>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

7 Kolejka T-Mobile Ekstraklasy 5.10 - 8.10.2012

Status
Zamknięty.
skeleton 729

skeleton

Użytkownik
Widzew Łódź - Pogoń Szczecin 1:3 ✅
Typ: over 2
Kurs: 1.90
Bukmacher: Pinnacle

Spotkanie drużyn,w spotkaniach których do tej pory nie oglądamy zbyt wielu bramek. Po sześciu rozegranych kolejkach oba zespoły mają 8 strzelonych oraz 5 straconych bramek, co daje nam średnią 2.2 gola/mecz. Jednak co warto nadmienić, w każdym spotkaniu tych drużyn padają bramki. Widzew ostatnio dostał lekkiej zadyszki, z kolei Portowcy w ostatnich 3 spotkaniach zdobyli 5 punktów. Sprowadza się to do sytuacji, że gospodarze dzisiejszego spotkania będą szukali swoich szans na przełamanie, natomiast goście będą chcieli podtrzymać dobrą passę. Taka sytuacja powinna nam zagwarantować ciekawe widowisko, z kilkoma golami w dzisiejszym spotkaniu.
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Dziś we Wrocławiu zapowiada się całkiem ciekawe spotkanie. Spotkają się sąsiedzi w tabeli - Śląsk i Polonia. Faworytem bukmacherów jest Śląsk, ale tylko dlatego, że mecz rozgrywany będzie na Dolnym Śląsku. Podopieczni Levego nie potrafią złapać dobrej formy i jest to chyba jeszcze efekt przygotowań w lecie. Wiadome są metody Oresta Lenczyka. Piłkarze mało pracują z piłkami, a częściej są na siłowni czy na bieżni. Ostatni mecz to kompromitacja z Górnikiem i porażka aż 1:4. Wcześniej zwycięstwo nad Bełchatowem i remis z Podbeskidziem. Śląsk gra słabo, bezbarwnie, brak im prawdziwego lidera, bo Mila nie ma formy.
Co innego w Warszawie. Polonia gra na prawdę bardzo fajną piłkę. Ostatnio wygrała z liderem z Łodzi, wcześniej zremisowała z Legią i Jagiellonią, a jeszcze wcześniej po wspaniałym meczu ograła Wisłę 3:1. Świetną formę mają Wszołek i Teodorczyk, którzy są prawdziwymi liderami Polonii. W drużynie z Warszawy nie zagrają tylko kontuzjowani Hołota i Baszczyński, do treningów wrócili już wspomniany Teodorczyk, ale też Dwaliszwili czy Todorovski. Hołota jeszcze w Polonii nie grał, więc dzisiejsi goście wystąpią tylko bez &quot;Baszcza&quot;. Problemy ma Śląsk. W linii ataku prawdopodobnie nie zagra ani Diaz ani Voskamp, dodatkowo dopiero kilka dni trenuje Marcin Kowalczyk.
Biorąc pod uwagę ostatnie mecze oraz absencje stawiam na Polonię. Żeby było bezpieczniej dokładam DNB.
Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa / 2 DNB - 2,10 ⛔ 2:1
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Jednak co warto nadmienić, w każdym spotkaniu tych drużyn padają bramki.
M.in. tez dlatego pokusiłbym się o over 2,5 @ 2,4 ✅ . Widzew dość ciekawie prezentuje się w ataku, gorzej w obronie. Pogoń to samo.
Z mniejszą ochotą, ale dobry typ to chyba też, że Widzew strzeli w obu połowach @ 3,9 ⛔. Mają ciekawy przód, może też coś z rożnego wbiją, no i Pogoń słabsza w obronie niż w ataku.

EDIT: Sytuacji na over było dość sporo, głównie miała Polonia. Ale typ na Widzew w obu połowach już nie wszedł.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Rzadko gram typy na rzuty rożne, ale uważam, że mecz Śląska z Polonią Warszawa będzie stał na bardzo dobrym poziomie. Wczoraj byliśmy świadkami chyba najlepszego meczu tej kolejki, a mianowicie konfrontacji Lecha Poznań z Piastem Gliwice. Czy wynik odzwierciedlał wynik spotkania ? Można polemizować. Do przerwy był remis 0:0, ale bliżej zdobycia bramki był Piast, który dwukrotnie obijał słupek Kolejorza. Goście zapomnieli jednak, że mecz na dwie połowy i w rezultacie przegrali aż 0:4. Nie o tym meczu jednak mowa...
Wracam do dzisiejszego spotkania Śląska z Polonią Warszawa. Drużyna z Warszawy bardzo dobrze zaczęła sezon, a w ostatniej serii spotkań ograbili Widzew Łódź z jakichkolwiek złudzeń na podtrzymanie fantastycznej serii. Uogólniając, mecze Czarnych Koszul w tym sezonie stoją na wysokim poziomie. Swoją grę skupiają na prostym ustawieniu, a ich najgroźniejszą bronią jest gra skrzydłami. Taki styl gry często przynosi też rzuty rożne co jest w pewnym sensie oparciem dla mojego typu. Jak Śląsk gra z nowym trenerem ? Zdecydowanie ciągną grę do przodu, ale co pokazał mecz z Górnikiem mają sporo zaległości w obronie. O ile mecze z Bełchatowem były faktycznie prowadzone pod dyktando Śląska tak w ostatnim meczu coś się urwało i każdy kto usłyszał wynik z meczu Górnik - Śląsk był mocno zdziwiony, że Mistrz Polski dał tak łatwo się oskubać.
Dziś spotkanie powinno stać na wysokim poziomie. Liczę na szybkie tempo i otwartą grę co powinno zagwarantować dużo satysfakcji zarówno dla widzów przed odbiornikami jak i kibicom zgromadzonym na stadionie. Powtarzam jeszcze raz, rzadko kiedy gram tego typu zakłady, ale zważając na niską linię i okoliczności to chyba warto postawić tu nieco gotówki.
Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa
Powyżej 9,5 rzutów rożnych 1,85 Bet365
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Obawiam się, że Polonia grana MASOWO może nie wejść. Kurs jest bardzo wysoki, czy nie byłoby to zbyt łatwe? ????
W każdym bądź razie ja spróbuję w inną stronę pokombinować i poszukać argumentów na korzyść gospodarzy (choć rzecz jasna grają według mnie słabo, gorzej od Polonii).
Przede wszystkim liczyć można na to, że Śląsk podejdzie bardzo zmobilizowany do tego meczu. Po laniu w Zabrzu jest dużą chęć rehabilitacji. Poza tym mobilizuje przeciwnik - Polonia, która rozgrywa na razie świetny sezon.
Co więcej widziałem sporo meczów Śląska w tym sezonie, w wielu meczach grałem przeciwko nim, ale często pokazywali, że grać w piłkę jednak potrafią. Mimo tego, że przeciwnik stwarza sytuacje, to Śląsk potrafi operować piłką. I sporo meczów wygrał na &quot;farcie&quot; jak to mówię. Ale... no właśnie chodzi o tę grę piłką.
Polonia już tydzień temu nie była tak agresywna jak we wcześniejszych kolejkach. Myślę, że wreszcie ich forma powinna trochę spaśc i prawdopodobnie tak się dzieje. Wygrała z Widzewem po kontrach, ale pozwalała Łodzianom na zbyt długie rozgrywanie piłki. Jeśli pozwoli na to dzisiaj Wrocławianom, może zostać skarcona. Co więcej, Warszawianie grali w pucharze, więc moze nałożyć się dodatkowo zmęczenie.
Wśród plus na rzecz Śląska podoba mi się też ich skład.
Marian Kelemen - Patrik Mraz, Tomasz Jodłowiec, Rafał Grodzicki, Tadeusz Socha - Przemysław Kaźmierczak, Dalibor Stevanović - Waldemar Sobota, Sebastian Mila, Piotr Ćwielong - Łukasz Gikiewicz.
Nie ma Spahica i Cetnarskiego :spokodfhgfh: Sobota jest w formie. Coraz lepiej powinien grać Mila, który miał czas już wejść w sezon.
Dlatego ja bym się zakręcił wokół jednobramkowego zwycięstwa Śląska @ 3.85 :spokodfhgfh: i ewentualnie remisu 1-1 @ 6,1 ⛔
 
bukqueen 23

bukqueen

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Jagiellonia - Lechia
Typ: 1 (-1.5)
Kurs: 4.50
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Na zakończenie tej kolejki gier czeka nas spotkanie Jagielloni Białystok z Lechią Gdańsk. Wydaje mi się, że w tym meczu warto zagrać na minimum dwubramkowe zwycięstwo piłkarzy Tomasza Hajty. Widziałem wiele spotkań obu ekip w tym sezonie i moim zdaniem sporo lepiej spisują się zawodnicy dzisiejszych gospodarzy. Po 6 meczach mają oni na swoim koncie 7 punktów. W tym sezonie już raz wygrali, 4 razy remisowali i raz też przegrali. Na swoim obiekcie w tym sezonie grali już 4 razy: raz wygrali, 2 razy dzielili się punktami ze swoimi rywalami i raz przegrali. Może to nie są statystyki idealne, ale dzisiaj Jagiellonia Białystok moim zdaniem zagra o wiele skuteczniej. We wcześniejszych meczach brakowało jej trochę szczęścia. Teraz do siatki w meczu pucharowym z ... Lechią Gdańsk trafił Euzebiusz Smolarek i moim zdaniem to pomoże temu zawodnikowi się odblokować. Jeśli on będzie w formie, to na pewno szybcy skrzydłowi będą mu posyłać sporo piłek, a on będzie z nich robił spory użytek. Jagiellonia Białystok szczególnie u siebie może odpalić z dobrą i skuteczną formą. Jak na razie wyniki piłkarzy Tomasza Hajty są takie sobie, ale kiedyś ta ekipa musi w końcu zacząć grać na poziomie. Kadrowo zawodnicy z Białegostoku prezentują się wybornie i moim zdaniem dzisiaj pokuszą się o wysokie zwycięstwo. Wszyscy piłkarze deklarują, że wiedzą, że u siebie muszą punktować. Stawiam, że będą mocno zmotywowani i pokażą nam wreszcie swoje wysokie przecież umiejętności. Lechia to na pewno jest ekipa w ich zasięgu. Gracze Bogusława Kaczmarka niczym w tym sezonie nie zachwycają. Jeśli w formie jest Razack Traore, to jeszcze jakoś to wygląda. W przeciwnym razie Lechia Gdańsk gra naprawdę fatalnie. Na wyjazdach Lechistom nigdy nie szło wybornie, więc ciężko przypuszczać, aby na trudnym terenie w Białymstoku mogło być jakoś nagle lepiej. Lechia w ostatnim meczu wyjazdowym z Wisłą Kraków spisała się poniżej krytyki. Przegrała tylko 0-1, a przecież Wiślacy już wtedy chyba grali, żeby zwolnić Probierza. Dlatego moim zdaniem typ na Jagiellonię (-1.5) ma duże szanse na powodzenie.
 
mareq_7 134

mareq_7

Użytkownik
Jeayem na komórce i cos mnie strzela... Lechia odniosla 2zwyciestwa na wyjedzie a dopiero niedawno przelamala zla passe i wygrala przed wlasna publika takze argument zupełnie nie trafiony. Obie druzyny sa nieobliczalne i kazdy moze wygrać. Wg mnie to lepiej zagrac bts i o2,5
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
Niestety w nadchodzącym meczu trener Jagiellonii nie będzie mógł skorzystać z usług swoich podstawowych zawodników. Michał Pazdan w meczu z Pogonią ujrzał czwarty w tym sezonie żółty kartonik i jeden mecz musi obejrzeć z wysokości trybun. Ebi Smolarek odpokutowuje jeszcze czerwoną kartkę. Tomasz Frankowski nabawił się urazu a kontuzji wciąż nie wyleczył jeszcze Tomasz Zahorski. Co gorsza po ostatnim meczu bóle odczuwa Tomasz Bandrowski i rysuje się nam tu obraz zdziesiątkowanej drużyny - To jest kolejny mecz, przed którym nie mogę w spokoju podejmować decyzji, jeżeli chodzi o skład, bo kolejni ludzie mi wypadają. Czekam na dzień, w którym będę miał do dyspozycji wszystkich i to zdrowych zawodników. Wówczas będę się zastanawiał kogo wziąć do meczowej osiemnastki, a nie modlił się, żeby mieć osiemnastu piłkarzy na mecz - powiedział portalowi bialystok.sport.pl Tomasz Hajto
źródło: jagiellonia.pl
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk Jagiellonia nie strzeli 3,35 Betsafe ✅
Moim zdaniem pod nieobecność Smolarka i Pazdana który mimo przeciętnej formy jest potrzebny drużynie dzisiaj Lechia ma jak najbardziej realne szanse na rewanż za środową porażkę w Białymstoku w ramach Pucharu. Frankowski niby ma uraz ale moim zdaniem Tomek dzisiaj usiądzie na ławce i jeśli będzie taka potrzeba a moim zdaniem będzie.. to około 60-70 minuty zobaczymy go na boisku. Sam nie wiem jakim systemem wyjdzie Jagiellona, bo w proponowanym składzie Jagiellonii widziałem, że mają zamiar zagrać 4 obrońcami i 6 pomocnikami z tym, że Plizga i Kupisz mają moim zdaniem być wysunięci jako napastnicy. Z jednej strony nie dziwię się trenerowi Hajto, ponieważ w tak ważnym meczu sam bym nie zaryzykował wprowadzając 16letniego Buzuna. W każdym bądż razie jak dla mnie dzisiaj siała ataku Jagiellonii jest lekko mówiąc słaba, do tego trzeba wziąć pod uwagę determinację zawodników z Gdańska. Jagiellonia w tym sezonie dwukrotnie nie strzelała bramki i miało to miejsce podczas spotkań w Białymstoku.. A Lechia w tym sezonie pokazała już, że potrafi zagrać &quot;na zero z tyłu&quot; między innymi w Kielcach i Szczecinie oraz przed tygodniem u siebie z mocnym Lechem Poznań. Stawiam w tym meczu po atrakcyjnym kursie, że Lechia utrzyma dzisiaj czyste konto..
edit // Tak jak myślałem, &quot;Franek&quot; zagra a na dodatek gotowy jest do gry &quot;Zahor&quot;.. No zobaczymy co z tego wyjdzie.. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Jak dla mnie kursy na over są mocno przesadzone. Wszyscy zlekceważyli Jagę w meczu z Pogonią, gdzie grali z wybitymi zębami, a mimo wszystko dali radę. Lechia grała w Białymstoku w minionym tygodniu, gdzie została wyeliminowana z Pucharu Polski. Dziś spodziewam się podobnego scenariusza (chodzi mi o ilość goli). Drużyna z Gdańska w ostatnim meczu popełniała sporo błędów w obronie i jeszcze chcą ugrać jakieś punkty w Białymstoku to musieli popracować nad tym elementem. W składzie Jagi nie zobaczymy Smolarka i Pazdana.
Szansę na odkupienie swoich win będzie miał Traore, który zaliczył niezły rollercoaster. Zdołał zdobyć gola w meczu z Jagą, ale w kluczowym momencie w serii rzutów karnych niestety się nie popisał. Dziś będzie miał szansę na poprawę i to jego zobaczymy na pozycji najbardziej wysuniętego gracza w zespole Lechii.
Jaga lubi pograć wesoły futbol, więc spotkanie zapowiada się dość ciekawie. Obie ekipy grają na podobnym poziomie, zaliczają dobre jak i bardzo przeciętne mecze. Nudno nie będzie.
Jagiellonia - Lechia
Powyżej 1,5 gola 1,50 Expekt ✅ 0:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Uratowanie remisu w 88 minucie to &quot;danie rady&quot; ?
Jagiellonia strzeliła od początku sezonu 5 bramek, nie wiem czy tylko dla mnie to nie jest &quot;wesoły futbol&quot;, lecz nudny, tak jak styl całej tej drużyny, ale każdy lubi co innego. Lechia, która musi poprawić gre w obronie, żeby coś ugrać, jak na razie straciła 6 bramek w lidze, w tym 3 z Polonią. Dramat. Aha, 3 mecze na 6 bez utraty bramki (w tym Lech, Korona, Pogoń) to fatalny wynik, ważne, że w PP, który śledzi 500 osób - w tym 400 to rodzina i znajomi zawodników - popełnili kilka błędów.
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Tak jak piszecie. Lechia ma niezłą obronę, ale w pucharze kilka dni temu dali ciała. Dlatego dzisiaj skoncentrują się na 100% i szczelnie ustawią się na własnej połowie. Nie może być inaczej skoro Madera i Bieniuk potrzebują asekuracji. W pojedynkach 1na1 są łatwi do przejścia. Dzisiaj Jaga z Frankiem, spodziewam się nieco mniejszej intensywności gry niż w poprzednich meczach. Dlatego ja się skłaniam do: under 2,5 @ 1,5. ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom