>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

7. kolejka PlusLigi + zaległy mecz (4-7 listopada oraz 9. listopada)

Status
Zamknięty.
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Podzielam tutaj zdanie swojego przedmówcy. Nie chcę mi się wierzyć, żeBY JSW grając owszem na własnej hali mogłoby sprawić jakieś problemy Skrze, która co tutaj dużo mówić jest zdecydowanie najlepszym zespołem w naszej lidze pod każdym względem. Lubin jest jedną z rewelacji obecnego sezonu, a chyba każdy widział to ekipa PGE z nimi zrobiła w weekend. Oliva i Muzaj przepraszam na Skre to za mało. Mało tego wcale się nie zdziwie jakby ten mecz zakończył się w trzech setach. Owszem nie będzie to jednostronne widowisko, ale Skra powinna to wygrać.
Win Skry @1.40
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Jastrzębie-Skra
Skra -1.5 seta @1.75 Unibet

Hitowe spotkanie grane awansem 9-tej kolejki. 5 Jastrzębie z 14 punktami podejmuje 3 Skrę z 15 punktami. Lecz gdyby nie orzeczony walkower w meczu z Espadonem, Skra by miała 18 punktów i 1 miejsce w tabeli.
Widać, że Jastrzębie ma bardzo duży potencjał, potrafiący wygrać z Zaksa 2 sety na jej terenie i być o krok od wygrania spotkania(parę piłek meczowych), wygrać z Resovią u siebie 3:1, lecz wciąż bez braku stabilizacji i jak potrzebnego ogrania, przegrana z Będzinem u siebie 1:3.
Jestem wręcz pewny , że w półtora tygodnia gdzie Jastrzębie mierzy się z kolejnym ligowym potentatem i ścisłym TOP 3 klubów naszej ligi nie wytrzyma w końcu tego i dostanie, a Skra zgarnie tak potrzebne 3 punkty, to u niej jest całkowicie lepszy skład, Wlazły, Kurek na ataku, na przyjęciu Penchev, Winiarski, Szalpuk i Bednorz, rozegranie Uriarte, blok Kłos Lisinac! Dla mnie to właśnie jednak Skra będzie walczyć w tym roku w finale z Zaksą.
Już w ostatnim meczu, gdy jechali do Cuprum, na hali w Lubinie ekipa Cuprum wygrała 3 mecze wszystkie po 3:0, m.in. z Resovią 3:0, a Skra wygrała tam 3:0. Tutaj dla mnie też, 3:0 lub 3:1 dla Skry bo potencjał i różnica ogromną, tam mimo fantastycznej gry przede wszystkim Oliwy i Muzaja to jednak grają jedną szóstką i nie wytrzymają tak trzeciego in intensywnego meczu pod rząd. Brać! Powodzenia i pozdrawiam!

Wynik:
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
chyba każdy widział to ekipa PGE z nimi zrobiła w weekend
Skra wyrwała ledwo pierwszego seta, przegrywajac juz 23-21. Kto wie co by było jakby tego seta przegrali.Cofnijmy sie 3tyg wstecz i mecz ze słabym Lotosem. Wyrwany drugi set przy stanie 21-24.
na przyjęciu Penchev, Winiarski, Szalpuk i Bednorz
Póki co jezeli chodzi o sam element przyjecia to w Skrze jest dramat.Winiar przyjmuje na poziomie 75% tego co 1 lata temu,Penchev ma problemy z najprostszymi piłkami( nie wiem co ten gosc robi w tym klubie, On ma cos z głową) a Milczarek to jeden z najgorszych libero w lidze.
Ja sobie zagram over 46,5 pkt 1set @ 2,12unibet✅✅
Jastrzebie ma wąski skład i pewnie rzuca wszystko od poczatku bo tylko wygrana pierwszego seta da im szanse na powalczenie o cokolwiek. Oczywiscie nie dadza rady walnąc Skry wysoko jezeli wygraja pierwszego seta a i Skra moze miec w tym pierwszym secie problemyz wysoką wygraną co moze zaowocować wyrownanym setem. Z kazdą minutą trwania meczu dłuzej, maleja szanse Jastrzebia a rosną Skry ze wzgledu na najlepsza w lidze ławke.
Pierwszy set bedize najwazniejszy. Jezeli wygra go Skra to bedzie 3-0 a jezeli Jastrzebie to moze byc tie break.
Za drobne zagram tez Skra -2,5 @ 3,15 unibet⛔
Byc moze poprawi sie coś to przyjecie w Bełchatowie a wtedy raczej seta nie oddadzą.
 
C 232K

czary-mary

Użytkownik
Zwycięstwo Skry ui to wyrazne zwycięstwo to jedyna dzisiejsi opcja. Handicap -1,5 po kursie @ 1.75 w Uno to bardzo kusząca opcja. Siła rażenia Bełchatowian jest niesamowita. Każdy zawodnik jest w stanie zaplusowac w ataku. W Jastrzębiu sytuacja jest całkowicie odmienna. Gra opiera się tylko na mega eksploatowanym Muzaju i Olivie. Jeżeli im piłka nie siedzi to z całym zespołem jest bardzo słabo. Było to widać w meczu z Będzinem i Kielcami. Dwa bardzo słabe wyniki i straty punktów. Skra to pierwsza siła w lidze i przez walkower w Szczecinie nie może już sobie pozwolić na takie straty punktów.
 
#10 19,8K

#10

Użytkownik
:siata: Jastrzębski - Skra

Jastrzębianie w dwóch ostatnich meczach znakomicie radzili sobie z najmocniejszymi naszej ligi, przyszedł czas na ostatniego z wielkiej trójki.
No nie wiem czy Muzaj jest tak bardzo wyeksploatowany, to dopiero początek sezonu, a Jastrzębski na fali i ja na nich gram. Dwa mocne punkty to oczywiście Muzaj i Kubańczyk Hidalgo, którzy ciągną atak swojego zespołu. W Skrze najmocniejszym punktem na pewno nie jest przyjęcie co wykorzystać mogą miejscowi. Rzecz jasna Bełchatów wygląda bardzo mocno, duzo mocniej od Jastrzębskiego Węgla, ale gospodarze w gazie i mogą kolejnego psikusa sprawić.

Jastrzębski +1.5 seta @1.89 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
profeta 79

profeta

Użytkownik
Co do meczu Jastrzębskiego ze Skrą stawiam handi +1,5 na Węgiel. Bardzo dużo zależy od gry Olivy. Skra na pewno ustawi zagrywkę i blok na Kubańczyka. Resovi i Zaksie nie udało się go zatrzymać. Natomiast w polu zagrywki nikt nie będzie mu przeszkadzał, wszystko w jego rękach. Do tej pory Hidalgo ma rewelacyjne statystyki jeśli chodzi o serwis. Od czasów Groozera nie było w naszej lidze zawodnika z tak dobrym serwisem. Kurs na co najmniej dwa sety JW opłacalny.
 
domel206 802

domel206

Użytkownik
Ja od siebie daje moim zdaniem najrozsądniejsze handi pkt SKRA -7.5pkt @ 1.72 Bet365
⛔

Niestety ale muszę się zgodzić ze słowami moich przedmówców, i również uważam że gra Jastrzębia opiera na Muzaju i Olivie. Nie ukrywajmy że w tej chwili Bełchatów posiada najlepszą ekipę bo na ich ławce zasiadają osoby które w 100% mogłyby stanowić filar pierwszej drużyny. Jastrzębski na pewno będzie miał słabszego seta w tym meczu i przegrają wyraźnie , Skra jesli bd przegrywala to raczej na wiele pkt straty nie powinna sobie pozwolic.
Obstawiam wygrana 3:1/3:0 dla Skry nie wykluczone że może byc cięzko ale handi 7.5 pkt to naprawde nawet przy wyrównanym spotkaniu może sie smiało pokryc ????
powodzenia i życze sobie dobrego meczu !


edit. no co tylko pogratulować Jastrzębskiemu pokazali że są naprawde silni i oczywiscie honor dla tych co byli po stronie Jastrzębia ????
 
S 1,5K

saruman27

Użytkownik
Kiedyś bardzo przyjemnie się zaglądało na te forum , można było wyczytać ciekawe informacje i znaleźć dla siebie interesujący typ, a teraz to jest dramat , Skra zniszczy Jastrzębie, niektórzy nawet twierdzili że 3-0, tutaj ludzie wchodzą bo chcą obstawić za pieniądze , nie wirtualne , więc zastanówcie się następnym razem co piszecie i podajcie jakieś merytoryczne argumenty, nie takie że Muzaj zmęczony a Skra jest mocna
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
power30 18K

power30

Forum VIP
Kiedyś bardzo przyjemnie się zaglądało na te forum , można było wyczytać ciekawe informacje i znaleźć dla siebie interesujący typ, a teraz to jest dramat , Skra zniszczy Jastrzębie, niektórzy nawet twierdzili że 3-0, tutaj ludzie wchodzą bo chcą obstawić za pieniądze , nie wirtualne , więc zastanówcie się następnym razem co piszecie i podajcie jakieś merytoryczne argumenty, nie takie że Muzaj zmęczony a Skra jest mocna
Każdy podaje swoje propozycje. Jednak każdy gra typy na własną odpowiedzialność. Zamiast krytykować to może też zapodasz jakiś typ. Pamiętaj, że to tylko sport, tak więc będą niespodzianki ;)
Oliva ponownie pociągnął zespół. Może na zagrywce nie był tak regularny, ale w ataku niemiłosiernie obijał bełchatowski blok. Miał tylko drobny przestój podobnie, jak cały zespół w połowie 4. seta. Mimo to Jastrzębianie trochę na własne życzenie nie wygrali tego meczu za 3. pkt.
Dziwna decyzja Blaina w końcówce 3. seta, gdzie Skra traciła tylko jeden punkt. Francuz wprowadził dwójkę przyjmujących: Bednorz-Szalpuk, która tylko ułatwiła wygraną gospodarzom.
 
profeta 79

profeta

Użytkownik
Skrze zabrakło mocy na lewym skrzydle. Penczev cały czas gra piach, podobnie jak w ostatnim sezonie w Resovi. Jak dla mnie Blain w 3 secie się skompromitował. Decydujące piłki a on stawia na przyjęciu Bednorza i Szalpuka. Gladyr czy Szalpuk powinni dużo dłużej wczoraj pograć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom