>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

7 kolejka Primera Division 16-18 października 2010r.

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
Przed nami 7 seria spotkań na boiskach Primera Division.
Świetnie dysponowana Valencia zmierzy się z Barceloną, która w tym sezonie jest nad wyraz gościnna, ponieważ na Camp Nou gubiła już punkty z Hercules i Mallorcą. Jak będzie tym razem?
Królewscy wybierają się do Malagi, gdzie teoretycznie nie powinni mieć większych problemów z odniesieniem pewnej wygranej, ale czy wszyscy podzielają tą opinię?
Ciekawie zapowiada się również spotkanie Atletico - Getafe, czyli małe derby Madrytu. Przegrany raczej wypadnie z walki o najwyższe lokaty w lidze. Ewentualna wygrana pozwoli na utrzymanie się w grupie liderów.
Oto zestaw par wraz z notowaniami u bukmachera Unibet:
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Kurs na Valencie to chyba jest delikatnie przesadzony...Rzadko kiedy stawiam lige hiszpańską jednak teraz chyba to zrobię i X2 wydaje się być bardzo prawdopodobny a kurs 3,15 jest jak najbardziej to pobrania!!!
Malaga-Real kurs w granicach 1.4 na Królewskich też jest do pobrania patrząc na ostatnie spotkanie Realu natomiast Malaga to ligowy średniak z ktorym Real nie powinien mieć wiekszych problemów.
 
L 51

legionista880

Użytkownik
co do Valencii to wydaje sie ze nie ma kim straszyc... Soldado Mata Pablo jasne sa to nazwiska na rywali z miejsc 6-20 ale czy ten sklad z Topalem Fernandesem Everem ma jakies szanse z potentatami? walcza na maksa jak powiedział Orłowski ostatnio w S+Extra nie ma zrzucania odpowiedzialnosci na gre na Ville i D.Silve mysle jednak ze ten zapal musi w koncu wygasnac Barcelona rozczarowuje, ale w koncu Villa z Messim po trzech meczach zagraja razem jak dla mnie wynik 2-1 badz 3-1 dla Barcy

co do Realu Malaga gra mocno ofensywnie i po raz czwarty w roli underdoga u siebie pojdzie na wymiane ciosow, po raz czwarty tez przegra, Real wygral 6-1 ale z najgorszym w lidze Depor Malaga ma sklad na pierwsza 10 ciekaw jestem czy jak Malaga pierwsza strzeli to urwie punkty? raczej nie wynik 3-2 czy 4-2 dla Realu absolutnie by mnie nie zdziwil
 
mati1695 0

mati1695

Użytkownik
co do Valencii to wydaje sie ze nie ma kim straszyc... Soldado Mata Pablo jasne sa to nazwiska na rywali z miejsc 6-20 ale czy ten sklad z Topalem Fernandesem Everem ma jakies szanse z potentatami? walcza na maksa jak powiedział Orłowski ostatnio w S+Extra nie ma zrzucania odpowiedzialnosci na gre na Ville i D.Silve mysle jednak ze ten zapal musi w koncu wygasnac Barcelona rozczarowuje, ale w koncu Villa z Messim po trzech meczach zagraja razem jak dla mnie wynik 2-1 badz 3-1 dla Barcy
co do Realu Malaga gra mocno ofensywnie i po raz czwarty w roli underdoga u siebie pojdzie na wymiane ciosow, po raz czwarty tez przegra, Real wygral 6-1 ale z najgorszym w lidze Depor Malaga ma sklad na pierwsza 10 ciekaw jestem czy jak Malaga pierwsza strzeli to urwie punkty? raczej nie wynik 3-2 czy 4-2 dla Realu absolutnie by mnie nie zdziwil
Nie zgodziłbym sie z toba co do Realu. Real ma b. dobra obrone, srodek pola tez niezły, pełno akcji duzo strzałow na bramke ale niestety mało goli. Real nie umie konczyc sytuacji. Wydaje mi sie ze troche przesadziłes z wynikiem. Według mnie real wyjdzie z tego spotkania zwycięsko z wynikiem 1:0 lub 2:0
 
M 0

miraseq

Użytkownik
Real w obronie ma parę swietnych stoperow Portugali, którzy z meczu na mecz się zgrywaja. Ostatnio czytałem wywiad z Carvalho i przyznał ze rozumie sie z Pepe niemal bez słów, pozatym przed nimi gra swietny Xabi Alonso, który jest w swietnej formie, a razem z Khedira trzymaja pewnie srodek pola, nie dając rozegrać sie przeciwnikom. W ataku Di Maria jak narazie nie zawodzi, Higuain tez sie rozkreca (asysta i bramka z Deportivo), i oczywiscie Ronaldo ktory w 2 meczach reprezentacji w el. ME strzelał, i to może być poczatek jego odblokowania.
Dla mnie typy: 2-0, 3-0 dla Realu jest bardzo możliwy. W lidze stracili tylko 2 bramki a wiadomo ze Casillas czuwa, miedzy slupkami wiec o to bym sie zbytni nie bał, choć możliwe ze przy wyniku powiedzmy 2-0 Real moze sie zbytnio rozluźnić i stracic głupią bramkę, ale z zwyciestwem nie powinno byc problemu.
 
M 19

manyolo

Użytkownik
Barcelona - Valencia 2( h+2)
1.70
Kurs na Valencię faktycznie troszkę zawyżony , biorąc pod uwagę ostatnie wyniki czy tez miejsca w lidze zajmowane przez obie ekipy. Z pewnością wiele osób zdecyduje się grać przeciwko Barcelonie w tym spotkaniu. Nie widzę w tym nic złego bo sam uwielbiam niespodzianki( oczywiście tylko wtedy gdy je trafiam:grin ???? jednak tego meczu się po prostu obawiam . Powód, ciężko się typuje mecze barcy w tym sezonie. Na poczatek zgodnie z planem z Santander , później straty punktów z Herculesem i Mallorcą ( te mecze odpuściłem bo sensacji się nie spodziewałem :sad: ). 1-0 z Gijon gdzie można było się spodziewac Handi czy overka także kokosów nie przyniosło. Natomiast z Bilbao oraz z Atletico gdzie można było stawiać na Basków , czy też graczy z Madrytu , Barcelona nie straciła punktu. W najbliższym meczu może być podobnie, więc decyduję się na ostrożny typ ale po kursie w pełni mnie satysfakcjonującym
Co do meczu Malagi z Realem to chciałbym zobaczyć fajne widowisko okraszone pięknymi golami. Głębszej analizy nie będzie gdyż strasznie się skompromitowałem analizując poprzedni mecz Realu z Deportivo
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Barcelona - Valencia mecz na szczycie, a tutaj 1,35 na Barcę... no teoretycznie powinni pewnie wygrać, ale wpadki z Mallorcą i Herculesem są dla mnie przestrogą przed inwestowaniem dużych pieniędzy w ten typ. Zresztą... póki co nie obstawiam tego meczu.
Koncentruję moją uwagę na pojedynku między Atletico a Getafe.
Jak już wspominałem w pierwszym poście, przegrany z tego meczu może stracić kontakt ze ścisłą czołówką co w tej fazie sezonu może skutkować brakiem możliwości powrotu do tej czołówki.
Atletico ma duże ambicje, ale.. znów przypałętały się problemy z kontuzjami. Tym razem wypadli Godin i Dominguez, obaj są podstawowymi obrońcami. Getafe już nie takie dobre jak rok temu, brakuje superstrzelca Soldado oraz Pedro Leona, ale mimo to solidnie punktują. Choć tak na dobrą sprawę ich gra już nie jest taka dobra i to miejsce w tabeli jest może nieco nad wyrost.
Moim zdaniem Atletico w tym meczu zdobędzie trzy punkty. O ile ma problemy ze zmontowaniem linii defensywy, to z przodu wszystko ok. Są Forlan i Aguero, a co raz pewniej zaczyna się czuć Diego Costa. Do tego skrzydłowi Reyes i Simao... Rojiblancos powinni zdobyć trzy punkty!.
Pobieram ten typ po 1,77 w Tobet - Atletico wygra ! ✅ 2:0
edit: jednak jest Godin, a nie ma Aguero..
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Odpuszczam mecze Realu i Barcelony, gdyż kursy są żałośnie śmieszne. Nie zdziwię się jeśli Malaga sprawi nawet niespodziankę...
Wracając do dobrych typów, to myślę że dobrym rozwiązaniem jest zwycięstwo Majorki. Z Barceloną pomimo tego że grali na wyjeździe, a tam w zasadzie grają dużo słabiej pokazali dobre zorganizowanie w defensywie i gdyby zachowali więcej zimnej krwi to mogliby to wygrać. Espanyol wymagającym rywalem nie jest. Grają dość przeciętnie, dobre występy przeplatają ze słabymi. Granie u siebie, a na wyjeździe to kompletnie dwa bieguny w wykonaniu tej drużyny. Do tego nie zagra Kameni co jest sporym osłabieniem i jego miejsce zajmie rezerwowy bramkarz. Kurs 1,90 warty zagrania.
 
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
Mallorka- Espanyol⛔
Typ: 1
Kurs: 2( bet365)
Moim zdaniem swietny i w miare pewny typ warty zagrania. Mallorka bardzo dobrze grajaca u siebie: 0-0 z Realem Madryt, 2-0 z Osasuna, 2-0 z Realem Sociedad. W dodatku pilkarze Michaela Laudrupa zdolali w ostatniej kolejce urwac punkt samej Barcelonie i to na Camp Nou, remisujac 1-1.
Espanyol, jak trafnie zauwazyl kolega wyzej fatalnie spisuje sie w meczach wyjazdowych. W obecnym sezonie przegral wszystkie 3: 0-4 z Villarreal, 0-3 z Realem Madryt, 0-1 z Realem Sociedad.
Ponadto, biorac pod uwage jeszcze zeszly sezon, pilkarze Espanyolu z 20 ostatnich spotkan wyjazdowych przegrali az 15! 4 razy remisujac i raz wygrywajac.
Moj typ potwierdzic moze statystyka 10 ostatnich bezposrednich spotkan obu druzyn na stadionie Mallorki: 8-2-0 na korzysc gospodarzy.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Wracając do dobrych typów, to myślę że dobrym rozwiązaniem jest zwycięstwo Majorki. Z Barceloną pomimo tego że grali na wyjeździe, a tam w zasadzie grają dużo słabiej pokazali dobre zorganizowanie w defensywie i gdyby zachowali więcej zimnej krwi to mogliby to wygrać
Z Barceloną pokazali zorganizowanie w defensywie? jaki ty mecz oglądałeś? Barca w tym spotkaniu średnio co 10 -15 minut miała kapitalną okazje do strzelenia bramki , jednak wszystko marnowali , więc to że Mallorca wywalczyła remis było tylko kwestią przypadku i masy szczęścia.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Mallorca - Espanyol
Typ: 1
Kurs: 2.00

Popieram Typ jak najbardziej
???? Mallorca u siebie znakomicie gra. Espanyol to najgorzej grająca drużyna w Primera Division pod względem meczy wyjazdowych. Nie ma się co zastanawiać tylko dawać jedyneczkę na gospodarzy. Wystarczy sobie przypomnieć jak Mallorca grała u siebie w poprzednim sezonie.. Wydaje mi się, że nawet można pokusić się o typ że gospodarze wygrają do zera. Espanyol nie potrafi strzelić nawet bramki na wyjeździe w tym sezonie. Sukcesem przyjezdnych będzie urwanie 1 punkciku w tym meczu. A kurs 2.00 to istny prezent. Ja gram jako singla na podwojenie kasy ;)
 
mateo55 0

mateo55

Użytkownik
Spotkanie: Mallorca(0) - Espanyol(1) (trzydrogowy handi)
Typ:1
Kurs:3.70
Buk: unibet
Analiza:
Mallorca na trzy spotkania u siebie wygrała dwa, jedno zremisowała i nie straciła nawet gola, strzelając 4, może nie za wiele, ale wystarczy na to by ten bilans oczarował. Espanyol na wyjeździe poniósł trzy porażki i nie strzelił gola, tracąc 8! Przerażający bilans, z którym trzeba coś zrobić, ale uważam że jeszcze nie w tej kolejce, gdyż Mallorca spisuje się u siebie świetnie już od całego zeszłego sezonu, według tabeli domowej gospodarze zajęli wówczas 3 miejsce, tuż za Realem i Barceloną. Bilans pomiędzy zespołami dziś walczącymi też znacząco odchyla się w stronę gospodarzy, wygrali oni 9 z 14 ostatnich spotkań, przegrywają tylko jedno, a historia nie kłamie i lubi się powtarzać. Myślę, że Mallorca łatwo sobie poradzi ze średnio dysponowanym Espanyolem.
 
luque 2,2K

luque

Użytkownik
RCD Mallorca - RCD Espanyol Barcelona
Typ - 1 (1,90 BAH)
Jak kolega wyzej Mallorca jest bardzo dobra druzyna na swoim terenie a Espanyol na wyjazdach nawet bramki nie strzelil.
Mallorca powolani na Espanyol -
Porteros: Aouate y Lux.
Defensas: Edson Ratinho, Rubén, Ramis, Martí Crespí, Ayoze, Kevin.
Medios: Emilio Nsue, Pereira, Pep Lluís Martí, De Guzman, Joao Victor,Castro.
Delanteros: Víctor, Webó, Cavenaghi,Sergi Enrich.

Powolani z Espanyol

Chica, David García, J. Marquez, Dídac, Víctor Ruiz, Baena, Callejón, Luis García, Verdú, Javi Lopez, Osvaldo, Forlín, S. García, Duscher, Dátolo, Cristian Álvarez, Dinu, Álvaro i Raúl Rodríguez.

Wraca Ruiz a widoczny jest brak bramkarza Kameniego.
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Typ na Mallorcę w pełni popieram ale uważałbym z dawaniem na handicap bądź też 1/1. Bardzo możliwa jest wygrana w okolicach 1:0 pomimo tego, że Espanyol narazie gra fatalnie.

Co do meczu Racing - Almeria jest bardzo ciekawa sytuacja. Ciekawa dla drużyny Almerii , mniej za to przyjemniej jest w drużynie Racingu z bardzo prostego powodu. Okupują 18 miejsce w lidze z dotychczasową 1 wygraną. Trener Racingu w wywiadzie przyznał, iż zrozumiałe jest teraz , że wszyscy spekulują na temat jego dalszego pobytu w drużynie i ewentualnej dymisji. Mimo wszystko zaznaczył, że jedynie na czym się teraz koncentruje to zagarnięcie dzisiaj 3 pkt , które na chwilę obecną są na wagę złota. Wszyscy oczywiście wiedzą, że liga jest bardzo długa i wiele meczów przed nimi ale wszyscy wiemy jak w poprzednim sezonie prezentowało się Tenerife i co się stało w ostatni meczu ligowym. Nikt nie chcę dopuścić do tego, że jeden mecz może kiedyś zaważyć na tym czy pozostaną w lidze. Dzisiaj na boisku pojawi się Diego Hernan Valeri, ( z wypożyczenia) który będzie miał znakomitą okazję by wykazać się i udowodnić swoją przydatność w tej drużynie. Ostatnie wygrane i remisy Almeria zawdzięcza zdecydowanie Nigeryjczykowi Kalu Uche, który jest na chwilę obecną w dobrej formie. Nie wiadomo jak dzisiaj się to wszystko potoczy , czy Almeria stawi zacięty opór czy Racing zagra na całość aby wreszcie odbić się od dna. Nie wyobrażam sobie żeby w tym meczu zabrakło goli i sądzę, że over 2.5 gola to bardzo ciekawy typ.
Typy:
Over 2.5 -----------2.25--- Bet365
Kalu Uche strzeli -- 3.20 -- Bet365

Remis ----------------3.30-- Pinnacle
 
mati1695 0

mati1695

Użytkownik
A co sądzicie o meczu hercules-Villarreal, bo wydaje mi sie ze wygra Villarreal, a jest na nią bardzo ciekawy kurs i chyba zaryzykuje. Co do Herculesa to uważam że gra on Srednio, nie zachyca w tym sezonie, odlegle miejsce w tabeli i te bilans 2-1-3 nie zadawalający. Villarreal gra za to świetnie zajmuje aktualnie po 6 kolejkach 4 lokate w tabli i znakomity bilans 5-0-1. Porazka na początek sezonu z San Sebastianem 0:1, a dalej juz same zwyciestwa. Napewno Hercules u siebie bedzie walczył do konca, aby zachowac punkty, ale mysle ze tu zwycieży doswiadczenie i forma którą reprezentuje Villareal. Wiec stawiam na wygraną Villarreal po kursie 2.50.
P.S jesli wygra Villarreal to ona obejmie prowadzenie w lidze, a jesli nie to i tak utrzyma soją 4 pozycje.
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
W meczu Villarrealu również skłaniałbym się ku remisowi jak w meczu Racingu ale w tym przypadku o wiele bardziej. Dotychczas Villarreal nie zaliczyło ani jednego remisu a Hercules tylko jeden. Hercules ostatnio rzeczywiście nie zachwyca no ale w końcu muszą się odbić od tego dna. Porażka z Getafe na pewno czegoś ich nauczyła. Teraz grają u siebie , sytuacja w tabeli po ewentualnej porażce może być niezbyt ciekawa i trzeba zacząć punktować. W tym meczu skłaniałbym się bardziej do typowania strzelca np. Giuseppe Rossi , ewentualnie Nilmar. Jeżeli Hercules wytrzyma do 1 połowy to potem powinni dowieźć korzystny rezultat. Bardzo często mają groźne kontry więc wynik może być sprawą otwartą do ostatniego gwizdka.
Można ewentualnie postawić , że OBIE STRZELĄ bądź over 2.5.
 
luque 2,2K

luque

Użytkownik
Ja tez postawilem na X2 w meczu Heracles - Villarreal.
Villarreal ma szanse utrzymac sie wysoko w tabeli wiec musza ten mecz wygrac
duet Rossi-Nilmar bardziej mnie przekonuje niz np. valdez-trezeguet
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
vs
Estadio José Rico Pérez

godz. 21:00


Ostatni mecz tej kolejki wcale nie zapowiada się nudnie i jednostronnie. Obie drużyny liczą na 3 pkt co wyraźnie podkreślili w przedmeczowej konferencji prasowej. Drużyna gości dzisiaj wystąpi w najsilniejszym składzie jaki posiada na chwilę obecną. W ostatnim czasie świetnie spisuje się Rossi . Włoch ostatnio bardzo dobrze radzi sobie w ataku z Brazylijczykiem Nilmarem i wspólnie z kolegami z tyłu prowadzą zespół do kolejnych zwycięstw. Ostatnie 5 meczów ligowych zakończone zostały zdecydowanym zwycięstwem Żółtej Łodzi Podwodnej. Garrido podkreślił , że zespół po wygranej z Brugią zdecydowanie zyskał większą pewność siebie i że nic nie wskazuje na to aby morale drużyny spadły czy też zapał do gry się wyczerpał. Trzeba mieć na uwadze również fakt, że Villarreal ostatnio strzela sporo goli zarówno na wyjeździe jak i u siebie. Zdarza się im również tracić bramki po dosyć głupich błędach. Hercules jako beniaminek na chwilę obecną nie zachwyca . Ostatnia sromotna porażka świadczy bardziej o nieporadności piłkarzy co z resztą możemy zauważyć oglądając chociaż skrót meczu z Getafe . Co prawda Hercules pokonał Sevillę u siebie ale miejmy na uwadze fakt, co obecnie wyprawia drużyna podopiecznych Manzano, zwłaszcza we wczorajszym meczu z Racingiem. Drużyna Herculesa wystąpi dzisiaj dwoma napastnikami jakimi będą Valdez i Trezeguet z tym , że Valdez będzie bardziej dogrywał do swojego partnera przez co przesunie się trochę do tyłu i będzie zapewne mniej strzelał aniżeli Trezeguet. Gospodarze może i trochę niezbyt asekuracyjnie i dosyć odważnie w takim ustawieniu ale kiedy Hercules ma swój dzień potrafi naprawdę niezłe kontry wyprowadzać i dobrze się bronić przez co płynność gry w drużynie gości może się pogorszyć a co za tym idzie, skuteczność będzie odgrywała tutaj kluczową rolę, gdyż okazji może nie być zbyt dużo.

Biorąc pod uwagę bardzo chwiejną formę beniaminka oraz dużą bramkostrzelność obu drużyn ze wskazaniem na Villarreal warto w tym meczu poświęcić uwagę następującym typom : Over 2.5 --- @ 2.00 ✅
Obie strzelą -- @ 1.75 ✅
REMIS -- @ 3.25 ✅

Rossi strzeli -- @ 2.87 ⛔
Villarreal wygra dowolną połowę -- @ 1.61 ✅
Bet365

 
P 95

piotrek_

Forum VIP
PODSUMOWANIE 7 KOLEJKI PRIMERA DIVISION

Jak zdążyliśmy zauważyć największą niespodzianką w tej kolejce była porażka Mallorci na własnym stadionie. Mimo , iż trener gospodarzy zapowiadał, że chce zrobić ze swojego obiektu &quot;niezdobytą twierdzę&quot; teraz zdecydowanie musiał opuścić głowę. Jego drużyna zaprezentowała się wyjątkowo beznadziejnie a osłabiony Espanyol zdołał wygrać. Bramkę nw wagę zwycięstwa strzelił z rzutu karnego Luis Garcia w 32 min. meczu.
Kolejnym zespołem , który zaprezentował się fatalnie to oczywiście Sevilla, która uległa Sportingowi Gijon 2:0.
Co prawda wczoraj &quot;odklepali&quot; swoje i wygrali na wyjeździe w ramach LE z Karpatami Lwów ale wynik 0:1 na pewno nie świadczy dobrze o zespole podopiecznych Manzano, którzy zdołali &quot;wcisnąć&quot; tylko jedną bramkę o wiele słabszemu przeciwnikowi.
Barcelona może nie wygrała zbyt przekonująco ale na pewno wynik mógł być wyższy. Szkoda, że nie ujrzeliśmy większej ilości goli, na pewno mecz by był bardziej emocjonujący.
Real zgodnie z planem pewnie pokonał Malagę a Ronaldo w końcu się odblokował i strzelił 2 gole , które z pewnością poprawią mu humor na najbliższe spotkania.

Skróty meczów :
Hercules - Villarreal:
http://www.footytube.com/video/hercules-alicante-villarreal-oct18-60457

Mallorca - Espanyol :

http://www.footytube.com/video/mallorca-espanyol-oct17-60346

Barcelona - Valencia :
http://www.footytube.com/video/barcelona-valencia-oct16-60116
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom