że bez niego ten zespół nie będzie funkcjonował, bowiem jest wielu innych świetnych piłkarzy. Po wczorajszych zwycięstwach &#39;outsiderów&#39; Getafe spadło na przedostatnie miejsce w tabeli. Z doświadczenia wiem, że to tylko dodaje motywacji, a drużyna Caparrosa na wyjazdach aż tak bardzo nie grzeszy świetną grą. Jeszcze w tym sezonie nie przegrali, więc można poszukać typu na przerwanie passy. W ostatnim meczu na Balearach pokonali Nietoperzy 2:0. Do kontuzji Marqueza wyglądało to nawet obiecująco, a potem się posypało i Valencia miała sporo więcej z gry. Nie zmienia to faktu, że zagrali bardzo mądrze i poszła kontra na 2:0 (wejście smoka Arizmendiego). Ogólnie, gdyby się wgłębić w statystyki, to Mallorca nie miała prawa wygrać tego spotkania. Getafe w ostatnim spotkaniu przegrali z Celtą 2:1. Mam wrażenie, że obrośli w piórka, po triumfie w małych derbach z Królewskimi, a teraz są w strefie oznaczającą degradację. Ja proponuję o2.5, po dość atrakcyjnym kursie @ 2.10. Myślę, że Getafe będzie chciało grać o pełną pulę, bo jest nie dobrze, a Mallorca się bać nie powinna. W zespole pełen luz, bo przecież są cały czas w czołówce, a siły ofensywnej im nie brakuje. Wobec braku Alexisa, o gole powinno być łatwiej. W ubiegłym sezonie było tu 1:3.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom