>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

75. Plebiscyt "Przeglądu Sportowego" - SPORTOWIEC ROKU 2009

olo 2,2K

olo

Użytkownik
Olo czytaj dokładnie. Tu juz teraz nie chodzi kto zasłużył a kto nie ... poziom sportowy w miare równy i zdecyduje popularność
Czytam, ale dla mnie argument, że Kubica pierwszy Polak w wielce elitarnym gronie to taki trochę słaby.

A co do Adamka to wierzę w rozsądek naszego narodu.


I zgadzam się z nastym, że inne media popsuły trochę.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
dla mnie też to argument ze jedyny polak ale snajper to napisał ze on o tym doskonale wie tylko uzasadnił czemu Kubica taką popularność sobie zyskał ...bo jedynak.
i nie licz w rozsądek narodu Polskiego bo właśnie w poprzednim plebiscycie pokazali swój rozsądek ...
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
dla mnie też to argument ze jedyny polak ale snajper to napisał ze on o tym doskonale wie tylko uzasadnił czemu Kubica taką popularność sobie zyskał ...bo jedynak.

i nie licz w rozsądek narodu Polskiego bo właśnie w poprzednim plebiscycie pokazali swój rozsądek ...
Liczę, że słowa Majewskiego, który zmieszał z błotem cały ten plebiscyt i innych utkwiły rodakom w pamięci i że tym razem wybiorą najlepszego/najlepszą.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Czytam, ale dla mnie argument, że Kubica pierwszy Polak w wielce elitarnym gronie to taki trochę słaby.
A co do Adamka to wierzę w rozsądek naszego narodu.

I zgadzam się z nastym, że inne media popsuły trochę.
Olo prosze Cie....
To samo mozna bylo napisac o Malyszu w latach 2000-2003 Wkoncu mamy jakiegos skoczka co potrafi rywalizowac z najlepszymi i wygrywac. Ale fakt slaby argument
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Liczę, że słowa Majewskiego, który zmieszał z błotem cały ten plebiscyt i innych utkwiły rodakom w pamięci i że tym razem wybiorą najlepszego/najlepszą.
Ja codziennie bardzo dużo czasu spędzam na kilkunastu serwisach sportowych i jakoś ten news do mnie nie dotarł ... tak więc widzisz. jak by Małysz czy Kubica coś takiego powiedział to news na pierwszej stronei przez tydzień by był. I tu widzisz jakie znaczenie popularność odgrywa.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Olo prosze Cie....
o co mnie prosisz??
To samo mozna bylo napisac o Malyszu w latach 2000-2003 Wkoncu mamy jakiegos skoczka co potrafi rywalizowac z najlepszymi i wygrywac. Ale fakt slaby argument
Różnica taka, że Małysz wygrywał, był najlepszy na świecie, a Kubica jest tylko póki co kierowcą jednego z zespołów i tyle.
To tak samo Blanik jest w elitarnym gronie zawodników którzy mają swój skok, to też niech wygra.

Ja codziennie bardzo dużo czasu spędzam na kilkunastu serwisach sportowych i jakoś ten news do mnie nie dotarł ... tak więc widzisz. jak by Małysz czy Kubica coś takiego powiedział to news na pierwszej stronei przez tydzień by był. I tu widzisz jakie znaczenie popularność odgrywa.
No pojechał wtedy, że rok olimpijski, oni zasuwają medale zdobywają a Kubica wygrywa plebiscyt.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
o co mnie prosisz??


Różnica taka, że Małysz wygrywał, był najlepszy na świecie, a Kubica jest tylko póki co kierowcą jednego z zespołów i tyle.
To tak samo Blanik jest w elitarnym gronie zawodników którzy mają swój skok, to też niech wygra.


No pojechał wtedy, że rok olimpijski, oni zasuwają medale zdobywają a Kubica wygrywa plebiscyt.
Life is brutal ???? To co moze Ci co zdobyli medal olimpijski powinni miec zagwarantowane pierwsze miejsca. Ci co osiagneli &quot;cos mniej&quot; niech walcza o dalsze pozycje?
Wtedy zamieni sie to w plebiscyt na najlepszego polskiego olimpijczyka ????
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Life is brutal ???? To co moze Ci co zdobyli medal olimpijski powinni miec zagwarantowane pierwsze miejsca. Ci co osiagneli &quot;cos mniej&quot; niech walcza o dalsze pozycje?
Wtedy zamieni sie to plebiscyt na najlepszego polskiego olimpijczyka ????
Skoro to ma być plebiscyt na najlepszego to tak, Ci co zdobywali medale na IO powinni być przed tymi co ich nie zdobywali, nie wiem co Cię w tym dziwi.
Snajper no IO to najważniejsza impreza jeżeli chodzi o większość dyscyplin. Taka prawda.
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Panowie nie ma się co kłócić bo się zgadzacie chyba wszyscy że Kubica wygrał bo był medialny(w szerokim tego słowa znaczeniu)ale postawy sportowe tez miał ku zwycięstwu.Pewnie bardziej zasłużyli medaliści IO ale sami sie ku temu przyczynlismy.Swoją drogą ciekawi mnie na kogo wy w różnych internetowych sądach głosowaliście bo ja na RK przyznaje i to był może i błąd.Jakby nie było tego człowieka trzeba cenić.I nie należy porównywać IO do F1 bo to inne sporty i nie da się ich porównać.To media kreują gwiazdy a jeśli ktoś potrafi nie tylko wygrywać ale i sprawić aby ludzie go kochali,szanowali i lubili to chyba to jest prawdziwy sportowiec.I jeśli miało by się wybierać najlepszego to powinna to robić komisja.A jeszcze co do Kubicy to trochę go nie doceniacie co niektórzy i tyle w temacie nie wdaje się już w kłótnie.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
No pojechał wtedy, że rok olimpijski, oni zasuwają medale zdobywają a Kubica wygrywa plebiscyt.
a to pamiętam. 120% w tym racji jest. jak najlepszy to najlepszy a nie najpopularniejszy. W tamtym roku moim zdaniem powinien właśnie wygrać Blanik złoto IO i ME więc ... no ale sluszna uwaga Life is Brutal.
Ale w tym roku rczej wygra taka osoba co na to zasłuży. Obsada ich i ich dorobki sportowe w 2009r mocne więc będzie oki. Kto ? Kowalczyk-Adamek Albo Adamek-Kowalczyk

a i wracając do Kubicy ... sądzę że gdyby zarabiał w rok tyle co Blanik to bysmy nie mieli tego rodzynka w F1
Edit: Proste. Że kasa go trzyma aby w tym. 2 mln razy powtarzał / zapowiadał że jego marzenie to rajdy a tam takiej kasy raczej nie zarobi.
edit: nie wiem być może. nie interesuje się F1 za bardzo ale w sumie co ma mówić. przecież nie bedzie gadał ze chce do rajdów bo to nei ma sensu teraz. marzeniem może jego i było się dostać. pojeździł 3 sezony stwierdził że to nie GP2 czy jakoś tak i nie z mistrzowstwa nici. Zycze mu tego mistrzostwa jak najbardziej ale mogę się założyć że 50% w F1 trzyma go kasa.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
a to pamiętam. 120% w tym racji jest. jak najlepszy to najlepszy a nie najpopularniejszy. W tamtym roku moim zdaniem powinien właśnie wygrać Blanik złoto IO i ME więc ... no ale sluszna uwaga Life is Brutal.
Ale w tym roku rczej wygra taka osoba co na to zasłuży. Obsada ich i ich dorobki sportowe w 2009r mocne więc będzie oki. Kto ? Kowalczyk-Adamek Albo Adamek-Kowalczyk

a i wracając do Kubicy ... sądzę że gdyby zarabiał w rok tyle co Blanik to bysmy nie mieli tego rodzynka w F1
Co to zdanie ma znaczyć?? Bo nie rozumiem
A tu o co Ci chodzi? Mialem isc spac ale z ciekawosci jeszcze poczekam na odpowiedz ????
konrad pokaz mi gdzie tak powiedzial. Rajdy to jest jego hobby a nie praca zarobkowa. Dla niego zawsze celem bylo dostanie sie do F1 a nastepnie zdobycie mistrzostwa. Po zakonczeniu kariery chce sie oddac rajdom - swoim hobby
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Z tą dyskusją o Kubicy to chyba o rok sie spóźniliście :| F1 to przede wszystkim pieniądze i prestiż. Ludzie co 2-3 tygodnie w niedziele zamiast Złotopolskich mogli objerzeć wyścig, a nuż ktoś sie rozbije i będzie sie coś dziać. Mimo iż osiągnięcia olimpijskie nieporównywalnie większe, mimo iż tvp lansowała bez przerwy medalistów a o Robercie było tylko tyle że startuje (sam nawet cała to gale olał siedział we Włoszech nie przyjechał ???? ) to i tak F1 bije na głowe popularnością pchnięcie kulą czy skok przez kozła ????
Gdybyśmy mieli gofiste co rywalizuje z najlepszymi pewnie byśmy wszyscy oglądali golfa.
Adamek ma 3 walki w roku i wtedy jest o nim głośno w konkurencyjnym polsacie. Gdyby bił sie o mistrza wagi cięzkiej albo pokonał jakiegoś znanego emeryta to miałby spore szanse. Puki co to zdobywał pasy w mniej prestiżowych wagach junior cieżkiej i półcieżkiej, a tak to siedzi gdzieś w Stanach i trenuje.
Kowalczyk można porównać do Małysza, przede wszystkim ogromne sukcesy indywidualne. Prawda że nie pokazują jej startów w tv ale kto powiedział że aby byś sławnym trzeba mieć transmisje. Każdy start jest skrupulatnie odnotowywany w mediach, na bieżąco mówi sie co sie dzieje dookoła niej. Najważniejsze jest to że podobnie jak Malysz urzekł ludzie swoja skromnością i osoba, Kubica podobnie zawsze na luzie i zdystansowany to Justyne pokazują jako prostą uśmiechnieta dziewczyne z małej miejscowości i po prostu budzi zwyczajną ludzką sympatie ????
Przykładem dobrym mógłby być Mariusz Pudzianowski. Ciężko nazwać zawody strongmen sportem, w tym roku zdobył &quot;tylko&quot; srebro tv chyba tech nie pokazywała. Pomijając ostatnią walke to w mediach jednach jest pokazywany nie jako tepy pustak a naprawde wygadany i miły człowiek który budzi sympatie i spokojnie miałby szanse na wysokie miejsce ;]
Jak ktoś jeszcze nie zagłosował na Justyne to zapraszam:
http://www.mistrzowiesportu.pl/voting/register.asp
Co bystrzejsi zagrali Kowalczyk po wyższym kursie, reszta może teraz tylko im źle życzyć ????
 
midel 189

midel

Użytkownik
Co do Kubicy - mimo, że darzę go jako sportowca i jako osobę wielką sympatią oraz postawiłem w tamtym roku na niego, to szczerze mówiąc nie powinien wygrać. W roku IO powinni wygrywać złoci medaliści i kropka. Co do Adasia, Snajper uznał, że podobnie jak Kubica wygrywał dużo i był jedynym naszym reprezentantem w sportach zimowych, który był w stanie walczyć i wygrywać. Moja odpowiedź jest krótka: jeśli Robert wygra tyle wyścigów co Małysz konkursów to będzie sportowcem roku przez 7 lat ???? Póki co wygrał raz (nieważne gdzie jeździ itd. - liczą się fakty).
Bawią mnie zdania, że powinien wygrać Adamek. Co on osiągnął? Wygrał w emerytowanym bokserem , kiedyś dobrym, a teraz zerem Andrzejem G. - osobą, która ostatni raz znokautowała murzyna na dyskotece. No proszę was, trochę rozsądku i myślenia. Mam nadzieję, że Justyna wygra w cuglach, trzymam kciuki za Golloba i medalistów LA.
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Tak naprawdę, powinna wygrać Anita Włodarczyk. Ale to prosty lud głosuje, więc jest mało znana. Mam nadzieję, że jeśli nie Anita, to chociaż Justyna Kowalczyk wygra ;)
 
Do góry Bottom