>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

7. kolejka Ekstraklasy (28-30.08.2015)

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Przed nami 7 kolejka Ekstraklasy.
Hit kolejki w Białymstoku, faworytem Legia, ale czy po meczu pucharowym z Zorią Berg nie zrobi znów zmian ? ;)
Ciekawy mecz w Krakowie, miejscowa Wisła podejmie w meczu przyjaźni Śląska. Czy Piast podtrzyma passę? I czy wreszcie Lech wskoczy na właściwe tor?

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI!

UWAGA!! Od tej kolejki wprowadzamy obowiązek rozliczenia typów, zarówno na plus jak i na minus. Będzie to wpływać na ewentualne otrzymanie rangi.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Ostatnich dwóch kolejek nie oglądałem w całości, ale nawet bez tego wiem że kilka spotkań warto zagrać.
Najbardziej zdziwiony jestem kursami na Zagłębie z Ruchem.
po pierwsze Lubin nawet z lepszym zespołem niż obecnie nie radził sobie z Niebieskimi u siebie
http://www.livesports.pl/mecz/j3SMQKbr/#h2h;home
dla mnie kursy są znowu za niskie na gospodarzy
http://forum.bukmacherskie.com/f344/20-kolejka-t-mobile-ekstraklasy-28-03-01-04-2013-a-89725-2.html#post3498039
zastanawiałem sę czasem czy znowu nie grają 1 kwietnia.
Lubin zagrał dobrą połowę wczoraj w Zabrzu, w drugiej oddał pole gry i dostał zasłużoną karę.
Niebiescy na wyjazdach są overowi, trzy razy ich spotkania kończyły się wynikiem 2-1.
Mecz w Białymstoku widziałem, tam Jaga miała więcej okazji dlatego dziwie się też kursem na Legię
na tą kolejkę. Nie dość, że grają mecz pucharowy na tygodniu to jeszcze grali ostatnio słabo w lidze.
Plusem jest to, że z Jagą radzą sobie dobrze i Berg wg mnie zagra najmocniejszą 11 w tym meczu,
bo ma porachunki z Probierzem do wyrównania.
Dla mnie ktoś z dwójki Górnik - Idzie się przełamie w tej kolejce, Górnicy mają do tego lepsza
okazję, jeżeli nie teraz to w derbach z Ruchem.
Over 2 w Kielcach, Białymstoku, BB oraz Lubinie.
Obawiam się jedynie spotkania w Kielcach ponieważ ofensywa Pogoni wygląda niezbyt dobrze,
z Wisłą czy Łęczna było sporo okazji, a strzelili przecież tylko z karnego.
Lechia zagrała ostatnio wyrachowanie, ale w 11 na 11 nie będzie miała łatwo poza domem,
Łęczna nawet w 10 sprawiła im sporo kłopotów.
Może prawidłowy gol Kuświka, który nie został uznany wprowadziłby większy spokój.
Idzie wygrało ostatnie dwa mecze u siebie z Lechią, w tym ostatnim
goście mieli bardzo dużo okazji a nie strzelili nic.
Sami nie zachowają czystego konta, więc o ten over 2 się nie martwię.
Wcześniej na basenie wygrali 3-1.
Lech gra o LE a z Termaliką teraz jest teraz maks 1,7 przy osłabieniach gości
oraz formie taki kurs to samobójstwo jak i granie na Legii.
Z handicapów tylko Ruch +0,5 na obecną chwile oraz over 2,25 do tego wezmę, reszta live.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Kolejka zapowiada się mocno overova. .. Nasi kopacze ostatnio biją aż miło a mając z tyłu głowy ze zbliża się odpoczynek na kadry powinien iść ogień. Po dokładnej analizie i informacjach o kontuzjach będą typy pod koniec tygodnia.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Do Westerlo z Ruchu odszedł Wiśnia, pewnie w pierwszym składzie na Lubin wyjdzie Stępiński,
który zrobił na mnie dobre wrażenie w meczu z Jagą, był bardzo aktywny i strzelił gola.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 4

benczo

Użytkownik
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław ✅✅✅
Typ: 1 @2.5 bet365

Śląsk ostatnim meczem z Podbeskidziem nie specjalnie mnie przekonał. W pierwszej połowie wyglądali dobrze, jednak aby przesądzić mecz brakowało skuteczności. W drugiej części meczu Podbeskidzie odpowiedziało i postawiło twardsze warunki. Karnego nie strzelił Flavio, i skończyło się remisowo. W tym meczu stawiam na drużynę gospodarzy. Wisła powinna wkońcu wygrać. Okej, na początek sezonu dostali punkt ujemny, czyli w sumie po 6 meczach zdobyli 8 punktów. Ktoś powie - całkiem nieźle, ale.. No właśnie, ale. W tych 6 meczach Biała Gwiazda wygrała tylko raz. U siebie, z marnie grającym Mistrzem. Mimo meczu przyjaźni, podopieczni Kazia Moskala powinni wygrać.

Piast Gliwice - Górnik Łęczna ✅✅✅
typ: 1 @1.95 bet365

Piast w tym sezonie przegrał tylko raz, wyjazdowe spotkanie z Ruchem w drugiej kolejce, natomiast Górnik w Chorzowie wygrął. Jednakże, Górnik nie potrafił wygrać z Pogonią, która u siebie nie radzi sobie najlepiej, więc nie daję im najmniejszych szans, w starciu z rewelacyjnie grającym Piastem.

Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa ✅✅✅
typ: 1x @1.9 bet365

Po ostatnim, skandalicznym meczu tych dwóch drużyn w Warszawie, Jagiellonia ma z Legią rachunki do wyrównania. W ostatnich dniach można było usłyszeć głosy o transferze Macieja Gajosa do Lecha Poznań, jednak jak na razie, drużyny nie mogą dojść do porozumienia. Jaga chce za dużo, Lech daje za mało. Trener Probierz w tej kwestii wyraził się jasno, mówiąc, że Gajos ma się przygotowywać na mecz z Legią. W spotkaniu z wicemistrzem Jaga musi uważać na świetnie grającego Nikolicia.
Drużyna ze stolicy, w ostatnim meczu nie pokazała się zbyt dobrze, przegrywając nieoczekiwanie z Koroną. Zawodnicy Berga, powinni się jednak skupić na czwartkowym meczu z Zorią, który będzie decydował o awansie do Ligi Europy. Co prawda, pierwszy wyjazdowy mecz Legia wygrała, ale nie należy lekceważyć rywala. Piłkarze z Warszawy będą mieli niepełne 3 dni na regenerację, i wątpię, aby Berg wystawił dwa razy taką samą jedenastkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:30 Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
Typ: obie strzelą bramkę - tak
Kurs: 1.86
Buk: Betsson
Wynik: 4:2 ✅ ✅ ✅
W piątkowy wieczór przeniesiemy się do Krakowa na mecz tamtejszy Wisły z Śląskiem Wrocław. Gospodarze nie przegrali w tym sezonie jeszcze żadnego spotkania, a można powiedzieć, że są mistrzami remisów bo zanotowali ich aż pięć strzelając w każdym z nich przynajmniej jedną bramkę. Wisła na sześć rozegranych spotkań zaaplikowała rywalom łącznie 9 goli co jest dobrym prognostykiem odnośnie mojego typu. Dodam, że ktoś z duetu Jankowski - Boguski na pewno dołoży kolejne trafienie.
Drużyna gości nie jest wcale gorsza. Ofensywni pomocnicy jak Pich i Paixao strzelili łącznie sześć goli!, a Śląsk ma ich na koncie już osiem. Ekipa z Wrocławia w sześciu rozegranych spotkaniach raz tylko bezbramkowo zremisowała, a tak w pozostałych meczach rywali musiał przynajmniej raz wyciągnąć piłkę z bramki. Oba kluby prezentują dobrą formę strzelecką co widać w postaci strzelonych goli i dlatego polecam ten Typ po dobrym kursie!
Rewolucji w składach się nie spodziewam.
 
stanley-63 795,9K

stanley-63

Typer
Podbeskidzie BB : Lechia G
- czerwona kartka w meczu / tak
- kurs 3.65 / Betsson

Spotkanie dwóch drużyn z tej gorszej części tabeli i powinno być ciekawie . Podbeskidzie jeszcze bez zwycięstwa w tym sezonie , w ostatniej kolejce także u siebie podejmowali Pogoń i po beznadziejnej pierwszej połowie gdzie przegrywali 0:2 w drugiej bardzo szybko doprowadzili do remisu i ta gra wyglądała dużo lepiej jednak ostateczny cios zadali portowcy i BB znów bez zwycięstwa , goście natomiast odrobinę lepiej spisują się w tym sezonie chociaż rewelacji nie ma , mecze wyjazdowe Lechii 0-2-1 i br. 4:5 jednak w ostatniej delegacji pokazali się z dobrej strony remisując z Wisłą 3:3 , ja jednak pójdę w innym kierunku w tym meczu i nie stawiam na gole ani zwycięstwo ale na kartki a tego chyba dziś nie powinno brakować , po 6 kolejkach dorobek kartkowy wśród obu drużyn dosyć pokażny i tak Podbeskidzie 11 żółtek i czerwona a w Lechii 18 żółtek no i dodatkowa atrakcja w tym meczu to sędzia którym jest pan Paweł Gil , co prawda pan Paweł jeszcze w tym sezonie w 4 meczach które sędziował nie pokazał czerwieni ale kiedyś musi być ten pierwszy raz i myślę że to będzie dziś , patrząc na statystykę meczy z udziałem obu dzisiejszych drużyn które miał okazję sędziować pan Paweł wygląda to bardzo obiecująco i tak mecze z udziałem Podbeskidzia 69 żółtych 6 czerwonych i 3 karne natomiast mecze z udziałem Lechii 81 żółtych 5 czerwonych i 4 karne tak więc statystyka palce lizać , ostatnie dwa pojedynki bezpośrednie pomiędzy nimi to : 17 kolejka poprzedniego sezonu też tutaj w Bielsku ... wynik 1:0 dla BB , sędzia T Kwiatkowski i 7 żółtek w konsekwencji 2 żółtych czerwona dla Podbeskidzia i mecz wcześniej gdzie gospodarzem była Lechia a była to druga kolejka wynik 1:0 dla Lechii , sędzia PAWEŁ GIL , 5 żółtych i bezpośrednia czerwona dla Podbeskidzia już w 38 min spotkania ( Marek Sokołowski ) no i jak tu nie iść dziś w stronę czerwonej ! __________________
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Jagiellonia (+0,5) - Legia 1 1,95 bet365 1-1 ✅
Legia po LE zapewne nie wyjdzie najmocniejszym składem. Ciężki mecz z Zorya przez cale 90 minut więc zawodnicy napewno będą zmęczeni do tego teren w Białymstoku trudny do zdobycia. Kurs z kosmosu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Podbeskidzie B-B - Lechia Gdańsk : Remis do połowy @ 2.10 - 3/10 Bet365 1:1 ✅✅✅
Ciężko wskazać faworyta w tym spotkaniu ponieważ obydwie ekipy prezentują na boisku piach..Podbeskidzie bez zwycięstwa z lekkimi 20 minutowymi przebłyskami w spotkaniach widać wyraznie że zmiana trenera nic nie dała i jest gorzej niż prezentowali sie za Ojrzyńskiego. Lechia natomiast ledwie 6pkt i w ostatniej kolejce zwycięstwo u siebie z Łęczna 3:1 mimo tego wyniku na stadionie było słychać gwizdy bo poziom gry prezentowany przez zespół Brzeczka jest daleki od ideału, a potencjał spory lecz po raz kolejny mamy przykład że nazwiska nie grają. Czego szukać w tym spotkaniu ? sera pleśniowego.. mecz raczej do najbardziej bramkostrzelnych nie będzie należeć, idę w strone remisu w pierwszej połowie obydwie drużyny nie powinny sie odkryć na dzień dobry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Termalika Bruk-Bet Nieciecza - Lech Poznań
Typ : Lech Poznań @ 1.85 Marathonbet

Nie mam wątpliwości, że Kolejorz zrobi wszystko żeby wygrać w niedzielnym spotkaniu z Termaliką, która na chwilę obecną według mnie jest najsłabszym zespołem w polskiej Ekstraklasie pomimo miejsca zajmowanego obecnie w tabeli. Lech zanotował olbrzymi falstart na początku rozgrywek i jeśli szybko nie weźmie się w garść może zapomnieć o rywalizacji o Mistrzostwo Polski w tegorocznych rozgrywkach, ponieważ z całą pewnością Legia nie będzie masowo tracić punktów jak robi to aktualnie Lech.

Wczoraj Lech rozgrywał spotkanie na Węgrzech - według mnie przy wyniku z pierwszego spotkania celem numer jeden na ten tydzień będzie własnie wygrana w Niecieczy, a nie zarzynanie się na Węgrzech, ponieważ roztrwonienie przewagi 3:0 z pierwszego spotkania było praktycznie niemożliwe. Lech traci na te chwilę 6 punktów do Legii, a 11 do lidera i jest to jasny sygnał, że czas wziąć się w garść, bo inaczej może być krucho.

Legia gra w tym tygodniu z Jagiellonią na wyjeździe i według mnie powinna stracić tam punkty także jest kolejna okazja na doskoczenie do Legii na mniejszą liczbę punktów ale potrzebna do tego jest wygrana w Niecieczy.

Kolejorz z całą pewnością bije na głowę kadrowo Termalikę i na każdej pozycji ma lepszych piłkarzy niż beniaminek. Dla mnie Nieciecza jest zespołem słabym, podejrzewam że w tym roku nie uda im się utrzymać na boiskach Ekstraklasy i zaliczą spadek. Warto dodać, że jak na razie Termalika miała naprawdę dobry kalendarz - mecze z Piastem, Jagiellonią, Śląskiem, Zagłębiem, Górnikiem i Ruchem (4/6 przegranych). Teraz przyjdzie im zagrać ze zdecydowanie najlepszą drużyną do tej pory i ja przewiduje tutaj pewną wygraną drużyny z Poznania.

Potencjały dwóch zespołów to zupełnie dwa inne bieguny. Nieciecza próbuje się wzmacniać, bo zobaczyli, że z obecną kadrą nie mają czego szukać - dlatego doszły do skutki transfery Pavola Stano czy Mario Liczki - tak czy inaczej to ciągle piłkarze, którzy nie mieliby żadnych szans na grę przy takich zawodnikach jakich posiada poznański Lech.

Biorąc pod uwagę wszystkie czynniki związane z grą Lecha (według mnie to, że słabiej wystartowali to tylko plus pod względem bukmacherskim, bo muszą spiąć się by nie stracić zbyt dużo punktów) uważam, że Kolejorz powinien tutaj wywieźć zwycięstwo. W dodatku kurs na poziomie 1.85 jest jak najbardziej satysfakcjonujący, bo różnica tych dwóch drużyn jest spora i według mnie kurs na prawie podwojenie jest jak najbardziej do gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Wisła Kraków vs Śląsk Wrocław 4:2 (2:1)
Remis @ 3.20 bet365 ⛔
Over 2.5 azjan @ 2.10 bet365 ✅
BTS @ 1.83 bet365 ✅

Mecz przyjaźni, drugie piątkowe spotkanie Ekstraklasy.
Ostatnie spotkanie Śląska, mecz z PBB, remis, jeden punkt. Byłem na trybunach, potem obejrzałem skrót i dalej się nie mogłem nadziwić jak Śląsk tego nie wygrał. Słupki, poprzeczki, zablokowane strzały, niestrzelony karny, kumulacja pecha, no ale cóż z drugiej strony klasowa drużyna w końcu wepchnęła by tą 2 bramkę ;).
Trener Pawłowski moim zdaniem trochę namieszał, nie trafiona zmiana Picha, gdyby zszedł Flavio mogłoby to wyglądać inaczej, zwłaszcza, że po tym karnym już był myślami raczej w szatni. No ale trudno się mówi, grać trzeba dalej.
Wisła pojechała na mecz do Szczecina, dwie niepokonane ekipy. I jak to Wisła w tym sezonie, remis. Gra Wiślaków nie wygląda źle, druga linia, która kompletnie została wymieniona poczyna sobie coraz lepiej, jednak czegoś nadal brakuje, niby dobra gra, a tylko 1 wygrana i 5 remisów czyli razem 7 punktów (-1 na starcie sezonu).
Prasa trąbi, że może to być ostatni mecz Moskala w roli trenera Białej Gwiazdy, był u prezesa na dywaniku, ale jakoś trudno mi wierzyć, żeby zwolnili faceta, który nie przegrał do tej pory spotkania, no chyba, że dzisiaj przegra.
Wisła u siebie 3 spotkania stosunek bramek 6:4 - co daje w przeliczeniu 2 strzelone i ponad 1 straconą na mecz.
Śląsk na wyjeździe w 2 spotkaniach - 4:3, 2 strzelone i 1.5 straconej.
Więc jak najbardziej over możliwy. A jeśli over to i BTS ;).
Wisła w tym sezonie jeszcze u siebie nie przegrała, a z kolei Śląsk jeszcze nie przegrał na wyjeździe, a więc remis ???? , proponuję za drobne zagrać takie rozwiązanie. W poprzedniej kolejce kiedy Wisła grała z Pogonią, czyli 2 niepokonane drużyny myślałem właśnie o remisie, szkoda, że nie zagrałem, teraz to nadrobię ;).
W Śląsku nie zagra Grajciar i Gecov. U gospodarzy Sadlok oraz Sarki.
Przewidywane składy:
Wisła:
Cierzniak - Jović, Głowacki, Guzmics, Burliga - Mączyński, Jankowski - Boguski, Crivellaro, Guerrier - Brożek.
Śląsk: Pawełek - Zieliński, Celeban, Kokoszka, Dudu - Hołota, Hateley - Paixao, Danielewicz/Machaj, Pich - Biliński
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Podbeskidzie B-B - Lechia Gdańsk
Lechia win @2,45 William Hill

Bardzo ciekawy mecz zapowiada się w Bielsku białym, obie drużyny grają ofensywną piłkę ( starają się ).
Gospodarze są na dnie tabeli.
Na własnym stadionie spisują się fatalnie w strzelili zaledwie 2 bramki tracąc przy tym 4 gole.
Podbeskidzie nie wygrało od 6 spotkań w lidze.
Chociaż, obie drużyny w tabeli dzielą zaledwie trzy punkty, to jednak gra Podbeskidzia jest tylko cieniem tego co prezentowali w zeszłym sezonie.
Dla mnie są oni kandydatami do spadku.
Górale zakończyli remisem spotkania z Zagłębiem Lubin, Ruchem Chorzów oraz Śląskiem Wrocław ( tutaj z zastrzeżeniem gdyż wynik wcale nie odzwierciedlał gry).
Dzisiaj nawet remis może nie być w ich zasięgu.
Oglądałem ich w akcji i muszę powiedzieć że, gdyby większy porządek panował w obronie to całkiem fajnie by się prezentowali.
Bo w ataku, szczególnie w kontrach widać ciekawe rozegranie.
Na pewno dziś w ich szeregu nie zobaczymy takich zawodników jak ( Konieczny, Pazio, Sloboda ).
Jeśli górale otworzą się to nie widzę cienia szansy na wygraną, powinni zagrać spokojnie i wyczekiwać odpowiedni moment, żeby zrobić szybką kontrę.
No i oczywiście stałe fragmenty tam też coś mogą pokazać.
Jak dla mnie dwaj kluczowi zawodnicy tej drużyny to bramkarz chociaż zdarzają mu się nie ciekawe momenty ( ale tak można napisać o wszystkich ) Zubas bardzo mi się podoba, oraz Demjan na szpicy ????
Co do dzisiejszych przyjezdnych........
Lechia bilans bramkowy 8:8, ostatnio zdobyli pierwsze zwycięstwo w tym sezonie, u siebie pokonała Górnika Łęczna 3:1.
Po tym przełamaniu myślę że, będzie tylko lepiej.
Na swoim koncie mają 3 remisy, dwie porażki z początku ( Craxa i Leszek ) no i oczywiście wcześniej wspomniane zwycięstwo.
Gdańszczanie prezentują niezwykle ofensywną piłkę, nawet jeśli tego nie widać w wynikach to oglądając ich mecze można dostrzec ogromny potencjał.
Ale nie ma co się dziwić mają w swoich szeregach Mile, Kuświk czy Haraslina.
Właśnie ten ostatni wspomniany, w dwóch spotkaniach strzelił już trzy bramki.
Drużyna lubi szczególnie prowadzić ataki skrzydłami, i tam dziś upatruję główną drogę do pola karnego gospodarzy!!
Lechici powinni otrzymywać się w posiadaniu piłki i powoli zbliżać się do pola karnego gospodarzy.
Ci zaś będą mieć duży problem ze swoją obroną która ma duże problemy ( w konsekwentnej i bezbłędnej grze we własnym polu karnym ) ......
Jak dla mnie mecz może być jednostronny jednak górale na pewno będą mieć swoje okazje, i mogą coś pyknąć.
Jednak stawię na przyjezdnych którzy swoją grą prezentują się znacznie lepiej, a zawodnicy grający w klubie z północy powinni zrobić przewagę....​
 
A 26

arek6862

Użytkownik
Z typowaniem meczu Jagiellonia - Legia proponuję poczekać do czasu ogłoszenia składu Legii.Jak wiadomo Berg ostatnio wprowadza dziwnych zawodników, poza tym Legia w lidze nie gra najlepiej.Początek miała niezły a teraz coś wysiadła.
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów: X2 @ 1.95 - 3/10 Bet365

Ciekawy pojedynek czeka nas w Lubinie gdzie zmierzą sie dwie drużyny które zanotowali naprawdę dobry start tegorocznych rozgrywek. Zagłębie po 6 kolejkach z dorobkiem 8 punktów ale czy ich gra powala na kolana ? nie sądzę... tym bardziej po tym co widziałem w Zabrzu gdzie z 0:2 oddali Zabrzu punkt..olewając całkowicie drugą połowe. Ruch natomiast z 10 punktami oczywiście można teraz napisać sprzedali Visniakovsa do belgii ponadto zawieszony Gigo za wybryk po alkoholu ale patrząc realnie Niebiescy mają zastępców w miejsce Viśni wchodzi od początku przyjścia do klubu Stępiński który również już strzela i pokazuje że nie odstaje od niego, a być może jest nawet lepszy. Gigo stracił miejsce w składzie na rzecz młodego Mazaka który imponuję formą i dojrzałością w grze. Linia pomocy oparta na Lipskim którego już chyba każdy zna bo notuje bardzo dobre noty od początku sezonu.Niebiescy mają kim straszyć i na pewną nie są na straconej pozycji aniżeli pokazują to kursy. Uważam że Ruch tego meczu nie przegra.
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Zagłębie - Ruch
Typ: X2 (1.95)

Wysoki kurs na Ruch jest chyba podyktowany odejściem Visnakovsa i zamieszaniem z Gigołajewem. A może tym, że Zagłębie pokonało w tym sezonie Jagiellonię i Lecha? Tylko że przegrało też z Termalicą i uratowało remisy z Podbeskidziem i Górnikiem (tu mimo prowadzenia 2:0, mogli nawet przegrać). A Ruch i ma więcej punktów i jako jedyny pokonał w tym sezonie Piasta (!) ;)
Nie wiem czy brak Visnakovsa i Gigołajewa aż tak wpłynie na postawę Ruchu? Znakomicie do drużyny wprowadził się młody Lipski, a Visnakovsa i Gigołajewa zastąpią Stępiński (dwa gole i asysta w tym sezonie) i Mazek (skrzydłowy w sam raz na kontry, rozegrał bardzo dobry mecz w PP przeciwko Wiśle, gdzie zanotował asystę). Z tym, że zastąpi to złe słowo bo z Niecieczą grał od pierwszej minuty, a wprowadzony za niego Gigołajew dostał czerwoną kartkę i tak czy inaczej by dzisiaj zagrał Mazek.
Nie ma wątpliwości, że ławka Ruchu będzie teraz nieco krótsza, ale to raczej problem na późniejszą fazę sezonu, a nie dzisiejszy mecz.
Martwić się można o grę Ruchu w obronie, jeśli to będzie wyglądało dobrze (szczególnie przy stałych fragmentach, które są mocną stroną Zagłębia), to o wynik można być spokojnym.
H2H nie lubię się sugerować, ale w 2013 roku ostatnie dwa mecze w Lubinie Ruch wygrał 2:1 i 3:2. Tutaj obstawiałbym bardziej remis, a kurs na gospodarzy jest moim zdaniem zaniżony.
 
M 135

mhm

Użytkownik
wysoki kurs na Ruch jest podyktowany tym, ze maja niezle wyniki, ale kto oglada ich gre, to widzi, ze to jest mocno sredni poziom.
Co kolejke sa typy w strone Ruchu, na razie sie to oplaca, ale w koncu zaczna przegrywac. Pisalem to ostatnio, napisze i teraz. Ruch ma sklad podobny do Gornika czy Bielska, a jest wysoko, bo im sie dobrze mecze ukladaja i maja troche szczescia.
Ograli Piasta, ktora akurat w tym meczu nic nie gral, a ktory nastepnie ogrywa mistrza i vicemistrza. Potem Nieciecza, setka Plizgi, pudlo i strzal zycia i ulozony mecz. W Kielcach bramka ze spalonego, a sam mecz w wykonaniu chorzowian bardzo slaby, Korona grala, Ruch strzelal.
Teraz dalej idziecie w Ruch. Ja juz w to nie wierze, w koncu musi byc wynik adekwatny do sytuacji kadrowej. W Ruchu jest moze 2 konkretnych pilkarzy, reszta to przypadkowi ludzie. Visniakovs odszedl. Nie oceniam tego chopa pozytywnie, zalapal sie na fajna kase to odszedl, jest dosc drewniany, ale umial dobic przeciwnika. Kto ma teraz gole strzelac?
Ruch pokonal Piasta, ale mozna przypuszczac, ze w meczu slaskich druzyn cos smierdzialo, Piast w tym meczu 0 walki... a w nastepnych to sami wiecie.
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
W Ruchu jest moze 2 konkretnych pilkarzy, reszta to przypadkowi ludzie.
Po tym zdaniu jestem w 100% pewny że jesteś zakompleksionym kibicem zza między... Dlatego jeżeli już masz zamiar udzielać sie na temat danej drużyny rób to obiektywnie inaczej zamilcz i zachowaj dla siebie te durnowate wpisy które nijak mają sie do rzeczywistości..Rzeczywistość jest taka że w Ruchu postawili na młodzież która błyszczy od początku sezonu i jeżeli w takim tempie będą sie rozbijać lada chwila będzie kolejka po takich zawodników jak : Lipski, Urbańczyk,Helik,Stępiński,Mazak,Konczkowski którzy już teraz odgrywają pierwsze skrzypce w zespole, a przypomnę że już kolejni mocno pukają do 18-stki meczowej : Selta,Siedlik,Trojak,Koj,Cichocki itp.. Styl Niebieskich za Fornalika zawsze opierał się na takiej grze i dlatego w ostatnich 6 latach trzy krotnie lokowali się na podium. W spotkaniu przeciwko Piastu to nie Gliwiczanie grali słabo tylko Ruch im nie pozwolił na za wiele, po za tym ogranie Lecha,Legie na tym etapie to żaden problem jak widać udaje sie to praktycznie wszystkim. Dlatego pisać o jakimś ustawionym meczu jest śmieszne i tylko utwierdza mnie że Twoich postów nie warto brać na poważnie..Czy Ruch przegra ? możliwe...w tej lidze każdy z każdym może przegrać, ale opisywanie drużyny w taki sposób jak Ty jest żenujące.
 
spokojducha 238

spokojducha

Użytkownik
Mhm ma dużo racji nie będę się wypowiadał na temat zagłebia ale wypowiem się na temat ruchu, powiem tak mecz z Koroną dwie bramki ze spalonego. Mecz z termalicą bardzo bardzo przeciętnie 4:1 wynik który nie odzwierciedlał gry. Nie mówię że tutaj nie bedą walczyć ale wróżę dwie bramki dla Zagłebia. Jestem bardzo ciekawy Freddy czyje wyjdzie na wierzchu.

Zagłebie-Ruch Gosp over 1.5 2.2✅
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Piast Gliwice - Górnik Łęczna
Która drużyna wykona więcej rzutów rożnych? Piast @ 1.40 // STS

Piast w tym sezonie stwarza sobie bardzo dużo ofensywnych sytuacji, a co za tym idzie wykonują wiele rzutów rożnych w spotkaniu.
Tak było w ostatnich spotkaniach Piasta:
Lech - Piast 4:6
Piast - Legia 5:2
Łącznie po 6-ściu kolejkach drużyna Piasta wykonała 34 rzuty rożne - średnia 5.6 na spotkanie , Górnik wykonał zaledwie 13 - średnia 2.16 na spotkanie.
Typ wydaje się bardzo fajny i zamierzam z niego skorzystać, może kurs nie jest zbyt wysoki, ale to Piast w tym sezonie pokazuje się z bardzo fajnej strony w ofensywie i na obecną chwile jest to lider ekstraklasy, dziś ich cel to na pewno aby 3 pkt zostały w Gliwicach i ewentualnie zwiększyć przewagę nad pozostałymi drużynami.
Korona - Pogoń
Pogoń X2 @ 1.44
// bet 365
Widzę że bukmacherzy nawet po zwycięstwie nad Legią na ich terenie oraz remisem z Lechem, nadal zbytnio nie wierzą w Koronę, faworyzując delikatnie Pogoń.
W 100% się zgadzam bo Korona to mega słaba drużyna i nie nawet wygrana w Warszawie nie zmieni mojego zdania.
Obie drużyny mają po tyle samo pkt, ale to Pogoń prezentuje się zdecydowanie lepiej w tym sezonie od Korony.
Po 6-ściu kolejkach obie drużyny zdobyły po 8 bramek, Korona też straciła ich 8, za to Pogoń 6. Tak więc to defensywa Pogoni jest w lepszej dyspozycji .
Również to Pogoń stwarza sobie więcej sytuacji pod bramką rywali, co można łatwo odczytać po statystykach:
Strzały: 65 - 80
Celne strzały: 20 - 25
Rożne: 26 - 30
Myślę, że dziś Portowcy nie przegrają tego spotkania, bardzo podoba mi się ich skład, w którym prawdopodobnie dziś wystąpią:
Kudła - Fojut, Czerwiński, Nunes, Frączczak - Murawski, Matras, Małecki, Akahoshi, Przybecki - Zwoliński
Szczególnie liczę dziś na kogoś z trójki Aka - Małecki - Zwoliński.
Patrząc na H2H, nie widzę tutaj aby Pogoń miała problem w spotkaniach z Koroną - ostatnie 5 spotkań to 3 zwycięstwa i 2 remisy.
 
M 135

mhm

Użytkownik
ale opisywanie drużyny w taki sposób jak Ty jest żenujące.
ale w jaki? W taki, ze Kielce cisnely Ruch jak szalone i wpadla bramka ze spalonego?
W taki, ze Plizga mial pilke na 11 metrze sam na sam i nie trafil, poszla kontra i strzal zycia Lipskiego? Ja wiem, ze to bylo planowane, bo Ruch jest najlepszy i wygra z kazdym, z Barcelona bedzial mial szanse 50 na 50, bo w koncu to Ruch haha
No tak, Legie i Lecha tez Ruch ogra, bo jak napisales sa slabi i kazdy ich ogrywa.
Przeciez to jest jakis absurd. To nie jest forum kibicowskie.
Z kim Ruch ma przegrac? Skoro Legie i Lecha ogra, z Zaglebiem nie przegra. To co, mistrz polski?
Iwanski pociagnie granie czy kto? Trzeba byc naprawde nieobiektywnym, zeby uwazac, ze sytuacja punktowa Ruchu odzwierciedla gre.
Lawka krotka, odszedl kolejny zawodnik. Ale w Chorzowie nadal nastroje mega optymistyczne, bo maja Lipskiego. Nowy Ronaldo sie szukuje.
Zaglebie to nie sa zadne mocarze i mysle, ze tego meczu po prostu nie warto grac, ale granie co kolejke na chorzowian nie ma sensu. Tym bardziej po odjesciu Visniakovsa, ktory szarpal z przodu i nieobecnosci Gigolajeva, ktory tez duzo serca na boisku zostawia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom