>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

7. kolejka Seria A [29.09-1.10.2018]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
7. kolejka

Kursy od: Fortuna

7. kolejka gier zapowiada się wybornie. Roma-Lazio, Juventus-Napoli to hity nadchodzącej kolejki. Kto wytrzyma to zabójcze tempo?. Czy Piątek zaliczy kolejne trafienie?
Zapraszam do dyskusji oraz do podawania typów.​
 
T 79

typyxpewniaczki

Użytkownik
Frosinone - Genoa
Typ 2
Kurs 2.35
Gospodarz ewidentnie nie radzi sb w najwyzszej lidze wloskiej. 0 strzelonych bramek 16 straconych. Genoa za to radzi sb calkiem dobrze i ma w skladzie naszego Polaka rodaka ktory jest krolem strzelcow Seria A. Na celowniku klubow takich jal Bvb czy bayern napewno beszie chcial pokazac dobra forme i zapewne po raz kolejny lokaze na co go stac. Nie licze na to zeby gospodarz sie lrzelamal w tym meczu i licze na spokojna wygrana gosci
 
B 25

bonucci

Użytkownik
Co myślicie nad tym, aby iść w stronę Lazio w derbach Rzymu?? Roma ten sezon zaczęła bardzo słabo.
Przegrali z Milanem który gra bardzo przeciętnie, z Bologna oraz zremisowali z Chievo i Atalantą która grała częściowo rezerwami. Lazio natomiast po dwóch porażkach z Napoli i Juve, spokojnie wygrało pozostałe mecze z drużynami z którymi powinni wygrać. H2H jest w miarę wyrównane ostatnio między tymi drużynami. Czy z takimi kursami warto stawiać na Lazio?
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
29.09.2018 godz 18.00
Juventus - Napoli
Typ Juve over 1,5 gola
kurs: 2,17
fortuna
49 min 2:1 ;)

6 kolejek w każdym z tych meczy Juventus strzelał 2 bramki to może i dziś ????
 
kwapi45 246

kwapi45

Użytkownik
1- Czy Frosinone uda się przełamać i zdobyć bramkę? Genoa na wyjeździe jeszcze bez punktu. Rywal wydaje się idealny.
2- Czy Milan bez nominalnego napastnika zdoła strzelić Sassuolo? Higuain nie powołany, prawdopodobnie uraz. Cutrone powołany jednak nie w pełni zdrowia. Na szpicy ma wystąpić Castillejo.
Jak uważacie?
 
M 991

mily1993p

Użytkownik
Witam,
we Włoskiej lidze przyjże się spotkaniu Sassuolo - AC Milan. Czy Milan zaskoczy wszystkich i w końcu wygra ? Jednak ja nie w tą stronę idę w tym meczu, tradycyjnie interesują mnie rzuty rożne ???? Przyjrzyjmy się grze Gospodarzy w tym sezonie na 5 meczy średnia wykonywania rzutów rożnych wynosi 4 za to u Gości ta średnia wynosi 6,2 więc statystka mówi sama za siebie w bezpośrednich spotkaniach w tamtym sezonie Milan był górą w obu meczach jeżeli chodzi o większą liczbę wykonanych rzutów rożnych. Żeby za dużo nie pisać, moja propozycja na ten mecz:
Typ główny: Milan wykona więcej rzutów rożnych
Kurs: 1.85
Typ poboczny: + 10,5 rzutów rożnych
Kurs: 2.12
Oraz dwa typy dla odważnych:
Milan + 5,5 rzutów rożnych @2.16
rzuty rożne handi AC Milan 1-0 @2.38
Powodzenia !
 
lelek65 101

lelek65

Użytkownik
Bologna - Udinese
Typ 1:
Udinese X2 @1.48 STS ⛔
Typ 2: Udinese (remis=zwrot) @1.95 STS ⛔
Myślę, że drużyna Udinese start sezonu pomimo bilansu 2-2-2 może z pewnością zaliczyć do udanych. Wszystko dlatego, że ich gra jak na ich możliwości na prawdę wygląda solidnie i dodatkowo w końcu mają lidera z prawdziwego zdarzenia bo odpalił Rodrigo De Paul. Jego 4 bramki i 2 asysty to wyczyn na miarę Piątka ;) Zagrali bardzo dobre ostatnie spotkanie z Lazio, gdzie w moim odczuciu nie zasłużyli na porażkę.
Bologna jak na razie poniżej oczekiwań i wbrew pozorom czeka ich trudniejsze zadanie niż ostatnie domowe spotkanie z Romą, gdzie mogli się cofnąć, bronić się przed bezproduktywnymi tego dnia setkami wrzutek drużyny z Rzymu i czekać na kontry. Dopisało szczęście i przełamanie stało się faktem. Dzisiaj jeżeli myślą o korzystnym wyniku to oni będą musieli przejąć inicjatywę i przejść do ataku pozycyjnego, który jak dotąd w ich wykonaniu wygląda bardzo mizernie. Dość powiedzieć, że Bologna jak dotąd:
  • 20 miejsce w Serie A pod względem średniej wykonanych podań na mecz
  • 20 miejsce pod względem % celności podań
  • 3 miejsce pod względem zagranych długich piłek na mecz
  • 16 miejsce w klasyfikacji oddanych strzałów na mecz

To wszystko skłoniło mnie do grania w kierunku Udinese.
Fiorentina - Atalanta
Typ:
Fiorentina @2.25 STS ✅
Bardzo przyjemny kurs na Fiołki. Drużyna będąca od początku sezonu w gazie. Trzy domowe zwycięstwa z bilansem 10-1 robi wrażenie. Na wyjeździe odmienna sytuacja, dwie minimalne porażki z Napoli i Interem oraz remis z Sampdorią, jednak nie można powiedzieć, że były to słabe występy. Z pewnością z niżej notowanymi rywalami z takim potencjałem w grze jaki obecnie prezentują będą zgarniać komplety pkt również na wyjazdach.
Drużyna z Bergamo zaliczyła mocny start z Frosinone oraz Romą. Wydawało się, że wszystko jest w normie i Atalanta będzie prezentowała futbol do jakiego nas przyzwyczaiła. Następnie przyszedł brak awansu do LE i drużyna mentalnie się posypała. Jakby brakowało jakiegokolwiek entuzjazmu, żywiołowości, nieustępliwości w grze do jakiej przecież Atalanta nas przyzwyczaiła. Sądzę, że Florencja dzisiaj będzie zbyt ciężkim terenem na przełamanie.
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Ogladalem ostatni mecz sassuolo i stwierdziłem że ta ekipa musi rozne robić bo mają ciekawych nieszablonowych zawodników na bokach. Milan to jest ciągle ekipa na miejsca 6-8 wiec poziom drużyn podobny kto wygra? Sam tego nie wiem typ kolegi na rzuty rozne chyba odbiorę Ale w mniejszej dawce (9,5)
Sam ide dzis w kartki meczu Genoi, wiem ze Krzysztof strzeli dzis minimum 3 z kursem 18 ale to odstawiam na bok. Gospodarze na mega musiku, o ile mecze z Juve czy Roma nie do ugryzienia to w tym pierwszym walczyli dzis musza wygrać nie przebierając w środkach. Genoa poza swoim stadionem troche rozlegulowana a dzis frustracji nie zabraknie, sami łapią masę kartek Frosinone w tym aspekcie spokojne, dziś jednak gra będzie szła o wszystko.
Powyzej 45 punktów kartkowych 2.25 forbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
K. Piątek strzeli @2.45✅✅
lv

Piątek na obecną chwilę jest najlepszym strzelcem w Seria A. Przeciwnik z najniższej półki - Frosinone, jeden remis, 0 strzelonych i 16 straconych goli. Całkiem spora szanse, że Piątek pokona bramkarza rywali. Genoa jeszcze nie wygrała na wyjeździe, ale grali z Lazio i Sassuolo, które spisuje się dobrze, więc przeciwników nie mieli łatwych. Dziś pora odnieść pierwsze wyjazdowe zwycięstwo.
Uważam, że Geona @2,18 też fajnie wygląda.✅✅
To był dobry dzień:cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
N 182

nafal

Użytkownik
K. Piątek strzeli @2.45
lv

Piątek na obecną chwilę jest najlepszym strzelcem w Seria A. Przeciwnik z najniższej półki - Frosinone, jeden remis, 0 strzelonych i 16 straconych goli. Całkiem spora szanse, że Piątek pokona bramkarza rywali. Genoa jeszcze nie wygrała na wyjeździe, ale grali z Lazio i Sassuolo, które spisuje się dobrze, więc przeciwników nie mieli łatwych. Dziś pora odnieść pierwsze wyjazdowe zwycięstwo.
Uważam, że Geona @2,18 też fajnie wygląda.
w Milenium po 2,30 Genoa ;)
 
N 182

nafal

Użytkownik
Tak patrzę na to spotkanie we Frosinone i patrze i wypatrzyłem kurs który moim zdaniem jest sporym value.
Genoa gra z najgorszą ekipą w lidze który totalnie sobie nie radzi. Goście dzisiejszego spotkania na wyjeździe jeszcze bez punktów ale z kim były grane mecze łatwo sprawdzić. Czy dziś jest idealna okazja do tego aby wywieźć 3 punkty ? Tak, jest to idealna okazja. Ale czy to jest pewne ? No pewne nie jest, wiadomo.
Nasz Piątek mam nadzieję że znów będzie miał swoją niedzielę i ustrzeli beniaminka. Goście mimo wszystko potrafili sie postawić i Sassuolo i Lazio strzelając tym zespołom odpowiednio 3 i 1 bramek.
Przeglądając ofertę jest kilka ciekawych betów aczkolwiek ja widzę wartosć w jednym z nich który jest prze buka wg mej opinii przeszacowany.
Genoa wygra obie połowy spotkania @5,43 Milenium.
Po pierwsze gra z najgorszą drużyną, która nie ma nawet zdobyczy bramkowej a to już 7 kolejka. Dwa - kontuzje u gospodarzy. Trzy - okazja do przełamania zarówno dla jednych jak i drugich jednakże potencjał do tego zdecydowanie po stronie gospodarzy. O ile Frosinone myślę że może w końcu będzie w stanie przełamać swą niemoc strzelecką o tyle jest to niebywała okazja do zainkasowania pierwszych 3 oczek na terenie przeciwnika. Widząc taki kurs nie chcę przechodzić obojętnie o jako singiel nadaje się do gry za drobne idealnie. A szanse są większe niż wartość kursu o tym mówi.
Drugi bet jaki proponuję tutaj to over 4,5 rr Genoi po 1,64 na etoto.
Tak patrzę na to spotkanie we Frosinone i patrze i wypatrzyłem kurs który moim zdaniem jest sporym value.
Genoa gra z najgorszą ekipą w lidze który totalnie sobie nie radzi. Goście dzisiejszego spotkania na wyjeździe jeszcze bez punktów ale z kim były grane mecze łatwo sprawdzić. Czy dziś jest idealna okazja do tego aby wywieźć 3 punkty ? Tak, jest to idealna okazja. Ale czy to jest pewne ? No pewne nie jest, wiadomo.
Nasz Piątek mam nadzieję że znów będzie miał swoją niedzielę i ustrzeli beniaminka. Goście mimo wszystko potrafili sie postawić i Sassuolo i Lazio strzelając tym zespołom odpowiednio 3 i 1 bramek.
Przeglądając ofertę jest kilka ciekawych betów aczkolwiek ja widzę wartosć w jednym z nich który jest prze buka wg mej opinii przeszacowany.
Genoa wygra obie połowy spotkania @5,43 Milenium.
Po pierwsze gra z najgorszą drużyną, która nie ma nawet zdobyczy bramkowej a to już 7 kolejka. Dwa - kontuzje u gospodarzy. Trzy - okazja do przełamania zarówno dla jednych jak i drugich jednakże potencjał do tego zdecydowanie po stronie gospodarzy. O ile Frosinone myślę że może w końcu będzie w stanie przełamać swą niemoc strzelecką o tyle jest to niebywała okazja do zainkasowania pierwszych 3 oczek na terenie przeciwnika. Widząc taki kurs nie chcę przechodzić obojętnie o jako singiel nadaje się do gry za drobne idealnie. A szanse są większe niż wartość kursu o tym mówi.
Drugi bet jaki proponuję tutaj to over 4,5 rr Genoi po 1,64 na etoto.
W forBecie nawet kurs 6,0 na to że Genua wygra obydwie połowy ????
 
N 182

nafal

Użytkownik
I trzeba iść w rogi moim zdaniem dziś we Florencji i w kierunku gospodarzy. Atalanta pod tym względem spadła na tyłek aż boli patrzeć. Fiorentina z kolei ma niesamowity ciąg w tym kierunku niezależnie od wyniku. U siebie klepią aż miło. A kursy są przesadzone.
Fiorentina więcej rr @1,90 forBet ⛔⛔⛔ 5:6
Fiorentina więcej rr w pierwszej połowie @2,10 forBet ✅✅✅ 2:1
Fiorentina -1,5 rr w pierwszej połowie @3,10 forBet ⛔⛔⛔ 2:1
Fiorentina -1,5 rr w całym meczu @2,40 forBet ⛔⛔⛔ 5:6
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Sassuolo-Milan
Gol Boateng kiedykolwiek⛔
Kurs 3 @ fortunka
Druzyna gospodarzy na Mapei Stadium wystapi w roli niespodzianki rozgrywek.Mierza sie z wielce utytulowanym Milanem,ktory grozny juz tylko z nazwy i moze jeszcze straszy nazwiskiem trenera,ktorego bali sie w calej serie A i nie tylko.
Normalnie goscie sa do obicia i to po pieknym kursie ale nie to gram.
Gospodarze prawdopodobnie wystapia 4-3-3 Consigli – Lirola, Magnani, Ferrari, Rogerio;
Sensi, Magnanelli, Locatelli;
Berardi, Boateng, Di Francesco
Uwazam ,ze mozna zaatakowac gol dla starego wygi Serie A czyli Kevin Prince Boateng,ktory na ostatnich 6 wystepow ma najwiecej bramek z calej druzyny czyli 3,pomimo iz nigdy on nie strzelal wiecej niz 10 na sezon ale czuje ,ze jest chlop w formie od poczatku sezonu.Zagrywa piekne pilki oraz strzela rownie efektowne bramki.Licze na tego doswiadczonego zawodnika z Ghana.Dodatkowo jezeli dojdzie do karnego to mamy Kevina przy jedynastym metrze ustawiajacego celownik na siatke.Jeszcze jednym smaczkiem tego typu jest historia wystepow wymienionego zawodnika w barwach Rossoneri.Gral tam kilka sezonow ii sadze,ze bedzie chcial ukluc.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Sassuolo - AC Milan
Gospodarze od początku sezonu spisują się rewelacyjnie. Zatem piłkarzy Gennaro Gatusso czeka dzisiaj trudne zadanie. Można spróbować grać tutaj jakieś overy bramkowe. Osobiście jednak skupię się bardziej na rzutach różnych, ktore Milan poczas swoich ostatnich wyjazdów robi naprawdę sporo.
Trochę statystyk:
* Kolejka 4 *
Cagliari - AC Milan 8 rr gości
* Liga europejska *
Dudelange - AC Milan 10 rr gości
* kolejka 6 *
Empoli - AC Milan 10 rr gości

Mimo, że drużyna z Mediolanu przyjedzie na mecz bez kontuzjowanego Gonzalo Higuaina, to uważam, że warto pograc dzisiaj na ich rzuty rożne
Polecam: goście over 5.5 rzutów rożnych @1.77 lvbet
⛔

 
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
Skoro tak wyglądają przodu Milanu to probie coś takiego:
Milan nie strzeli kurs: 4.35 ⛔
Brak rasowego napastnika w szeregach gości wiec próbuje w ten sposób. Kurs wart gry. Z Empoli ostatnio juz marnie to wygladało wiec tym bardziej może i dziś .
Wynik:
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Skoro tak wyglądają przodu Milanu to probie coś takiego:
Milan nie strzeli kurs: 4.35
Brak rasowego napastnika w szeregach gości wiec próbuje w ten sposób. Kurs wart gry. Z Empoli ostatnio juz marnie to wygladało wiec tym bardziej może i dziś .
Wynik:
W Fortunie ten sam typ po kursie 4.95:eek:, ciekawie też wygląda Milan poniżej 1.5 gola po kursie 1.85.
Sassuolo - AC Milan
Gospodarze od początku sezonu spisują się rewelacyjnie. Zatem piłkarzy Gennaro Gatusso czeka dzisiaj trudne zadanie. Można spróbować grać tutaj jakieś overy bramkowe. Osobiście jednak skupię się bardziej na rzutach różnych, ktore Milan poczas swoich ostatnich wyjazdów robi naprawdę sporo.
Trochę statystyk:
* Kolejka 4 *
Cagliari - AC Milan 8 rr gości
* Liga europejska *
Dudelange - AC Milan 10 rr gości
* kolejka 6 *
Empoli - AC Milan 10 rr gości

Mimo, że drużyna z Mediolanu przyjedzie na mecz bez kontuzjowanego Gonzalo Higuaina, to uważam, że warto pograc dzisiaj na ich rzuty rożne
Polecam: goście over 5.5 rzutów rożnych @1.77 lvbet

W fortunie ten sam typ po kursie 2.11:eek:
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Sassuolo - AC Milan 1:4
Sassuolo i obie strzelą @6,0 Unibet ⛔


Czas na ostatni typ w tym miesiącu, typ dość ryzykowny jednak, jednak mający szansę na powodzenie, bynajmniej w moim mniemaniu. Milan kolejny rok z rzędu ma być kandydatem do mistrzostwa, a kolejny rok...zawodzi. Niby według kursów są faworytem, ja jednak idę w stronę gospodarzy, którzy bardzo dobrze weszli w sezon i obecnie są na 3 miejscu w tabeli, zdobywajac 13 punktów, na które złożyło się 4 wygrane, 1 remis i 1 porażka z Juventusem w delegacji, bramki 14:9, natomiast Milan 6 pkt, 1 wygrana, 3 remisy i 1 porażka, bramki 8:8 i odległe 15 miejsce, tylko punkt nad strefą spadkową. Jeżeli popatrzymy tylko na mecze domowe Sassuolo to komplet zwycięstw i bramki 9:4, natomiast Milan w delegacji jak do tej pory bez wygranej, dwa podziały punktów i porażka, bramki 4:5. Dzisiaj prawdopodobnie nie wystąpi równiez Higuain. Gospodarze są u siebie bardzo skuteczni (1:0 z Interem, 5:3 z Genoa i 3:1 z Empoli), ale też tracą gole, Milan w delegacji tak jak pisałem wcześniej nie zachwyca (porażka 3:2 z Napoli, 1:1 z Cagliari, 1:1 z Empoli), ale za każdym razem bramkę zdobywał. Dzisiaj wydaje mi się, że tendencja zostanie podtrzymana i to gospodarze zainkasują komplet punktów, ale nie wygrają do zera.
 
N 182

nafal

Użytkownik
I trzeba iść w rogi moim zdaniem dziś we Florencji i w kierunku gospodarzy. Atalanta pod tym względem spadła na tyłek aż boli patrzeć. Fiorentina z kolei ma niesamowity ciąg w tym kierunku niezależnie od wyniku. U siebie klepią aż miło. A kursy są przesadzone.
Fiorentina więcej rr @1,90 forBet ⛔⛔⛔ 5:6
Fiorentina więcej rr w pierwszej połowie @2,10 forBet ✅✅✅ 2:1
Fiorentina -1,5 rr w pierwszej połowie @3,10 forBet ⛔⛔⛔ 2:1
Fiorentina -1,5 rr w całym meczu @2,40 forBet ⛔⛔⛔ 5:6
Czyżby się Atalanta odblokowała ? :cwl:
 
D 7,4K

damianex1

Użytkownik
Mój typ na mecz sassuolo Milan to zwycięstwo sassuolo+ 3.5 żółtych kartek w meczu z kursem łącznym 5.15. mniej odważniw sassuolo 1x i 3.5 kartek łącznie 2.57.kursy z fortuny.bukmacherzy często przeceniaja kursy na faworytów we Włoszech a czytając komentarze kibiców milanu to czekaja na zwolnienie gattuso a gre drużyny traktują jako zart i chyba trzeba się z tym zgodzić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom