>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6. kolejka Serie A [26.09 - 28.09.2023]

Status
Zamknięty.
ziroxxx 793,1K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Juventus - Lecce, BTTS @ 2.05 Unibet

Analiza:
Biorę pod lupę spotkanie w Serie A, w którym spotkają się sąsiedzi z tabeli. Lecce zaskakuje po 5 spotkaniach bo zajmuje wysokie 3 miejsce nie przegrywając spotkania w lidze i strzelając bramkę w każdym spotkaniu. Juve po ostatniej porażce z 10 pkt plasuje się na 4 pozycji w tabeli. Na papierze przed spotkaniem to gospodarze są faworytem i myślę, że wygrają to spotkanie. Lecz Lecce dobrze prezentuje się od początku sezonu i spodziewam się, że podtrzymają serie i również strzelą bramkę. W meczach Juve, BTTS pojawil się w tym sezonie w 3/5 meczach, a w meczach Lecce również 3/5. H2H w ostatnich 5 spotkaniach tych drużyn również BTTS pojawił się w 3/5 meczach. Stara Dama od początku prezentuje się w kratkę, szczególnie słabo zaprezentowali się w ostatnim meczu z Sassuolo. Myślę, że najlepszą opcją na to spotkanie jest własnie bet na obie drużyny strzelą bramkę.
 
successful 2M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Inter - Sassuolo
Typ: Inter i powyżej 1.5 gola
@1.42 Fuksiarz

Piłkarski świat jest zachwycony ostatnią grą Interu. Od momentu porażki z Manchester City w finale Ligi Mistrzów, nie przegrali jak dotąd żadnego spotkania. Wręcz przeciwnie - niedawno zakończyli potężną serię siedmiu spotkań z rzędu, w których strzelili minimum dwie bramki, w tym cztery przeciwko Fiorentinie i pięć przeciwko AC Milan. Zakończyli niedawno, ponieważ w dwóch ostatnich meczach bramek było mniej. Tylko zremisowali (1:1) w wyjazdowym meczu przeciwko Real Santander, i skromnie (1:0) wygrali w ligowym wyjazdowym meczu z Empoli. Przeciwko Sassuolo wygrali trzy ostatnie bezpośrednie spotkania, strzelając w sumie 7 bramek. Dzisiejszy przeciwnik traci najwięcej - obok Empoli - bramek w lidze. Myślę, że Inter spokojnie wygra to spotkanie i powróci na tor spotkań, w których strzela minimum dwa gole.
 
Ostatnia edycja:
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Godzinna: 18:30
Spotkanie: Empoli – Salernitana
Typ: over 3.5 bramki
Kurs: 4.00
Bukmacher: lvbet
Analiza:


Takiego obrotu spraw to się nikt nie spodziewał w Empoli, po 5 kolejkach ekipa jest z zerowym dorobkiem punktowym i nawet w tych 5 kolejkach nie strzelili bramki, do tego jeszcze była ta totalna kompromitacja z Roma 7:0 po którym prace stracił trener. Zobaczymy jakie będę efekty tej zmiany bo po meczach z Juve, Roma, Interem to dziś koniecznie trzeba zagrać inaczej, tutaj nikt z kibicować nie będzie chciał oglądać zespołu cofniętego, czekające na swoje szanse tak mogli grać z tymi wielkimi, po takim początku tutaj ma być reakcja, ja tutaj oczekuje zdecydowanie aktywniejszego zespołu w ofensywie, a patrząc na to co robić w defensywie to szykuje nam się otwarty mecz bo Salernitana też katastrofa w defensywie i Sousa gra tutaj być może o swoją posadę. Drużyna też jeszcze w tym sezonie nie wygrała, też ciśnienie na dziś jest ogromne. Zobaczymy w jaką stroną pójdzie ten mecz, raczej nikogo remis w tym starciu nie będzie interesował, ta dyspozycja w defensywie obu ekipa sprawia że idę w over bo zaatakować tutaj jedni i drudzy będą chcieli bardzo odważnie.
 
versa 397,5K

versa

Typer
Hellas Verona - Atalanta
Atalanta powyżej 4.5 rzutów rożnych w meczu
Fuksiarz @1.58

Dziś coś czego na codzien nie grywam, więc zobaczymy jak to wyjdzie ale czysto statystycznie i w mojej opinii do zrobienia na spokoju.
Atalanta gra radosna piłkę, mają w swoich szeregach dość mocnych ofensywnych piłkarzy , po 5 kolejkach mają aż 73 sytuację bramkowe, z których wynikło 32 rzutów rożnych, w czterech z tych spotkań mieli aż po 7 rzutów rożnych,a raz zabrakło jednego rogala, aby pokryć moją propozycję.
W pięciu poprzednich meczach bezpośrednich odnotowali kolejno 7,6,10,7,6 rzutów rożnych, a więc biorąc pod uwagę pierwsze pięć kolejek z tego sezonu + pięciu bezpośrednich meczy tych drużyn na przełomie 3 lat mój typ byl pokrywany aż dziewięciokrotnie, gdzie powtarzam raz zabrakło tylko jednego rogala.
Pomyślności.
 
ziroxxx 793,1K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Inter - Sassuolo, Inter więcej spalonych @ 1.42 Superbet

Ttyp bardziej w kierunku Sassuolo niż Interu. Sassuolo od kilku sezonów jest drużyną, która sporo łapie na pozycji spalonej. Co roku w tej kwalifikacji przoduje pod względem łapania przeciwników na spalonym. W tym sezonie nic się nie zmieniło. Po meczach średnio przeciwnicy Sassuolo robią 3,4 spalonego na mecz. Inter może nie wygląda rewelacyjnie pod względem spalonych, ale fakt jest taki, że drużyna która częściej będzie atakować ma szanse więcej razy złapać się na spalonym. Inter w ostatnich 4 meczach z Sassuolo zawsze zdobywał więcej spalonych. Kurs na Superbet = 1.42, a na Fuksiarz 1.09. Biorę to :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +964
neutralny 460,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Lazio - Torino
Lazio wygra mecz @2,15 Fuksiarz


No jak nie dziś to ja nie wiem, kiedy Lazio zamierza wygrać mecz. U siebie 2,15 z Torino to jakaś abstrakcja i spróbuję go, pomimo wszelkich akcentów, które wskazują, że rzymianie tego meczu mogą nie wygrać. Turynianie póki co dośc przewidywalnie, coś tam wygrali, coś przegrali, coś zremisowali, ogólnie w klubie są zadowoleni z wejścia w kampanię 23/24. Gospodarze poniżej oczekiwań, choć moim zdaniem panika w tym przypadku jest zbędna. Oczywiście porażki z Lecce i Genoą optymizmem nie napawają, ale ja bym też nie popadał w wielki pesymizm, bo wszyscy z czołówki takich porażek w trakcie sezonu doznają. Akurat się trafiło, że podopieczni palacza Sarriego zaliczyli takie dwie zaraz na starcie. Do tego grona dołączył Juventus, dmowy remis z Monzą i wyjazdowa wygrana z ... Napoli. No i właśnie tak widzę Lazio, myślę że po prostu słabo wystartowali, ale to cały czas ekipa na puchary. W każdej lidze po pierwszych 5-7 kolejkach wiele czołowych ekip jest w drugiej połowie tabeli i raczej nie ma się poki co tym wielce przejmować. Jakby jednak nie było trzeba się brać do pracy, bo margines błędu się zmniejsza i typuję, że moi faworyci pokażą dziś swoją dobrą stronę i zapunktują za trzy.
Torino póki co ograło Salernitanę i Genoę, zremisował z Cagliari oraz u siebie z Romą. Porażki doznali tylko przeciwko Milanowi i to dość sromotnej. To chyba był punktowy maks, jaki mogła z tych meczów wycisnąć ekipa trenera Juricia. Lazio wprost przeciwnie, mimo iż goniło zarówno z Genoą, jak i z Lecce nie było na tyle skuteczne, aby tych meczach zapunktować, jednak to nie znaczy, że cały czas będą takie mecze przegrywać.
Według mnie kurs mocno przesadzony oparty na pierwszych meczach. Patrząc na potencjał ja cały czas widzę faworytów w rzymianach i nie dziwiłoby mnie tu 1,80 na gospodarzy, więc przy kursie przekraczającym 2,00 uważam to za dobry bet.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1391
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik

Godzinna: 18:30
Spotkanie: Monza – Bologna
Typ: over 3.5 bramki
Kurs: 3.80
Bukmacher: lvbet
Analiza:


Traktuje ten mecz trochę jako przełamanie dla obu ekip. Monza źle zaczęła ten sezon jak na aspirację tej ekipy, ale podobnie było przed rokiem, co prawda mają już mecze z Interem, Atalanta oraz Lazio, te dwa pierwsze przegrane a z Lazio udało się zremisować, przed rokiem potrafili jednak z tymi najlepszymi punktować bardzo dobrze, grając swoja ofensywną piłkę, bo na pewno ta drużyna mogła się podobać pod względem wizualnym, myślę że tutaj będą się coraz bardziej rozkręcać te dwa ostatnie mecze zremisowane z Lazio 1:1 oraz Lecce ale to już była ekipa zdecydowanie aktywniejsza w swoje grze w ofensywie. Motta w Bolonii chce grać ofensywnie i atrakcyjnie ma parcie tutaj na robienie czegoś większego, tutaj jednak problem jest taki ze brak tutaj transferów by w 100% pokazać to coc chce Motta i lepiej z tego co ma, solidny początek ale tuta chcą więcej a te dwa remisy ostatnie po 0:0 myślę że sprawią że dzisiaj drużyna poszuka czegoś innego w swoje grze, bardziej otwartej, bezpośrednie piłki. Dla mnie ekipy mają zdecydowanie większy potencjał do grania ofensywniejszej piłki, zresztą chcą tak grać a już na pewno skuteczniejsze, bo chyba tutaj leży problemy, liczę że to będzie taki mecz w którym kolejny remis nikogo nie zadowoli i obie postawią tutaj od pierwszych minut na dużą intensywność i wymianę ciosów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom