>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

8 euro bez depozytu

Status
Zamknięty.
zomber 9

zomber

Użytkownik
Totalna amatorka ten bukmacher jednym daja po godzinie inna jak ja czekaja od piatku albo dluzej conajwyzej pograc za bonus i to wszystko

ciężko się z tobą zgodzić
support szybko odpisuje
spora oferta live
zakłady szybko rozliczane depozyt nawet 1euro
więc nie wiem czego się czepiasz
 
dajallinas 23

dajallinas

Użytkownik
Vivarobet is the leading bookmaking(betting) company in Armenia, which allows to have bets both online and in Bet Shops (Georgia, Armenia)
(taka ciekawostka ;))
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
heh, widzę, że po moim poście masa wpisów doszła na fb, a najśmieszniejsze jest to, że z 90% to Polacy :-D rządzimy wszędzie gdzie dają kasę za frajer:mrgreen:
 
S 24

snuz123

Użytkownik
Obecnie sprawa wygląda następująco ( źródło Support ):
Obowiązkiem jest polubić na facebooku ( zmiana regulaminu promocji była ).
Można skontaktować się z czatem po &quot;polubieniu&quot; ich strony i tam wkleić numer konta gracza ( nie login ) , do znalezienia w edycji konta.
8 euro zostanie po chwili dopisane.
Po tym jak wygramy coś z tych 8 to należy jeszcze postawić dokładnie 3 bety po 8.00 euro każdy na kurs 1.40 i można wypłacać. Wypłaty po depozycie zaledwie 1 euro i są realizowane do 12 h. Firma renomowana w swoim regionie.
PS: Ma ktoś może 1 euro na mb przesłać ? Odeślę 15.00 PLN dziś , nie będę na pocztę zaginał ładować mb 5 złotymi ???? Bo mam już dawno obrót zrobiony na live.
To wszystko w temacie promocji ( warto dodać tylko ,że szybciej rozliczają zakłady niekiedy niż renomowane firmy ).
 
F 2

future0

Użytkownik
Wcale nie, napisałem im na czacie swój ID i żeby dali bonus to kazali czekać 3 dni, jedyne co przyspiesza to wiadomość na ich tablicy na FB (szkoda że weryfikacja tel nie działa na play) bo już bym miał bonus
 
S 24

snuz123

Użytkownik
robocop1992 : ja się zapytałem ich na live chacie czy to co wygram z tego 8 euro trzeba obracac potem. Odpisano mi, ze tak - trzeba postawic jeszcze trzy zaklady o wartosci 8 euro kazdy. Dziwnie to brzmi bo chcialem dac jeden za 24 ale coz.

Dodatkowo macie sekcje &quot;Freebet&quot; za darmo. Wybieracie 6 meczy lub 8 ( sa 2 zestawy) za trafienie wszystkich z 1-go macie $5 za free, a za trafienie 8 z 8 z drugiego $10. Promo bodajze codziennie.

Podbijam jeszcze raz pytanie: jak ktoś ma 1e lub ok 4 zł na mb to niech się odezwie, zlece wyplate i odesle 15.00 PLN , pozdro.
 
gael 12

gael

Użytkownik
Nie no niemożliwe raczej,żeby trzeba było 3 razy po 8 euro.Raczej za ile się chcę tylko,żeby 3 razy obrócić 8 euro.Może coś źle zrozumiałeś.
Wie ktoś może jak rozliczają krecz w tenisie?Pytałem rano,ale nie bardzo się dogadałem ????
 
jezier 79

jezier

Użytkownik
dajcie znać jak ktos wypłaci juz kaske na konto swoje...bo tam przy wypłacie na knto chyab trzeba podać numer podatnika? a jak ktos nie ma?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Jezier dlatego lepiej użyć moneybookers. Vivarobet jest bukiem z Armenii i nawet nie wiadomo jak długo mógłby iść stamtąd przelew. Ja jeśli coś ugram (dostałem w końcu 8 euro) wypłacam na moneybookers.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom