>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

7. kolejka Premier League (29.09.-01.-10.2018)

Status
Zamknięty.
welcome.to.my.world. 43

welcome.to.my.world.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia: Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Bournemouth - Crystal Pallace
Typ: Bournemouth over 1.5 gola
Kurs: 1.90
Bukmacher: bet365/lvbet
Analiza:
Ostatnie spotkanie 7 kolejki Premier League, gdzie Bournemouth (9) w roli gospodarza zmierzy się z drużyną Crystall Pallace (13).
Nie wiem czy nikt nie gra tego, czy po prostu nie ma komu wstawić kilku słów o tym meczu. Nie chcę mi się też w sumie, ale niech już będzie mimo tego że zaraz mecz się rozpocznie może ktoś skorzysta.
Po mojemu:
Bournemouth?
Ostatnia porażka na wyjeździe 4:0 z Burnley myślę że nie powinna nas zmylić... &quot;The cherries&quot; są mocni u siebie a to że tracą sporo goli (bilans: 10/11) myślę że może aby pomóc mojemu overowi... Ostatnie kilka domowych spotkań drużyny z Bournemouth:
3:2, 4:2, 3:0, 2:2, 2:0
widzimy że &quot;The cherries&quot; w każdym meczu u siebie strzelali minimum 2 gole, liczę że podobnie będzie i tym razem tymbardziej że sklad wygląda dobrze.
Crystal Pallace?
Ostatni mecz &quot;The eagles&quot; to zwycięstwo na wyjeździe z drużyną West Bromwich Albion w pucharze 0:3. Crystal ostatnio jakby w lepszej formie (ostatnie 5 spotkań: 0:3, 1:1, 0:1, 0:2, 0:1) dlatego liczę na otwarty mecz i gole z obu stron. Btts do ako myślę że można brać śmiało, ale o tym może chwilę później (H2H).
Bilans bramek gości w obecnym sezonie to 4/6.
Braki kadrowe: Benteke, Dann, Wickham, Riedewald.
Kończąc.
Bilans bramek Crystal moze i niezbyt imponujący natomiast H2H pokazuje nam że drużyna potrafią strzelać gdy grają między sobą: 2:2, 2:2, 0:2, 1:1, 1:2. Liczę że tym razem będzie podobnie i jak już wspomniałem mecz zakończy się overem minimum 1.5 gola gospodarzy po kursie 1.90. A może powtórka z rozgrywki i wynik 2:2 (kurs 11.00) Sobie i Wam tego życzę :cash:.
Taka ciekawostka jeszcze...
W dotychczasowej historii spotkań Bournemouth nigdy nie wygrało u siebie z Crystal Pallace :].
To tylko moje spostrzeżenia - nikt nie musi grać a tymbardziej komentować.
Najbliższe 2h zweryfikują analizę.
Powodzenia
Ps.
Trochę mało czytelnie, ale to moja pierwsza analiza tutaj w dodatku kilku min do meczu i na szybko pisane.
Edit.
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom