>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

7. kolejka La Liga [28.09 - 1.10.2018r.]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
7. kolejka

Kursy od: Fortuna

Wczoraj wieczorem doszło do niespodzianek. Swoje spotkania przegrali Barcelona oraz Real Madryt. Teraz obie drużyny zmierzą się z jeszcze silniejszymi rywalami. Barcelona podejmować będzie Athletic, a Królewscy w Derbach Madrytu zagrają z Atletico. Ta kolejka zapowiada się bardzo ciekawie i oby tak było. Jestem też ciekaw kiedy swoje pierwsze zwycięstwo odniesie Valencia, która ma bilans 0-5-1.
Zapraszam zatem do dyskusji oraz do podawania typów.​
 
T 79

typyxpewniaczki

Użytkownik
Eibar - Sevilla
Typ 2
Kurs 2.35
Eibar bardzo przecietnie radzi sobie w lidze. Ale w mojej analizie chce sie glownie skupic na Sevilli ktora ( tak mi sie wydaje ) w koncu odpalila na 5 meczu 3 wygrane 2 porazki, ale gdyby sprawdzic juz same ostatnie 3 mecze wygrali je bardzo pewnie. Strzelili az 14 bramek w tym 3 z Reale. Slaba forma strzelecka z Eibar plus rozpedzona Sevilla wskazuje tylko i wylacznie na wygrana gosci
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Eibar - Sevilla
Typ 2
Kurs 2.35
Eibar bardzo przecietnie radzi sobie w lidze. Ale w mojej analizie chce sie glownie skupic na Sevilli ktora ( tak mi sie wydaje ) w koncu odpalila na 5 meczu 3 wygrane 2 porazki, ale gdyby sprawdzic juz same ostatnie 3 mecze wygrali je bardzo pewnie. Strzelili az 14 bramek w tym 3 z Reale. Slaba forma strzelecka z Eibar plus rozpedzona Sevilla wskazuje tylko i wylacznie na wygrana gosci
18:30 Eibar -:- Sevilla
Sevilla @ 2.35
Fortuna

Jak najbardziej popieram typ na Sevillę. Goście w ostatnich dniach w mega formie. Pewnie pokonali Levante 2:6 i kilka dni temu rozbili u siebie Real Madryt 3:0. Sevilla pomimo słabego początku wraca do swojej formy do której przyzwyczaili nas już dawno. Świetną pracę wykonuje cała drużyna, które pracuje na korzystny wynik. Na dodatek w świetnej formie jest Andre Silva oraz Ben Yedder.
16:15 Barcelona -:- Athletic
Athletic strzeli gola @ 1.90
Fortuna

Barcelona swoją grą nie powala na kolana, a Valverde po ostatnim spotkaniu zarzucił swoim graczom brak zaangażowania. Ma tu trochę racji, bowiem Barcelona zlekceważyła swojego rywala i to bardzo mocno. Ja jednak Idę w bramki drużyny gości. Barcelona od początku sezonu ma spore problemy w defensywie. Pokazały to ostatnie spotkania ligowe jak i mecz z PSV, choć tutaj Barcelona zachowała czyste konto. Pique popełnia sporo błędów, Valverde niema zmiennika dla Alby, a rotacje pomiędzy Sergi Roberto-Semedo nie pomagają drużynie. No i najważniejsze, na treningu poważnej kontuzji nabawił się Umtiti, który jutro na pewno nie zagra i być może przerwa potrwa kilka miesięcy. Barcelona zostanie z trójką środkowych obrońców – Piqué, Lengletem i Vermaelenem. Athletic mając w swoim składzie Muniaina, Williamsa czy Garcie są w stanie ukuć tutaj Barcelonę.
Panowie jakie przewidywania na mecz Real Madryt - Atletico?
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Na ten weekend ode mnie Atletico lub remis @1,77 fortuna. Real w mojej opinii gra w tym sezonie bardzo mizernie, oglądałem ich ostatni mecz z Sevilla jak i męki z Rayo. Atletico po początkowej zadyszce łapie wiatr w żagle, bardzo dobrze grają w derbach, wiadomo że będą gryźć trawe na Bernabeu więc po takim kursie warto poszukać takiej szansy. Huesca i Girona, w tym meczu przewiduję sporo bramek, over 2,5 po pięknym kursie @2,22. Ciężko w tym meczu wskazać faworyta, jednak spore szanse upatruje w ilości bramek, obydwie ekipy sporo strzelają i sporo tracą, dlatego w bezpośrednim meczu po takim kursie można pokusić się o takowy typ.
Do tego Valencia lub remis @1,7 fortuna. Nietoperze jeszcze bez zwycięstwa ale też z tylko jedną porażką, RSSS solidny jak zawsze ale nic ponad to. W mojej opini goście mają lepszy skład i powinni to wreszcie zacząć udowadniać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
chowirex 116,3K

chowirex

Wicemistrz Typer Mundial
HISZPANIA: LaLiga - Kolejka 7
Vallecano - Espanyol
28.09.2018 21:00
liczba goli
Typ: +2.5
Kurs: 2.1
fortuna
Dziś na Campo de futbol de Vallecas zawita Espanyol. O ekipie gospodarzy ciężko powiedzieć coś dobrego w pięciu pierwszych kolejkach zdołali zdobyć tylko 4 punkty dzięki temu są bardzo mocnym kandydatem do spadku. Bilans bramkowy również nie powala, w defensywie są drugą najgorszą ekipą w La Lidze tracąc aż 12 bramek gorsza jest tylko Huesca 16. Ofensywa również kiepsko strzelili dopiero pięć bramek jednak co dziwne jest kilka drużyn które trafiały rzadziej. Nastroje w ekipie nie są zbyt dobre jednak z najbliższych kolejkach nie mają rywali z topu więc są szanse żeby podnieść nie co morale. Pierwszy będzie Espanyol który jak do tej pory radzi sobie całkiem przyzwoicie po 6 meczach zajmuje szóste miejsce z dorobkiem 10 punktów. Przede wszystkim punktują na własnym stadionie gdzie jak do tej pory wygrali wszystkie trzy mecze nie tracąc ani jednej bramki. W wyjazdowych spotkaniach nie wygląda już to tak dobrze tylko jeden punkt z Celta Vigo i dwie porażki Alaves i z Realem Madryt. Historia spotkań obu ekip jest overowa. Espanyol który jest drużyną raczej underowa jedzie do Vallecano które nie potrafi w tym sezonie bronić a to powinno wystarczyć do tego żeby druga ekipa z Barcelony w końcu trochę po strzelała a gospodarze myślę że też coś powinni strzelić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
M 991

mily1993p

Użytkownik
Dziś pod lupę biorę mecz Eibar - Sevilla. A najbardziej interesują mnie rzuty rożne. Sevilla na fali po wygranej z Realem będzie szła za ciosem kolejne 3 pkt są bardzo potrzebne dlatego nie odpuści. Co do rzutów rożnych Eibar w tym sezonie średnio na mecz wykonuje ich 4,5 Sevilla 5,6 więc już po statystkach widać kto ich wykonuje więcej, przyglądając się spotkaniom bezpośrednim z poprzedniego sezonu drużyn zdobywały więcej rożnych na swoich terenach. W tym sezonie Sevilla na 3 mecze na wyjedzie uległa tylko Lavente jeżeli chodzi większą liczbę rożnych. Podsumowując Sevilla nastawia się na wygraną i będzie atakować co za tym idzie będzie miała wiele szans na rzuty rożne. Moja propozycja:
Typ: Sevilla wykona więcej rzutów rożnych
Kurs: 2.70
Bukmacher: unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Lenglet dostał czerwo w poprzedniej kolejce więc zostaje im Pique i Vermaelen
Legnelt już pauzował jedną kolejkę o czym napisał powyżej kolega k0r0niarz .
Barcelona przez najbliższe tygodnie zostanie tym samym z trzema obrońcami...
Przewidywane składy:
FC Barcelona: ter Stegen - Sergi Roberto, Piqué, Lenglet, Jordi Alba - Busquets, Rakitić, Coutinho - Messi, Suárez, Dembélé.
Athletic: Unai Simón - Capa, Yeray, Iñigo Martínez, Balenziaga - Unai López, Dani García, Muniain - Susaeta, Aduriz, Williams.
 
pimus1910 52

pimus1910

Użytkownik
Dzisiaj jak dla mnie na przekór wszystkim problemom w obronie Barcelony,stawiam,że Baskowie nie strzelą żadnej bramki @2 na Fortunie. Myślę,że po dwóch wpadkach dzisiaj Barca będzie bardzo zmobilizowana i nie da sobie strzelić gola. Ostatnie 3 mecze między tymi druzynami skończyły się bez straty bramki przez Blaugrane,liczę na podtrzymanie passy.
Drugi mój typ na dzisiaj na derby Madrytu jest na rożne. W meczach derbowych zawsze jest ich duża liczba,zwłaszcza po stronie Realu. Myślę,że @2,34 na over 11,5 rożnego jest bardzo przesadzony i widzę tutaj duże value. Real bedzie zdeterminowany,nie wygrał od 4 meczy z Atletico,ponadto jest po klęsce z Sevillą. Będą cisnąć i to przeloży się na liczbę cornerów. Drugi myślę mega value to liczba rożnych na drużynę Realu-@2,64 na over 7,5 rożnego. Myślę,że to mega promocja od Fortuny. W meczach u siebie w tym sezonie poniżej 8 cornerów Real zszedł tylko raz- w meczu z Getafe. Inny ciężar gatunkowy spotkania,inny rywal.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
A 6,2K

alex.bp

Użytkownik
Barcelona bez Messiego jest jak nasza reprezentacja bez Lewandowskiego, 2 klasy niżej. Jak pokazuje dzisiejszy mecz, są nawet gorsi od Athleticu Bilbao. Ciekawe kiedy w końcu wszyscy ci pseudoeksperci przekonają się, że Coutinho to skrajnie przepłacony i przereklamowany grajek, że Rakitic to nie ten poziom, jest za wolny, nieskuteczny i za mało kreatywny. Suarez najlepsze lata ma za sobą, Neymara już nie ma. Tam nie ma kto wziąć gry na siebie, Messi odpowiada za wszystko. Kiedy zabraknie Argentyńczyka, FCB zaliczy zapewne jeszcze większy spadek jakości niż Real bez Ronaldo, bo Portugalczyk zapewniał tylko gole, a Messi zapewnia tam absolutnie wszystko.
 
pimus1910 52

pimus1910

Użytkownik
Myślę,że co do Coutinho to się mylisz. Jest młody i widać,że ma predyspozycje do bycia najlepszym,świetna prawa noga. Rakitic niestety grywa w kratke,Suarez natomiast drugi sezon z rzędu ma słaby poczatek,kwestia kiedy teraz odpali. Dziwi mnie,że wciąż gra Pique,nie lepiej dać szansę komuś z rezerw? Czemu pozbyto się Miny?? Co do Messiego i jego wpływu na grę-zgadzam się absolutnie i jako kibic boję się dnia kiedy Messi powie dosyć. Następcy nie widać niestety,nie pomaga również fakt,że Valverde nie daje szans nowym zawodnikom,a tym bardziej wychowankom,przecież w La Masi jest wiele niezłych grajków,kwestia złapania ogrania.
 
A 6,2K

alex.bp

Użytkownik
Myślę,że co do Coutinho to się mylisz. Jest młody i widać,że ma predyspozycje do bycia najlepszym
Koleś ma już 26 lat, na zachodzie to już ukształtowany i doświadczony piłkarz, a ciągle słyszy się, że dobrze się rozwija i ma potencjał. Bądźmy poważni, Barcelona zapłaciła za gotowego piłkarza, który miał z miejsca poprawić jej grę. U Brazylijczyka od lat nic się nie zmieniło, co jakiś czas strzela pięknego gola, żeby później zmarnować kilka setek lub w ogóle być niewidocznym przez kilka spotkań. Ten cykl cały czas się powtarza. Jakoś nie pamiętam, żeby wygrał jakiś ważny mecz czy to w Brazylii, czy w Liverpoolu lub FCB. Pamiętam za to, że głownie za sprawą jego spartaczonej setki Brazylia odpadła z Belgią. Taki to piłkarz, nie wnosi zbyt wiele do drużyny, pokazał to Liverpool, który po jego odejściu był jeszcze lepszy i dotarł do finału CL.
 
M 991

mily1993p

Użytkownik
Dziś pod lupę biorę mecz Eibar - Sevilla. A najbardziej interesują mnie rzuty rożne. Sevilla na fali po wygranej z Realem będzie szła za ciosem kolejne 3 pkt są bardzo potrzebne dlatego nie odpuści. Co do rzutów rożnych Eibar w tym sezonie średnio na mecz wykonuje ich 4,5 Sevilla 5,6 więc już po statystkach widać kto ich wykonuje więcej, przyglądając się spotkaniom bezpośrednim z poprzedniego sezonu drużyn zdobywały więcej rożnych na swoich terenach. W tym sezonie Sevilla na 3 mecze na wyjedzie uległa tylko Lavente jeżeli chodzi większą liczbę rożnych. Podsumowując Sevilla nastawia się na wygraną i będzie atakować co za tym idzie będzie miała wiele szans na rzuty rożne. Moja propozycja:
Typ: Sevilla wykona więcej rzutów rożnych
Kurs: 2.70
Bukmacher: unibet
Sevilla rozczarowanie niestety typ na ⛔
 
pimus1910 52

pimus1910

Użytkownik
Dzisiaj jak dla mnie na przekór wszystkim problemom w obronie Barcelony,stawiam,że Baskowie nie strzelą żadnej bramki @2 na Fortunie. Myślę,że po dwóch wpadkach dzisiaj Barca będzie bardzo zmobilizowana i nie da sobie strzelić gola. Ostatnie 3 mecze między tymi druzynami skończyły się bez straty bramki przez Blaugrane,liczę na podtrzymanie passy.
Drugi mój typ na dzisiaj na derby Madrytu jest na rożne. W meczach derbowych zawsze jest ich duża liczba,zwłaszcza po stronie Realu. Myślę,że @2,34 na over 11,5 rożnego jest bardzo przesadzony i widzę tutaj duże value. Real bedzie zdeterminowany,nie wygrał od 4 meczy z Atletico,ponadto jest po klęsce z Sevillą. Będą cisnąć i to przeloży się na liczbę cornerów. Drugi myślę mega value to liczba rożnych na drużynę Realu-@2,64 na over 7,5 rożnego. Myślę,że to mega promocja od Fortuny. W meczach u siebie w tym sezonie poniżej 8 cornerów Real zszedł tylko raz- w meczu z Getafe. Inny ciężar gatunkowy spotkania,inny rywal.
Barca na ⛔
Rożne:
over 7,5 Realu ✅
over 11,5 ogólny ✅
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
alex.bp - chyba nie spodziewałeś się, że Barcelona, Real Madryt czy Atletico będą wygrywać mecz za meczem i to pomiędzy tą trójką rozstrzygną się losy mistrzostwa. Wpadki były i będą, a Barcelona przeżywa teraz słabszy okres gry, który od kilku sezonu łapał ją w najważniejszym momencie czyli kwiecień, maj...
Co do Coutinho to miał wnieść świeżość za Iniestę. Dajmy temu zawodnikowi czas. Nie rozegrał on jeszcze pełnego sezonu w Barcelonie, a już kilkakrotnie udowodnił, że jest to zawodnik wysokiej klasy. Martwi mnie bardziej to, dlaczego tak mało gra Arthut czy Malcolm. Roberto dalej jest ustawiany na siłę w pomocy, a wczoraj na dodatek nabawił się urazu.
Liga się wyrównuje w górze tabeli i to cieszy, bo przynajmniej są emocje. Co na dzisiaj Pany? ;)
 
pimus1910 52

pimus1910

Użytkownik
Na dzisiaj myślę o meczyku Huesca-Girona,a dokładniej o btts w tym spotkaniu. Teoretycznie faworytem jest drużyna Girony,jest wyżej w tabeli i na wyjazdach idzie jej póki co nieźle,remis z Barcelona i wygrana z Villareal,który jednak nie znajdował się wtedy w dobrej formie. Huesca zaś po całkiem niezłym początku,notuje teraz 4 porażki z rzędu i od 3 spotkań nie strzeliła bramki,ponadto nie zdobyli jeszcze gola u siebie. Myślę nad bttsem tutaj właśnie z tego powodu,że Huesca w końcu musi się przełamać u siebie. Girona nie ma jakiejś solidnej obrony i myślę,że beniaminek wreszcie ucieszy swoich kibiców,którzy na własnym stadionie wreszcie doczekają się bramki. Spotkania rozgrywane w południe w Hiszpanii rządzą sie swoimi prawami i bardzo często zdarzają się w nich niespodzianki,także nie zdziwi mnie wygrana Hueski. Myślę jednak,ze Girona strzeli gola na wyjeździe. Dlatego typuje na btts po @1,92 na fortunie. Dla odważnych proponuje zagrać zwycięstwo Hueski ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
16:15 Villarreal -:- Real Valladolid
Villarreal @ 1.55
Fortuna

Gospodarze ostatnio wygrali w delegacji z Athletic i ta wygrana może świadczyć o tym, że gospodarze być może wracają na właściwe tory. Bardzo dobre spotkanie zagrał rozgrywający Pablo Fornals, ale również i cała zespół okazał się bardzo skuteczny co pomogło uzyskać korzystny i wysoki wynik. Dziś przyjeżdża do nich nie wygodna ekipa jaką jest Real Valladolid. Goście ostatnio sprawili sporo problemów ekipie z Vigo, gdzie w końcówce spotkania odwrócili losy spotkania oraz w ostatniej kolejce pokonali u siebie Levante 2:1. Na wyjeździe nie udało im się jeszcze odnieść zwycięstwa i mam nadzieje, że dziś do tej niespodzianki nie dojdzie. Villarreal do solidna ekipa, która potrzebuje jeszcze trochę czasu aby utrzymać dobry styl. Gospodarze przy dzisiejszej wygranej mają szanse doskoczyć do czołówki tabeli, a więc motywacji nie powinno zabraknąć. Co do absencji, W ekipie gospodarzy nie wystąpią Soriano, Caseres i Fuego. Po stronie beniaminka kontuzjowani są Joaquin, Luismi, Plano i Verde.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom