>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

7. kolejka Eredivisie / 9. kolejka Jupiler Pro League (25-27.09.2015)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP

Kolejne starcia na belgijskich i holenderskich boiskach. W Jupiler Pro League kilka pojedynków interesuje mnie aż za bardzo. Szczególnie postawa dwóch ekip to znak zapytania. Niespodziewany lider ligi, Oostende pojedzie na boisko Mouscron-Peruwelz. I tutaj rewelacja sezonu nie musi mieć łatwo. Również spotkanie Standardu Liege z OH Leuven jest ciekawe do typowania. Gospodarze zaliczyli falstart jak Lech Poznań w Ekstraklasie i liczę tutaj na przełamanie.

W Holandii ponownie zdarzy się sporo jednostronnych spotkań. Arkadiusz Milik i spółka zagrają z Groningen, którego nie mogą zlekceważyć. Mistrzowie z Eindhoven podejmą beniaminka, NEC Nijmegen, a Utrecht zagra z Cambuurem. Najtrudniejsze zadanie przed Feyenoordem. Portowcy w niedzielę zawalczą o punkty z nieobliczalnym Zwolle.

A jakie są Wasze przeczucia - @omerta, @Baltazar Gąbka, @Ajax, @robson United :?:

Zachęcam do wspólnej analizy i dyskusji :!:
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Widzę, że w dziale cisza to może ja coś rzucę:
Heerenveen - Vitesse BTS @1.50 bet365⛔
Widziałem ostatnie dwa spotkania serc. Były to dwa zgoła odmienne spotkania. Z NEC zagrali naprawdę fajnie, mieli swoje okazje, ale brakowało wykończenia, wynik 0:2 nie był sprawiedliwy imo. Z kolei z Groningen zagrali dość słabo, defensywa zawiodła na całej lini, brakowało także odpowiedzi z przodu. Vitesse widziałem z De Graafschap, ale tylko jedną połowę, bo tam była totalna dominacja gospodarzy. Ułożyli sobie mecz już od pierwszych minut, goście nie mogli dojśc do głosu, 3:0 to namniejszy wyrok kary. Patrząc na te spotkania widzę tutaj btsa. Obie ekipy mają kim postraszyć z przodu, ale mają także obronę, która no nie do końca funkcjonuje na najwyższym poziomie. Zdarzają się wpadki, nawet takie najprostsze. Za typem dodatkowo przemawia h2h. W trzynastu ostatnich bezpośrednich spotkaniach pomiędzy Heerenveen i Vitessa padał btsem. Uważam, że jutro będzie tak samo.
AZ - Heracles BTS @1.50 bet365✅
Tutaj także idę w kierunku btsa. AZ może ostatnio nie zachwyca w lidze, ale po meczu pucharowym z Venlo może w końcu coś ruszy, Przecież każdy pamięta czasy jak jeszcze nie tak dawno bili się z Ajaxem i PSV o tytuł. Heracles z kolei ostatnio mega forma. Wreszcie pierwsza wygrana u siebie z PSV, gdzie pokazali pazur. Szybko stracili gola, ale się podnieśli. Mega bramka Fleddursa na 1:1, potem jeszcze zabili do ht i nie oddali wygranej do końca. Wcześniej pokonali Den Haag, Twente no i Cambuur 6:1 po popisie Tannane. Ciekawe jest h2h obu ekip jeśli chodzi o mecze W Alkmaar. Od 99&#39; gospodarze nie ulegli na swoim podwórku Heracles, w każdym z tych meczów strzelali co najmniej gola. Goście w ubiegłej kolejce po raz pierwszy w historii pokonali PSV u siebie, to może teraz czas na przełamanie w Alkmaar? Na pewno jest value w Heracles +0,5 @1.88 bet365⛔ a także na over 1,5 bramek Heracles @2.48 óni⛔. Niemniej jednak mój głowny bet na ten mecz to bts.
tak już bez głębnej analizy to w sobotę widzę także win Ajaxu @1.41 Pinek✅ i over w meczu PSV - NEC @1.45 1xbet✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom