>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6 Red World Championship 2014 (1-6.09.2014)

Status
Zamknięty.
psotnick 847,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
No nie ma co, Dale wyglądał jakby pierwszy raz w to grał niestety ;/
Nie wyglądało to najlepiej, to prawda, ale na szczęście ktoś wymyślił live bet, a potem kontrę ????
R.Walden vs S.Maguire
Typ: Maguire, Stephen @ 1.72 Marathon ✅ 7-8 Walden mega frajersko.. prowadził 6-3, potem 7-5 i wtopa.. a cały finał cudaczny..
Mags dużo solidniejszy w trakcie całego turnieju. Tylko jedna porażka w pierwszym meczu z Wenbo (3-5), a potem seria 8 wygranych z rzędu w tym z Perrym (5-0) i Murphym (7-4). Walden tak kwitnąco nie wyglądał, a zdarzały mu się potknięcia w grupie, za to już w playoffach miał szczęście do dobrej drabinki, włącznie z komicznym występem Dale’a w półfinale, dzięki czemu o finał nawet nie musiał się starać, postarał się o to rywal. Szkot ma też u mnie dużego plusa za przywrócenie właściwej hierarchii w półfinale, bo już nie mogłem patrzeć jak ten Taj o nazwisku nie do wymówienia rundy na rundę jedzie na fuksie. Dlatego stawiam na tytuł dla Maguire’a.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
grycu 1,9K

grycu

Użytkownik
Ricky Walden - Stephen Maguire
Ricky Walden @ 2.28
⛔ 7-8 zabrakło bardzo niewiele..
A ja widzę tutaj value w stronę Waldena. Anglik rozgrywa bardzo dobre zawody. Przegrał tylko jeden mecz w fazie grupowej, który jednak nie miał kompletnie żadnego znaczenia. Nie powiedziałbym też, że to Walden miał łatwiejszą drabinkę niż Maguire. Szkot tak naprawdę jedyny trudny mecz miał z Murphym. Pozostali przeciwnicy czyli Judge, Clarke i Lertsattaythorn to nikt szczególny, a cała trójka posiada status amatora. Walden miał Hawkinsa, Williamsa i rozgrywającego rewelacyjne zawody Dale&#39;a. Czyli mimo wszystko droga do finału trudniejsza. Co jeszcze. Obaj panowie grają tutaj najlepiej, zaliczyli tylko po jednej nieistotnej wpadce w fazie grupowej, a oprócz tego gra na bardzo dobrym poziomie. Dla mnie jest to mecz na typowe 50/50, a w takiej sytuacji wybieram zawodnika o wyższym kursie, bo widzę value w typie na Anglika. Mecz powinien dostarczyć sporych emocji.
Marathonbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom