>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

7liczb pod rzad w jednym tuzine

B 0

betislive37

Użytkownik
Czy taka sytuacja jest mozliwa?wiem ze w niektorych kasynach sa takie cyrki ale ja mówię o kasynie live czy ktoś kiedykolwiek spotkał się z taka sytuacja?może to i głupie pytanie ale potrzebne do opracowania takiego małego systemiku pozdrawiam wszystkich i życzę wysokich wygranych ????
 
T 0

tomekxxx77

Użytkownik
Czy taka sytuacja jest mozliwa?wiem ze w niektorych kasynach sa takie cyrki ale ja mówię o kasynie live czy ktoś kiedykolwiek spotkał się z taka sytuacja?może to i głupie pytanie ale potrzebne do opracowania takiego małego systemiku pozdrawiam wszystkich i życzę wysokich wygranych ????

Kiedys dawno temu jak gralem troche w ruletke 9 liczb z tego samego tuzina mnie wykonczylo...(skonczyl sie limit stolu wiec nie bylo nast. kroku progrsji). Krotko po tym przyszla dluga seria na jednej kolumnie i tak wlasnie w jeden czy dwa dni stracilem wszystko co przez 2 tygodnie progresja zbieralem ???? ???? ???? .
 
damiankozak 0

damiankozak

Użytkownik
mi się trafiło 7 razy ten sam tuzin później 0 i jeszcze 1 raz ten sam tuzin, grałem progresją że po 4 liczbach z danego tuzinu stawiałem po 1e na inne tuziny jak nie wpadło to stawka razy 3, nie starczyło mi kasy żeby skończyć tą progresje ;( może jakby zaczynac stawiać po 6 liczbach z jednego tuzina nie skończyłoby się bankructwem tylko sukcesem ;D ale czasami przez godzine mogłoby nie wpaśc nawet 1e
 
gumis777 0

gumis777

Użytkownik
Niestety mi sie tak trafilo i to na ruletce live,co niestety przyczynilo sie do wyzerowania mojego konta.

Trzeba miec pare systemow na gre a nie jeden, wtedy mozna uniknac takich cudow.
 
Do góry Bottom