>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6 kolejka T-Mobile Ekstraklasa 30.08 - 02.09.2013

Status
Zamknięty.
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Już jakiś czas temu zauważyłem dosyć dużą nielogiczność/nieprzewidywalność w wynikach Zagłębia(czy to dlatego,że jest finansowane z budżetu państwa?) a w zasadzie też i całej ekstraklapy i pod wpływem wczorajszych rezultatów postanowiłem policzyć jakby to wyglądało gdyby w każdym meczu stawiać rozstrzygnięcie 1X2 tylko i wyłącznie na podstawie najwyższego kursu.

Uwzględniłem 5 zakończonych kolejek i 2 mecze wczorajsze.

Grając płaską stawką 1j na najwyższy kurs np Lechia - Górnik 2,45-3,25-3,2 (gdy są 2 równe kursy - po 0,5 j na każdy) od początku sezonu bylibyśmy ✅ 14,15 j

Dla porównania policzyłem też sytuacje z graniem &quot;pewniaków&quot; czyli najniższy kurs z 1X2, rezultat to ⛔10j.

Zdaję sobie sprawę,że głównie przyczyniły się do tego dwie &quot;niespodziewane&quot; porażki Legii (łącznie aż 13,2j na plus),ale zawsze w przypadku porażki faworytów jest jakieś wytłumaczenie - europejskie puchary,konflikt z trenerem,brak motywacji itd.
Kursy brałem ze strony boisko.info i zdaję też sobię sprawę,że grając tylko u jednego bukmachera wynik byłby słabszy(czasami mógłby się też różnić,ze względu na wybór opcji 1X2,np dziś Widzew - Jagielonia ,nie u każdego buka remis jest najelpiej płatny).

Tak wiem,też że jest metoda grania 1X/X2 lub DNB na wyższą opcję,i jestem pewnien że ta też byłaby na plus.
Reasumując na dziś wypadałoby zagrać :
Cracovia - Legia:1 - 4,8
Pogoń - Wisła: X - 3,2
oraz Widzew - Jagiellonia - tu w zależności od buka X za 3,2 lub po 0,5j na 1 i X po około 3,1.
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
3 mecz z rzędu Legii bez kompletu punktów ? Hmmm nie sądzę by słaba jakościowa Cracovia , drużyna bez wyrazu zagroziła osłabionej Legii. Cieszy mnie fakt , że Żyro powinien zagrać od początku , a ten chłopak potrafi dużo dać drużynie. Legia mimo problemów kadrowych powinna zgarnąć 3 pkt. O ile mecz z Ruchem można uznać wypadkiem przy pracy , a mecz z Lechią chłodną kalkulacją to dzisiaj piłkarze Legii nie mają już zadnego usprawiedliwienia bo LM już za plecami i czas skupić się na własnym podwórku bo przyjdzie czas , że będą musieli godzić LE i LP razem. Brak 3 pkt w tym meczu mocno skomplikuje sytuacje Legii i nie chodzi tutaj o sytuacje w tabeli , a bardziej wewnątrz klubu.
Legia 1,8 sts
0-1✅✅✅
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Legia dzisiaj i najbliższe 3 miesiące bez Kuciaka ,a wiemy ile ten gość znaczy dla Legii bronił drużynę przed stratą bramki nie raz nie dwa ,a przy tej obronie co posiada legia miał co robić .
W dzisiejszym meczu nie był bym taki pewien 3 punktów dla Legii ,Cracovia gra całkiem dobrze piłkę na TAK pięć kolejek w lidze i w każdej zdobyta chociaż 1 bramka !
Myślę ze ii dziś trafią okazji na pewno kilka bedzie ,a ze to tylko Polska liga i o cuda na kiju tu nie trudno to :
Over 2,5 @1.85 ⛔
BTS@ 1.80 ⛔
i delikatnie Cracovia 1x @2.30
Pogoń -Wisła
Wisła &quot;na fali &quot; ciułają te punkciki goryczy porażki nie zanzali i nie wiele wskazuje aby dzisiaj ponieśli klęskę .Sporo wskazuje na podział punktów w tym meczu ale sądzę ze Wisła jest wstanie urwać te 3 punkty .Nie spodziewał bym się tu jakiegoś porywającego meczu raczej 0-1 i kopanie po &quot;czołach&quot;
Wisła DNB @1.80 0-0 -zwrot
All bet365
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Legia gości w Krakowie i liczy na pewne 3 punkty. Po pewnych zwycięstwach w pierwszych trzech meczach gdy wydawało się, że Wojskowi będą niszczyć po drodze do kolejnego mistrzostwa wszystkich swoich rywali przyszły dwie porażki. O ile tę z Lechią można tłumaczyć tym, że zagrali oszczędzając najlepszych na walkę o LM to już ciężej wyjaśnić przyczyny porażki z Ruchem. Teraz do pierwszych spotkań w ramach LE jeszcze trochę czasu więc można spokojnie skupić się na rodzimej lidze. Zresztą innej możliwości podopieczni Urbana nie mają jeśli na poważnie myślą o tym by za rok znowu powalczyć o Champions League. Warszawska drużyna ma szeroką i w miarę wyrównaną kadrę więc trener nie powinien mieć kłopotu z zestawieniem 11 na dzisiejszy mecz. Problemem i to sporym z którym przyjdzie się zmierzyć to brak Kuciaka, który w ostatnim czasie nie raz ratował skórę Legionistom. Dzisiaj jednak grają z Cracovią, która raczej nie grzeszy przesadną siłą w ofensywie. Chociaż nie można pominąć faktu, że na razie Pasy sprawują się całkiem nieźle bo jak pamiętamy zawsze była walka &quot;w dole &quot; tabeli.
Stawiam dzisiaj na wygraną gości. Trzecia porażka z rzędu w lidze nie wchodzi w grę. Oczywiście dla kibiców i piłkarzy Legii. Uważam, że goście zagrają dzisiaj z pełną motywacją to spotkanie by nie zacząć już na początku tracić do liderów oraz co ważniejsze udowodnić sobie, że nadal są mocną drużyną, która może walczyć o realizację postawionych przed nią celów.
moja propozycja:
Legia (około 1.75)✅
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska, Ekstraklasa, godzina 20:30
Spotkanie: Cracovia Kraków - Legia Warszawa
Typ: poł./koniec Legia/Legia
Kurs: 2.80
Bukmacher: Paddy Power

Analiza:

Dziś o godzinie 20:30 w Krakowie mecz Ekstraklasy, Cracovia Kraków - Legia Warszawa, zdecydowanym faworytem są aktualni mistrzowie polski. Po skończonej przygodzie w eliminacjach Ligi Mistrzów klub ze stolicy może w końcu skupić się na rozgrywkach krajowych. Gospodarze dzisiejszego spotkania, czyli Cracovia to obecnie 7 zespół ligi, w 5 meczach: 2 zwycięstwa, 1 remis, 2 porażki, oraz osiągnięty stosunek bramkowy wynoszący 7:8. U siebie w Krakowie Pasy rozegrały do tej pory 2 spotkania, porażka z Piastem Gliwice 2:3, oraz wygrana z chorzowskim Ruchem 3:1. W ostatniej kolejce Cracovia niespodziewanie wygrała na wyjeździe z Zagłębiem Lubin, jednak tydzień szybciej przegrali w Gdańsku z Lechią 1:3. Goście czyli Legia, to obecnie 3 zespół Ekstraklasy, w 5 spotkaniach: 3 zwycięstwa, oraz 2 porażki, 13 bramek strzelonych oraz 4 stracone. Jednak dwa ostatnie mecze Legii to właśnie porażki, 1:2 w Chorzowie z Ruchem, oraz 0:1 u siebie z Lechią Gdańsk. Myślę, że teraz czas na przełamanie, nie wierzę w 3 z rzędu stratę punktów przez Legię Warszawa. Mimo, że Legia poważnie osłabiona, brak Kuciaka czy Jakuba Koseckiego, mimo to klub ze stolicy jest zdecydowanym faworytem, mają przecież takich zawodników jak Saganowski czy Radovic. Na dodatek Legia zawsze potrafiła grać z Cracovią w Krakowie, ostatnie 5 meczy to aż 4 zwycięstwa Legionistów, Pasy nie są wcale takie mocne jak mówi o tym tabela. Ja po prostu nie wierzę na 3 z rzędu stratę punktów przez Legię, na pewno będą chcieli się dobrze zaprezentować po nieudanym dwumeczu ze Steuą Bukareszt, Legia m.in. bezproblemowo pokonała Pogoń w Szczecinie 3:0, wygrywając już do przerwy 1:0, Cracovia to według mnie podobna ekipa do Cracovii, i powinna zostać zdominowana przez Legię, kurs kusi warto zaryzykować.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Widzew - Jagiellonia BTS @ 1,70
WilliamHill

Za niedługo rozpocznie się mecz 6. kolejki TME, w którym zmierzą się ekipy z Łodzi i Białegostoku. Ciężko w tym meczu wskazać faworyta, gdyż obie ekipy są tak jakby specyficzne. Jaga potrafi rozegrać wspaniały mecz i wygrywać z najlepszymi, a także dostać baty od średniaka...Widzew natomiast w kłopotach jak wiemy finansowych, ale coś tam jednak potrafią..Cały Widzew gra na Visnakovsa, chłopak trafił już 5 razy do bramek rywali, więc on tutaj będzie groźny. Obie defensywy w nie najlepszym stanie, warto więc moim zdaniem zagrać zakład, że obie drużyny strzelą golą. A jeśli ktoś lubi ryzyko to proponuję remis

Lekko po czasie, ale nadal 0-0 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
daniel111 38

daniel111

Użytkownik
Cracovia Kraków - Legia Warszawa Cracovia 1x 2.06 Unibet
A ja nie szedłbym tak zdecydowanie w stronę Legii. Cracovia co prawda nie gra nic szczególnego, czegoś takiego co by wyglądało ładnie dla oka, ale powolutku te punkty wpadają na konto. Po meczu z Piastem, zdecydowanie poprawiła się formacja obronna Pasów, co po meczu w Gliwicach wydawało się, że szybko to nie nastąpi. Tydzień temu, Cracovia wygrała z Zagłębiem 1:0, ale to bardziej dzięki babolowi Gliwy, niż dobrej gry. Z kolei Legia była zaangażowana na maksimum w walkę o awans do LM. Poprzedni mecz w lidze z Lechią wyszła II garniturem, co zaowocowało porażką 0:1. Patrząc ostatnio na wyniki oraz grę Wojskowych ciężko stawiać ich dzisiaj w roli zdecydowanego faworyta. Obie drużyny zagrają osłabione. W Cracovii nie ujrzymy: Krzysztofa Nykiela, Mariana Jarabicy i Edgarda Bernhardta. W Legii natomiast nie zagrają: Dusan Kuciak, Bartosz Bereszyński i Jakub Kosecki Tomasz Jodłowiec i Inaki Astiz. Reasumując, patrząc na grę Legii i bardzo duże osłabienia, wydaję mi się, że Legia potknie się po raz 3.
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - T - Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Cracovia Kraków - Legia Warszawa
Typ: HT/FT X/2 ⛔ ( 0:1 / 0:1 )
Kurs: 4,60
Bukmacher: ComeOn
Analiza:

W naszej kopanej ciężko opierać się o jakiekolwiek argumenty ale spróbuje. Zacznę od tego, że uważam, iż Legia będzie miała dzisiaj ciężką przeprawę w Krakowie. Co by nie mówić Cracovia ma bardzo solidne pierwsze połówki, na 5 meczy, które do tej pory się odbyły w ramach Ekstraklasy tylko raz schodziła do szatni na przerwę przegrywając i to w meczu z Ruchem, który na koniec spotkania wygrała. Potrafiła remisować z Lechem w Poznaniu czy nawet na PGE Arenie z Lechią do połówki gdzie w ostateczności ten mecz wysoko przegrała. Sądzę, że i dziś zrobią wszystko by jak najdłużej przeciwstawić się mistrzowi Polski.

A co do Legii to wiadome. 2 ostatnie mecze, 0 punktów, pasuje coś wreszcie zdobyć, najlepiej full punktów. I ja myślę, że właśnie 3 pkt dzisiaj ze stadionu przy ulicy Kałuży wywiozą. Brak Kuciaka, młodego Kosy czy Bereszyńskiego to na pewno osłabienia ale tak długa ławka powinna w znacznym stopniu załatać te dziury.

Co tu dużo pisać, liczę na postawienie się gospodarzy, mecz walki i &quot;ekstraklasowy&quot; wynik do przerwy czyli 0:0. A po przerwie Legia bierze się do roboty bo wie, że punkty trzeba ciułać bo przed nimi trudny terminarz i po sprawie. Nie jest to wcale niemożliwy scenariusz, przecież jakie Legia ma pierwsze połowy każdy wie (chociażby praktycznie wszystkie mecze w ramach el. LM). Powodzenia !
 
K 9

kamis_145

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska Ekstraklasa
Spotkanie: Lech Poznań - Zawisza Bydgoszcz
Typ: 1
Kurs: 1.62
Bukmacher: WilliamHill
Analiza: W szóstej kolejce ekstraklasy spotkają się w Poznaniu miejscowy Lech z beniaminkiem Bydgoskim Zawiszą. Mój typ to zwycięstwo gospodarzy. Lech Poznań gra przed własną publicznością. Z pewnością kibice Lecha będą ich dwunastym zawodnikiem. Patrząc w statystyki widzimy, że Lech ostatnie spotkanie przegrał na wyjeździe w Krakowie z Wisłą 0:2. Osobiście uważam że Wisła to dobry zespół i nie jest w tym nic dziwnego, że przegrali w Krakowie. Patrząc na mecze w Poznaniu pokonali w lidze Koronę 2:0 i w LE litewski Żalgiris Wilno 2:1. Przechodząc do beniaminka zaliczył trzy ostatnie remisy, u siebie z Podbeskidziem 2:2, w Gliwicach 1:1 i u siebie 1:1 z Pogonią. Przegrali natomiast na wyjeździe z Widzewem Łódź 1:2. Lech po odpadnięciu z LE skupi się z pewnością na lidze. Z meczu na mecz spisują się coraz lepiej i nie powinno być problemu z Zawiszą w zdobyciu trzech punktów. Po nieobecności w zespole Lecha zagra Daylon Claasen, który może pomóc zespołowi w odniesieniu zwycięstwa. Natomiast w zespole z Bydgoszczy pod znakiem zapytania stoi występ utalentowanego Pawła Abbotta, który jest filarem zespołu i Herolda Goulona. W meczu na pewno nie zagrają Nawotczyński i Balde. Przed własną publicznością, jeżeli Lech zagra na najwyższych obrotach nie powinien mieć problemu z odniesieniem sukcesu. Mój typ 1 ???? Pozdrawiam
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Piast Gliwice-Śląsk Wrocław
Over 2.5 @ 1.90 Unibet⛔ zamiast 1-1 powinno być 4-4
Dzisiaj do Gliwic przyjedzie zmasakrowany przez Sevillę Śląsk Wrocław. Zapowiada się bardzo zacięte spotkanie, w którym trudno wskazać faworyta. Ja na to spotkanie wybrałem dość pewny typ. To, że oba zespoły w Gliwicach sobie postrzelają jestem niemal pewny. Dlaczego? Jest wiele argumentów wskazujących, że w tym meczu zobaczymy wiele sytuacji podbramkowych pod obiema bramkami. Spotkania tych drużyn zawsze są bardzo emocjonujące i kończą się wysokimi wynikami. Przypomnę tylko poprzedni sezon, gdzie we Wrocławiu Piast wygrał 3-1, a u siebie zawodnicy z Gliwic pokonali Śląsk 3-2. Prawdę mówiąc dzisiaj również spodziewam się ostrej wymiany ciosów. Śląsk początek ligi przespał, więc musi zacząć gromadzić punkty. Zresztą Śląsk zawsze stara się grać o pełną pulę. Zespół trenera Levego gra bardzo ofensywną piłkę, do gry wraca wypoczęty Paixao, Dudu oraz Stefanovic. Do Gliwic nie pojechał Sobota, którego zastąpi szybki i wracający do formy Patejuk. Piast dzisiaj zaatakuje od pierwszych minut. Będą chcieli zmazać małą plamę po ostatniej porażce w Kielcach. Defensywa Sląska jak wszyscy wiemy monolitem nie jest, więc Piast dostanie swoje szanse na strzelenie bramki. Jednym słowem spodziewam się w Gliwicach wielu bramek. Jak komuś kurs 1.90 za mały, to może spróbować over 3.5 po fajnym kursie 3.25. Tutaj będą bramki jak nic...nie ma innej opcji.
 
czerwonatruskawka 349

czerwonatruskawka

Użytkownik
Piast Gliwice-Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław 2.70

Dzisiejszego dnia Piast Gliwice zagra ze Śląskiem Wrocław. Piast ostatnio notuje słabe wyniki, w ostatniej kolejce przegrał z Korona i nie pokazał nic ciekawego, wcześniej też nie grali za dobrze. Po stracie Marcina Robaka Piast stracił dużo ze swojej wartości. Na przeciwnym biegunie jest dzisiejszy gość. Śląsk Wrocław w poprzedniej kolejce odniósł pierwsze zwycięstwo w sezonie nad Widzewem 3-1. Ich gra jest coraz lepsza a po odpadnięciu z LE została im już tylko walka w lidze. W poprzednim sezonie Piast dwukrotnie okazał się lepszy od Wrocławian. Śląsk z pewnością będzie chciał się odegrać za tamte porażki.Gospodarze wystąpią w najsilniejszym zestawieniu natomiast w Śląsku zabraknie Adam Kokoszki oraz Waldemar Sobota który został sprzedany do Club Brugge.
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska - T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Podbeskidzie Bielsko Biała - Korona Kielce
Typ: X ⛔ (1:0)
Kurs: 3,30
Bukmacher: William Hill
Analiza:

Pojedynek słabych z jeszcze słabszymi czyli pojedynek na dnie tabeli. Ostatnie w niej &quot;Idzie&quot; podejmie na swoich śmieciach aktualnie 14-stą drużynę ligi, którą są piłkarze z Kielc.

Podbeskidzie jeszcze w tym sezonie nie wygrało i zapewne powalczy u siebie o pierwszą trójkę. Jednak z taką grą (wliczając w to już 10 straconych bramek) nie sądzę aby im się to udało. Pozostanie cieszyć się z jednego punkcika.

Jeśli chodzi o Kielce to raczej jestem spokojny o brak ich wygranej albowiem Korona nie wygrała meczu wyjazdowego od półtora roku – ostatnio z wyjazdu trzy punkty do Kielc przyjechały w kwietniu 2012 roku. Ogólnie prezentuje się trochę lepiej od Podbeskidzia, zanotowała przecież remis ze Śląskiem, dość pechowo przegrała u siebie z Wisłą Kraków 2:3 a ostatnio pewnie wygrała 2:0 z Piastem.

Zapowiada nam się zacięty mecz, zapewne pełen walki i determinacji z obu stron ale niestety też sądząc po tym co grają ostatnio obie drużyny mecz mało emocjonujący w składne akcje i fantastyczne strzały czy gole. Nie zdziwię się jak nie zobaczymy tutaj bramek. Gospodarze zmotywowani do pierwszego zwycięstwa przed własną publiką ale chyba jednak braknie im na to umiejętności. Stawiam podział punktów. Powodzenia !
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
MECZ: Podbeskidzie - Korona Kielce
KRAJ/LIGA: Polska / Ekstraklasa
TYP: 2 DNB
KURS: 1,96
BUK: MarathonBet
STAWKA: 4/10
⛔ ⛔ ⛔
ANALIZA:
Ostatni mecz 6 kolejki ekstraklasy zostanie rozegrany w Bielsku-Białej gdzie zajmujący ostatnie miejsce Podbeskidzie zagrają z czternastą Koroną Kielce. Jeszcze tak 2-3 tyg temu śmiało zagrałbym w tym meczu 1 ale od czasu gdy do Korony przyszedł nowy trener Juanie Rojo Martinie tak w ekipie z Kielc widać że nowa miotła dała efekty bo Koroniarze wygrali 2-0 z Piastem na własnym boisku. Dziś pod dowództwem hiszpańskiej maczety - jak mówią o nim Polskie media, Korona będzie chciała wygrać pierwszy mecz od 1,5 roku na wyjeździe czy się uda ciężko powiedzieć ale kurs na DNB bardzo atrakcyjny i Wam też go polecam ???? . Podbeskidzie po rewelacyjnej końcówce w poprzednim sezonie na dzień dzisiejszy bardzo zawodzi i dziś również będzie ciężko tym bardziej że ekipa z województwa świętokrzyskiego wybitnie im nie leży ????
28.03.13 TMO Podbeskidzie B-B Korona Kielce 1 : 1
21.09.12 TMO Korona Kielce Podbeskidzie B-B 2 : 1
02.03.12 TMO Korona Kielce Podbeskidzie B-B 2 : 0
27.08.11 TMO Podbeskidzie B-B Korona Kielce 2 : 3
27.03.09 LIG Korona Kielce Podbeskidzie B-B 2 : 2
16.08.08 LIG Podbeskidzie B-B Korona Kielce 2 : 1
27.04.05 LIG Korona Kielce Podbeskidzie B-B 2 : 1
21.08.04 LIG Podbeskidzie B-B Korona Kielce 0 : 2
Sędzią meczu jest Marcin Borski a zatem karny może jakiś się zdarzyć hehe

Powodzenia ????
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska Ekstraklasa, godzina 18:00
Spotkanie: Podbeskidzie Bielsko - Biała vs Korona Kielce
Typ: poniżej 1,5 gola
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:


Dziś o godzinie 18:00 w polskiej ekstraklasie mecz Podbeskidzie Bielsko Biała - Korona Kielce, mecz nie ma zdecydowanego faworyta na obie ekipy kursy w granicach 2,50 - 2,60, ja nie spodziewam się tutaj dobrego spotkania, z dużą ilością goli, według mnie będzie to mecz walki. Patrząc na tabelę, jesteśmy świadkami meczu drużyn z dołu z tabeli, klub z Bielska w tym momencie jest na miejscu ostatnim czyli 16, z kolei Korona Kielce zajmuje 14 miejsce. Jeśli chodzi o poczynania ofensywne po obu stronach to wygląda to kiepsko, zarówno Korona jak i Podbeskidzie po 5 meczach mają na swoim koncie strzelone po 5 bramek, z czego trzeba powiedzieć że Podbeskidzie w Bielsku zdobyło tylko jednego gola, tak samo jak Korona na wyjeździe. Ogólnie w tej kolejce 2 razy mieliśmy poniżej 1,5 gola, ja myślę że więc do 3 razy sztuka. Ostatni mecz w Bielsku to właśnie poniżej 1,5 gola i remis 0:0 z Zagłębiem Lubin. Ogólnie na wyjeździe w tym sezonie Korona straciła w każdym z meczy po 2 gole, jednak ja myślę że Podbeskidzie nie jest aż tak mocne i maksymalnie może strzelić jednego gola, a Korona? Pewnie będzie walczyć, ale umiejętności po obu stronach nie są wcale wysokie. Nasza liga jest taką gdzie pada mało bramek, w tej kolejce tylko w Poznaniu padł over 2,5 gola, a tak wszędzie oglądaliśmy poniżej 3 goli. Jak dla mnie dziś będziemy świadkami meczu walki, może nie paść w ogóle żadna bramka, na grad się nie zapowiada, ale wiemy jak jest w sporcie, jest nieprzewidywalny, jak dla mnie można zaryzykować grę poniżej 1,5 gola.
 
sheym88n 52

sheym88n

Użytkownik
Podbeskidzie - Korona under 3,5 gola w po meczu @1,30✅ 1:0
ja jednak mniej ryzykownie od panów powyżej. Typ jak dla mnie na 95%. Korona w rozsypce, Podbeskidzie bez Demjana to drużyna pewna do spadku. Jak to w polskiej lidze - kopanina, brak składnych akcji. Wątpliwe żeby kibice obejrzeli mecz goli dzisiaj..
 
mathaeus 86

mathaeus

Użytkownik
Podbeskidzie-Korona 2.80 b365✅
A ja pogram w stronę gospodarzy.
Korona od zeszłego sezonu na wyjazdach gra padakę.3 punktów do Kielc nie przywieźli od kwietnia 2012 i myślę,że dziś również nie przywiozą,bo w Bielsku mimo wszystko gra się ciężko.
W składzie &quot;Scyzorów&quot;nadal brakuje kontuzjowanego od zeszłego sezonu Korzyma oraz doświadczonego obrońcy Golańskiego,który nabawił się kontuzji w ostatnim meczu z Piastem,co jest dużą stratą.
&quot;Górale&quot; mają problem w napadzie,bo jak wszystkim wiadomo z zespołem pożegnał się Demjan.
W pomocy w obu zespołach jest już nieco lepiej,w Bielsku szybki duet Chmiel-Jagiełło potrafi postraszyć,a w kieleckiej ekipie mamy równie szybkich i ofensywnych graczy jak Kiełba i Janotę.
Ci co pograli under dobrze zrobili,bo raczej nie będziemy świadkami wielu bramek w tym spotkaniu.
Ja liczę na pierwsze w sezonie zwycięstwo &quot;Górali&quot;.Na wyjazdach udowodnili,że ustrzelić coś potrafią,myślę,że dziś udowodnią to i na własnym boisku.
Dodatkowo za drobne pogram dw.1-0.✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom