>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

8. Kolejka Bundesligi 19-21.10.2012

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
8. Kolejka Bundesligi





Jeśli chodzi o piłkarzy występujących na niemieckim podwórku to wiele się wydarzyło podczas eliminacji do mistrzostw świata, już nie będę ciągną tematu rep. Polski, wspomnę przede wszystkim o kompromitacji kadru niemieckiej, nie wygrać prowadząc 4-0 to trochę kabaret. Zapewne za sprawą tej niesnaski można się spodziewać większej mobilizacji ze stront reprezentantów Niemiec, tu myślę głównie o Bayernie. Oprócz tego mam derby, Borussia z Schalke, nisko cenią sobie bukmacherzy zwycięstwo Borussii, ale chyba zawodnicy z Dortmundu muszą wygrać. Interesująco wygląda sytuacja Wolfsburg, chyba Freiburg będzie w tym spotkaniu faworytem, ale zobaczymy co tam Felix wymyśli.
Zapraszam do dyskusji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Mi bardzo podoba się kurs na H96, wrócił Diouf... za chwilę mecze w ramach LE a więc w następnej kolejce mogą liczyć się ze stratą punktów, bo udadzą się na mecz z Helsingborgiem a zaledwie po 2 dniach będzie mecz ligowy z Gladbach. Do tego wygrana H96 może dać im awans w tabeli w razie podziału punktów w derbach o których wspomniał darius. Zabraknie Andreasena, który przeszedł operację więzadeł. H96 na wyjazdach nie prezentuje się dobrze, z 3 meczy przegrali aż 2. Eintracht u siebie dotąd nie przegrał a podejmował Leverkusen, BVB i HSV, w meczach nie brakowało bramek.
Kurs zachęca aby ryzykować na h96 bo w ostatnich 5 pojedynkach wygrywali aż 3 razy ale najbardziej racjonalny wydaje się BTS i over 2.5 gola.
Powyżej 2.5 bramki było aż w 4 meczach a BTS pokrywany był zawsze.
Moje typy:
H96 0,+0.5 2.05 Bet365
powyżej 2.5 bramki 1.57 Bet365
BTS 1.50 Bet365
Podoba mi się także typ na Leverkusen w meczu siebie z Mainz, tu bez analizy po prostu 1, 1.67 Bet365
 
empe92 438

empe92

Użytkownik
W jedynym piątkowym meczu Bundesligi Hoffenheim będzie gościć drużynę Greuther Furth. Dla mnie warto zainwestować w ekipę gospodarzy. Hoffenheim to zespół dość chimeryczny. Po bardzo słabym początku sezonu, gdzie mieli na koncie już 3 porażki z rzędu, przyszły mecze z Hannoverem i Stuttgartem, w których pewnie wygrali zdobywajać w obu po 3 gole. Następnie znów obniżka formy i bardzo słaby mecz u siebie z Augsburgiem zremisowany 0:0 i „planowa” porażka w Monachium z Bayernem 0:2. Na pewno 13. pozycja w tabeli nie zadowala ani piłkarzy ani kibiców, a teraz przyjdzie doskonała okazja, aby wspiąć się trochę wyżej, bowiem Wieśniaki zagrają z ostatnim w tabeli Greuther Furth. Goście odnieśli tylko 1 zwycięstwo, i to na wyjeździe z grającym wówczas beznadziejnie Mainz 1:0 i zremisowali z równie słabym Wolfsburgiem 1:1. Poza tym same porażki, a głównym problemem jest zdobywanie bramek. Furth strzeliło tylko 2 gole, a warto przypomnieć, że mamy za sobą już 7 serii gier. Do tego ich rywale aż 11 umieszczali piłkę w ich siatce, i w mojej opinii tych bramek mogłoby być więcej, bowiem mieli trochę szczęscia w defensywie, a ich rywale skutecznością nie grzeszyli, przykładem ostatni mecz z HSV czy wcześniej z Bayerem. Hoffenhiem ma na koncie 10 zdobytych bramek, całkiem przyzwoicie patrząc na miejsce w tabeli, do tego w składzie mają zawodników, którzy umiejętnościami przewyższają piłkarzy gości np. Joselu, Usami, czy Derdiyok i mam nadzieję, że na Rhein-Neckar Arenie zobaczymy pewne zwycięstwo gospodarzy.

Hoffenheim – Greuther Furth
Hoffenheim @ 1.85 Bwin ⛔
Hoffenheim over 1.5 @ 1.83 Bet365 ✅ 3:3


Z sobotnich spotkań wybrałem mecz pomiędzy Eintrachtem a Hannoverem. Pomimo nie najwyższych kursów proponuję over 2.5. Obie ekipy są w czołówce tabeli, gospodarze są wiceliderami, natomiast goście zajmują 5. miejsce. Już patrząc na statystyki widać, że po obu stronach króluje ofensywa, a postawa obronna schodzi trochę na drugi plan. W 7 meczach z udziałem Eintrachtu w tym sezonie padło 26 bramek (bilans 16:10), natomiast Hannover jest pod tym względem niewiele gorszy (15:10). W spotkaniach żadnej innej ekipy nie pada tyle goli, co w meczach Eintrachtu i Hannoveru. Nie chcę się rozpisywać, bo za bardzo nie ma o czym. Dla mnie bardzo pewny bet, nawet po takim kursie, brać i nie pytać.

Eintracht – Hannover
Over 2.5 @ 1.62 Unibet
✅ 3:1
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignCellWithSp/&gt; &lt;w ???? ontBreakConstrainedForcedTables/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignInTxbx/&gt; &lt;w:Word11KerningPairs/&gt; &lt;w:CachedColBalance/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt; Jeśli chodzi o bramki, to moim zdaniem gole z obu stron powinniśmy też zobaczyć w Bremie, gdzie Werder podejmie Borussię Monchengladbach. Oba zespoły trochę rozczarowują i są w drugiej części tabeli. Gra ofensywna z obu stron wygląda bardzo dobrze, ale mankamentem jest gra w obronie. Werder przegrał 2 mecze z rzędu. Najpierw ulegli 0:2 Bayernowi, a następnie 1:3 Augsburgowi. Szczególnie ten drugi wynik był trochę zaskakujący, i teraz piłkarzom z Bremy będzie zależeć na korzystnym wyniku na własnym boisku. Monchengladbach gra bardzo w kratkę. Na pewno mają w swoim składzie bardzo dobrych zawodników takich jak de Jong, Xhaka czy Arango. Ostatnio pokonali Eintracht 2:0 i powinno być widać chęć podtrzymania serii w zdobywaniu kolejnych punktów. W tym meczu remis nie będzie nikogo zadowalał. Obie ekipy chcą się piąć w górę tabeli, nie mogą tracić punktów. Jak dla mnie BTS powinien być spokojnie pokryty.

Werder – Monchengladbach
BTS @ 1.57 Bet365 ⛔ 4:0
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP

Tak jakoś dziwnie się składa, że Leverkusen rzadko oglądam w tym sezonie, ale i tak oglądam każdy skróty, tym samy myślę że mogę trafnie ocenić ich aktualną dyspozycję. Tak generalnie wydają mi się dobra drużyną, która może w cieniu Bayernu, Borussii, Schalke, ale dziś mniejsza o tabelę, są czwartą siłą w Bundeslidze. Na własnym stadionie powinni wygrać z Mainz, bo to nie jest jakiś ambitny rywal. W tym sezonie drużyna z Moguncji spisuje się tak samo jak zawsze, jakieś widmo spadku jest, ale kilka lat w Bundeslidze wsparte dobrą polityką finansowa pozwoliło nie tylko wybudować nowy stadion, ale przede wszystkim ułożyć zespół z solidnych graczy, który lokuje się w środku stawki. W tym momencie jednak Aptekarze są poza zasięgiem bo ci personalnie są już nad kreską przeciętności i niedługo mogą upomnieć się o swoje w Bundeslidze. Stefan Kießling w dobrej formie, w czasach bessy niemieckich napastników ma sporą szansę dołączyć do kadry narodowej, Sam po długotrwałej kontuzji wrócić i przypomina o sobie, jest Schürrle, wszytko uzupełnione szeroką, mocną kadra i zdolnym bramkarzem. Wystarczająco mocny zespół, na zabranie złudzeń Mainz, ci poszukają punktów gdzie indziej, a B04 dołączy do czołówki ligi. Tak to wiedzę.

Bayer Leverkusen - 1. FSV Mainz 05 Typ:1 Kurs:1,65 Tobet
 
billi 207

billi

Użytkownik
Fortuna Dusseldorf - Bayern Monachium

Fortuna +1,5 @ 1.95 Pinnacle ⛔


Fortuna przyzwyczaiła nas już w tym sezonie do bardzo ostrożnej gry bowiem na 7 meczów rozegranych w Bundeslidze padł tylko jeden over ,2-2 z Schalke u siebie,jak na standardy Bundesligi to bardzo mało bramek pada w meczach tej drużyny. Liczba bramek ,której padają w meczach Fortuny są pochodną ich taktyki. Gołym okiem widać ,że Fortune zadowala 1 punkcik ,który maja przed rozpoczęciem meczu i ich głównym zadaniem jest jego obrona. Fortuna na własnym stadionie jeszcze nie przegrała - 3 remisy w tym wcześniej wspomniany remis z Schalke , w tamtym meczu piłkarze z Dusseldorfu pokazali nie lada charakter bowiem przegrywali już 0-2 z potentatem ligi a mimo to nie załamali rąk. Na trybunach Espirit Arena również potrafi być gorąco czego przykładem może być mecz z BVB z DFB Pokal, beniaminkowie czerpią zazwyczaj dużo siły i energii z własnego stadionu. Kolejny aspekt mecz z Bayernem - byli piłkarze,eksperci Bundesligi niejednokrotnie podkreślali ,że mecz z Bayernem na własnym stadionie to olbrzymie wydarzenie dla każdego klubu Bundesligi, piłkarze chcą się pokazać, co ambitniejsi - sprawdzić się na tle Bayernu a kibice tłumnie przybywają na stadion aby obejrzeć triumf swojej ukochanej drużyny nad niemieckim hegemonem. Bayern mocno mnie zaskoczył w meczu z Hoffenheim na własnym stadionie ,pokryli tylko handi -1,5 a spodziewałem się znacznie okazalszego wyniku po upokorzeniu z BATE w LM,nie można powiedzieć ,że Bawarczycy ledwo wygrali,ponieważ zagrożenia ze strony &#39;&#39;Wieśniaków&#39;&#39; praktycznie nie było(dosłownie) ,Bayern całkowicie zdominował sytuację na boisku aczkolwiek nie szła za tym ilość okazji bramkowych,obejrzałem cały mecz i śmiało mówię ,że było ich bardzo,bardzo niewiele w porównaniu do tego do czego nas Bayern przyzwyczaił . Skoro Bayern na Allianz Arenie wygrywa skromniutko z Hoffenheim i nawet nie zmotywowała ich kuriozalna porażka na Białorusi to czy tym razem będą w stanie zdemolować nieobliczalnego beniaminka,który posługuje się taktyką jakiej nienawidzi 99% klubów w dodatku na jego własnym stadionie ? Moim zdaniem +1,5 po tym kursie do grania.
Na koniec ciekawostka : Zespoły, które rozpoczęły sezon od siedmiu zwycięstw, zawsze przegrywały ósme spotkanie i nigdy nie zakończyły rozgrywek na pierwszym miejscu. Co więcej, za każdym razem mistrzem zostawała... Borussia Dortmund
Bayern wygrał 7 pierwszych spotkań to będzie 8...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Bayern wygrał 7 pierwszych spotkań to będzie 8...
i też wygrane (wstaw w miejsce kropek) :razz:

Skompromitowali się w eliminacjach piłkarze niemieccy, w dużej części zawodnicy Bayernu więc teraz wyjdą mocno zmotywowania, żeby pokazać &quot;że nie wolno się z nich śmiać&quot;.

Odnośnie tych 7 spotkań wygranych i feralnym ósmym, to ostatnio Mainz w którymś z ostatnich sezonów stało przed identyczna szansą, ale wówczas zawiodła forma, tutaj nie widać żeby Bayern zwalniał.

Co ważne, rywalem Bawarczyków jest Fortuna Dusseldorf, pominę porównanie potencjału, zwrócę uwagę że to beniaminek, Bayernowi nie przystoi tracić punkty z beniaminkiem. Tak mniej więcej w kilku punktach widzę ten mecz.

Fortuna +1,5 się nie opłaca, bo Bayern spokojnie może zrobić 2-0 ;).
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , Bundesliga, godz 20.30

TSG 1899 Hoffenheim - SPVGG Greuther Fürth

TYP: 1

KURS: 1.92

BUK: Pinnacle Sports

Analiza:


Jutro o godzinie 20.30 rozpocznie się spotkanie ósmej kolejki Bundesligi a zagrają ze sobą TSG 1899 Hoffenheim a Greuther Fürth. Według bukmacherów faworytem tego meczu są gospodarze ale szczerze powiem że bardzo interesujący jest kurs na gospodarzy którzy ostatnio dosyć dobrze się spisywali. Ale zacznę wszystko od początku i zacznę od gospodarzy. A więc Hoffenheim w ligowej tabeli znajduje się na 13 pozycji z dorobkiem siedmiu oczek. na własnym stadionie rozegrali oni trzy mecze w których to jeden mecz wygrali, jeden mecz zremisowali i jeden przegrali. Strzelili oni w tych meczach trzy bramki i pięć goli stracili. Na wyjeździe rozegrali oni cztery mecze w których to jeden mecz wygrali i trzy mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach siedem goli i stracili 9 bramek. A więc jak widać grają w kratkę ale co jest najważniejsze potrafią wygrywać i warto dodać że wygrali mecze w tym sezonie z Stuttgart i z Hannover a to nie są słabe ekipy. Natomiast goście tego jutrzejszego meczu w tabeli znajdują się na ostatniej pozycji z dorobkiem czterech oczek. Beniaminek bardzo dąży do tego aby spaść z ligi ponieważ bardzo słabo grają w tym sezonie i jest to pierwsza drużyna do &quot;odstrzału&quot; z Bundesligi. Na własnym stadionie rozegrali oni cztery mecze i wszystkie mecze przegrali nie zdobywając żadnej bramki a tracąc ich aż osiem. Na wyjeździe rozegrali trzy mecze w których to jeden mecz wygrali, jeden zremisowali i jeden mecz przegrali. Strzelili oni dwa gole i stracili trzy bramki. Warto dodać że wygrali oni z Mainz zremisowali z Wolfsburg i przegrali z Leverkusen. A więc jak widać słabo im idzie i dlatego też uważam że w tym meczu przegrają. Ostatnie spotkania między tymi ekipami kończyły sie jednym zwycięstwem beniaminka i dwoma zwycięstwami gospodarzy tego jutrzejszego spotkania. Hoffenhaim nie będzie mogło skorzystać z zawieszonych Sejada Salihovicia i Daniela Williamsa, a problemy zdrowotne nie omijają Roberto Firmino i Takashi Usami. Również w tym meczu nie wystąpi Borisie Vukceviciu. Do kadry powracają natomiast bramkarz Tim Wiese oraz Chris. Goście tego meczu nie będą mogli skorzystać z Sebastiana Tyrały, Thanosa Petsosa i Baye-Djiby&#39;ego Falla. Moim zdaniem w tym meczu nie padnie również wiele goli i sądzę że gospodarze wygrają dość pewnie a stawiam że padnie wynik 2:0 ;)
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Borussia Dortmund - Schalke 04 Gelsenkirchen
2 - 5.00
Borussia zagra bez Hummelsa, Schmelzera, Błaszczykowskiego, Bendera i Goetze. Według mnie są to ogromne osłabienia, dlatego uważam, że drużyna Schalke ze swoim potencjałem ofensywnym może wygrać na Signal Iduna Park. Nie będę pisał o tym, że to jedne z największych derbów w Europie, bo każdym o tym wie. Ten mecz wywołuje ogromne emocje.
Huntelaar, Afellay, Farfan, Holtby, Draxler, Barnetta i Obasi. To sami reprezentanci swoich krajów i takie zestawienie robi wrażenie nie tylko w Bundeslidze, ale i może być groźne w Europie. Brak Schmelzera i Hummelsa musi odbić się na defensywie drużyny z Dortmundu, dlatego sytuacji dla Huntelaara nie powinno zabraknąć. Oszczędzania przed meczami w LM ( Schalke jedzie do Arsenalu, a do Dortmundu przyjeżdża Real) nie będzie, dlatego nie ma co się przejmować tym, kto jak podejdzie do spotkania, to jest święta wojna.
Borussia pokazała w tym sezonie, że może i będzie przegrywać. Myślę, że zobaczymy dużo bramek,bo obie defensywny do żelaznych w tym sezonie nie należą. BVB z City zagrało bardzo dobrze,co nie zmienia faktu, że stać ich na więcej, ale z takimi stratami w kadrze nie ma szans, żeby równie dobrze zagrali z ekipą Schalke. Kurs 5.00 warty zaryzykowania ????
Co do myślących nad Bayernem to podam kilka informacji:
-Robben dalej ma jakiś problem i nie jest dostępny na mecz z Fortuną
-Gomez dalej przechodzi rehabilitację
-Alaba wrócił w wielkim stylu po przerwie. W meczu reprezentacji Austrii strzelił gola i zaliczył dwie asysty(grał na lewej pomocy). Moim zdaniem to jeden z najlepszych młodych lewych obrońców na świecie, o ile nie najlepszy. Jego powrót do składu da bardzo dużo tej lewej flance i para Alaba-Ribery będzie postrachem dla każdego przeciwnika. Ale...podobno David mecz z Fortuną ma rozpocząć jeszcze na ławce ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
M 56

medjyk

Użytkownik
Też chciałem napisać o meczu BVB z Schalke od kiedy zobaczyłem w bah-u kurs na Schalke 5,20, a z podpórką 2,22. To przesada i istne szaleństwo. Wprawdzie BVB u siebie wygrało wszystkie 3 mecze: 2:1 z Werderem, 3:0 z Leverkusen i 5:0 z Gladbach, ale w ostatnich meczach w Manchesterze i Hannoverze razili nieskutecznością, a ich drużyna to teraz istny szpital. Na pewno nie zagra Kuba i Goetze. A ich zastępcy w postaci Grosskreutza, który jest kompletnie bez formy i Perisicia, który zagrał tylko jeden dobry mecz po czym następny zagrał fatalnie to w porównaniu do Kuby, który był chyba najlepszym zawodnikiem BVB w tym sezonie i zawsze groźnego Goetze to porażka. Do tego najprawdopodobniej nie zagra Schmelzer i Gundogan. Problemy ostatnio też mieli Hummels i Bender. Nawet jak ta czwórka zagra to po tych problemach i braku normalnych treningów to na pewno nie będą się prezentować na 100%. Zmienników zbytnio nie ma ponieważ Chrisowi Lowe jeszcze dużo brakuje do Schmelzera, na środek może pójść Santana, ale oboje są praktyczne bez gry więc nie mają rytmu meczowego. Na defensywnego pomocnika w przypadku absencji Bendera i Gundogana może zagrać obok Kehla zawsze Leitner – może też zagrać wyżej za Lewandowskim czy nawet na skrzydle, ale to nie jest jeszcze zawodnik gotowy na cały mecz na tym poziomie. Dodać można jeszcze, że zmęczeni po środowym meczu z Anglią na tej kiepskiej murawie mogą się czuć Piszczek i Lewandowski co stwarza dodatkowe problemy. Schalke z tego co mi wiadomo bez większych problemów i absencji. W kadrze nie grał Huntelarr – który teraz na pewno będzie chciał pokazać, że jest warty gry w kadrze i krótko tylko grał Afellay więc oboje są wypoczęci. To są wielkie derby i na pewno nikt w Schalke nie będzie się oszczędzał na LM, tym bardziej, że w grupie mają dobrą pozycję, a w meczu w Londynie nie są skazani na porażkę. Po za tym te mecze 2:2 z Fortuną prowadząc 2:0 i ta strata prowadzenia z Montpellier u siebie, kiedy Francuzi grali w 10 i te 2 porażki w zeszłym sezonie z BVB – mają coś do udowodnienia kibicom, na pewno zwycięstwo w Dortmundzie odkupi ich winy i da im komfort w następnych meczach. Trener Stevens na pewno jest bardzo zmotywowany i całą przerwę reprezentacyjną poświęcił na taktykę na ten mecz. Generalnie kibicuje Borrusii, ale w tym meczu nie mają zbytnio argumentów poza własnym stadionem pełnym wiernych fanów dlatego typuje:

Borussia Dortmund - FC Schalke 04 2 @ 5,20 Bet-at-home ✅
Borussia Dortmund - FC Schalke 04 X2 @ 2,22 Bet-at-home ✅

&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; LatentStyleCount=&quot;156&quot;&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
groven 2,2K

groven

Forum VIP
TSG Hoffenheim - Greuther Furth 3:3

Typ: 1 DNB
Kurs: 1.39


Myślę cały czas nad Hoffenheim na dzisiejszy wieczór. Niby są lepsi, niby powinni wygrać, ale czuje że Fürth namiesza dziś sporo. Gospodarze na Rhein-Neckar-Arena bilans 1-1-1, a więc bez rewelacji. W piątek o godzinie 20:30 Wieśniacy będą chcieli za wszelką cenę pokonać beniaminka ligi, ponieważ niecały rok temu to popularne Koniczynki wyeliminowały zespół z rozgrywek Pucharu Niemiec na etapie ćwierćfinału. Wraca dziś do bramki wielka gwiazda zespołu Hoffenheim - Tim Wiese. Cztery mecze, cztery porażki, 15 przepuszczonych bramek oraz pięciotygodniowa rozłąka z piłką na wskutek kontuzji. Tim Wiese inaczej wyobrażał sobie początek nowej przygody w Hoffenheim, jednak już dzisiaj o godzinie 20:30 będzie mógł odkupić winy za słaby początek sezonu. Jest chęć i wola walki, a to już dużo. Dla gospodarzy czerwona latarnia ligi będzie odpowiednim kandydatem do zdobycia kolejnych punktów. Bo później może być tylko gorzej. Mainz i Schalke z pewnością postawią dużo wyższe wymagania niż Fürth. Gram 1 DNB na gospodarzy, bo obawiam się przerwania passy porażek przez Fürth i wywalczenia jakże cennego dla nich remisu..
Dziś wraca do składu Hoffenheim najbardziej wyczekiwana osoba.. Showman, Ekscentryk i jednocześnie gwiazdor gospodarzy - Tim Wiese
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Było kilka informacji dotyczących absencji w zespole BVB, i jak to często bywa nie wszystkie się sprawdziły, bo lekarze postawili na nogi kilku zawodników, jest cała linia obrony. W związku z tym co widzicie poniżej Schalke już chyba faworytem nie jest. Jak będę wieczorem to postaram się coś więcej napisać.

Składy z bundesliga.de:
 
M 56

medjyk

Użytkownik
darius010 też widziałem te składy na bundesliga.de tylko, że nad nimi pisze Mögliche Aufstellungen co oznacza możliwe składy więc nic jeszcze nie jest pewne. Dodam jeszcze, że na oficjalnej stronie BVB wyczytałem, że w Schalke Draxler i Papadopoulos zmagają się z kontuzjami i do końca nie wiadomo czy będą gotowi. Natomiast w Dortmundzie tak jak pisałem wyżej najprawdopodobniej nie zagra Schmelzer, a o występie Gundogana zadecydują pewnie w ostatniej chwili. Hummels i Bender mieli problemy, ale już jest wszystko chyba ok - tylko nie wiadomo jak z dyspozycją. Goetze i Kuba na 100% nie zagrają. Patrząc na przypuszczalne składy to Schalke zdecydowanie lepiej wygląda w ofensywie, Reus z Lewandowskim nie wiele mogą zdziałać bez dobrych skrzydeł, a obrona Schalke prezentuje się dobrze nawet bez Papadopoulosa. Tak więc typy podtrzymuje.
 
P 0

pchelka_22

Użytkownik
Borussia Dortmund - Schalke 04 Gelsenkirchen
Ciekawie zapowiadający się mecz, śmiało można powiedzieć że hit 8 kolejki niemieckiej Bundesligi ???? Borussia na Signal Induna Park jest niepokonana od początku sezonu zdobywając przy tym 10 bramek a tracąc jedynie jedną. można powiedzieć że na własnym stadionie obrona Borussii spisuje się bardzo dobrze, na mecz z Schalke linia obrony przedstawia się następująco ( Piszczek, Subotić, Schmelzer, Hummels). Jednak brak podstawowych zawodników takich jak Gotze, Błaszczykowski bardzo osłabia ten zespół. Co do Schalke 04 ich bilans na wyjeździe nie jest kolorowy jedno zwycięstwo ( ze słabiutkim SpVgg Greuther Fürth) a także a także dwa remisy ( z dobrze grającym Hannoverem i Fortuną). Borussia łatwo punktów u siebie nie odda przy czym Schalkę też nie będzie chciało odjeżdżać z zerowym kontem.
Mój typ to:
Borussia Dortmund - Schalke 04 Gelsenkirchen ( X )
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
darius010 też widziałem te składy na bundesliga.de tylko, że nad nimi pisze Mögliche Aufstellungen co oznacza możliwe składy więc nic jeszcze nie jest pewne. Dodam jeszcze, że na oficjalnej stronie BVB wyczytałem, że w Schalke Draxler i Papadopoulos zmagają się z kontuzjami i do końca nie wiadomo czy będą gotowi. Natomiast w Dortmundzie tak jak pisałem wyżej najprawdopodobniej nie zagra Schmelzer, a o występie Gundogana zadecydują pewnie w ostatniej chwili. Hummels i Bender mieli problemy, ale już jest wszystko chyba ok - tylko nie wiadomo jak z dyspozycją. Goetze i Kuba na 100% nie zagrają. Patrząc na przypuszczalne składy to Schalke zdecydowanie lepiej wygląda w ofensywie, Reus z Lewandowskim nie wiele mogą zdziałać bez dobrych skrzydeł, a obrona Schalke prezentuje się dobrze nawet bez Papadopoulosa. Tak więc typy podtrzymuje.
Wiem, że składy nie są oficjalne :razz:. Nie zmienia to faktu, że prawdopodobnie linia obrony najmocniejsza, a jak nie to zagra Santana, który sobie da rade. Może ja jestem uprzedzony ale nigdy nie grałem przeciwko Borussii na ich terenie, teraz też jestem zdanie, że mimo braków kadrowych, mimo że Schalke wygląda naprawdę dobrze to nie jestem przekonany do królewsko-niebieskich. Przypomina mi się też mecz z Bayernem, gdzie cofnięta drużyna Schalke nie miała pomysłu, tu też może być podobnie, kwestia założeń taktycznych. Wydaje mi się, że Schalke może wygrać ale jak przyciśnie, jak założą sobie grę na 1-0, to ciężko może być. Z drugiej strony nie wiadomo jak zagra Borussia, w związku z całkiem nowymi skrzydłami. Trzeba brać też poprawkę, na fakt rozgrywania spotkań reprezentacyjnych i związane z nimi turbulencje w czasie powrotu do formy. Moim zdaniem różnie może być, ale grać przeciw BVB nie polecam.
 
mikelibero 5

mikelibero

Użytkownik
Huntelaar, Afellay, Farfan, Holtby, Draxler, Barnetta i Obasi. To sami reprezentanci swoich krajów i takie zestawienie robi wrażenie nie tylko w Bundeslidze, ale i może być groźne w Europie.
Draxler złamał rękę zw meczu LM z Montpelier. Na pewno nie zagra z Borusią.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Panowie,może i te kursy na Schalke są fajne. Ale ja podobnie jak darius010 nie radzę grać przeciwko Dortmundowi. Nie wierzę,że Schalke wyjdzie na ten mecz z inną taktyką niż wyszli u siebie na Bayern. A jak ktoś widział ten mecz to wie co tam się działo(a właściwie nic się nie działo ze strony Schalke). Później były wygrane u siebie z Mainz i Wolfsburgiem-z tym że to drugie zwycięstwo w żaden sposób nie dodaje splendoru,bo wygrać z Wilkami to teraz naprawdę czysta formalność;) Były też po drodze remisy 2-2 u siebie z Montpelier i na wyjeździe w Dusseldorfie. Stracone bramki z takimi rywalami idealnie oddają formę ekipy z Gelsenkirchen moim zdaniem. Dortmund gra coraz lepiej,tzn coraz bardziej przypomina tą Borussie z minionego sezonu,gdzie grali piękny,ofensywny i skuteczny futbol. Z Schalke może być ciężko,bo zapewne będzie autobusik na połowie gości,ale według mnie kwestią czasu będzie pierwszy gol dla Dortmundu..
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
W ostatnim tygodniu prawdziwą zmorą są bramki zdobywane przez gości w doliczonym czasie gry (a nawet już po upływie tego co pokazał sędzia) które odbierają punkty gospodarzom.Furth tylko wczoraj zdobył więcej bramek niż we wszystkich poprzednich spotkaniach tego sezonu razem wiziętych.
Na dziś proponuję :
Borussia Dortmund - FC Schalke 04 : 2 @4.57 ✅
Myslę,że będzie to dosyć ciekawy,wyrównany i otwarty mecz, z wymiany ciosów Schalke wcale nie musi wyjśc przegrane,zwłaszcza wobec osłabień Borussi w drugiej linii.
+
Eintracht Frankfurt - Hannover 96 : [email protected]✅
Eintracht powinien się pozbierać po porażce z BMG,gdzie wcale nie zaprezentowali się tak słabo jak wskazywałby wynik.Hannover na wyjazdach gra słabo i we Frankfurcie moim zdaniem sobie nie poradzi,zwłaszcza z napastnikami którzy z 5 metrów nie trafiają w bramke.
+
Fortuna Dusseldorf - FC Bayern Monachium : [email protected]⛔
Nic nie może wiecznie trwać i Bayern nie wygra wszystkich meczów w sezonie,kiedyś przegrać musi,a jeśli nie przegrać to przynajmniej zremisować.A okazjia dziś dobra bo Fortuna u siebie notuje same remisy.
AKO: 33,19 ????

-Zachłanność mnie zjadła bo pierwszym pomysłem na te mecze był rozpis ???? -

Kursy z Bwin
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
memfisek 97

memfisek

Użytkownik
W sobotnie popołudnie w Bundeslidze zmierzy się ze sobą Eintracht Frankfurt i Hannover. Gospodarze to rewelacja początku sezonu. Po 7 meczach zajmują 2 miejsce w lidze ustępując tylko Bayernowi Monachium. Hannover z kolei po siedmiu meczach plasuje się na równie dobrej piątej pozycji w tabeli. Stawiam w tym meczu na over 2.5 gola. Za bramkami w tym meczu przemawiają statystyki obu drużyn. Zarówno gospodarze jak i goście w tym sezonie zaliczają wysokie wyniki co sprawia, że są w czołówce ligi jeśli chodzi o klasyfikacje over. Średnia bramek Eintrachtu na mecz to aż 3.71 gola (2 miejsce w tabeli over), a średnia Hannoveru to 3.57 gola na mecz (3 miejsce w tabeli over). Jeśli chodzi o samą linię 2.5 gola to gospodarze na 7 meczy mieli aż 6 razy over 2.5 gola (2:1, 2:1, 3:3, 2:1, 3:2, 4:0). Goście na 7 meczy mieli 5 razy over 2.5 gola (4:1, 3:1, 3:2, 2:2, 4:0). Jak widać obie drużyny zaliczają nie tylko over 2.5 gola ale są to dużo większe overy. Jeśli chodzi o ostatnie mecze między tymi drużynami to 3:0, 2:1, 2:1, 2:1, 1:1 i 4:0). Mecze te były rozgrywane na przestrzeni ostatnich 4 lat. Jak widać w meczach Eintrachtu z Hannoverem nie brakuje bramek. Moim zdaniem w sobotnim meczu będzie podobnie. Stawiam over 2.5 gola, bedzie lokata!

Eintracht Frankfurt - Hannover 96 / over 2.5 @ 1.58 Tobet veeeeeeeery izzzzzi!
 
Grac45 50,6K

Grac45

Forum VIP
Było kilka informacji dotyczących absencji w zespole BVB, i jak to często bywa nie wszystkie się sprawdziły, bo lekarze postawili na nogi kilku zawodników, jest cała linia obrony. W związku z tym co widzicie poniżej Schalke już chyba faworytem nie jest. Jak będę wieczorem to postaram się coś więcej napisać.
Borussia Dortmund może mówić o sporym pechu. Po kontuzji Jakuba Błaszczykowskiego i Mario Götzego, pomimo udziału w ostatnim treningu przed meczem z Schalke Gelsenkirchen nie najlepiej wygląda sytuacja z Marcelem Schmelzerem i Ilkayem Gündoganem.
DerWesten udało się dotrzeć do informacji, iż czterej podstawowi gracze Borussii nie znajdą się w kadrze na mecz z odwiecznym rywalem.
Źródło: www.derwesten.de
 
rafu 247

rafu

Użytkownik
BVB - Shalke
Pierwsze co mi sie rzucilo w oczy to wysoki kurs na Shalke w meczu z BVB. Jakos nie chce mi sie wierzyc, ze Borussia zdola ten mecz pewnie wygrac. Bardziej spodziewalbym sie tu wyrownanej walki i jakiegos remisu. Osobiscie polecam typy:
goscie strzela @1,22✅
obie strzela @1.55✅
betclic
Edit: Sam sobie zanizylem kurs, na gola dla Shalke, ktory wynosil 1.38. Piszac to myslalem chyba o meczu Eintracht - Hannover i typie na bramke dla Hannoveru ;P Nie mniej jednak wazne ze typ poprawny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom