>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6 kolejka Serie A [24-26 września 2016]

Status
Zamknięty.
Grac45 50,6K

Grac45

Forum VIP


100zł na Darmowy zakład w BetClic
Już za 2 dni inaugurujemy kolejkę prosto z Sycylii, gdzie Palermo podejmie Mistrza a chwilę potem Napoli zagra z Chievo. O ile pierwsze spotkanie to czysta formalność tak mecz w Neapolu przy obecnej formie Chievo zapowiada się nadzwyczaj interesująco. Niedziela to przede wszystkim poranne spotkanie Torino - Roma i zdecydowanie najciekawsze starcie ponownie we Florencji, gdzie po Romie przyjeżdża Milan, który jest po serii dwóch wygranych z rzędu. Inter, Lazio i Genoa mają przyjemnych przeciwników w dodatku grając na własnych boiskach powinni spokojnie ugrać po 3 punkty. Zaczynamy na jednej wyspie i kończymy na drugiej i tak do Sardynii na mecz z Calgiari wybiera się Sampdoria i tu już w kościach czuje dobry mecz.
Składy i kontuzje: Gazzetta i Tuttosport.
Zapraszamy do dyskusji :wink:
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Zacznijmy od pierwszego sobotniego spotkania.
Higuain
1.57
Bet

To co pokazał Argentyńczyk w ostatnim sezonie, to ręce same składają się do bicia brawa. Jak płaci się za zawodnika 90 milionów euro, to trzeba wymagać od niego zdobywania bramek. Może póki co często tego nie czyni, ale wierzę że z meczu na mecz będzie tylko lepiej. Przeciwnikiem jest Palermo. Drużyna, która raczej nie powinna napsuć krwi Starej Damie. Na 5 spotkań, tylko 3 zdobyte bramki czyli ofensywa kulawa.
Juventus w ostatnim meczu spokojnie wygrał z Cagliari i jednym ze zdobywców bramki był właśnie genialny Pipita. Co tu dużo pisać. Palermo to poziom taki jak Cagliari, więc można spodziewać się się kilku bramek dla Juventusu.
------------------------
Juventus czyste konto?
Tak
1.72
Bet

Juventus defensywę ma znakomitą. 4 stracone bramki. A kto w Palermo ma straszyć defensorów i samego Buffona? Patrząc na H2H i ostatnie 5 spotkań, to wszystko wygrywał Juventus nie tracąc przy tym bramki. Teraz uważam, że będzie podobnie.
--------------------------
Icardi
1.66
Bet

Już na początku sezonu rozbrykał nam się ten młodzieniaszek. Prowadzi w klasyfikacji strzelców z 6 golami na 5 spotkań. Ostatnio dwie bramki przeciwko Empoli. W przedostatni meczu pokonał blok defensywny Juventusu. Chłopak ma potencjał i będzie z niego znakomity napastnik. On musi zdobywać bramki, musi wziąć ten ciężar na siebie, a o dogrywanie piłek nie musi się martwić.
Niestety, ale mój debiut w tym sezonie w Serie A wypadł słabo. Inter tak paczka na papierze, Chinole sypnęli kasą, tydzień temu pokonali Juventus, żeby teraz zremisować. Tak się do LM nie dostaną.
 
lelek65 101

lelek65

Użytkownik
Torino - Roma​

W nadchodzącej kolejce od razu rzucił mi się w oczy powyższy mecz. Z jednej strony dryżyna z Turynu, po której przed sezonem spodziewałem się odrobinę więcej niż 5pkt po 5 kolejkach. Moim zdaniem Torino brakuje stabilizacji w składzie. Wiadomo, że rotacja w ataku wymuszona kontuzjami. Patrząc jednak na linię pomocy Mihajlovic ciągle szuka optymalnego według niego rozwiązania. Dość powiedzieć, że zestawienie pomocy w dotychczasowych 5 spotkaniach było za każdym razem inne. Dodajmy do tego wspomniane kontuzje... To musi odbijać się na grze zespołu. O świetnym zgraniu nie może być tutaj mowy. Dodatkowo cała druga połowa wybiegana w meczu z Pescarą - najpierw w 10, potem ostatnie 15 min w 9. Z pewnością nie działa to na korzyść Torino. 2 czerwone kartki pomocników rzecz jasna wymuszają kolejne rotacje w tej formacji. Myślę, że nawet powrót Belottiego oraz Ljajica (prawdopodobnie i tak zacznie na ławce) nie pomoże. Nie w obecnej dyspozycji i nie z rywalem takiego kalibru. Roma podrażniona porażką we Florencji, bez problemów pokonała Crotone. Turyńczycy według mnie w obecnej dyspozycji nie mają żadnych argumentów, żeby przeciwstawić się Rzymianom i liczę na pierwsze w tym sezonie wyjazdowe zwycięstwo stołecznej ekipy. Może nawet bardziej okazałe niż te minimalne, jednobramkowe.

Typ: Roma @2.00 Wynik 3-1

Zastanawiam się również nad Roma -1 @3.30
lub ew Roma i powyżej 2,5 gola w meczu @2.80
⛔⛔⛔

Wynik sugeruje znakomite zawody Torino - w rzeczywistości wykorzystali beznadziejną postawę defensywy gości. Roma w ataku bez pomysłu a Dzeko.. chyba trzeba go nastrzelić, żeby piłka po jego kontakcie znalazła drogę do bramki :razz:

ForBET



Inter - Bologna​

W tym meczu oczywiście gram w stronę ekipy z Mediolanu. Wszystkie atuty na tą chwilę są po ich stronie. Zastanawiam się jedynie nad zwiększeniem kursu grając handi -1 (@2.10) bądź wygraną do zera (@2.25). Jednak nic na siłę. Bologna zdobywala bramki w każdym z 5 meczów - pora na przerwanie tej serii? Bologna jest świadoma swojej pozycji w lidze i myślę, że w pełni satysfakcjonuje ich obecny obraz, w którym mocno punktują na własnym stadionie. Nieznaczy to jednak, że do Mediolanu nie przyjadą po punkty. Boję się tylko Verdiego. :razz: Po meczu z Napoli każdy pewnie myślał, że to przypadek i szybko takiego strzału nie powtórzy.. Tymczasem przebił swój wyczyn 4 dni później kapitalnym golem z Sampdorią. :grin:

Typ: Inter @1.45 - do dubla z Romą. ⛔ Wynik: 1-1.
Cała masa sytuacji Interu. Szkoda szczególnie tych z doliczonego czasu...


Co powiecie na wspomniane opcje z handi -1 (@2.10) bądź wygraną do zera (@2.25)?



Crotone - Atalanta​

Interesuje mnie Wasza opinia na temat kursów wystawionych na Atalantę. Już te z meczu z Palermo mnie zadziwiły... ???? Atalanta to nie drużyna do spadku i będą punktować. Jednak w szczególności u siebie. W zeszłym sezonie 3 zwycięstwa na wyjeździe... Może warto coś w stronę gospodarzy?
Bramka @1.60 lub 1X @1.70?



Fiorentina - Milan​

Kolejny mecz, co do którego chciałbym poznać opinię forumowiczów. Zastanawiam się nad graniem w stronę gospodarzy. Nie widzę tutaj zupełnie Milanu wywożącego jakieś punkty z Florencji. Jedynie w okolicznościach jakie miały miejsce w Genui. Byłby to jednak dla mnie nadmiar farta w krótkim czasie :razz: Wygraną z Lazio przełamali serię - ostatni raz dryżyna z San Siro wygrała 2 mecze ligowe z rzędu na przełomie stycznia i lutego. Czyżby nagle zaczęli budować serię zwycięstw? Potencjał piłkarski zdecydowanie po stronie Violi. Niech obraz tego, gdzie w tej kwestii znajduje się Milan, świadczy fakt, iż w moich oczach o ich sile stanowi dyspozycja Kucki, który (powtarzam, że to moja subiektywna opinia :razz ???? jest ich najlepszym zawodnikiem - walczącym, dającym dużo jakości.

Typ: Fiorentina @2.15 ForBet ⛔
 
tenthu 6

tenthu

Użytkownik
A kto w Palermo ma straszyć defensorów i samego Buffona?
Tylko, że Buffon ma zdaje się jakąś kontuzję i prawdopodobnie zagra Neto. Niemniej jednak typ popieram i chyba sam postawię:
Wynik/Obydwie drużyny strzelą gola: Juventus i NIE @ 1,90 bet365
Juve traci bardzo mało bramek, a gra Palermo to dno i metr mułu, więc przy takim kursie myślę, że można zagrać nawet za wyższą stawkę.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Tylko, że Buffon ma zdaje się jakąś kontuzję i prawdopodobnie zagra Neto.
To akurat był niegroźny uraz. La Gazzetta dello Sport początkowo w swoich przewidywanych składach dawała Gigiemu około 55% szansa na grę w tym meczu, ale już potem zweryfikowali te doniesienia i Gigi Buffon ma zagrać w bramce.

Zmiany za to w defensywie. Odpoczynek ma dostać Chiellini. I w sumie to dobrze, Giorgio ostatnio zawodził, w jego miejsce ma zagrać Daniele Rugani. Sam Allegri na jego temat mówił na konferencji tak: &quot;Jutro na boisku zobaczymy ponownie Ruganiego, który bardzo podobał mi się w meczu z Cagliari&quot;

Ponadto wraca Khedira do środka pola, a Allegri waha się nad wyborem kogoś z dwójki Hernanes/Lemina.
W ataku z kolei najpewniej odpoczynek otrzyma Paolo Dybala i zacznie na ławce a w ataku duet Mandzukić &amp; Higuain. Tak przewidują włoskie media i tak też Allegri wypowiadał się na konferencji prasowej wczoraj.

Sobotnie dwa mecze to niby murowani faworyci, o ile co do Juventusu to jakichś większych wątpliwości nie mam, bo Palermo słabe. O tyle co się tyczy Napoli to takie wątpliwości już się pojawiaja...

Napoli - Chiewo

Latające Osły, czyli Chiewo dobrze weszło w sezon. Doświadczona ekipa Rolando Marana skutecznie broni i potrafi wykorzystywać stałe fragmenty gry. W obronie mają doświadczonych zawodników i wiekowych, coś a&#39;la Juventus. Z przodu liczą na dobre zawody Valtera Birsy.
Napoli przed LM, niby skarceni w środę w Genui bo nie dostali dwóch karnych, ale w tyle głowy już mecz LM z Benficą. Sarri zapewne więc kilka zmian w skłądzie zrobi. Pytanie jakich?
Bo włoskie media przewidują np, że szanse do gry w ataku Milik - Gabbiadini 60-40% czyli możliwa tu rotacja. Tak samo przy Callejonie, są identyczne procenty, więc możliwy debiut w Neapolu rewelacji na Euro&#39;16 Emmanuele Giaccherini.

Szkoda, że w przewidywanym składzie nie widać Piotra Zielińskiego, który swoje minuty wykrozystuje do maksimum. w Genui też po wejściu zagrał kapitalną piłkę do Insigne, ale ten spartaczył... a była by asysta Piotrka ajj.

Jakoś mam takie wewnętrzne przeczucie, że Napoli będzie się męczyło dzisiaj. Może i wygra, ale skruszenie muru Chiewo może im trochę zająć. Pytanie czy zagra Callejon i Milik. To może być kluczowe.

Interesuje mnie Wasza opinia na temat kursów wystawionych na Atalantę. Już te z meczu z Palermo mnie zadziwiły... Atalanta to nie drużyna do spadku i będą punktować. Jednak w szczególności u siebie. W zeszłym sezonie 3 zwycięstwa na wyjeździe... Może warto coś w stronę gospodarzy?
Bramka @1.60 lub 1X @1.70?
Hmm, szczerze mówiąc to Crotone trochę nie pasuje do elity. Zewsząd takie głosy idzie dostrzec. Niby w Rzymie na Olimpico mieli karnego (Szczęsny obronił) oraz trafili raz w słupek to nie da się powiedzieć o nich czegoś dobrego.
Sam nie wiem, raczej bym ten mecz odpuścił sobie.


Niech obraz tego, gdzie w tej kwestii znajduje się Milan, świadczy fakt, iż w moich oczach o ich sile stanowi dyspozycja Kucki, który (powtarzam, że to moja subiektywna opinia ) jest ich najlepszym zawodnikiem - walczącym, dającym dużo jakości.
Też uważam Kuco za jednego z lepszych graczy Milanu wiec nie jesteś sam ;)
Pytanie czy to dobrze świadczy o Milanie skoro Kucka tak wygląda w naszych oczach?
Oczywiście jest jeszcze Carlos Bacca, bardzo skuteczny pod bramka rywala. Mam też słabość do Nianga, przyznam się otwarcie, lubię go jakoś, bywa często chaotyczny, ale niekiedy z tego chaosu coś się zrodzi hehe.
Także fajnie, że Montella postawił na Suso, mam nadzieje, że Hiszpan odpali i będzie grał na tym poziomie co w Genui. Wiadomo inna presja, inne miasto, ale lewa noga jest ułożona, zresztą pokazał to już na stadionie w Neapolu na San Paolo gdzie zdjął pajęczynę.

Milan przechodzi przebudowę to fakt, warto zwrócić uwagę na ich formację defensywną, jakże młodą formację. Donnarumma 17 lat, Calabria 19 lat, Romagnoli 21 lat, De Sciglio 23 lata i Paletta 30 lat. Widać młodość, szok! Ale przed nimi przyszłośc wielka, każdy utalentowany i mający niesamowite pokłady umiejetności. Oby się ograli, oby rozwijali jak należy.
Największy znak zapytania przy linii pomocy, o ile jak mówiłem do Kucki przyczepić się nie można, ale Montolivo czy Bonaventura póki co zawodzą. Montolivo to zawodzi już kolejny sezon... Giac Bonaventura pewnie ma słabszy okres, ale poprzednie rozgrywki to on z koeli był najlepszym Rossonerim więc dać mu trzeba czas.

Szkoda, że kontuzję doznał Bertolacci, on mógłby dawać dużo, ale niestety od początku jak przyszedł na San Siro czegoś mu brak i na dobrą sprawę nie zagrał tutaj jeszcze dobrego meczu, jak wróci po urazie to może wtedy?
Bo jednak transfery Milanu Jose Sosy i Matiego Fernandeza to szczerze, ale delikatnie mówiąc niewypał...

A Ty na którym miejscu @lelek65 widzisz na mecie sezonu AC Milan?
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lelek65 101

lelek65

Użytkownik
A Ty na którym miejscu @lelek65 widzisz na mecie sezonu AC Milan?
Moim zdaniem w Top 4 na koniec rozgrywek znajdą się dokładnie te same dryżyny co w zeszłym sezonie - tutaj chyba każdy ma takie zdanie i odkrywczy nie jestem (jedynie w nieco innej kolejności wyżej będzie Inter :])
Co za tym idzie dla Milanu przewiduję max rywalizację właśnie z Fiorentiną o 5 pozycję, co innego bezpośrednie starcie, co innego rywalizacja na przestrzeni sezonu. Czyli widzę Milan na miejscu 5-6 - o ile dalej dopisywać im będzie szczęście (bo uważam, że w takich kategoriach należy rozpatrywać 6pkt z Sampdorią i Torino).
 
Grac45 50,6K

Grac45

Forum VIP
@Karciarz, @Tenthu jak najbardziej popieram typy na Juventus i sam mam to pograne mocniejszą stawką niż zazwyczaj.:spokodfhgfh:
Już nie takie rzeczy przeciwko Palermo wchodziły :cool:

Będę to powtarzał jak mantrę, Palermo idzie na spadek razem z Crotone. Reszta ligi, nawet Pescara są w tej chwili o poziom jak nie dwa lepsze. O ile jeszcze z Pescarą z fartem mogą coś ugrać tak szukać czwartego do walki o utrzymanie ciężko. Jest jeszcze słaba Atalanta, ale oni jak zwykle u siebie w Bergamo ogarną spokojną końcówkę. Palermo... od 2011 nie potrafi ukłuć defensywy Starej Damy, nawet gdy mieli najlepszy duet od lat Dybala - Vaquez nie dało rady to co dopiero teraz wymagać od podstarzałego Diamantiego czy gościa o nazwisku Nestrovski? Ostatnie zwycięstwo nad Atalantą to jest istny cud, polecam zobaczyć jak ta bramka w ogóle w końcówce wpadła. Wyjdą jak to mają w zwyczaju 6 obrońców + bramkarz, 3 do środka do zagęszczenia i w ataku wspomniana wcześniej dwójka. To nie ma prawa się udać, Juventus grając obecnym systemem jeszcze 2 razy im to utrudnia. Napoli grając ostatnio z nimi pojechało gładko 3-0 a jak wiemy Napoli lubi czasem niepotrzebnie stanąć z grą i oddać inicjatywę jak to było chociażby na początku drugiej połowy z Bolonią.
Juventus do zera @ 1,90 Bet365 ✅ 0-1 Dział zarobiony ????
Napoli - Chievo
Chievo powtarza drugi rok z rzędu dobry początek sezonu. Rok temu pamiętny lider, teraz nieco słabiej ale i tak wygląda to bardzo przyzwoicie. Brak kontuzji + dobra forma + dobre przygotowanie taktyczne Marone + doświadczenie tej ekipy = wcale nie łatwe zadanie Napoli jak to pokazują kursy. Inter i Lazio już się o tym przekonały w tym sezonie. Fiorentina, która jako jedyna wygrała z Chievo męczyła się niemiłosiernie, jedyny gol udało się strzelić po rzucie rożnym, także to kolejna mocna ekipa która miała ciężką przeprawę. Mi tu wychodzą dwa typy w stronę gości. Fajna linia rożnych jak na włoskie realia, Bolonia miała taką samą w Neapolu i już do HT było pokryte. A jak wcześniej wspomniałem Napoli lubi zahamować tempo meczu i dać gościom poklepać na swojej połowie także szansę powinny być spore.
Chievo powyżej 2,5 rożnego 1,57 + Napoli poniżej 2,5 bramki 1,53 @ 2,40 Bet365 ⛔ Ajajaj brakło 1 rożnego do pełni szczęścia, a było kilka fragmentów Chievo do nabicia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
aman 139

aman

Użytkownik
Fiorentina - Milan​

Drugi poważny sprawdzian Milanu w tym sezonie. Po porażce na wyjeździe z Napoli 4-2, przyszła kolej na wyjazdowy mecz z Fiorentiną.
Zaczynając od rywala, trzeba wspomnieć, że sprawili niespodziankę, wygrywając z Romą u siebie. Jednak mimo wyniku to Roma prezentowała się lepiej i stwarzała sobie więcej dobrych sytuacji strzeleckich. Podobnie można mówić o wyniku 1:2 z Juventusem, gdzie tak naprawdę Fiorentina prawie nie istniała. Oddała jeden celny strzał na bramkę Juventusu, który zamienili na gola. Uważam, że jest to dobry średniak w serie A i w tym sezonie niezbyt namiesza.
Wracając do AC Milan. Jako wierny kibic, szczerze sam nie wiem co o nich sądzić. Myślę, że ich aktualne 9 pkt w 5 meczach to nawet ponad stan jak na kadrę Rossonerrich. Zespół ten ma dwa oblicza, które zaprezentował w ostatnim meczu z Lazio. Milan wyszedł na boisko jako gospodarz, a mimo to był nastawiony bojaźliwie w pierwszej połowie. Druga część meczu już dużo lepsza. Sporo gdy kombinacyjnej, rotacje w formacjach. Ciężko jednak stwierdzić, czy to Milan kontrolował grę, czy też Lazio nie pokazało nic specjalnego.
Mimo to warto zwrócić uwagę na Kuckę, który kreował grę ofensywną, ale też dobrze odcinał od podań. Calabria miał kilka świetnych przejęć, potrafił minąć przeciwnika. Paletta bardzo spokojny i konsekwentny w obronie. O Baccy i jego skuteczności niewiele muszę wspominać. Niang robi dużo zamieszania, ale też czasem mam wrażenie, że bardziej przeszkadza, niż daje temu zespołowi. Bajeczna technika, ale momentami zachowuje się jak dziecko we mgle.
Ciężko stwierdzić, czy w Milanie rodzi się wreszcie jakiś zespół, czy też są to pojedyncze przebłyski kilku graczy. Trener wspomina, że kładzie nacisk na odpowiednie podejście psychiczne zawodników. Kadrowo to Milan wygląda nieco lepiej.
Patrząc na ten sezon widzę Milan na miejscu 6-8 w rundzie jesiennej i w zależności od zimowego okienka przewiduję walkę o top5.
Nawiązując do meczu, to środek Milanu wygląda coraz lepiej. Honda wchodzący z ławki rezerwowych daje nieco świeżości w późniejszej fazie gry. Japończyk ma technikę i gdy mu się chce, potrafi tworzyć przewagę na boisku. Fiorentina częściej przeprowadza ataki środkiem boiska. Milan z wyjątkiem meczu z Lazio, jest maszynką do nabijania rożnych.
MÓJ TYP:
Rzuty rożne - handicap
AC Milan +1 kurs 2.20 bet365


Rzadko podaję typy, ale jeśli już to te, w które wierzę i sam je gram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Grac45 50,6K

Grac45

Forum VIP
Turyńczycy według mnie w obecnej dyspozycji nie mają żadnych argumentów, żeby przeciwstawić się Rzymianom i liczę na pierwsze w tym sezonie wyjazdowe zwycięstwo stołecznej ekipy. Może nawet bardziej okazałe niż te minimalne, jednobramkowe.
Typ: Roma @2.00
Odnoszę podobne wrażenie i też próbuje Romę, mimo że nie do końca lubię ich obstawiać, ale jak to zwykle bywa po raz kolejny wyglądają obiecująco dzisiaj.
Mecz we Florencji zapamiętałem jednym obrazkiem. Końcowy fragment meczu, Roma napędza się z kolejną akcją po chwili oddania inicjatywy Fiorentinie i Radzia Naiggolan po szybkiej składnej akcji ładuje w słupek. 5 minut nie minęło i szybka kara w postaci bramki Badeleja w sumie dosyć szczęśliwej. Raz, że Kalinić skaczący nad piłką był na pozycji spalonej (na przykład w derbach OM-OL taki spalony zaraz został odgwizdany), dwa że sam strzał niesamowicie precyzyjny i jeszcze odbił się od słupka co kompletnie odebrało szansę na obronę Szczęsnemu. Roma jak zwykle miała kilka b.dobrych sytuacji i jak to ma w zwyczaju nie wykorzystała niczego. Na mecz z Crotone nie patrzę bo rywal mega słaby więc to żaden wyznacznik formy.
Torino ostatnio co tu dużo mówić fatalna dyspozycja. Grali 3 mecze z Atalantą, Empoli i Pescarą i co? Tylko 2 punkty i 1 strzelona bramka, masakra. Te 5-1 co zrobili z Bolonią już dawno poszło w zapomnienie, najwyraźniej wszystko przez kontuzję Bellotiego, który dopiero zagrał ostatnie 25 minut z Pescarą. Dzisiaj jest już awizowany od początku podobnie jak De Silvestri, który mecz z Pescarą nadzwyczajnie w świecie przesiedział na ławce rezerwowych. Także dwie mega ważne postacie wracają w pełni zdrowia i sił na dzisiejszy mecz. Tak jak tych dwóch zawodników się obawiam tak pozostały skład jest co najwyżej średni żeby nie powiedzieć słaby. Przewaga w środku pola kolosalna na korzyść Romy i tu widzę klucz do zwycięstwa. O ile duet De Silvestri - Belloti może coś tu ukąsić tak wierzę dziś w Romę i w to, że na jedną bramkę Torino są wstanie odpowiedzieć przynajmniej dwoma. BTS swoją po żenującym kursie także to na pewno odpada.
Roma -0,25 @ 1,90 Bet365 ⛔ ⛔ 3-1 I za to nie lubię stawiać Romy, narobią smaka a później są ogrywani przez... Torino. Jak dzieci we mgle + Dżeko facet nie do pojęcia. Ratowanie się Tottim też już nie wiele pomoże. W sumie brawo Toro i brawo Michajlović za pozbawienie jakichkolwiek szans Rzymian.

Lazio - Empoli
Simone Inzaghiemiu prawdopodobnie wrócił rozum do głowy i dzisiaj powinno być bez niespodzianek w składzie. Czyli Anderson i Keita Balde jak przystało na ich potencjał zaczynają naturalnie od początku, a co to znaczy dla defensywy Empoli wiadomo. Mecz z Milanem nie wyszedł kompletnie, do tego ten fatalny błąd Parolo w środku pola, praktycznie sami oddali 3 punkty Milanowi. Wyjście z 5 defensorami + Djurdjević razem w ataku z Immobile, co chciał osiągnąć tym ustawieniem Inzaghi kompletnie nie wiem. Ten pomysł nie wyszedł już w pierwszych 45 minutach z Pescarą a co dopiero dalej próbować to z drużyną o klasę lepszą od beniaminka i to na wyjeździe. Dzisiaj zabraknie i Basty i Bastosa więc FA i Balde 100% dzisiaj wychodzą w składzie podobnie jak Djurdjević zaczyna mecz z ławki. Dochodzi jeszcze kontuzja Marchettiego, więc na dzisiaj mamy 3 w sumie poważne osłabienia w defensywie Laziale. Dla takich starych wyjadaczy w ataku jak Maccarone, Gilardino + reżyser Saponara w środku jakieś sytuację muszą się wykreować co przy ich ewentualnej bramce tylko pomoże w zakładzie, którym gram. A są to rożne, ale samego Lazio, linia 7 rożnych, ale spokojnie do zrealizowania w zwłaszcza jak wyjdą w swoim najmocniejszym ustawieniu bez zbędnych kombinacji.
Lazio powyżej 6,5 rożnego @ 1,80 Bet365 ⛔ 5
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
O ile duet De Silvestri - Belloti może coś tu ukąsić tak wierzę dziś w Romę i w to, że na jedną bramkę Torino są wstanie odpowiedzieć przynajmniej dwoma. BTS swoją po żenującym kursie także to na pewno odpada.
Właśnie powrót Belottiego nieco niepokoi. Bez niego grałbym Romę mocniej, a tak się waham. BTS o którym wspomniałeś na papierze wygląda dobrze. Roma z czystym kontem to święto, a takie święto było kiedy grali z Crotone, a i tam Szczęsny musiał bronić karnego czy ratował go słupek.
Defensywa to takie słowo, które jest chyba obce na Stadio Olimpico... No, ale wszystko robi atak. Wreszcie przebudził się Dzeko! No, ale w Romie byliśmy świadkami cudu, sami zobaczcie:



Totti swoimi dwoma asystami przy bramkach Edina przywrócił mu wzrok. To pokłosie wielu niewykorzystanych &quot;setek&quot; Bośniaka w tym i przede wszystkim poprzednim sezonie.

Co ważne w kontekście dzisiejszego meczu to braki w zespole Torino. Przede wszystkim nie zagra Molinaro więc lewa strona defensywy będzie lekko kuleć. Za kartki pauzują za to Acquah i Vives więc w środku pola trochę walczaków będzie brakować.
W ataku nie zagra Maxi Lopez, ale Sinisa ostatnio na jego temat wypowiedział fenomenalne zdanie, podsumował gościa, że nie mam pytań hahah. &quot;Jest w bardzo złej formie. Nadwaga jest powodem jego urazów, wygląda jakby nosił ze sobą lodówkę&quot; ????



Genoa - Pescara

Warto o tym meczu wiedzieć, że gospodarze zagrają bez swojego snajpera, Leonardo Pavoletti doznał urazu w meczu z Napoli i czeka go krótki rozbrat z piłką. Ponadto z powodu kartek pauzuje Miguel Veloso.
Beniaminek więc nie stoi wcale na straconej z góry pozycji dzisiejszego popołudnia.


VS

Inter Mediolan - Bologna
Typ: Inter @ 1,45 b365
⛔⛔1:1​


&quot;Icardinazionale&quot;, to chyba tak powinien nazywać się klub Interu w tym sezonie zamiast tradycyjnego Internazionale. Uzależnienie od dobrej formy Maurito jest bardzo widoczne. 6 z 7 bramek i asysta przy trafieniu Perisica. Nic co dobre w zespole Nerroazzurrich nie dzieje się bez udziału Argentyńczyka.
Bologna wsławiła się ostatnio z kapitalnych bramek Simone Verdiego. Kto jeszcze nie widział trafienia przeciwko Sampdorii w środowy wieczór niech jak najszybciej nadrabia zaległości, co to był za wolej! ;O Ponadto Krejci zalicza asysty i na szpicy Destro cieszący się z bramek jakby jego spełnieniem była gra dla Bologni, ale nie powiem podoba mi się taka postawa Mattii. Bologna może sprawić psikusa, ale jednak Inter w formie po dwóch ostatnich wygranych jest faworytem tej gry.
Inter już z Banegą w składzie, dobrze wkomponował się Joao Mario, który był chwalony za mecz przeciwko Empoli.
Inter marzący o top3 i powrocie do Champions League musi takie mecze jak dziś wygrywać, liczę na kolejne 3 pkt nerroazzurrich.

Lazio - Empoli

Jeżeli Simone Inzaghi nie będzie szalał ze składem i pośle najlepszych z Felipe Andersonem i Balde Keitą na czele to powinni ten mecz wygrać w mojej opinii.
 
tomash_ek 55

tomash_ek

Użytkownik
26.09.16, 21:00
Cagliari - Sampdoria

Gram w stronę Cagliari.
Cagliari u siebie zdobyło 4 punkty w dwóch meczach, 3 wyjazdy w plecy. Sampdoria na wyjazdach 1-0-2, ale ogółem słaba forma (3 porażki z rzędu w lidze) i osłabienia. Posypała się prawa strona, obrońca Sala jest kontuzjowany, a pomocnik Barreto będzie pauzował za czerwoną kartkę. Na lewej stronie obrony zabraknie Pavlovicia. U gospodarzy kontuzjowany jest pomocnik Ionita, a pod znakiem zapytania stoi występ prawoskrzydłowego Isli. Sądzę, że osłabienia Sampy są poważniejsze, tymbardziej że to dla nich mecz wyjazdowy.
Cagliari w meczach u siebie jest bardzo skuteczne jak na razie (5 goli w 2. spotkaniach), liczę na to, że podtrzymają skuteczność wobec osłabień gości.
Cagliari @2.30 1xbet ✅
I lekko Cagliari -1AH @3.60 1xbet ZWROT
 
tomash_ek 55

tomash_ek

Użytkownik
26.09.16, 19:00
Crotone - Atalanta
Zarówno jedni i drudzy grają mizerię, niby Atalanta z większym potencjałem, ale w ostatniej kolejce przegrali z ogórkami z Palermo. Zagram delikatnie na Crotone, bo dla mnie to tu jest 50/50, a kursy na gospodarzy urosły już tak, że szkoda nie spróbować.
Crotone DNB @3.29 oddsring ⛔
E// Atalanta jednak zdecydowanie lepsza, miejsce Crotone jest w serię B
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

Cagliari - Sampdoria
Typ: Obie strzelą ?TAK @ 1,735 pinnacle
✅✅2:1​


Całkiem interesujący mecz na zakończenie tej serii gier. Po jednej strony dobre na własnym terenie Cagliari, a na przeciwko ciekawie grająca ekipa Marco Giampaolo. Sampdoria świetnie weszła w sezon, potem przyszła słabsza seria, trzy porażki z rzędu z czego dwa mecze grali naprawdę bardzo dobrze i nie zasłużyli w nich na porażki. Mowa tutaj o potyczkach z Romą na Olimpico i z Milanem u siebie.
Pierwszy mecz mieli 2-1 w Rzymie do przerwy i mecz pod kontrolą, godzinna przerwa spowodowana ulewą zmieniła zespół nie do poznania, Totti &amp; Dżeko, którzy weszłi z ławki zapewnili Romie wygraną.
Mecz z Milanem z kolei to nieskutecznośc oraz kontrowersyjne decyzje sędziowskie. Sampdorii nie uznano dwóch bramek, ponadto Luis Muriel trafił w słupek i 2-3 razy świetnie interweniował Donnarumma. Ogólnie to przegrali przez kontratak w końcówce.
Wreszcie trzeci z ostatnich ich meczów był najsłabszy, porazka z Bologną nie do wytłumaczenia. No, ale jak Simone Verdi ładuje gola życia to jak tutaj nie przegrać.

Cagliari duży potencjał ma w sobie jak na beniaminka, grają ofensywnie, skład doświadczony i ograny. Marco Boriello i Sau skuteczni więc w meczu u siebie obowiązek ich to strzelić jakąs bramkę dzisiaj.

Sampdoria gra lepiej niż ich ostatnie wyniki. Wraca do składu Ricky Alvarez w miejsce Praeta i to zmiana na duży plus. SProwadzony Praet z Anderlechtu zawodzi, on nie nadaje się do tej ligi, już w Anderlechcie jak widziałem jego 4-5 meczów i slyszałem od komentatora że to wielki talent to się zastanawiałem w który miejscu?
Alvarez to z kolei też niespełniony talent, ale wiem na co go stać, widziałem go w lidze argentyńskiej wiele razy, miał kilka dobrych meczów w Interze Mediolan. Wierżę w niego ciągle. No i przede wszystkim w gazie jest Luis Muriel, czas na jego ponowne gole dziś (mam go w fantasy przecież! ???? ).
Ostatnio Bruno Fernandes też dał dobrą zmianę więc dziś mówi się, że zacznie od początku, no ale przeciez Edgar Barretto pauzuje za cz.kartkę więc ktoś musi tę lukję wypełnić. Portugalczyk ma duże papiery na granie, musi w siebie uwierzyć,a gdzie jak nie pod wodzą Giampaolo?

Cagliari: Storari - Isla, Cepitelli, Bruno Alves, Murru - Tachtsidis, Di GEnnaro, Padoin- Joao Pedro - Sau, Boriello

Sampdoria: Viviano - Eramo, Silvestre, Skriniar, Regini - Bruno Fernandes, Cigarini, Linetty - Alvarez- Budimir, Muriel

W Sampie warto jeszcze wyróżnić bramkarza Viviano za początek rozgrywek, ale czy on mając taką linię defensywy jest w stanie utrzymać dziś czyste konto? Szczerze to wątpię. Pauzował będzie Sala (prawy obrónca Sampy).
Typ ten mam w głowie już od dawna. Długo jednak zwlekałem i dziś kursy są jakie są, ale @1,73 też daje jeszcze radę więc gram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom