>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

7 kolejka Bundesligi [14-16.10.2016]

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
7. kolejka Bundesligi


14-16.10.2016


Kursy z bukmachera Sportingbet
Wracam po przerwie reprezentacyjnej na boiska niemieckiej Bundesligi, gdzie w każdym klubie znalazł się jeden lub więcej kadrowiczów a to wiadomo jak wpływa na powroty do klubów ???? Większość meczów zapowiada się wyrównanie, nawet piątkowy BVB z Herthą, czy Bayernu we Frankfurcie. Również większość kibiców ciekaw jest kiedy piłkarze Leipzig zanotują pierwszą porażkę.
Jeszcze ciekawostka, bo władze ligi rozważają zmianę godzin i dni (więcej meczów w poniedziałek).
Zapraszam do dyskusji i pisania analiz.​
 
slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Niemcy Bundesliga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Wolfsburg - RB Lipsk
Typ: 1
Kurs: 2,40
Bukmacher: :sportingbet:
7 kolejka niemieckiej Bundesligi. Na Volkswagen Arena gospodarze goszczą beniaminka z Lipska. Wolfsburg do tej pory nie może odpalić, w sześciu meczach ugrał zaledwie sześć oczek na co złożyło się jedno zwycięstwo, trzy remisy i dwie porażki. Co ciekawe nie wygrali jeszcze na własnym obiekcie w tym sezonie. Goście to w tej chwili rewelacja sezonu na swoim koncie mają 12 punktów po trzech wygranych i trzech remisach, nie zaznali jeszcze goryczy porażki. Dla trenera Wolfsburgu Dietera Heckinga może to być ostatni mecz jako opiekuna Wilków, jeśli nie zdołają zdobyć kompletu punktów w tym spotkaniu. Wydaje się że ta przerwa na reprezentacje może być dla ekipy z miasta Wolsfagena zbawienna, co przełoży się na ich lepszą grę. Ja liczę tu na przełamanie, ale na takie mocne przebudzenie Wilków, którzy parę razy ugryzą ekipę RB Lipsk.
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Bundesliga
Spotkanie: Borussia Dortmund - Hertha Berlin
Godzina: 20:30
Typ: Ousmane Dembele strzeli gola
Kurs: 2.30
Bukmacher: Betsson

Analiza:

Piątkowe starcie na szczycie w Bundeslidze zapowiada się naprawdę ciekawe. W Dortmundzie zmierzy się 3 w tabeli Borussia oraz wicelider ze stolicy. Stawką w tym pojedynku jest pozycja tuż za Bayernem i szansa na ewentualne zmniejszenie dystansu do lidera.

Ekipa z Westfalii już standardowo, można powiedzieć, przetrzebiona kontuzjami. Od dłuższego czasu poza składem znajduje się największa gwiazda - Marco Reus. W ostatnim czasie z gry wypał także świetnie grający w tym sezonie Guerreiro. Ważą się losy ewentualnego występu Gonzalo Castro, jednak były piłkarz Bayeru jest częściej rezerwowym niż podstawowym graczem. Pomimo tych braków potencjał ofensywny podopiecznych Thomasa Tuchela jest nadal imponujący - Aubameyang, Goetze, Kagawa, Dembele. Właśnie na tym młodziutkim Francuzie chciałbym się skupić. Chłopak ma przeogromny talent, z marszu wywalczył sobie miejsce w wyjściowej jedenastce Borussi i od początku sezonu szaleje na skrzydłach na niemieckich boiskach. Przez wielu jest jednak uważany za jeźdźca bez głowy, i póki co faktycznie tak można go określić. Do tej pory wystąpił on w 10 oficjalnych meczach i strzelił zaledwie jednego gola.
Grzechem głównym byłego zawodnika Rennes jest brak koncentracji w kluczowej fazie akcji. Dembele potrafi minąć kilku rywali, przeprowadzić rajd w bocznym sektorze boiska i wypracować sobie świetną sytuację bramkową i... tu zaczyna się problem. Jego strzały są zazwyczaj niecelne, podania (pomimo tego, że zaliczył kilka asyst) też najczęściej mijają partnerów. Gdyby przejawiał chociaż nieznacznie wyższą skuteczność moim zdaniem Borussia byłaby aktualnie wiceliderem, bo ogrom akcji przeprowadzanych przez Francuza jest naprawdę niesamowity.

W tym arcyważnym spotkaniu gospodarze z pewnością pokażą swój znany ofensywny styl gry i moim zdaniem zobaczymy przynajmniej kilka bramek. Berlińczycy tracą w tym sezonie na wyjazdach średnio 2 gole na mecz, dortmundczycy u siebie strzelają średnio prawie 4 gole na mecz. Po przerwie reprezentacyjnej (niektórzy) piłkarze powinni wrócić naładowani energią i pałający chęcią zdobycia 3 punktów po porażce w Leverkusen. Czy ten mecz będzie przełamaniem dla młodego Francuza? Sądzę, że tak. Miał sporo czasu na przemyślenia i odpoczynek, motywacji mu na pewno nie zabraknie i jeżeli będzie miał więcej szczęścia i chłodnej głowy to może uda się w końcu coś ustrzelić. Sam chętnie gram ten typ i z przyjemnością obejrzę mecz.

Powodzenia ;)
 
dontomalone 194

dontomalone

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Dortmund - Hertha
Typ: X
Kurs:5,5
Bukmacher: Bet365

Witam. Już w piątek zostanie rozegrany hit 7. kolejki Bundesligi w którym zajmująca 3. pozycję Borussia podejmować będzie sensacyjnego wicelidera Bundesligi Herthe Berlin.
Będzie to szczególny mecz (nie chodzi tu tylko o 3 punkty i fotel wicelidera), w piątek na stadionie Signal Iduna Park (wcześniej Westfalen Stadion) zasiądze 40 milionowy kibic i będzie to rekord Bundesligi.
Kursy w stronę Borussi (1,3 czyli zdecydowany faworyt dla buk) specjalna oprawa na stadionie więc dlaczego idę w niespodziankę w tym meczu?? Tylko i wyłącznie ze względu na problemy kadrowe BVB. Trener Tuchel ma wielki problem ze skompletowaniem obrony (dlatego długo zastanawiałem się czy nie pograć hertha o1,5 po fajnym kursie) i nie tylko. Przeczytałem że ogólnie kontuzjowanych jest 11 piłkarzy którzy spokojnie mogliby wystąpić w tym ważnym spotkaniu. Wyłączeni z gry są Schurrle, Piszczek, Guerreiro, Castro, Sokratis, Ramos, Bender, Reus, Subotic, Durm. Szanse na występ ma Bartra, chociaż stoi pod znakiem zapytania. Ponoć Dembele również narzeka na jakiś uraz.
W obliczu tych kontuzji uważam, że wicelider musi powalczyć na trudnym terenie a na pewno musi coś strzelić. Ja widzę remis w tym meczu.

Borussia Dortmund: Bürki – Passlack, Bartra (Merino), Ginter, Schmelzer – Weigl – Pulisic, Götze, Kagawa, Dembélé (Mor) – Aubameyang
Hertha BSC: Jarstein – Weiser, Langkamp, Brooks, Plattenhardt – Skjelbred, Stark – Esswein, Stocker, Haraguchi – Ibisevic
Referee: Ittrich (Hamburg); linesmen: Grudzinski, Henschel; fourth official: Badstübner
Pozdro i powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
&quot;Info od znajomego z Niemiec ktory od lat interesuje sie Hamburgiem nawet ,,od szatni&quot; - najbliższy mecz z Borusia M. W lidze przepierdola mocno. Smialo można stawiać handi -1 Borusi, ponoć zespół mega skłócony, maja wyjebane w wyniki czekają na zmiany kadrowe i sztabu szkoleniowego. Edit. Duzo osób pyta mnie na priv czy warto.. Ten moj znajomy zagrał za 5000 euro na win , 2,500 euro na -1 i 500 euro na -1 do przerwy wiec chyba cos w tym jest.&quot;
Hmm, także biorąc to pod uwagę, a także ostatnie wyniki Hamburga można grać
Mönchengladbach (-1) @ 2.50 bet365
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Dortmund - Hertha
Typ: X2
Kurs:3,40
Bukmacher: Bet365

Witam. Kolega wcześniej mnie ubiegł, chciałem zagrac czysty remis, ale X2 też dobry kurs więc go tutaj wrzucam. BVB jak wcześniej napisano ma problemy ze skompletowaniem składu....kontuzje. Hertha zajmuje w tabeli 2 miejsce, Borussia 3 więc kurs na BVB 1,33 wydaje mi się tutaj mocno przesadzony, albo to podpucha ze strony buka.
Stawiał bym tutaj także na strzelca Vedad Ibisević, który jest w formie i jest najskuteczniejszym strzelcem Herthy Berlin w tym sezonie, kurs na niego 4,00
.......powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lukbie 286

lukbie

Użytkownik
A co myślicie o dzisiejszym meczu Borussi z Herthą? Kursy na Borussię prześmieszne, a nie wydaje mi się, że będzie miała aż tak łatwo. Może i będą chcieli się podnieść po ostatniej porażce z Leverkusen, ale zespół ze stolicy tanio skóry nie sprzeda.. W sumie sam nie wiem czy grać +2.5 czy -2.5..
 
S 0

sebaa123

Użytkownik
Uważam, że w miarę prawdopodobnym typem jest to, iż goście strzelą bramkę.
Problemy zdrowotne u gospodarzy powodują, że szansę na stratę bramki rosną.
Kurs w okolicach 1.6, moim zdaniem warto.
 
czeslavv 56

czeslavv

Użytkownik
Jesli upatrujecie bramki Herty to moze warto dac ze Ibisevic strzeli gdzieś widziałem kurs 4.00 . Jak ktoś ma strzelic to zapewne on
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Jesli upatrujecie bramki Herty to moze warto dac ze Ibisevic strzeli gdzieś widziałem kurs 4.00 . Jak ktoś ma strzelic to zapewne on
Zgadzam się. Ibisevic to lis pola karnego w Hercie, dodatkowo to on wykonuje rzuty karne. Puściłem gol Ibisevic&#39;a razem z golem Balotellego.
 
J 0

jahudra

Użytkownik
Tak, ale z adnotacją, że jest szansa na jego występ. Władze klubu 3 dni temu też nie były w stanie na 100% się określić. Do meczu zostało 3h, ja nie mogę znaleźć jasnej informacji czy zagra czy nie ale być może ktoś coś wie na pewno. Kurs znacznie wzrósł od wczoraj a nie ukrywam, że ten typ był na dziś moim pewniakiem jednak wszystko zależy od gry Modeste.
 
kyyba 683

kyyba

Użytkownik
&quot;Info od znajomego z Niemiec ktory od lat interesuje sie Hamburgiem nawet ,,od szatni&quot; - najbliższy mecz z Borusia M. W lidze przepierdola mocno. Smialo można stawiać handi -1 Borusi, ponoć zespół mega skłócony, maja wyjebane w wyniki czekają na zmiany kadrowe i sztabu szkoleniowego. Edit. Duzo osób pyta mnie na priv czy warto.. Ten moj znajomy zagrał za 5000 euro na win , 2,500 euro na -1 i 500 euro na -1 do przerwy wiec chyba cos w tym jest.&quot;

Hmm, także biorąc to pod uwagę, a także ostatnie wyniki Hamburga można grać

Mönchengladbach (-1) @ 2.50 bet365
warto próbować?oglądał ktos ostatnio te drużyny i może cos powiedzieć?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
HSV tak źle nie gra jak wskazują wyniki ???? Z Hertha w dwie strony wynik mogl pojsc, BmG to juz nie ta druzyna co rok temu, w dodatku Hazard nie zagra i byc moze Kramer, predzej bym szukał coś w stronę gości. No chyba ze rzeczywiscie specjalnie to chca przegrac jak takie słuchy dochodza z &#39;szatni&#39; ale takie informacje zazwyczaj sie nie sprawdzaja.
 
j.suli 6,4K

j.suli

Użytkownik
Eintracht powyzej 2,5 roznego @1.67 unibet⛔⛔⛔ 2

Eintracht podejmie dzis mistrza Bayern Monachium.Stadion we Frankfurcie jest dla swoich pilkarzy swego rodzaju twierdza gdyz rzadko tu przeggrywaja grajac przy tym odwarznie i agresywnie.Probuje w tym meczu grac rozne.
Zagladajac w historie bezposrednich starc na swoim stadionie z Bayernem proponawana przeze mnie linia byla przekraczana w ostatnich czterech pojedynkach kolejno 7,6,4,5.Co wazne podkreslenia trenerm Bayernu w tamtych starciach byl Guardiola,ktorego jak wiadomo obsesja jest posiadanie pilki i nieustanny pressing,a mimo tego sporo nabili tych roznych.W Tym sezonie Eintracht gral u siebie trzy razy z Schalke 7 roznych,Leverkusen 1 i Hertha 4.Trener Bayernu Carlo Ancelotti w odroznieniu od swego poprzednika nie ,,wiezi&quot; swoich pilkarzy w taktyce,a jest bardziej eleasyyczny.Pozwala rywalom pograc a zeby za chwile wyprowadzic zabojcza kontre.Wystarczy spojrzec jak gral Real pod jego skrzydlami,rywale stwarzali troche tych sytuacji co powodowalo mozliwosc nabijania roznych.W meczach Bayernu na wyjezdzie rywale zdobywali rozne,kolejno Borussia 7,Jena 2,Schalke 2,Atletico 4 i Hamburg 3.
 
lukas88 334,5K

lukas88

Forum VIP
15.10.2016 g. 15.30 M`Gladbach- Hamburger
-
Typ: under 1,5 HT✅✅✅
Kurs: 1,64
Marathon
Stawka 6j


Dziś upatruję niespodzianki w spotkaniu Borussi z HSV, dlaczego opiszę poniżej:

1. Gospodarze mają w tygodniu ciężki wyjazd na Celtic Park w ramach LM

2. Goście grają znacznie lepiej niż wskazują na to wyniki i miejsce w tabeli, oglądałem ich kilka spotkań, m. in. z Bayerem, RBL i Bayernem i naprawdę mieli szansę w obu spotkaniach na korzystny wynik. Wystarczy spojrzeć na to kiedy padały bramki:
- z Leverkusen prowadzili do 79 minuty (do przerwy 0-0)
- z Lipskiem 0-0 do 65 minuty
- z Freiburgiem 0-0 do 69 minuty
- z Bayernem jedyny gol Kimmicha w 88 minucie
- z Hertą przegrywali 0-1 do 70, potem karny i skończyło się 2-0

3. Gladbach bez najlepszego strzelca Rafaela i zagrożony występ Hazarda, zresztą przed LM trener może rotować

4. HSV 5 porażek z rzędu, pora na jakieś punkty

Alternatywnie:
X2✅✅✅
Kurs: 2,38
Pinnacle
Stawka 4j
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom