>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

7. kolejka Enea Speedway Ekstraligi - 3 czerwca 2012

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Typu nie neguję ale przypominam zeszłoroczne mecze Colgate&#39;a na torze w Częstochowie: 7 (3,3,0,1,0) + 2 (0,1,1,-).
Oczywiście niby w tym roku Sebastian prezentuje się lepiej. Zwłaszcza ostatnio chyba dogadał się ze sprzętem, ale różnie to może być ...
Patrze na stronę Tobet i oczom nie wierze. Słaby na wyjeździe Kościecha zestawiony w parze z Sajfutdinowem z handicapem +2,5pkt.
No wydaje się to być szaleństwem. Emil zakręci koło dwucyfrówki. Over 10.5 @ 1.65 też wygląda zachęcająco. Natomiast Kościecha wyjazdy tragiczne. Ostatnio w Szwecji się skompromitował. Dla mnie jak przywiezie 2-3 pkt to będzie dobrze. Rzeczywiście trudno zrozumieć ten typ. Zresztą oni chyba też, skoro ustawili linę 7 na Kościechę, a na Emila zaraz się zrobi 11. Linia 7 to też zagadka. Nie wiem, albo Tobet zasponsorował Robertowi mega szybki sprzęt, albo strasznie się przeliczyli ...
Dorzucam więc za 8/10 typ Kościecha poniżej 7 @ 1.85 w Tobet. ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
radula 5,4K

radula

Użytkownik
PGE Marma Rzeszow - Polonia Bydgoszcz H(0 - 8) 1 1,67 Tobet✅

Rzeszowianie na swoim torze powinni bez większych problemów objechać Bydgoszcz.Jedyny słaby punkt gospodarzy to Maciek Kuciapa.W Bydgoszczy na wyajzdach słąbo prezentują się Łaguta,Kościecha i Gapiński.Do tego nie jedzie Curyło tylko Jóźwik więc kolejne osłabienie.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Bjerre - Lindgren @1,65 betsafe 100j
Piękny kurs na Szweda. W zeszłym roku dwa przyzwoite występy w Czewie (ponad 10pkt). Dziś prawdopodobnie pojedzie G. Laguta więc nie będzie z/z za niego. Gdyby była z/z to Bjerre miałby (jeśli będzie punktował) bieg więcej. Zakładam, że Fredka tak jak w BDG będzie miał 7 biegów, a Kenio 4 max 5 jak pojedzie w nominowanym. Wg mnie easy typ, Lindgren w 6-7 biegach zrobi przynajmniej 12pkt Kenio w 4-6biegach max 12...
 
zgredziu 147

zgredziu

Użytkownik
Z ostatniej chwili&gt;&gt;&gt; własnie wróciłem z klubu ,gdzie zakupiłem super program zawodów i bilety. Porozglądałem się troche tu i ówdzie po parkingu, kawiarnce itd. Panowie takiej mobilizacji nie widziałem jeszcze w klubie jak żyje. Mam wieści o&quot; furach&quot; zuzlowców. Każdy ma po 2 konretne motocykle Na TRENINGU ARTUR CZAJA kosił wszystkich ponoć (info z pewnej ręki) Oj będzie się działo!!. Zengi nie odpuszczał Bjerre, Jabłuszko też pięknie jechał na treningu. Nermark dużo lepiej już. Z porannych 8stopni potem 12-14 już jest 20 teraz.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Dziś prawdopodobnie pojedzie G. Laguta więc nie będzie z/z za niego.
nie mam pojęcia skąd takie info, ale nie siej sensacji, bo nic nie wskazuje na to, aby lider Włókniarza wsiadł dziś na motocykl przy ul. Olsztyńskiej.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Sullivan over 10,5 1,60 [11pkt]✅
N.K Iversen over 10,5 1,72 [13pkt]✅
Kościecha under 7 1,85 [7pkt] zwrot

Kurs 5,09 TRIPELEK OD TOBET

Ryan tak jak juz pisałem wcześniej na MotoArenie jeździ bardzo dobrze.Dzisiaj zmiany pary dlatego też mniejsza linia wystawiona. Pojedzie razem z Miedziakiem który nie jest w wybitnej formie chociaż jest coraz lepiej. Sullivana stać spokojnie na 11 oczek i w takim meczu to On musi zdobyć tyle. Rywale są bardzo mocni jednak to Sullivan jest królem MotoAreny i to On zna tu wszystkie ścieżki.
Iversen ten sezon ma niesamowity gdzie nie jedzie tam zdobywa dużo pkt.Jak zwykle w parze z Zagarem.Rywale wydaje mi się dziś jak najbardziej do objechania. W biegach nominowanych prędzej Gollob da pojechać Zmarzlikowi niż Iversen odpuści start dlatego 5 biegów i 11 pkt spokojnie.
Kościecha i linia 7pkt?Dziwne bo gdyby mecz był w Bydgoszczy to bym się zastanawiał jednak na wyjeździe z zespołem z Rzeszowa będzie bardzo trudno Robertowi wyjść z 5pkt. Dodatkowo to i na koledzy z pary może też tracić a wcale nie jest powiedziane że pojedzie 5 razy.
Kursik wychodzi zachęcający dlatego próbuję.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
nie mam pojęcia skąd takie info, ale nie siej sensacji, bo nic nie wskazuje na to, aby lider Włókniarza wsiadł dziś na motocykl przy ul. Olsztyńskiej.
To, że Grisza pojedzie napisał wcześniej Zgredziu (napisał że nie jest to pewne), a on jest z Częstochowy... Pozatym w STS jest linia na Grisze 10,5pkt więc jak przeczytałem to co napisał Zgredziu, a później zobaczyłem u buka oferte z nim to stwierdziłem, że jednak pojedzie.... Zauważ np, że bet365 też nie podał par h2h z meczu Czewa - Wrocek bo nie wiadomo czy będzie z/z czy jedzie Wrocek też z/z.
Skoro jednak twierdzisz, że Grisza nie jedzie to ci wierze (bo wiem kto jest odpowiedzialny za żużel w sts), ale i tak uważam, że Kenio w h2h z Lindgrenem i tak nie ma szans.
Zgredziu podaj swoje typy, a nie raz piszesz, że Czewa przegra, teraz sugerujesz, że Czaja wykręci super wynik i będzie jednym z liderów czy coś.
Jak Czewa przegra to napiszesz: &quot;aa nie mówiłem, że wychodziło mi 42-43pkt i miałem racje&quot; , a jak Czewa wygra i Czaja zrobi z 6-7pkt to napiszesz, super mobilizacja, a nie mówiłem, że Artur będzie dziś śmigał, aż miło...
Podaj typy konkretne i konkretne kursy, a nie jakieś ogólniki w stylu w Gorzowie rzeź niewiniątek
Barkera z Bridgerem pomyliłem sorry mój błąd
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Z ostatniej chwili&gt;&gt;&gt; własnie wróciłem z klubu ,gdzie zakupiłem super program zawodów i bilety. Porozglądałem się troche tu i ówdzie po parkingu, kawiarnce itd. Panowie takiej mobilizacji nie widziałem jeszcze w klubie jak żyje. Mam wieści o&quot; furach&quot; zuzlowców. Każdy ma po 2 konretne motocykle Na TRENINGU ARTUR CZAJA kosił wszystkich ponoć (info z pewnej ręki) Oj będzie się działo!!. Zengi nie odpuszczał Bjerre, Jabłuszko też pięknie jechał na treningu. Nermark dużo lepiej już. Z porannych 8stopni potem 12-14 już jest 20 teraz.
staram się nie zabierać tu głosu,bo takie mam postanowienie że dopóki Ty będziesz tu swoje mądrości wpisywał to ja się do tego nie przyłączę.Ale krew mnie zalewa jak czytam kolejne twoje posty chłopie! W Bydgoszczy na treningu to kiedyś Malak woził Golloba.
Mówisz o wyjątkowej mobilizacji.Ja wyjątkową mobilizację widzę przed każdym meczem Polonii.Ba znam Buczka i Woźniaka i u nich mobilizacja trwa non stop w tygodniu przed meczem.Rozumiem,że mobilizacja i trening pozwoli dziś na rzeź niewiniątek i Sparta nie zdobędzie 35 pkt według Ciebie? No tak,bo przecież wrocławianie cały tydzień siedzieli w barach oglądając RG a mobilizować się nie będą bo przecież to nie ma sensu,że mogą na wyjeździe objechać osłabiony Włókniarz(brak Laguty i obecność Bjerre) wykorzystując z/z..
do usunięcia jak kolega przeczyta
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
To, że Grisza pojedzie napisał wcześniej Zgredziu, a on jest z Częstochowy... Pozatym w STS jest linia na Grisze 10,5pkt więc jak przeczytałem to co napisał Zgredziu, a później zobaczyłem u buka oferte z nim to stwierdziłem, że jednak pojedzie.... Zauważ np, że Bet365 też nie podał par h2h z meczu Czewa - Wrocek bo nie wiadomo czy będzie z/z czy jedzie Wrocek też z/z, a może Baker, Proctor (w to akurat wątpie). Może wzieli Barkera bo jezdził w Czewie i teraz pojedzie za Anderssona?
a jak ja bym napisał, że przenieśli Jasną Górę do Krakowa to też byś uwierzył, bo ja z Częstochowy jestem? Powtarzam, na chwile obecną nic nie wskazuje na to, aby Łaguta pojechał i najprawdopodobniej będzie z/z. Bet365 mądrze się zachował, że wstrzymał się z wystawieniem oferty na ten mecz, bo to jak gra w ciemno. Barker jeździł w Częstochowie? też ciekawe... Wrocek akurat na 100% jedzie z z/z.
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Grisza na 95 % nie jedzie. Info od osoby pracującej we Włókniarzu.
ja dzisiaj pograłem takiego dubelka :
Emil (2,5) - Kostek 1 1.50
Nicki Pedersen over 11,5 1.50
Tobet
Kostek na wyjazdach jeździ dramaty. Emil to klasa sama w sobie. Nicki w tym sezonie zabija u siebie ciężko by ktokolwiek odbierał mu punkty , do tego ewentualna wizja 6 startu co daje raczej pewnie tą linię do przekroczenia.
 
C 2

conte

Użytkownik
Nie pozostałe nic innego, jak w pełni poprzeć typy na Rzeszów i na Lindgrena z H2H z Bjerre. Bydgoszcz nie ma szans na przekroczenie 40 punktów ze wspomnianymi 2,5 zawodnikami :p Jeszcze w Bet365 jest pewny typ (wprawdzie kurs taki sobie...):
Chris Holder Powyżej 10 1.60
Chrispy w obecnej formie to zdecydowany lider Apatora, i wątpliwe, żeby Hancock czy Kołodziej byli w stanie go dogonić na trudnym, toruńskim owalu. Skoro na wyjazdach kosi komplety (vide Rzeszów w ubiegłym tygodniu), a na Grand Prix potrafi po dużej objechać każdego, to czemu dzisiaj miałoby być inaczej? Kurs raczej adekwatny do ryzyka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Muszę się zgodzić z typami na Toruń oraz Gorzów -12 w stsie.Od siebie dorzucam kilka propozycji:
CKM Wlokniarz Czestochowa - Betard Sparta Wrocław H(0 - 8) typ: Sparta Wrocław +8 kurs:1.9 buk:Tobet ⛔⛔⛔ ????
Włókniarz ostatnio kiepsko,dziś bez Łaguty,Nermark bez formy w Polsce,Bjerre tragedia,dobrze punktuje tylko Zengota.We Wrocławiu Ułamek który ma ostatnio zwyżkową formę,to samo Lindgren,Jędrzejak mimo ostatnich problemów swoje punkty również zrobi.Malitowskiemu również powinien leżeć ten tor.Wrocławscy liderzy powinni jechać dziś po 6-7 razy,w zależności od wyniku.Uważam że mecz będzie wyrównany,moim zdaniem goście mają dziś szanse nawet na zwycięstwo,dlatego handicap +8 pobieram dosyć spokojnie.

Lindgren (+0.5) - Ułamek (-0.5) typ:Ułamek (-0.5) kurs: 2.1 buk:Tobet
ZWROT
Tutaj dosyć ryzykowny typ,co prawda Ułamek jest ostatnio w lepszej formie niż Lindgren,buki faworyzują Lindgrena zapewne przez jego ostatnie zwycięstwo w GP,oraz to że Ułamek jeździ w parze z Woffindenem za którego będzie ZZ,więc ma szanse stracić punkty z Jędrzejakiem czy właśnie Lindgrenem.Uważam jednak że to Ułamek wygra w tej parze,ponieważ zna Częstochowski tor,dodatkową motywacją będzie też to że będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony przed Częstochowską publicznością.Kurs warty ryzyka.

Przemysław Pawlicki (-0.5) - Damian Baliński (+0.5) typ:pawlicki -0.5 kurs:1.6 buk:Tobet ✅

Kurs może nie powala,jednak typ wg mnie pewny,Pawlicki zna ten tor,i jest w dosyć dobrej formie w tym sezonie,Baliński zagubiony od 2 sezonów,a przeciwników ma dzisiaj piekielnie mocnych do punktowania.
Andreas Jonsson (-0.5) - Piotr Protasiewicz (+0,5) typ:Jonsson -0.5 kurs:1.85 buk:Tobet ✅
Tutaj również krótko,ale konkretnie.Obydwaj są ostatnio w podobnej,solidnej formie,z delikatnym wskazaniem na AJ.Protasiewicz w parze z Dudkiem który powinien zabierać mu punkty,AJ z Davidsonem który jeździ słabo,i opcja holowania go raczej odpada.AJ powinien dać sobie radę z PePe.

Na razie tyle,może potem jeszcze coś dopiszę.
Pozdrawiam

EDIT:Sparta zawiodła,bez komentarza.Reszta dobrze.
 
zgredziu 147

zgredziu

Użytkownik
Zgredziu podaj swoje typy, a nie raz piszesz, że Czewa przegra, teraz sugerujesz, że Czaja wykręci super wynik i będzie jednym z liderów czy coś.

Jak Czewa przegra to napiszesz: &quot;aa nie mówiłem, że wychodziło mi 42-43pkt i miałem racje&quot; , a jak Czewa wygra i Czaja zrobi z 6-7pkt to napiszesz, super mobilizacja, a nie mówiłem, że Artur będzie dziś śmigał, aż miło...

Podaj typy konkretne i konkretne kursy, a nie jakieś ogólniki w stylu w Gorzowie rzeź niewiniątek
Chcesz typy prosze oto moje typy, które będe wstawiał powoli stopniowo według analizy w poszczególnych bukach:
Najpierw najnowsze info

Nowy nabytek Betardu Sparty Wrocław będzie miał okazję zadebiutować. Australijczyk wystartuje w meczu w Częstochowie przeciwko Włókniarzowi.

Tyron Proctor znajdzie się pod numerem 4 i zastąpi Dennisa Anderssona.

CKM Wlokniarz Czestochowa - Betard Sparta Wrocław 2 4.30

CKM Wlokniarz Czestochowa - Betard Sparta Wrocław H(0 - 8) 2 1,90 trzeba być chorym by tego nie grać!!

Daniel Nermark Total points Wygrana03.06 18:00 Under 9.5 2.10
Rider points handicap Wygrana03.06 18:00 Fredrik Lindgren +0.5 Sebastian Ulamek -0.5 1 1,65
Niels Kristian Iversen Total points 03.06 19:30 Over 10.5 1.72
Tomasz Gollob Total points 03.06 19:30 Over 10.5 1.65
Nicki Pedersen Total points Wygrana03.06 18:00 Over 11.5 1.50
Czaja -1pkt -Malitowski +1PKT 1 1,95
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Sportingbet także wystawił już pełną ofertę.
J.Kylmakorpi v T.Gapinski H2H
Kylmakorpi rewelacyjnie zadebiutował w Elidze przywożąc 10+1 w pięciu startach. Ogólnie to od lat zawodnik, który na swoich domowych torach czuje się bardzo dobrze i solidnie punktuje, bez znaczenia czy to 1liga, Elitserien czy Elite League. Wydaje się, że w Ekstralidze będzie podobnie. Dzisiaj, według mnie nie potrzebuje aż tylu punktów, bo Gapińskiego oceniam na max. 6-7 oczek. A może nawet mniej, bo w tym sezonie czy to w Ekstralidze czy w Elitserien na wyjazdach zawodzi. Najlepszy wynik zanotował w Częstochowie, gdzie zdobył 7 pkt w pięciu startach. Tą barierę solidny Fin powinien przekroczyć.

J.Kylmakorpi(-1.5) @ 1.95 ✅ ✅ ✅
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Tomasz Gollob over 10,5 punktów 1,65 Tobet ⛔
Ryan Sullivan over 10 punktów 1,83 Bet365 ✅
Lotas Wybrzeże Gdańsk - Falubaz Zielona Góra (6,5-0) 1 2,00 Tobet
✅
Trzy typy ode mnie, dziś się żle czuje więc opisze je razem. Tomek wczoraj bardzo dobre zawody, szybki w Gnieżnie. Rundę zasadniczą zakończył bodajże na drugim miejscu za Emilem. Dzisiaj na pewno się zepnie, żeby pokazać, że za tydzień w stolicy Danii będzie bardzo grożny. Poza tym dzisiaj spotkanie z tych tytułu z tymi grożniejszymi rywalami więc przydałoby się przekonywujące zwycięstwo a do tego 11 punktów Tomka będzie bardzo potrzebne. Jeśli chodzi o Ryana to co tu dużo mówić? Król tego toru więc linia wystawiona przez buki na kapitana drużyny z Torunia jest dla mnie co najmniej nie zrozumiała. Dzisiaj jego Unibax czeka bardzo ciężki mecz podopiecznymi Marka Cieślaka. Więc punkty Ryana będą nie zbędne. Do tego jedzie w parze z juniorem więc kilka biegów na pewno wygra i w mojej ocenie spokojnie przekroczy linie 10 punktów. Na koniec mecz w Gdańsku. Mimo, że Falubaz pokonał Unię przed tygodniem 12 punktami to nadal mnie ta drużyna nie przekonuje. Dzisiaj na pewno pojedzie swoje Jonsson, Piotrek i Patryk. Ale reszta to wielka nie wiadoma. A Lotos ma Nickiego, średnich zawodników i kibiców więc uważam, że dzisiaj spokojnie powalczą o zwycięstwo bo u siebie muszą wygrywać jeśli myślą o utrzymaniu się w Ekstralidze.

edit // jestem wielkim fanem Tomka, ale przegina.. dzisiaj powinien zostać wywieziony na taczce z Gorzowa. Zawodnika tak jeżdżący w lidze nie może zostać Mistrzem Świata i nim nie zostanie.. na pewno nie w tym roku, nie ma stabilizacji, motocykli, nie ma po prostu świeżości z 2010 roku to tyle..
 
genfranco 25

genfranco

Użytkownik
APATOR - UNIA TARNÓW
TYP: X
kurs: 12
Myślę, że to jedyne dzisiejsze spotkanie, które może zakręcić się koło remisu. Przewagę na papierze niewątpliwie mają goście z Tarnowa, ale drużyna z Torunia jedzie na swoim torze. Ciężko wytypować, wystarczą dwa biegi do rozstrzygnięcia tego spotkania
STAL Gorzów - UNIA Leszno
TYP: STAL (-14)
kurs: 1,85
Unia dzisiaj dostanie baty od gospodarzy. Mimo, że Pawliccy są dobrze zaznajomieni z torem gorzowskim, to przewiduję tu dziś święto gorzowskiego żużla, mimo, iż jestem leszczyniakiem.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Emil Sajfutdinov over 10,5 punktów 1,65 Tobet ⛔
Marma Rzeszów - Polonia Bydgoszcz (0-8,5) 1 1,80 Unibet
✅
Postanowiłem dorzucić jeszcze dwa typy na dzisiejszą kolejkę. Emil dzisiaj będzie liderem dzisiaj Polonii to nie podlega dyskusji. Wczoraj bardzo dobra postawa w Gnieżnie gdzie przecież startowała cała &quot;śmietanka&quot;. Z tym, że kto ma mu pomagać? tak na prawdę liczyć chyba może tylko na Buczkowskiego. Gapiński i Laguta to zupełnie inni zawodnicy na wyjeżdzie. Do tego kontuzja &quot;Mikiego&quot;. Ogólnie moje zdanie na temat postawy Polonii jest takie, że jest żle odkąd odszedł Jerzy Kanclerze, przepraszam, odkąd został wysłany na urlop.. A Marma? w Rzeszowie motywacja, jest w bardzo dobrej dyspozycji Walasek i Okoniewski. Swoje zrobi na pewno Crump. Pod nieobecność Curyły juniorzy z Rzeszowa nie stoją na straconej pozycji. Bo Michalski Jóżwiaka spokojnie może pokonać jak i Sówka Szymona. Myślę, że i Jonas i Maciek kilka punktów dzisiaj przywiozą. Uważam, że Emil dziś pojedzie 6 razy dlatego 11 punktów powinno być dla niego w takiej ilości startów łatwością. A biorąc pod uwagę to co się dzieje w drużynie Polonii gram też handicap ujemny na gospodarzy.
 
zgredziu 147

zgredziu

Użytkownik
Komentarz po meczu CKM Włókniarz Częstochowa - WTS Sparta Wrocław
Nawet najwięksi optymiści nie przepuszczali że obejrzymy w Częstochowie rzeź niewiniątek. a niestety taka rzeź miała miejsce. Otóż tak naprawdę mecz zakończył się dla wszystkich znawców żużla już w biegu drugim kiedy to po zwycięstwie Artura Czaji w biegu inauguracyjnym na pierwszym łuku upadł Fredrik Lingren, który wywieziony w bande wpadł w nią z impetem. Niestety ten upadek zakończył występ sympatycznego zawodnika w tych zawodach. Jak mogła się czuć wtedy psychicznie drużyna wrocławska wiemy wszyscy. Stracić niekwestionowanego lidera, który niedawno wygrał Grand Prix to jakby oddać naście pkt drużynie przeciwnej. no i zaczęło się kolejne 5:1 w biegach 2,3,4,7,9 ustawiły mecz. Tak naprawdę walczył jedynie Tomasz Jędrzejak.(1,3,2,2,3,2) Ułamek słabo bo na 6 startów 8pkt (2,1,1,0,2,2) I to by było na tyle czyli cała drużyna wrocławska, nie licząc trzech jedynek Patryka Malitowskiego. We Włókniarzu jechali wszyscy oprócz Huberta Łęgowika,który i tak pokazał się z dobrej strony walcząc na dystansie (1,1,0) Bjerre wygrywał jak chciał i to z taką przewagą,że nie wiedziałem czy to zawody Bjerre contra juniorzy (3,3,3,3,3), czy normalny mecz.Jabłoński to samo co ostatnio, bardzo waleczny (2,2,,2,2,3) i to co mnie zaskoczyło najbardziej to Nermark (3,3,2,3,W)
Przez cały mecz padał mniejszy ,lub większy deszczyk ,aż po 13 biegu sędzia przerwał mecz przy stanie 52:26


***********************
Sensacja w Gorzowie. Unia Leszno wygrała 44:46
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom