>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

8. kolejka Bundesligi [13.10 - 15.10.2017]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
8 kolejka Bundesligi

Kursy od: BAH
Największą niewiadomą jest reakcja i forma piłkarzy Bayernu, którzy do ligowego spotkania przystąpią z nowo/starym trenerem. Myślę, że efekt nowej miotły powinien przynieść już efekty w tej kolejce. Ciekawie zapowiada się spotkanie w Dortmundzie, gdzie Borussia podejmować będzie zespół z Lipska.
Zapraszam do dyskusji oraz do pisania analiz.
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Upatruję dziś zwycięstwo Stuttgartu, w Koel wypadł Cordoba (chociaż i tak uja grał ???? ). To kto więc ma strzelać w Koel, jeszcze grając na wyjeździe ? Kurs 2.0 dla mnie spoko ????
Pozdro i powodzenia
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
To, że w Koln nie ma kto strzelać to swoją drogą, ale Stuttgart też nie jest bramkostrzelnym zespołem, przynajmniej na razie (2 gole w 3 meczach u siebie) Koeln ustawi mur jak na Hannowerze, gdzie w całym meczu były dwa celne strzały i może być ciężko Stuttgartowi to przebić.
 
M 27

milt

Użytkownik
Ciekawie wygląda jutrzejsze spotkanie Hannoveru z Eintrachtem. Jak uważacie czy piłkarze Hannoveru złapali zadyszkę po dobrym początku sezonu? Bezbramkowy remis z Koln, remis z Freiburgiem. Mało strzelają bramek podobnie jak Eintracht, ale w zespole z Hannoveru wszystko się opiera na Harniku( strzelił 5z7 goli). W Frankfurcie rozkłada sie to na kilku napastników: Rebić 2 gole, Haller 2 gole, Jović, Boateng po 1.
Eintracht potrafi grać na wyjazdach, ograli już Borussie M. i Koln po 1:0
Hannover z kolei przegrał z Borussią w ostatniej kolejce, a z Koln zremisowali. Najbardziej dziurawej defensywie Bundesligi nie mogli nic strzelić. Mają mega problemy z kopnięciem piłki w światło bramki, oddają bardzo mało celnych strzałów. Z Borussią 2, z Koln 1, Z Freiburgiem 3.
We Frankfurcie wygląda to znacznie lepiej więcej stwarzają sobie okazji i myślę, że warto grać tu w kierunku gości 2DNB. Eintracht podejrzewam, że będzie miał więcej sytuacji niż przeciwnik. Nie zagrają defensywnie. Ostatnie dwa wyjazdy z Lipskiem i Koln wyszli trójką obrońców i teraz też tak ma być.
Na koniec jeszcze absencje:
Hannover Felipe(4/0)
Eintracht Falette(7/0), Fernandes(5/0)
 
karabadziacha 131

karabadziacha

Użytkownik
Frankfurt finalista Pucharu Niemiec w zeszłym sezonie, wydaje się że i w tym mogą trochę namieszać. Potęgą na pewno nie będą ale stać ich na pewne miejsce w środku tabeli i sprawienie kilku niespodzianek. Kilku piłkarzy dołączyło do zespołu i chyba nieźle się wpasowali ( np. Haller strzelający wcześniej dla Utrechtu ). Hannover beniaminek chyba już namieszał wystarczająco, według mnie powoli będzie osuwał się w dół tabeli.
 
matty1991 712

matty1991

Użytkownik
nie ma co chwalić typu póki nie wejdzie... sędzia nie dał kartki za karnego np., a był faul z tyłu, zobaczymy ale powinni wyłapać tą jeszcze jedną kartkę, mają 20 min
 
M 27

milt

Użytkownik
Eintracht wygrał 2:1, tak jak przewidywałem stworzyli sobie więcej okazji, oddali więcej celnych strzałów. Z piłkarzy Hannoveru zeszło powietrze. ????kolego Karabadziacha, zgadzam się z Tobą, Eintracht dobry interes zrobił sprowadzając Hallera z Utrechtu. Młody perspektywiczny napastnik w każdym sezonie w Holandii strzelał po kilkanaście bramek. Myślę że w premierowym sezonie w Bundeslidze może spokojnie strzelić 10 bramek. W ogóle zrobili ciekawe transfery tego lata. Mogą nieraz namieszać w tym sezonie i zająć na koniec sezonu miejsce w górnej części tabeli.
 
karabadziacha 131

karabadziacha

Użytkownik
Zgadza się mogą mieć niezły sezon. Jedyne co mi nie pasuje w tej drużynie to obecność Boatenga bo jakoś nigdy nie przekonał mnie do siebie swoją grą. Moim zdaniem w poprzednich klubach nie wybijał się ponadprzeciętną, być może się odbudował bo dawno nie widziałem jego gry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom