>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

7. i 8. kolejka - Kwalifikacji do Mistrzostw Europy - Niemcy 2024 (12.10 - 18.10.2023)

Status
Zamknięty.
elalma 120,2K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Wyspy Owcze - Polska
POLSKA - Liczba celnych strzałów na bramkę - powyżej 5.5
betfan 1.60

To już 7 kolejka eliminacji do Euro, tymczasem Polacy zajmują dopiero 4 miejsce w grupie ze stratą 2 punktów do Czechów, którzy jednak mają o 1 mecz rozegrany mniej. Zwycięstwo wydaje się być wręcz obowiązkiem dla naszych piłkarzy, bez względu na to kto jest selekcjonerem. Wyspy Owcze to najsłabszy zespół grupy E i stracił najwięcej goli. Liczę tutaj na dobry występ naszej ofensywy i pewnego rodzaju pozytywne zaskoczenie ze strony ekipy, która będzie musiała sobie radzić bez Lewandowskiego. Moim zdaniem uwzględniając klasę rywala, nasi reprezentanci będą w stanie oddać 6 celnych strzałów.
 
Ostatnia edycja:
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Białoruś-Rumunia TYP 2 kurs 1,60 4/10 g.20.45 0:0 BOX

PS: Bardzo ważny mecz dla Rumunów. W tych eliminacjach nie przegrali żadnego meczu ale mają sporo remisów i to sprawiło że aktualnie są na 2 miejscu. Dzisiaj muszą absolutnie wygrać, Izrael depcze im po piętach.
Rumunia w ostatnich trzech spotkaniach zaprezentowała się dla mnie znośnie remisując na wyjeździe ze Szwajcarią, u siebie z Izraelem i w ostatniej kolejce wygrywając Kosowem również u siebie.
Reasumując stawiam na gości chociaż Ci gośćmi są tylko na papierze gdyż mecz rozgrywany będzie w..Budapeszcie.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +50
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Polska + BTS + under 4,5 goli 5,25
Polska jest faworytem tego spotkania, o czym świadczą choćby kursy. Polski trener też jest moim zdaniem kolejnym argumentem za tym, by twierdzić, że damy radę. Zmiana kapitana na Zielińskiego? Motywujące dla Lewandowskiego i Zielińskiego. BTS? Wyspy Owcze, skąd pochodzi rewelacja tegoroczna Klaksvik to już nie takie ogórki jak kiedyś. Przewiduję tu wynik 1-2, no góra 1-3 dla naszej repre, stąd dodatkowo jeszcze under 4,5 goli. Pamiętajmy też, że gramy wyjazd, dlatego BTS wydaje się mocno prawdopodobny jak również przekonanie, że nie nastrzelamy 5 goli w meczu.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Wyspy Owcze - Polska
Typ 2 @ 1.32 // STS
Typ BTTS - Nie @ 1.54 // STS

Nikt się nie spodziewał chyba, że na półmetku eliminacji EURO, Polska nie będzie pewna eliminacji. We wcześniejszych nasza reprezentacja grała dosyć przeciętnie, jak nie słabo i to w każdym elemencie. Chyba już gorzej być nie może. Jednak dzisiejszy mecz to też mała niewiadoma, bo po zmianie selekcjonera gra naszej drużynie to również spora niewiadoma. Chociaż odnoszę wrażenie, że powinno być już tylko lepiej.

Jednak porównując obie reprezentacje to zdecydowanie jest na naszą korzyść. Czas tylko wreszcie "odpalić" nasze możliwości i potencjał. A czy się to uda to już inna kwestia.

Gospodarze tego spotkania podczas każdych eliminacji praktycznie "rozdaje" punkty. Nie ma się czemu dziwić, jak ta reprezentacja jest zbudowana "na amatorach". Chociaż można być pewnym, że będą chcieli powalczyć z naszym zespołem. I jestem świecie przekonany, że skupią się w większości na defensywie i przeszkadzaniu naszemu zespołowi. Bowiem co tutaj innego mówić dla nich jeden punkt to będzie spory sukces.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1574
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Hiszpania - Szkocja
Typ 1 @ 1.30 // STS
Typ over 2.5 @ 1.70 // Fortuna

Szkoci można powiedzieć, że są jedną z pozytywnych zaskoczeń tych eliminacji. Póki co mają komplet punktów na swoim koncie w tym zwycięstwo 2-0 w pierwszych meczu z Hiszpanami. Co na pewno było ogromnym zaskoczeniem. Lecz można też było odnieść wrażenie, że Hiszpanie nieco zlekceważyli swoich przeciwników.

Nie licząc tamtego pojedynku podopieczni Fuenty prezentowali się bardzo dobrze. Warto chociażby przypomnieć ich rywalizacje z Cyprem i Gruzją, a w tych potyczkach strzelili, aż trzynaście bramek! Owszem rywale byli nieco słabsi, jednak pokazało to najlepszy potencjał tego zespołu.

Szkoci dobrze wiedzą, że osiągane przez nich wyniki są nieco na "wyrost". Najlepiej to pokazał pojedynek z Anglikami, gdzie to zostali sprowadzeni na "ziemie", bo przegrali je 3-1. I jeśli dzisiaj Hiszpanie zagrają na swoim poziomie to nie powinni mieć większych problemów z wygraną.
 
Ostatnia edycja:
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: piłka nożna Euro kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Wyspy Owcze - Polska
Typ: Superbets: Polska strzeli powyżej 2.5 gola i wykona powyżej 5.5 rzutów rożnych
Kurs: 4.75
Bukmacher: Superbet
Post:
Analiza:

Nie wiem czy to wejdzie, bo trochę miałbym obawy o 3 bramki naszych bez Lewego, natomiast po takim kursie grzechem byłoby tego nie zagrać.
Mamy nowego trenera i sądzę, że obraz gry naszej reprezentacji zmieni się już od tego meczu. Uważam, że będziemy grali odważnie i do przodu. Powinno być widać zaangażowanie przez całe 90 minut niezależnie czy będziemy prowadzić szybko czy nie będziemy.
Uważam, że wykreujemy sobie mnóstwo sytuacji bramkowych i te 3 bramki mogą wpaść . O rogi jestem spokojniejszy bo jeśli mecz będzie wyglądał tak jak myślę, czyli ciągły napór Polaków na bramkę Wysp Owczych to te rogi paść muszą.
Po takim kursie ja w to wchodzę.
 
maniek81 327,5K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Białoruś - Rumunia [Rumunia nie przegra i wykona więcej rzutów rożnych] 1.50 forbet

Białorusini już w zasadzie bez szans na awans. Rumuni bez porażki, ale też i z trzema remisami, więc dzisiaj muszą zagrać o pełną pulę. Zabezpieczam się remisem z uwagi na ilość remisów Rumunów, a i ostatnio Białorusini byli bliscy wywiezienia remisu z Izraela. Do typu dorzucam różne i większą ich ilość w wykonaniu Rumunów. Spodziewam się ich dominacji, podobnie jak w pierwszym spotkaniu gdzie Rumuni nabili ich aż 9.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1324
ziroxxx 783,3K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Wyspy Owcze - Polska,
Polska over 5,5 RR @ 1.85 Betclic
Polska over 1,5 RR w każdej połowie @ 1.50 Fuksiarz

Analiza:
O rzutach rożnych Polski było sporo napisane, ale wyszczególnie te najważniejsze rzeczy. Polska w eliminacjach sporo rożnych nabija. Myślę, że skrzydła w naszym zespole nie zostały jeszcze w pełni wykorzystane. Posiadamy tam szybkich i rozwijających się zawodników. Myślę, że jak Wyspy Owcze zamkną środek pola to jedna z opcji będą akcje z bocznych sektorów boiska a to może nam zagwarantować rzuty rożne. Gospodarze dobrze zaprezentowali się niedawno w meczu z Polakami. Spodziewam się podobnego scenariusza z tym, że Polacy trochę będą musieli się pomęczyć aby strzelić bramkę. Czym później strzelimy bramkę tym większa szansa na wysoką liczbę cornerów. Albania na Wyspach Owczych 6 RR, a Czechy 8 RR. Myślę, że Polacy również zakręca swój licznik w podobnych liczbach. Nowe rozdanie, nowy selekcjoner, nowe nadzieje. Do gry 6 RR w okolicach 1.85 lub ciekawy wariant na Fuksiarz: po 2 rzuty rożne w każdej połowie. Czyli minimum 4 rogi wystarcza.
 
Ostatnia edycja:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Islandia 1,88
Islandia stała się trochę mocniejsza. Luksemburg przecież nie należy do tuzów piłki nożnej, choć we wrześniu 2023 udało im się u siebie odpalić wynik 3-1. Nie bagatelizuję tego, ale chcę zauważyć, że gramy na trudnym terenie w Islandii, co tylko może pomóc gospodarzom w osiągnięciu sprzyjającego rezultatu. Mecz kto wie czy nie będzie na styku. Liczę jednak na ostatnie zdanie, które należeć miałoby tu do Wikingów. Podsumowując podboje obu drużyn, Islandia jest raczej drużyną wiodącą w tej parze.
 
S 54,4K

spider-official

Użytkownik
Wyspy Owcze - Polska 20:45
Zakład: poniżej 24,5 fauli & +4,5 rożnego Polski & zwycięstwo Polski
Kurs: 3,189
Bukmacher: 1xbet

Mecze rozgrywane na Wyspach Owczych, gdzie grają na sztucznej nawierzchni, z tego co zauważyłem nie obfitują w dużą liczbę fauli. Z Mołdawią 23, Albanią 20 i z Czechami 20 fauli. W pierwszym meczu między dziejszymi ekipami było tylko 16 fauli, a trzeba dodać że wynik bezbramkowy dość długo utrzymywała się, bo do 73 minuty i mimo to nie było sporo przewinień. Statystycznie bet wygląda dobrze, a w singlu kurs 1,64.
Liczę że tak szybko nie zdobędziemy bramki i trochę rogali nabijemy. W meczach domowych Wyspom Owczym przeciwnik zrobił następujący wynik w rożnych: Mołdawia 4, Albania 6 i Czechy 8. W pierwszym meczu nasi zrobi 6 korków. Liczę że te 5 rzutów różnych będziemy mieli.
Co to zwyciesta Polski to powinno być formalności. Przynajmniej tak wygląda na papierze. Gospodarze to półamatorzy gdzie granie w piłkę dzielą z pracą. W rankingu FIFA 131 miejsce, a nasi na 30 pozycji. Do tego liczę u naszych kopaczy pełną koncentrację i mobilizację. Wypada zmazać plamę po ostatnich występach. Do tego efekt nowej miotły może zadziałać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +134
stanley-63 782,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / kwalifikacje do ME
Godzina 20:45
Spotkanie : Albania - Czechy
Typ : liczba żółtych kartek zespołu / Albania powyżej 3.5
Kurs : 2.72
Bukmacher : Fortuna

Zaglądam do naszej grupy eliminacyjnej i co tu mamy ? a no mecz na szczycie i bardzo ważny dla obu drużyn . Albańczycy jak kolwiek to brzmi sa numerem 1 i po 5 meczach mają 10 pkt , drugie miejsce Czesi z jednym meczem mniej rozegranym czyli po 4 meczach 8 pkt i chyba nic dodać nic ująć walki nie powinno zabraknąć tym bardziej że znamy na własnej skórze jak agresywni u siebie sa Albańczycy , w meczu z naszymi orzełkami niestety dla nas wygrali a w meczu działo się sporo bo 30 fauli i 13 żółtych kartek z czego Albania 7 i ten fakt pokusił mnie do takiego typu , sędziuje Holender Danny Makkelie i chociaż nie należy do tych arbitrów z wysokim overem to jednak jak trzeba kartkę wyciągnąć to wyciągnie , liczę że fauli po obu stronach może być sporo ale po stronie Albańczyków mogą być dużo ostrzejsze wejścia , Albańczycy są w nie złej sytuacji i każdy punkt dla nich to punkt na wagę awansu bo gdyby np Polacy i Albańczycy na koniec kawlifikacji mieli tą samą ilość pkt to właśnie oni awansują bo mają lepszy bilans z Polakami , u nas przegrali zaledwie 1: u siebie wygrali 2:0 i to ta jedna jedyna bramka więcej premiuje ich do awansu , ale jak wspomniałem liczę na Albańczyków i trzymam kciuki żeby ostro faulowali a Danny zrobi swoje , kurs też całkiem nie zły jak na 4 kartki to i boirę to !
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Białoruś - Rumunia 0:0

Bardzo typów widzę na mecz Polaków dlatego nie ma co już na siłę dokładać. Znajdujemy się w grupie I gdzie Białoruś znajdujące się na 4 miejscu z dorobkiem zaledwie 4 punktów podejmuje "u siebie" Rumunię, która zajmuje 2 miejsce z dorobkiem 12 punktów. Napisałem, że Białoruś gra "u siebie" bo tak naprawdę to Rumunia gra u siebie dlatego troszkę według mnie za wysoki jest kurs na Rumunię. W pierwszym meczu gdzie Rumunia również była faworytem był kurs 1,4 a nawet mniej - oczywiście ten mecz Rumunia wygrała 2:1. Rumunia w tamtym meczu oddała 2x więcej strzałów. Skład ich wygląda o wiele lepiej. Widać, że Białoruś należy do grona tych drużyn zdecydowanie słabszych.
Do końca kwalifikacji pozostało 4 kolejki a Rumunia walczy o bezpośredni awans ze Szwajcarią i Izraelem - między tymi 3 drużynami jest zaledwie 3 punkty różnicy.

Rumunia 1,60 Betclic
Edit. Sorry za błąd, mecz odbędzie się na Węgrzech.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +50
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Wyspy Owcze - Polska (hc 1:0) @2

Cokolwiek by nie mowic i mimo slabosci reprezenatcji z Wyspami Owczymi wypada wygrac. W Warszawie nie wygladalo to dobrze, ale paradoksalnie sadze ze na wyjezdzie moze byc lepiej i przede wszytskim szybciej Polska wyjdzie na prowadzenie. Sytuacje beda, mam nadzieje, ze tym razme nie trzeba bedzie liczyc na reke w polu karnym akwizytora, barbera czy farerskiego zawodnika. Nawet przy kopaninie w czolo wydaje mi sie, ze zwyciestwo dwoma bramkami bedzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +632
maarcin14 668,4K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / kwalifikacje do ME
Godzina : 20:45
Spotkanie : Hiszpania - Szkocja
Typ : I połowa - X2
Kurs : 1.94
Bukmacher : Fortuna


Witam, dziś jest czwartek, jest to 12 dzień października. Po kilku dniach, gdy nie działo się nic ciekawego w piłce dziś wracają kwalifikacje do przyszłorocznych Mistrzostw Europy. Mój kolejny typ pochodzi z grupy A. Tam dziś dwa spotkania, obydwa zaczną się o godzinie 20:45. Zagrają Cypr z Norwegią oraz Hiszpania ze Szkocją. Analiza dotyczy drugiego spotkania, typuję tam remis bądź wygraną Szkocji do przerwy. Szkocja podczas tych kwalifikacji spisuje się bardzo dobrze, dlatego liczę że dziś nie pozwolą Hiszpanii za wiele w pierwszej połowie. Tabela prezentuje się następująco. Liderem jest Szkocja, która ma komplet 5 wygranych co daje 15 oczek oraz bilans bramkowy 12:1. 1 gol stracony w grupie z Hiszpanią, Gruzją czy Norwegią robi wrażenie. Druga w tabeli jest Hiszpania, która ma rozegrane 4 mecze, wygrała 3 oraz raz doznała porażki właśnie ze Szkocją na wyjeździe, gdzie padł wynik 2:0 dla Szkocji. Dalej mamy Norwegię z 7 punktami, Gruzję z 4 i tabelę zamyka Cypr bez dorobku punktowego. Szkocja jak to Szkocja, słynie z twardej gry, waleczności, dlatego szanse na bezbramkową pierwszą połowę oceniam za spore. Szkocja jest w formie, a Hiszpania myślę, że będzie cierpliwie budować swoje akcje, a jeśli nic nie wpadnie w pierwszej połowie na co liczę to przycisną w drugiej. Oczywiście jeśli Szkocja wygra pierwszą połowę albo będzie bramkowy remis to będę się cieszył ale myślę że najbardziej prawdopodobny jest bezbramkowy remis. Typuję X2 do przerwy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +399
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Euro kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Wyspy Owcze - Polska
Typ: BTTS
Kurs: 2.60
Bukmacher: Superbet
Post:
Analiza:

Wiele było już napisane na temat debiutu Michała Probierza i należy spodziewać się kilku mniejszych bądź większych niespodzianek w składzie.
Jak dobrze wiemy debiuty nowych selekcjonerów wypadały bardzo blado i tutaj szukam szans dla Wysp Owczych. Zdaję sobie sprawę, że jest to jedna z najsłabszych nacji, ale u siebie potrafili w poprzednim roku pokonać m.in Turcję czy Litwę. W tych eliminacjach strzelili jedynie Albanii w starciu domowym i jestem zdania, że ta sztuka powiedzie się również przeciwko Biało-Czerwonym. Polska ma spore problemy w defensywie i potrzebny jest czas, aby poukładać wszystkie klocki, jak należy. Piłka na Wyspach Owczych rośnie w siłę i ciężko będzie pokonać naszą reprezentację, ale gol outsidera jest jak najbardziej możliwy.
 
Ostatnia edycja:
djkruko 77,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Wyspy Owcze Polska
Polska wygra do zera.
betclic
1.72
Analiza:

Dziwią mnie te wypowiedzi że to ważny mecz, ciężki, z jakimś wielkim rywalem jakby to była Holandia czy Francja. To są tylko Wyspy Owcze, które w ostatnich pięciu meczach trafiły tylko raz.
Dziś po zmianie trenera o wpadce nie powinno być mowy. Mam wrażenie że nasza kadra grała ostatnio tak bo nie podobała im się zmiana trenera Michniewicza na kolejnego Portugalczyka. Santos ogólnie prowadził naszą kadrę nie znając czasami kto i na jakiej pozycji gra. I wygląda na człowieka który już raczej kończy swoją trenerską karierę. Trener Probierz jest bardzo wymagający i nie cacka się raczej z piłkarzami. To powinno pomóc w zwycięstwie. Jest też dobrym motywatorem, i ogólnie potrafi wyciągnąć z piłkarza to czego inni nie potrafią. Dziwi mnie jedynie fakt czemu wcześniej nie dało się go wprowadzić. Wyspy Owcze mimo że osiągali jakieś ciekawe wyniki, czy to w klubie klasvik czy w reprezentacji to nie widzę ich dzisiaj przy naszej bramce za często. Z resztą mimo fatalnej atmosfery w naszej kadrze jaka panowała miesiąc temu, czy w czerwcu to kadra Farerow nie potrafiła stworzyć jakiegoś Wielkiego zagrożenia w meczu w Warszawie. Mimo wielkich męk naszej kadry to jednak obrona była bez zarzutu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1793
elalma 120,2K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Wyspy Owcze - POLSKA
A. Milik - liczba celnych strzałów powyżej 2.5
betfan 3.20
7 kolejka eliminacji do Euro i równocześnie 1 mecz Michała Probierza jako selekcjonera reprezentacji Polski. Skład jest już jasny, kilka niespodzianek ale kluczowe dla mojego typu jest ustawienie Arkadiusza Milika jako wysuniętego napastnika w naszym zespole. Liczę tutaj na dobry mecz gracza Juventusu i celność jego uderzeń. Może nie wygląda to do końca przekonująco - Milik i strzały w światło bramki, ale potwierdził on ostatnio, że jest w dobrej dyspozycji. Strzelał bramki w 2 meczach Serie A z rzędu i teraz, gdy przed nim dużo słabsi rywale, powinien być wyróżniającą się postacią naszej reprezentacji.
 
Ostatnia edycja:
milan78 33,9K

milan78

Użytkownik
Wyspy Owcze - Polska

Zieliński over 0,5 celnych strzałów @1.60 Betfan
Szymański over 0,5 celnych strzałów @1.60 Betfan
Milik over 1,5 celnych strzałów @1.85 Betfan

Muszę przyznać, że dość niespodziewanie jak dla mnie Probierz postawił od początku tylko na Arka Milika w ataku. Skład jaki będzie można było tylko przypuszczać i się domyślać ile będzie niespodzianek, ale jeśli jest tylko jeden nominalny napastnik w wyjściowym składzie to ofensywni pomocnicy muszą zagrać tuż za jego plecami. Nie spodziewam się świetnej gry Polaków ale na tle takiej drużyny jak Wyspy Owcze muszą próbować strzałów z dystansu jak i z rzutów wolnych jeśli nadarzy się do tego okazja. Milik jako jedyny napastnik jakieś sytuacje dla siebie na pewno znajdzie i jeśli będzie w miarę skuteczny, to uważam że zamiast over 1.5 strzałów w światło bramki może nawet pokryć over 1.5 gola w meczu. Zieliński jako kapitan na pewno spróbuje z dystansu jakiś uderzeń i jestem zdania, że przynajmniej jedna z takich prób trafi w światło bramki. Szymański mam nadzieję, że przełoży swoją formę i statystyki z Fenerbahce i również zaliczy przynajmniej jeden celny strzał w światło bramki. Bardzo liczę tutaj zwłaszcza na naszych ofensywnych pomocników pod nieobecność Lewandowskiego. Z kolei Milik jako jego zastępca musi pokazać się z jak najlepszej strony nowemu selekcjonerowi.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom