>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

8. kolejka 1. Bundesligi (15-17.10.2010r.)

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP



Wracamy do obstawiania nieprzewidywalnej Bundesligi po przerwie na reprezentację. Przed liderem z Mainz prawdziwy sprawdzian , czeka nas również mecz między dwoma rozczarowaniami sezonu czyli Schalke z VfB oraz wszystkich ciekawi forma Bayernu, który nie zachwyca do tej pory.
 
mati1695 0

mati1695

Użytkownik
Napewniej zapowiada sie mecz FC Kolm z Dortmundem.
stawiam w tym spotkaniu na Borussia. do tej pory spisuje sie niezle w lidze wgrywajac z Bayern Monachium, St. Pauli, Kaiserslautern, czy schalke ostatnie spotkania. Porazka w rozgrywkach ligi europejskiej z Sevilla nie robi duzego zamieszania co do formy Dortmundu. Choc przegrali zagrali niezły mecz. Stawiam na wygraną Borussi Dortmund
Natomiast w sobote stawiałbym na mecz FSV Maitz- Hamburger SV na wygraną maitz. do tej pory lider spisuje sie znakomicie, idzie jak burza wygrywając m.in z Hoffenheim, Bayernem czy Bremen. stawiam na wygraną Maitz. Pokusiłbym sie jescze o mecz Bayernu leverkusen z wolfsburgiem. NA bayern bardzo wysoki kurs. troche mnie to dziwi, bo wydaje mi sie ze lepiej gra od wolfsburga. wiec stawiam na wygraną bayernu. Poprostu meska intuicja.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
FC KOLN vs DORTMUND ✅
Piątek 20:30

Borussia ciągle na fali kilka zwycięstw z rzędu , wszystko idzie po myśli Kloppa nawet po przegranej z Sevillą nie miał pretensji do swoich chłopaków co miało na pewno wpływ na atmosferę w zespole. Maszynka się zacięła tylko na chwilę , bo już w następnym meczu BVB zdołało pokonać nieskuteczny Bayern 2:0 i zrehabilitować się za porażkę z ubiegłego sezonu 1:5 i wpadkę z Sevillą. Co do Koln ich obiekt nie jest twierdzą nie do zdobycia tym bardziej, że do Koziołków przyjeżdża drużyna, która będzie walczyć o G3 w tym sezonie a może i nawet o mistrzostwo choć na takie rozważania jeszcze za wcześniej. Gospodarze w dotychczasowych spotkaniach u siebie zdołali pokonać St Pauli , zremisować z &quot;Wieśniakami&quot; i przegrać z Kaiserslautern. Ci rywale nie byli z pewnością mocni jak BVB. Borussia w tym sezonie miała już okazję grać na gorętszym terenie mam tutaj na myśli &quot;Piratów&quot; z Hamburga gdzie zdołali ich pokonać 1:3 więc i tutaj powinni sobie dać radę, gdzie według mnie będzie dużo łatwiej. Obecna forma, indywidualne umiejętności takich graczy jak Kagawa, Lucas, Sahin, Grosskreutz przemawiają za BVB choć Koziołki też mają asów jak Podolski czy Matuszczyk to i tak mnie to nie przekonuję. Serie zwycięstw kiedyś się kończą ale w takiej formie w jakiej są piłkarze z Dortmundu seria ta może być tylko kontynuowana tym bardziej, że rywal do najmocniejszych nie należy.
Dortmund (-0,5) AH
@1,85
Bet365
4/10

FT 1-2
+3,4 ????
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Jak na razie to Schalke rzuciło mi się w oczy, lecz tu jest pytanie czy dalej będą słabi czy nie. Huntelaar strzela dla Holandii na pewno mógłby i w klubie. Stuttgart też nie zachwycał i jest mniej więcej taka sama sytuacja co u rywali, niewątpliwie jeśli nie będzie remisu to będzie pozytyw dla zwycięzcy. Co sądzicie o tym spotkaniu ?/ bo mnie kusi na Gelsenkirchen ;)
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Typ na Schalke wydaje się tym bardziej ciekawy, iż prowadzący dotąd VfB Christian Gross, w przeciwieństwie do Felixa Magatha, nie mógł liczyć na wyrozumiałość i dużą cierpliwość ze strony zarządu i pożegnał się dziś z pracą w Stuttgarcie. W sobotnim meczu zespół gości poprowadzi jego dotychczasowy asystent. Nie jest to może jakiś szczególny handicap dla Schalke, ale na pewno jakiś mały plusik przemawiający na ich korzyść w tym spotkaniu.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Jak na razie to Schalke rzuciło mi się w oczy, lecz tu jest pytanie czy dalej będą słabi czy nie. Huntelaar strzela dla Holandii na pewno mógłby i w klubie. Stuttgart też nie zachwycał i jest mniej więcej taka sama sytuacja co u rywali, niewątpliwie jeśli nie będzie remisu to będzie pozytyw dla zwycięzcy. Co sądzicie o tym spotkaniu ?/ bo mnie kusi na Gelsenkirchen ;)
To , że Huntelar strzela nic nie znaczy to samo jest z Klose w reprezentacji grad goli a w Bayernie już nie wygląda to tak kolorowo. Według mnie ciężko cokolwiek przewidzieć Schalke podobnie jak VFB gra kiepsko. Szanse tutaj są wyrównane choć lekko bym tu wskazał na Schalke tym bardziej ,że grają u siebie. Stuttgart zwalnia trenera a to może różnie wpłynąć na atmosferę w zespole albo się obudzą albo dalej będą zgaszeni i będą przegrywać mecz za meczem. Trochę ciężko cokolwiek przewidzieć ... W dodatku Magath usprawiedliwia porażki błędami arbitrów co trochę świadczy też o nieporadności jego zespołu... 6-ciu spotkań nie można w ten sposób przegrać. Jak do tej pory nie umie on ułożyć tego zespołu i lepiej chyba będzie to odpuścić.. .
 
krisbvb 0

krisbvb

Użytkownik
FC Koln - Borussia Dortmund Typ:2

W piątkowy wieczór na Rhein Energie Stadion zawita drużyna z Dortmundu. Jak wiadomo goście znakomicie rozpoczęli sezon, gdyż po inauguracji sezonu, którą przegrali z Bayerem Leverkusen, uzyskali fenomenalną formę zwyciężając w kolejnych 6 spotkaniach pokonując między innymi: Wolfsburg, Bayern, Stuttgart, Schalke, St. Pauli i Kaiserslautern - myślę że tych pierwszych 4 drużyn nie trzeba przedstawiać. Ktoś może powiedzieć, że Bayern to nie ta sama drużyna z przed roku i Wolfsburg z przed dwóch lat, ale liczy się to jak gra Borussia i jak wychodzi skoncentrowana i zmotywowana na kolejne mecze. Trener Jurgen Klopp to wspaniały trener który zdecydował się na kupno Sinji Kagawy, który obecnie robi furrorę i można było nawet przeczytać juz o doniesieniu transferowym do Barcelony, choć to plotka to widać jaki w tym piłkarzu drzemie potencjał. Borussia dysponuje na dzień dziesiejszy mocniejszym składem a do tego , myslę że mają świadomość , ze jeśli będą wygrywać teraz mecze z teoretycznie słabszymi rywalami mogą na finiszu rozgrywek zakwalfikować się do Ligi Mistrzów co by było wielkim sukcesem. Składów nie będę przedstawiał , bo myślę że każdy się orientuje. Za Koln przmawia własna publiczność i kilku niezłych piłkarzy w kadrze: Mondragon, Geromel, Matuszczyk i Podolski, drużyna ta będzie walczyć o punkty by wydostać się ze strefy spadkowej , lecz ich przeciwnicy również będą mocno zmotywowani gdyż mają okazję dogonić lidera MSV Mainz, a do tego dysponują bardzo ciekawym składem.
Bilans bramkowy obu drużyn przedstawia się następująco: gospodarze: 7-13
goście: 18-5.
Myślę, że Borussia Dortmund zwycięży pokazując przy tym kawał dobrego futbolu w co bardzo wierzę.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
darius10 oraz t0mson nie oglądacie meczy, nawet w statystyki nie popatrzycie :] Huntelaar od przyjścia do Schalke w 5 meczach strzelił 4 gole i Wy piszecie że on goli nie zdobywa poza reprezentacją ? ;) tak jak napisałem, chociaż upewnijcie się zanim coś napiszecie.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
darius10 oraz t0mson nie oglądacie meczy, nawet w statystyki nie popatrzycie :] Huntelaar od przyjścia do Schalke w 5 meczach strzelił 4 gole i Wy piszecie że on goli nie zdobywa poza reprezentacją ? ;) tak jak napisałem, chociaż upewnijcie się zanim coś napiszecie.
Schalke akurat nie widziałem i tutaj racja, nie interesowałem się tym spotkaniem więc i nie mam potrzeby patrzyć w statystyki :razz: Miałem na myśli to , że forma graczy w reprezentacji często nie odzwierciedla formy w lidze i przytoczyłem przykład Klosego odnosząc się do tego co napisał kolega wyżej. Zresztą bardziej chodziło o spotkanie a niżeli o Huntelaara , którego się czepiłeś :razz:
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
darius10 oraz t0mson nie oglądacie meczy, nawet w statystyki nie popatrzycie :] Huntelaar od przyjścia do Schalke w 5 meczach strzelił 4 gole i Wy piszecie że on goli nie zdobywa poza reprezentacją ? ;) tak jak napisałem, chociaż upewnijcie się zanim coś napiszecie.
Tedi wiem wiem że Huntelaar strzela bramki zarówno w reprezentacji jak i w lidze oraz LM, źle zdanie sformułowałem ;). Tak naprawdę to jeśli chodzi o wyniki Schalke to aż dziw że oni nie błyszczą, mają napastnika w formie który mógłby strzelać bramki na zawołanie, jednego z lepszych szkoleniowców w Niemczech, aby wyników brakuje. Co jak co ale typ na Schalke bardzo kuszący jeśli by wygrali z taką drużyną jak Stuttgart to by mogło świadczyć że wchodzą na właściwe tory o pozytywie wpłynęło na morale zespołu. Co do trenerów Stuttgart to trzeba pamiętać o &quot;efekcie nowej miotły&quot;
. Co do przebiegu spotkanie to każdy sobie zdaje sprawę mecz wyrównany, ale sądzę że Schalke da radę i myślę że over też raczej będzie.


ps. co do Borussii to żeby nie było remisu na przełamanie dobrej passu, w końcu mecz na wyjeździe jak dla mnie co innego niż X2 nie wchodzi w grę.
 
sergio1990 43

sergio1990

Użytkownik
moim zdaniem na odleglosc pachnie remisem z meczu Bayernu z Hannoverem. gospodarze sa mocno oslabieni i nie maja dobrego poczatku sezonu a goscie dobrze sobie radza jak na ich mozliwosci. Hannover powinien wywiesc punkt z boiska Bayernu a moze nawet pokusi sie o wygrana
 
S 18

szymek1547

Użytkownik
Spotkanie:Koeln-Dortmund
Typ:1połowa powyżej 1 gola
Kurs:1,80
Buk:Bwin
Godz:20:30
15.10.2010

W piątkowy wieczór na Rhein-Energie Stadion w Kolonii miejscowy zespół FC Koeln zmierzy się z wiceliderem Bundesligi - Borussią Dortmund. Podopieczni Zvonimira Soldo bardzo potrzebują punktów, a pomóc ma im w tym jeden z czołowych zawodników eliminacji do Euro 2012, reprezentant Niemiec Lukas Podolski.
Koziołki z Kolonii przegrały dwie z trzech ostatnich ligowych potyczek, zaczynając od słabego występu przeciwko FSV Mainz 05. Później przyszedł cenny remis z TSG 1899 Hoffenheim, ale przed przerwą na eliminacje do mistrzostw Europy podopieczni Zvonimira Soldo ulegli SC Freiburgowi 2:3.
Chorwacki trener nie próżnował jednak w trakcie gier reprezentacji i piłkarze, którzy mu pozostali rozegrali dwie gry kontrolne. Choć brakowało kilku podstawowych graczy, rezerwowi ograli najpierw VfL Bochum 3:0, a później Kickers Offenbach takim samym rezultatem.
Borussia Dortmund jest wiceliderem rozgrywek Bundesligi i jednym z faworytów do tegorocznego mistrzostwa kraju. Podopieczni Jurgena Kloppa wygrali sześć z siedmiu gier i plasują się tuż za rewelacyjnym Mainz, który nie zaznał jeszcze porażki w tym sezonie.
Jednak w odróżnieniu do rywali, szkoleniowiec ekipy z Signal Iduna Park dał wolne swoim piłkarzom, bowiem spora grupa wyjechała na zgrupowania swoich reprezentacji. Swój mecz rozgrywało także trio z Polski, czyli Piszczek, Błaszczykowski i Lewandowski, którzy pod wodzą Franciszka Smudy z biało-czerwonymi udali się do Stanów Zjednoczonych by zmierzyć się z miejscowymi i Ekwadorem.
Gospodarze, choć nie będą faworytem tego spotkania, liczą na doskonałą formę Lukasa Podolskiego, który w meczu wtorkowym Niemców z Kazachstanem był pierwszoplanową postacią. Zaliczył dwie asysty, by w końcówce meczu wpisać się na listę strzelców. Jednak problem z urodzonym w Gliwicach zawodnikiem jest taki, że pod wodzą Joachima Loewa gra wyśmienicie, zaś nie potrafi tego przenieść na boiska ligowe.
Rywalizacji na Rhein-Necker Arena będzie &quot;polskim&quot; pojedynkiem, bowiem w ekipie Koziołków w podstawowym składzie wybiegnie najprawdopodobniej Adam Matuszczyk, który zdobył ostatnio bramkę w narodowej reprezentacji. Na przeciwko niego staną Piszczek i Błaszczykowski, zaś na ławce zasiądzie Robert Lewandowski.
Zabraknie natomiast kilku graczy w obu ekipach. Soldo nie skorzysta z McKenny, Freisa i Ishiaku, zaś Klopp będzie musiał obejść się bez Khela, Zidana, Kringe, Hajnala i Owomoyeli.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
FC Koln - Borussia Dortmund 2 @ 1.80
W piątkowy wieczór na RheinEnergieStadion w Kolonii zostanie zainaugurowana trzecia kolejka niemieckiej Bundesligi. Gospodarze zajmują po 7 kolejkach barażowe 16 miejsce, a w ich składzie na ten mecz zabraknie McKenna&#39;y, Schorcha Freisa i Ishiaku. Trener Borussi Jurgen Klopp będzie musiał radzić sobie bez Owomoyeli (zastąpi go na 99% Piszczek), Sebastiana Kehla (świetnie ostatnio dysponowany jest Sven Bender który zmagał się ostatnio z przeziębieniem, podobnie sprawa ma się z Kevinem Großkreutzem), Floriana Kringe, Tamasa Hajnala i Mahometa Zidana (mimo to Klopp ma do dyspozycji innych solidnych zawodników na ich pozycjach). Drużyny są w odmiennych nastrojach, Borussia gra naprawdę dobrą piłkę, a odzwierciedla to 2 miejsce w lidze i seria 6 wygranych z rzędu. Trener żółto-czarnych ma bardzo szeroką kadrę i w pełni to wykorzystuje. Koln w dołku, myślę że ambitna, młoda drużyna z Dortmundu wygra to spotkanie i umocni się w ścisłej czołówce Bundesligi. Na koniec ciekawostka, start jaki zaliczyło Mainz zdarzył się w Bundeslidze dotychczas tylko 2 razy, w roku 95, siedem spotkań pod rząd wygrał Bayern, natomiast w 2001 FC Kaiserslautern. Co ciekawe kolejno w 96 i 2002 roku z mistrzostwa Niemiec cieszyli się piłkarze Borussi Dortmund. Może historia się powtórzy?
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Bayern M - Hannover
Na pierwszy rzut oka wydaje się że faworyt jest jeden i są nim gospodarze a kurs w granicach 1,35-1,40 jest ok. Ale jeśli już popatrzymy w tabele i w wyniki obu drużyn w tym sezonie to widać iż lepiej wiedzie się Hannoverowi. Bayern jakoś nie może zaskoczyć w tym sezonie brak Robena jest widoczny i to gołym okiem. Dorobek 8 pkt w 7 spotkaniach w tym 3 porażki naprawdę wyglądają fatalnie...Remis z Werderem to można przyjać ale 0:0 z Koeln bądź porażka 1:2 z Mainz u siebie to już nie wygląda za wesoło i do tego skromne 2:1 z Wolfsburgiem.Taki ma dorobek Bayern u siebie.
Hannover na wyjeździe jak do tej pory prezentował się następująco:
Kaiserslautern - Hannover 0-1
Schalke - Hannover 1-2
Wolfsburg - Hannover 2-0
Bardzo przyzwoity dorobek. Jak dla mnie X2 kurs ok 3,00 jak najbardziej do pobrania.
 
luque 2,2K

luque

Użytkownik
Wolfsburg - Leverkusen
Wolfsburg w ostatnich kolejkach gral tak dosc mieszanie wygrana z Freiburgiem dzieki stałym fragmentom gry(i pudło CISSE) a potem remis z Borussia Monchengladbach 1-1
a na dodatek czytalem ze Benaglio jest kontuzjowany no a atak ostatnio cos słabo.
Leverkusen lubi prowadzic gre i tak pewnie bedzie w tym meczu a wilki pewnie beda staraly sie cos zdobyc poprzez kontry badz stale fragmenty gry.
X2 jak dla mnie.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Nie podpierajcie się tak tymi statystykami i grą w poprzednich kolejkach bo ostatnio te drużyny w Bundeslidze grały dwa tygodnie temu i mogło wiele się zmienić, ja do tek kolejki radze ostrożnie podjeść, bo jakby nie spojrzeć to ci dobrze zaczynający mogą już tak nie błyszczeć, a ci z końca tabeli będą chcieli się odkuć. Bo wiecie chłopaki żeby znowu nie było że Bundesliga to najgorsza liga dostawiania :razz:
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Bayern bardzo osłabiony w tej kolejce, nie zagrają: Klose, Olic, Bommel, Buyten, Contento oraz Schweinsteiger o starych kontuzjach nie wspomne. Kurs 1,35 to śmiech na sali i jak najbardziej warto spróbować X2 albo H96 strzeli gola.
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Jako jeden z bardzo niewielu stawiam dziś przeciwko BVB. Dokładniej obstawiam, że Borussia dziś nie wygra po kursie przepięknym - 2,00.
Dlaczego? Przecież to typ dnia, masuffa dnia... No nie w moich oczach. Ja tego spotkania nie widzę tak jak widzą to inni, czyli łatwego ogrania Koziołków przez rozpędzonych graczy BVB.
Po pierwsze, to: każda seria się kiedyś kończy i uważam, że wspaniała passa Borussi skończy się dziś ok. godziny 22:30. Nie da się wszystkiego wygrywać jak leci cały czas. Jest to nierealne. A zwłaszcza w tak specyficznej lidze jak Bundesliga, gdzie na papierze zespół skazany na pożarcie ogrywa faworyta rozgrywek bez większych problemów.
Po drugie, to: jak wskazuje historia spotkań między tymi drużynami mecze były zawsze wyrównane, a jeśli BVB wygrywało to często różnicą tylko jednej bramki. Ostatni mecz w Koln, to 2-3 dla przyjezdnych, ale bramka na 2-3 strzelona dopiero w ostatniej minucie meczu i to tak trochę przypadkowo.
Po trzecie, to: kieruje mną tak zwany &quot;czuj&quot;. Moim zdaniem mecz na typowy remis i raczej under. Pobawię się w typ na DW: 0-0, 1-0, 1-1.
Mój typ:
- Koln 1x @ 2,00 2/10
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Czemu seria miałaby się kończyć jeśli Borussia gra świetnie? Atakują całym zespołem, rozumieją się na boisku bez słowa, stanowią jako jedni z nielicznych kolektyw w tej lidze. Kolonia gra słabo , dziś zagra u siebie i nie zamuruje bramki tak jak z Bayernem więc spokojnie stracą parę goli w dodatku że zagra w bramce Varvodovic. Do tego zagrali dwa sparingi w przerwie reprezentacyjnej ale sądzę że bardziej im to zaszkodzi niż pomoże
Borussia @ 1.75
oraz -1 @ 2,8
 
luque 2,2K

luque

Użytkownik
Dokladnie , Borussia gra bardzo dobra pilke mieli troche pecha z Sevilla no ale w Bundeslidze prezentuja sie wysmienicie jak narazie jest 0-1 a moglo by byc wyzej.
Jak dla mnie wieksze szanse na porazke ma Mainz z HSV niz BVB z Koeln.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom