>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6 kolejka Serie A

Status
Zamknięty.
snajp 524,1K

snajp

Użytkownik
MILAN-CATANIA
Gospodarze nie wygrali w lidze czterech kolejnych spotkań. Najpierw trzy zremisowali 1:1, by ostatnio dosyć pechowo przegrać z Palermo 1:2. W tym czasie wygrali jedynie z Benfiką Lizbona 2:1 w Lidze Mistrzów. Catania natomiast ma tylko punkt mniej od rywali, ale na wyjeździe nie radzi sobie najlepiej. Najpierw zremisowała z Parmą 2:2, by potem przegrać z Interem 0:2.
Milan będzie osłabiony brakiem bramkarza Didy, obrońcy Paolo Maldiniego, pomocnika Serginho i napastnika Ronaldo. Goście zagrają bez kontuzjowanych Cristiana Llamy i Gianluki Falsinego. Ponadto z powodu zawieszenia zabraknie Giacomo Tedesco i Davida Baiocco.
Myślę że najwyższy czas na przełamanie :!::!::!:
mój typ 1
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Ze spotkań niedzielnych 6 kolejki Serie A wpadły mi oczy dwa : Torino - Juventus oraz Reggina - Lazio . Co do Derbów Turynu to oba zespoły przystąpią do niego w mocno okrojonych składach . W Juventusie m.in. zabraknie Andrade , Iaquinty oraz Camoranesiego , czyli trzech bardzo ważnych graczy . Do tego Zebiny i Boumsonga , czyli praktycznie 2/3 obrony . Torino jak wspomniałem też jest mocno oslabione . Zabraknie m.in. ich najlepszego zawodnika i kilku innych ważnych gracz a na dodatek ich trener zostal wyslany na trybuny . Juventus jest w formie, paru podstawowych graczy ostatnio odpoczywalo w środę i ja uważam , że mimo wszystko to Stara Dama będzie lepsza . Drugie spotkanie też obstawiam na gości , tyle że z podpórką . Reggina wcale aż tak źle nie gra . Mieli wielkiego pecha , że trafili na samym początku na Milan , Juventus , rozpędzone Udinese czy Romę a teraz na dodatek Lazio . Myślę , że mając taki terminarz w drugiej części sezonu podniosą się z dołu tabeli , lecz wątpię by mogli ograć bądź co bądź aktualnego uczestnika Ligi Mistrzów .
Reasumując :
Juventus @ 1.80 + Lazio X2 @ 1.36 :spokodfhgfh:
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Rowniez prz kursie 1,8 widze jako taki &quot;value&quot; na Juventus. Dziadki musza skupic sie na lidze i niech tak zostanie, a przeciwnik nie jest zbytnio wymagajacy. Jak zagraja tak jak z Roma to powinni wygrac ale wiadomo poki pilka w grze...
 
simons 646

simons

Forum VIP
wedlug mnie kuszaca jest oferta na PAlermo. Wysoki kurs moim zdaniem warto zaryzykowac chyba ze maja jakis problem o ktorym nie przeczytalem... ale watpie.
Na temat LAzio sie nie wypowiadam bo za bardzo lubie te druzyne zeby w ogole myslec ze moze przegrac ;)
Torino Juve to jak kazde derby ciezkie moim zdaniem... teoretycznie to Juve powinno wygrac, ale jakeis takie przeczucie mam (mam nadzieje ze bledne) ze iksik bedzie.
NIe mialem zbytnio czasu na glebsze analizy, ale tak na pierwszy rzut oka maly koment :p
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
A mnie ciekawi mecz Napoli - Genoa ,2 beniaminki obecnego sezonu. Co ciekawe od 3 sezonów na stadionie w Napoli padał remis i jak ktos lubi ryzyko to może zagrać na X ,kursy są ładne ,w okolicach 3. Ja jednak myśle ,że Napoli wygra ten mecz ponieważ lepiej sobie radzi niż Genoa w 1 lidze. Genoa natomiast na wyjazdach jeszcze nie strzeliła bramki ,ani nie straciła ,2 razy padał remis bezbramkowy (z Sampdorią oraz Catanią). Napoli u siebie gra bardzo dobrze ,wygrało juz 2 mecze ( z Sampodrią i z Livorno) oraz 1 przegrało (z Catanią). Moimi typami w tym meczu są:
- 1 (2,28 betfair)
- under (1,65 bet-at-home).
 
M 0

milan1899ac

Użytkownik
Dzisiaj będzie tak:
Milan-Catania 1 - catania za słaba na Milan, Cagliary-Siena X- Cagliary ma słaby atak ale dobrą obrone, Siena też bedzie sie bronic, obie druzyny będa grac na remis...
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Spotkanie : AC Torino - Juventus Turin
Typ : Juventus Turin✅ @ over 2.5⛔
Kurs : 1.75 @ 1.80
BAH
Wynik 0-1 (0-0)

Analiza :
Mysle ze w ostatnim meczu 6 kolejki Serie A Torino tak latwo skury nie sprzeda i powalczy ze staruszkami z Juventusu ktory gra bardzo w kratke .Juventus obecnie na 4 pozycji z 10 pkt na koncie ,bilansem goli 14:6 oraz 3 zwyciestwami 1 remisem i 1 porazka . przypomnijmy ze Juventus na wyjazdach spisuje sie srednio jeden mecz wygrywajac i jeden remisuja lecz strzelajac 5 goli i tracac 4 - to dosc duzo jak na dwa mecze .Pamietajac ze wszystkie ich mecze odbywaly sie w niezlej dramaturgi . Co prawda piłkarze Waltera Novellino są jeszcze nie pokonani w tym sezonie na Stadio Olimpico, ale i zdobyciem kompletu punktów także nie moga sie pochwalić. Cztery remisy i środowa porażka z Parma to bilans spotkań Granata w nowym sezonie. Domowe remisy, przede wszystkim z Reggina i Siena nie napawaja optymizmem przed spotkaniem ze &quot;Stara Dama&quot;.Torino bedzie jednak musiało sobie radzić bez wielu piłkarzy, którzy z powodu kontuzji nie beda mogli zagrać. Należa do nich Ivan Franceschini, Nikola Lazetic, Tommaso Vailatti, Roberto Stellone i Marco Di Loreto. Także wspomniany wcześniej trener Granata - Novellino, nie bedzie obecny na ławce rezerwowych podczas meczu z Juve. Jest to kara za zbyt żywiołowe komentowanie pracy arbitra liniowego w meczu z oraz złamanie nałożonego zakazu w środe.natomaist w Juventusie napewno nie zagraja : Boumsong oraz Andrade, natomiast za czerwona kartke zawieszony jest wciaż Zebina oraz Camoranesi i Marchionni. W srode Juve wygralo sdosc latwo bo az 4:0 z Regina oczywiscie tak iwynik mogl by sie dzis powtorzyc choc w to szczerze watpie lecz licze na wiele goli .. szczegolnie Juventusu .Mysle ze Juventus w tym sezonie powinien skupic sie glownie na Serie A aby juz w anstpenym sezonie zagrac w LM i wrocic do tej elitarnej ligi po 3 latach tulaczki . Jezeli Juventus wygra dzisiejszy mecz przesunie sie na 2 pozycje Serie A co podbuduje ic hmorale psychiczne .

Torino:
Sereni - Comotto, Natali, Dellafiore, Lanna - Grella, Corini, Barone; Rosina, Recoba - Ventola
Juventus: Buffon - Grygera, Legrottaglie, Criscito, Chiellini - Salihamidzic, Nocerino, Zanetti, Nedved - Trezeguet, Del Piero
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Rowniez kuszacy kurs jest na 2/2 ;) [polowa / koniec spotkania] ale czysta 2 rowniez powinna wejsc na Juventus bo uwazam iz dziadki wygraja ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom