>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

75$ bez depozytu do Party Poker

sadam666 17

sadam666

Użytkownik
Witam
Po rejstracji dostajemy 50$ na nasze konto. Po rozegraniu 700 rozdań dostajemy kolejne 25$. Wtedy możemy wypłacić całość na nasze konto bankowe.


Jedyn restrykcja jest taka : żeby brać udział w promocji nie mogliście nigdy grać na prawdziwe pieniądze w Party Poker.




Pozdrawiam, Piotr
[email protected]
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Bardzo prosze o usunięcie, a przynajmniej ostrzeżenie dla Lisu. Za nabijanie postów oraz za nazywanie oszustem sadama. Sadam666 zarejestrowany jest również na innych forach i z tego co mi wiadomo osoby które skorzystały z jego porad nic nie straciły,a tylko zyskali. Dlatego prosze o ostrzeżenie dla Lisu i o oficjalne przeprosiny z jego strony. Chłopak chce wam pomóc, a wy nazywacie go oszustem. Tyle ode mnie.

Thx sadam666. Jak będziesz miał jeszcze jakąś taką informacje tego typu i nie bedziesz chciał zakładać nowego tematu to napisz mi na priv.
 
W 2

wislak

Forum VIP
bo kto za darmo daje kase??
wy tez tacy madrzy jestescie a potem placzecie ze wam zablokowali konta a wy niby tacy uczciwi jestescie tylko patrza zeby za darmo byly jakies pieniadze dla 1 ojro podadzom nawet swoje dane osobowe
ja juz mialem wile przypadkow darmowej kasy od 2 do 5 euro na buki! moj qmpel z 5E na germanbecie zrobił 45E! i niby nic a kasa ładna! i nie pisz takich komentow wiecej bo MY jestesmy MADRZY ale bez tej ironi twojej :] 8)
 
B 0

bartek9628

Użytkownik
To nie jest oszust. Jego firma(strona) dostaje za twoją rejestrację więcej niż 50$ i dlatego oni ci dają 50$. To nie jest kasa ,,za darmo&quot;.

A że ref link to się zgadzam, ale z innego linka nie dostaniesz tej kasy.
 
K 0

kropa

Użytkownik
Z lisem miałem do czynienia i jest to cham i nic więcej. A co do liquidpoker.net to korzystałem z tego chyba z miesiąc temu i potwierdzam dają kasę bezproblemowo, jak dobrze pamiętam chyba skan dowodu przez ich stronę się wysyła (bardzo wygodnie). Po rozegraniu 700 rh da się wypłacić np na netellera - wystarczy wpłacić na party poker przez netellera i wypłacić całość na konto bankowe można wypłacić nic nie wpłacając.
Ps. moje zdanie co do ref linków jest takie - jeżeli ktoś odkrył jakąś promocję to czemu ma na tym nie skorzystać dzileląc się z innymi.
 
G 0

gruchol

Użytkownik
promocja powinna dzialac - ja korzystalem akurat z innej firmy ale dostalem 50$ i po 125 rh 25$ tylko zeby wyplacic na konto trza miec 260$ - 250 +10$ prowizji (250 to min. na konto) a mozna wyplacic ta kaske przez czek ale wtedy 25$ prowizji. Mozna tez na MB wyplacic ale trza wczesniej wplcic min. 50$. To ostatnie dotyczy takze netellera.

Jeszcze wyjasnie na czym polega ta promocja - Pokerroom ma promocje za poelcanie - jesli ktos poleci kogos i ten ktos rozegra 125 rh to wtedy polecajacy dostaje 50$ a polecany 25$. Polecajacy w tym wypadku najpierw przelewa na konto PP 50$ i jego zysk to % od prowizji. Czyli i polecający i polecany zyskuje bo polecany zyskuje 75$, a polecajacy jakas kaske z % od prowizji PP. To tyle :p
 
Do góry Bottom