>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

7. kolejka Ekstraklasy (28-30.08.2015)

Status
Zamknięty.
ziolek00 6

ziolek00

Użytkownik
Korona - Pogoń
Pogoń X2 @ 1.44
// bet 365
Widzę że bukmacherzy nawet po zwycięstwie nad Legią na ich terenie oraz remisem z Lechem, nadal zbytnio nie wierzą w Koronę, faworyzując delikatnie Pogoń.
W 100% się zgadzam bo Korona to mega słaba drużyna i nie nawet wygrana w Warszawie nie zmieni mojego zdania.
Obie drużyny mają po tyle samo pkt, ale to Pogoń prezentuje się zdecydowanie lepiej w tym sezonie od Korony.
Po 6-ściu kolejkach obie drużyny zdobyły po 8 bramek, Korona też straciła ich 8, za to Pogoń 6. Tak więc to defensywa Pogoni jest w lepszej dyspozycji .
Również to Pogoń stwarza sobie więcej sytuacji pod bramką rywali, co można łatwo odczytać po statystykach:
Strzały: 65 - 80
Celne strzały: 20 - 25
Rożne: 26 - 30
Myślę, że dziś Portowcy nie przegrają tego spotkania, bardzo podoba mi się ich skład, w którym prawdopodobnie dziś wystąpią:
Kudła - Fojut, Czerwiński, Nunes, Frączczak - Murawski, Matras, Małecki, Akahoshi, Przybecki - Zwoliński
Szczególnie liczę dziś na kogoś z trójki Aka - Małecki - Zwoliński.
Patrząc na H2H, nie widzę tutaj aby Pogoń miała problem w spotkaniach z Koroną - ostatnie 5 spotkań to 3 zwycięstwa i 2 remisy.
Fojut z powodu urazu nie pojechał do Kielc. Zastąpi go prawdopodobnie Matras. Dodatkową ciekawą rzeczą jest, że na pokładzie na wyjazd znalazł się Dwaliszwili ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Zagłębię Lubin - Ruch Chorzów
Typ: 2 Handicap 0:1
Kurs: 1.83
Buk: Betsson

W sobotę wieczorem wybierzemy się do Lubina gdzie Zagłębie podejmować będzie Chorzowski Ruch. Obie ekipy w tym sezonie wyglądają naprawdę dobrze. W ostatnie kolejce gospodarze dali sobie wyrwać sobie zwycięstwo w Zabrzu, natomiast ekipa Fornalika wygrała z Termalica 4:1. Patrzać na H2H to w ostatnich spotkaniach między tymi drużynami wyglądało to różnie. W dzisiejszym meczu niema wyraźnego faworyta i śmierdzi mi tu remisem, a grając na gości +1 bramka pozwoli mi wygrać.
Kurs dość wysoki co może być spowodowane brakiem dwóch graczy w ekipie gości co zostało napisane powyżej. Fornalik wie co robi, a zaplecze ma naprawdę niezłe żeby zastąpić tych dwóch gracz. Polecam.

Wynik: 3:1 ⛔
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
mhm, Po pierwsze gdzie napisałem że Ruch ogra Lecha czy Legie ? swoją drogą Gorny Slonsk dla tych ekip nie jest gościny i nie mam na myśli tylko Ruchu ale i stadiony Piasta,Górnika.
Po drugie kogo interesuje jak padły bramki w spotkaniu z Korona ? wynik 1:2 , Termalica mecz mógł sie zakończyć w pierwszej połowie gdyby wykorzystał Viśnia setke...Wyniki poszły w świat i tyle.. Czy jak wytykam Legii która w zeszłym sezonie była ciągnięta jak tylko można w spotkaniach by zdobyła tytuł ? nie.. zresztą w spotkaniu z Korona również sędzia mocno pomagał..Mówi sie o tym teraz nie ? a gdzie tam nikogo już to nie interesuje. Czas płynie punktów nie zwrócą nikomu.
Odszedł Viśnia prawda w zeszłym sezonie ledwo dostawał 20minut w spotkaniach w tym sezonie strzelił 3 bramki i już gwiazda ? haha zresztą jest w jego miejsce Stępiński. Gigo nie obecny lecz nie bez powodu stracił nie dawno miejsce w 11-jedenastce totalny brak formy u tego zawodnika...problemu niema jest Mazak po za tym mamy Podgórskiego który lada chwila będzie dostawać swoje minuty.
Lipski akurat jest w bardzo dobrej dyspozycji i jak widać nie tylko ja to dostrzegam bo piszą o nim od początku sezonu pismaki. Nie rób z Iwanskiego dziadka jakiegoś bo w zeszłym sezonie Podbeskidzie było za Ojrzyńskiego od niego uzależnione...czemu teraz wahania ? ponieważ zbyt pozno dołączył i potrzebuje troche więcej czasu podobnie jak Podgórski.
Mówisz o krótkich ławkach pokaż mi po za Legia/Lechem/Lechia który zespół niema z tym problemu ? połowa drużyn to ma problemy z zebraniem pierwszej 11-stki, a co dopiero myśleć o zmiennikach. HALLO TU POLSKA.
Dlaczego Piast jest pierwszy, Górnik ostatni,Lech na dnie, Wisła bez porażki ? bo to Polska liga tutaj faworytów niema każdy może z każdym wygrać... Ostatnia kolejka otworzyła oczy wszystkim gdy stracili grube tysiące na takich drużynach jak Legia/Lech..
 
D 5,8K

davccio

Użytkownik
Korona +0,5 1.54 bet365
Jak dla mnie bardziej prawdopodobne jest tu zwycięstwo Korony niż Pogoni. Kluczowy może być brak Fojuta który był już zgrany z Czerwińskim, ponadto Zwoliński ma chyba jakiś problem mięsniowy co zauważył z komentujący ostatni mecz Pogoni trener Strejlau, gdyż nie gra on na maximum swoich możliwości. Bez sprawnego Zwolińskiego ciężko będzie Pogoni o bramki bo druga linia oprócz Murawskiego i po części Małego to dno. Aka przy Podaniu do zawodnika na 20 metrów wykopuje piłke na drugie piętro trybun a Przybecki to już tylko nazwisko, zero czytania gry, nie wiem co on robi w składzie. Faktem jest że Korona to zespół robiony na szybko ale kilka punktów zdobyli takze dziś nie stoją na straconej pozycji.
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
15:30 Piast Gliwice
-
Górnik Łęczna
@ -1,5 AH 3,35 Bet365 ✅✅ mogło być wyżej ????

Dzisiaj na stadionie w Gliwicach zobaczymy sensacyjnego lidera tabeli który odprawił z kwitkiem w tym sezonie najpierw wicemistrza a później mistrza Polski. Ostatniego meczu w Poznaniu niestety nie dane było mi obejrzeć, za to spotkanie z Legią obejrzałem całe i naprawdę byłem pod wrażeniem gry Piasta. Dawno nie oglądałem meczu w polskiej lidze, który byłby toczony w tak szybkim tempie i nie kończył się na 2-3 podaniach i piłką w trybunach. Nasza kopana chyba zaczyna wskakiwać na wyższy level, a wraz z nią mniejsze kluby z naszego kraju. Wracając do Piasta, trener Radoslav Latal naprawdę stworzył fajną drużynę w Gliwicach. Piast to już nie jest drużyna ,która głównie się broniła i grała z kontry lecz zespół który ma swój styl długo utrzymuję się przy piłce i prowadzi równą walkę z zespołami polskiej ekstraklasy. Czeski duet ze Sparty Praga naprawdę się sprawdza Nespor i Vacek brylują w tej drużynie a prawdziwym kapitanem z sercem do walki jest Radek Murawski.
To może coś oo statystykach które są na niekorzyść Gliwiczan:
Na siedem dotychczas rozegranych spotkań Piast wygrał tylko jedno (w poprzednim sezonie w Łęcznej), trzy przegrał i trzykrotnie zanotowano remis.
Statystyki nie przemawiają za Piastem ale moim zdaniem to już zupełnie inna drużyna niż w poprzednim sezonie, dlatego idę mocno w Piasta.
W drużynie Piasta zabraknie na pewno Szeligi który paskudnie upadł w poprzednim spotkaniu z Lechem oraz niepewny jest występ podstawowego obrońcy Heberta. Łęcznioki bez bramkarza Prusaka który pauzuje za czerwo ( moim zdaniem bardziej wzmocnienie ;&gt;). Liczę na duże bramek Gliwiczan. No i Nespor mam nadzieję coś ukłuje.
Nespor strzeli TAK 2,74 @ Fortuna :;/: Nespor nie trafia karnego
PS. Podpisuje się pod typem Ruch x2​
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Apropo dyskusji o Ruchu Chorzów...

Przede wszystkim widać, że do zespołu wrócił Fornalik. Stopniowo wraca porządek w grze. Każdy ma wyznaczone zadania i się wzajemnie uzupełnia. Coraz lepiej wygląda gra na jeden kontakt, chociaż dominujące akcje na dwa kontakty grane przez Chorzowian mają duży sens i ładnie się tym przesuwają do przodu. Poprawił się pomysł na rozegraniu, zwłaszcza bliżej bramki rywala.

To są podstawy na środek tabeli naszej wbrew pozorom nie aż tak słabej ligi. Żeby było więcej, przydałby się jakiś konkretny napastnik, co strzeli przynajmniej 13-15 goli na sezon. Oczywiście jest całe potencjalne grono młodych, ale doświadczenie jest potrzebne.

Teoretycznie w tym roku wypada podium dla Ruchu zgodnie z ich tendencją, ale moim zdaniem mają na to małe szanse, głównie dlatego że mają braki kadrowe i nie wiadomo jak będzie ze stabilizacją formy. Ale nie wykluczam, że zaskoczą.

Oczywiście, można widzieć te złe rzeczy, jak nieprawidłowe bramki czy szczęście w obronie, ja osobiście skupiam się na tym, co dzieje się dobrego i jak to postępuje.

Oby we wszystkich zespołach pojawiał się coraz większy porządek.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
mecz Zagłębia z Ruchem to no bet dla mnie ew. jakiś over 2,5 no ale jak szaleć to chyba iść w ten większy kurs a na Ruch jest wysoki.Ja się tego nie podejmuje no ale jak grają obie drużyny?Zagłębie gubi punkty z piłkarskimi leszczami by jechać na Jagę i wygrać, potem dostaje od BrukBet i ogrywa u siebie hojnego ostatnio aktualnego mistrza.Ruch wygląda odrobinę lepiej no ale też robią klopsy z tymi gorszymi, dzisiaj może się zdarzyć wszystko więc ciężko coś tu mądrego napisać.Statystyka spotkań tych drużyn też mało przekonująca, Ruch wygrywa w Lubinie, Zagłębie w Chorzowie, no ale to tylko statystyki nie ma co z nich układać ciągów.Czegoś takiego to się za rozsądne pieniądze nie powinno tykać, no ale jak ktoś ma nosa do tego spotkania niech gra.
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Czegoś takiego to się za rozsądne pieniądze nie powinno tykać, no ale jak ktoś ma nosa do tego spotkania niech gra.
A ja właśnie takich spotkań szukam.
Bukmacherzy troszkę na siłę próbują szukać faworyta w niektórych spotkaniach. Tutaj mamy najlepszy przykład, kto oglądał ostatnio występy obu drużyn oceniłby raczej szanse 50/50. Jeżeli dodamy do tego nieprzewidywalność naszej ekstraklasy to 1.65 na zagłębie robi miazge. Takie kursy to może na Arsenal jak grają na Emirates a nie beniaminka który u siebie wygrał tylko z Lechem, Leszkiem który od wszystkich w lidze zbiera ostre manto na początku sezonu.
Kusi grać Ruch po 5.25, śmierdzi też underem zważywszy jaki styl prezentuje ostatnio Ruch na wyjazdach ale ostatecznie zdecyduje się na
Ruch Chorzów z podpórką 2.30 Bet365 ⛔
świetny mecz zagłębia

 
B 4

benczo

Użytkownik
Tym bardziej po odjesciu Visniakovsa, ktory szarpal z przodu i nieobecnosci Gigolajeva, ktory tez duzo serca na boisku zostawia.
No w ostatnim meczu to tak za dużo serca na boisku nie zostawił. Co najwyżej mógł zostawić rozum w szatni. Strzelił bramkę, okej. Ale później wykazał się głupotą. Moim zdaniem jego nieobecność w tym spotkaniu jakoś specjalnie widoczna nie będzie.

Tak na szybko, bo mecz za chwilę.

Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów ✅✅✅
#remis do przerwy @2.05 STS

Mecz na styku, oba zespoły nie powinny się specjalnie otwierać na początku. Walka w środku oraz laga i do przodu. Tak widzę pierwszą połowę w Lubinie.
 
M 135

mhm

Użytkownik
3:1 FT. Tak jak mowilem, jak kibice sie wypowiadaja co do typow, to potem jest tragedia.
Mam nadzieje, ze forum wyciagnie wniosek na nastepne mecze, bo teraz Gornik a potem Legia, skonczyly sie zarty i kielecki fart.
Nie dajcie sobie wmowic kibicom Ruchu, ktorzy sie tutaj wypowiadaja, ze Ruch jest mocny, zdolna mlodziez bla bla. Dzisiaj to bylo widac. Kazda poukladana druzyna postawi sie mocno Ruchowi i nie ma zadnego value na zwyczajnych kursach. 2,2 startowe na Lubin to bylo value, na pewno nie 1,6 w druga strone.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Teraz dalej idziecie w Ruch. Ja juz w to nie wierze, w koncu musi byc wynik adekwatny do sytuacji kadrowej. W Ruchu jest moze 2 konkretnych pilkarzy, reszta to przypadkowi ludzie. Visniakovs odszedl. Nie oceniam tego chopa pozytywnie, zalapal sie na fajna kase to odszedl, jest dosc drewniany, ale umial dobic przeciwnika. Kto ma teraz gole strzelac?
Ruch pokonal Piasta, ale mozna przypuszczac, ze w meczu slaskich druzyn cos smierdzialo, Piast w tym meczu 0 walki... a w nastepnych to sami wiecie.
nie pisz głupot.
http://screenshooter.net/100244926/akfoblh
na zero z typów, over 2 na ako siadł.
 
M 135

mhm

Użytkownik
masz w logo herb Widzewa, to wiadomo, ze bedziesz gral Ruch. A kto zrobil ci ten over 2,25? No wlasnie ci przecietni pilkarze Ruchu. To dlaczego ja pisze glupoty. Zrob mi analize prawdziwa tej sytuacji, a nie screenshot przeciwny do tego co twierdzisz.
 
B 4

benczo

Użytkownik
Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Lech Poznań ⛔⛔⛔
typ: Lech (-1) @3.6 Fortuna

Mecz z beniaminkiem, mimo że wyjazdowy, nie powinien sprawić Mistrzom Polski najmniejszych problemów. Lech w tym sezonie w lidze niczym nie zachwyca i gra totalny piach. Jednak kiedy mają zacząć grać, jak nie z takim zespołem. Spodziewam się ostrego ataku drużyny prowadzonej przez Macieja Skorżę oraz przełamania poznaniaków. Drużyna z Niecieczy jest gorsza od Lecha w każdej możliwej linii.
Dorobek punktowy Lecha po sześciu kolejkach jest marny oraz marna jest liczba zdobytych przez niego bramek, jednak po tym meczu jedna punktacja jak i druga powinny ulec poprawie.
Kurs wart grzechu.

Na prawdę ciężko skomentować ligowe poczynania Lecha używając słów lekkich i cenzuralnych. Z taką grą to się nadają do 1 ligi a nie ligi europy. ????
 
G 0

gustaw987

Użytkownik
Termalika-Lech
Lech w tygodniu miał podróż na węgry i z powrotem,krótki przystanek w Poznaniu i znów podróż...a to już jest naprawdę męczące jak dla gwiazd z Lecha, duże obciążenie fizyczne...jak zremisują to będzie sukces. i jeszcze jedno...zobaczcie jak Termalika gra u siebie,a jak Lech gra na wyjeździe...no i to zmęczenie Kolejorza.
typ w bet365
remis 3,6
i tylko dlatego że jestem kibicem Lecha i wierze że chociaż ten jeden pkt wywalczą.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
15:30 Górnik Zabrze - Cracovia
Typ: 1 DNB
Kurs: 1.94
Buk: Betsson
Wynik 1:1 zwrot
W niedzielne popołudnie zawitamy w Zabrzu, gdzie tamtejszy Górnik podejmować będzie Cracovię. Po mimo, że gospodarze dalej zajmują ostatnie miejsce w tabeli po raz kolejny idę w ich stronę. Bilans pięciu ostatnich spotkań pomiędzy dwoma drużynami kończył się następująco:
24.11.14 EKS Cracovia - Górnik Zabrze 1 : 2
21.07.14 EKS Górnik Zabrze - Cracovia 2 : 0
04.04.14 EKS Cracovia - Górnik Zabrze 2 : 0
28.10.13 EKS Górnik Zabrze - Cracovia 0 : 1
23.03.12 EKS Cracovia - Górnik Zabrze 1 : 3
Po ostatnim spotkaniu z Zagłębiem myślę, że w końcu coś ruszyło w ekipie gospodarzy. Zmiany w 38. minucie spotkania na Kwieka i Korzyma podziałały na Górników motywująco. Dziś myślę, że obaj panowie zagrają od pierwszych minut. Do Zabrzan dołączyli w tygodniu Janukiewicz i Vidanow ale czy obaj dzisiaj dostaną swoją szansę?.
Teraz trochę o gościach. Ich forma jest naprawdę imponująca co pokazuje ich miejsce w tabeli. Bilans spotkań na wyjeździe również mają świetny - cztery mecze i cztery wygrane!. Wydaje się, że wygrana powinna być spacerkiem, ale jak tak nie myślę dlatego idę w gospodarzy 1 DNB asekurując się zwrotem w przypadku remisu. Polecam!
 
jack4show 30

jack4show

Użytkownik
Ani Lech Ani Legia po pucharach w środe/czwartek nigdy dobrze nie grają meczu w Lidze, stąd obawa przed wynikiem dzisiejszego meczu Legii z Jagą. Ja stawiam dzisiaj na BTS i Over2.5 gola. Dlaczego? Jaga w ostatnich 5 meczach zawsze strzelila i zawsze stracila, Legia wiadomo, po pucharach grają gorzej, ale przy defensywie Jagi powinno coś wlecieć. Kurs na BTS 1.81@bet365 warty zagrania na pewno, over [email protected] bet365 również. Spodziewam się dzisiaj otwartej gry i wyniku w okolicach 2:2 ????
 
G 36

guxinimod

Użytkownik
Juventus lub remis @1,53 Bet365⛔
Cracovia +1,0 AH @1,17 Bet365✅
Dubel: 1,8 ⛔
Stawka: 10j
Jest to kupon statystyczny. Roma na ostatnie 11 meczów z Juventusem wygrała tylko 2, trzy razy padł remis, sześć razy wygrywał Juventus.
Górnik Zabrze nie wygrał 4 ostatnich meczów u siebie, 5 ostatnich meczów czy to w domu czy na wyjeździe nie zdołał wygrać. Cracovia w ostatnich 5 spotkaniach raz przegrała i to z bardzo dobrze grającym Piastem w tym roku, raz padł remis, a 3 spotkania wygrali. Nie sądzę, by Górnik dzisiaj wygrał, a tym bardziej 2 golami. No, ale tak jak mówię, jest to typ statystyczny.
 
R 47

rosso

Użytkownik
Górnik Zabrze wygra dowolną połowę 1.90
Gospodarze Grają z sensacją aktualnych rozgrywek Cracovią która znajduje się aktualnie na 2 miejscu w Tabeli. Na papierze murowany kandydat do łatwego zgarnięcie 3 punktów . Co zatem przemawia za moim typem?. W ostatniej kolejce Górnik u siebie przegrał 1 połowę z Zagłębiem by wygrać drugą w stosunku takim samym jak przegrał pierwszą odsłonę meczu. Pasy co prawda punktują na wyjazdach jednak dziś w zespole są pewne ubytki kadrowe co może wykorzystać ekipa gospodarzy z charyzmatycznym trenerem Leszkiem Ojrzyńskim na czele i pokusić się nawet o niespodziankę i wygrać cały mecz lub go zremisować.
 
gracz17 56

gracz17

Użytkownik
Co do Lecha zdecydowanie ich nie polecam dlaczego? Oto moje argumenty:
-Zmęczenie piłkarzy
-Bliski odejścia Linetty (w tym spotkaniu na pewno nie zagra)
-Pogoda dziś o 15:30 będzie grubo ponad 30 stopni
-Robak,Kownacki,Linetty,Jevtic na pewno nie zagrają

Nie ma argumentów za Lechem.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
masz w logo herb Widzewa, to wiadomo, ze bedziesz gral Ruch. A kto zrobil ci ten over 2,25? No wlasnie ci przecietni pilkarze Ruchu. To dlaczego ja pisze glupoty. Zrob mi analize prawdziwa tej sytuacji, a nie screenshot przeciwny do tego co twierdzisz.
analiza był na Ruch +0,5 i over 2,25.
Piszesz głupoty, bo Ruch ma doświadczonych graczy w pomocy, Zieńczuk, Surma do tego Iwański, nie będa na pewno co mecz notować dobrych występów, ale w ciągu sezonu swoje robią co roku.
Mimo słabego wystepu wczoraj dla mnie Putnocky to top 3 w lidze na bramce,
brakuje Helika w obronie, solidnie gra Konczkowski.

Ja nie gram na Ruch przez sympatię kibicowskie, na betting kibicuje się portfelowi.

Dziś czas na przełamanie Górnika, jak nie dziś to pewnie w derbach.
Zabrzanie zagrali ostatnio dobry mecz z Zagłebiem, ostatnie wzmocnienia
będą pomocne, dla mnie Górnik to idealny zespół dla Janoty i przerwa na kadrę bardzo mu pomoże jak i pozostałym graczom Górnika.

Dla mnie kursy są złe, z Jagą było dużo mniej, tamten mecz przegrali, ale to było dawno,
Cracovia nie powinna być tutaj faworytem i tyle.

Legia i Lech dla mnie nie wygrają, po pierwsze kursy są za niskie po pucharach.
BTS w Białymstoku jeszcze dorzucam, bo Jaga u siebie ma zawsze dużo okazji i tylko Omonii nie potrafiła strzelić gola

http://www.livesports.pl/mecz/YNueV0jR/#h2h;home
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom